>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

jak postąpić

W 0

wiorek

Użytkownik
Dzień dobry
Jak postąpić w przypadku kolizji z rowerzystą z jego winy , był bez ubezpieczenia i on odniósł szkody ale ja mam uszkodzone auto , naprawa lakiernik za 2 tysie będą , policja mówi że sporządzi dokumentacje i tylko z powódzctwa cywilnego mogę coś zdziałać??? prawda to ktoś może wie??
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dzień dobry
Jak postąpić w przypadku kolizji z rowerzystą z jego winy , był bez ubezpieczenia i on odniósł szkody ale ja mam uszkodzone auto , naprawa lakiernik za 2 tysie będą , policja mówi że sporządzi dokumentacje i tylko z powódzctwa cywilnego mogę coś zdziałać??? prawda to ktoś może wie??
Jeśli nie miał ubezpieczenia to Ci zostaje droga sądowa, tak jak tłumaczyli policjanci. Jeśli jest sporządzona dokumentacja przez policję ze wskazaniem jego winy to wygrana niemal pewna ale trochę czasu to zajmie. Najlepiej spróbuj się z nim dogadać. Może pokryć koszty naprawy, bo jeśli dojdzie do sprawy to nie dość, że będzie ciągany po sądach, to jeszcze znacznie więcej zapłaci bo dojdą chociażby koszty sądowe. Najlepiej jak mu to uświadomisz, może się zakończy polubownie.
 
Do góry Bottom