>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Dostałem bonus, skusiłem się, ale odradzam... Okazało się, że najpierw pobiera z głównego, później dopiero bonusowe... Kto to widział? Czemu nie ma możliwości wyboru głównego salda albo bonusowego?
 
A 0

alikey

Użytkownik
Czy ktoś z was otrzymał Kasozwrot będąc użytkownikiem Neostrady? Trochę słabo z tym jednym adresem IP. Nie ma pewności czy się dostanie ten bonus.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do tego buka, aż do dzisiaj. Co za kretyński przepis, nie mogę wypłacić pieniędzy z konta, mimo że obróciłem wpłatę, gdyż pieniędzy nie można wypłacić, bo są weryfikowane przez 24 godziny z jakiego źródła pochodziła wpłata. Boże, co za kretynizm.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do tego buka, aż do dzisiaj. Co za kretyński przepis, nie mogę wypłacić pieniędzy z konta, mimo że obróciłem wpłatę, gdyż pieniędzy nie można wypłacić, bo są weryfikowane przez 24 godziny z jakiego źródła pochodziła wpłata. Boże, co za kretynizm.
Pisałem właśnie wczoraj, czy przedwczoraj o tym. Co z tego, że mają szybkie wypłaty, jak STS, czy LVBET, jeśli nigdy szybko nie wypłacisz? ????
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do tego buka, aż do dzisiaj. Co za kretyński przepis, nie mogę wypłacić pieniędzy z konta, mimo że obróciłem wpłatę, gdyż pieniędzy nie można wypłacić, bo są weryfikowane przez 24 godziny z jakiego źródła pochodziła wpłata. Boże, co za kretynizm.
Potwierdzam to jakiś żart. Najlepsze jest to, że z każdą wpłatą jest pod tym względem gorzej tzn. czekasz dłużej :cholerniezly:
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dajcie spokój z tym Etoto. Co ciekawe w weekend wystarczyło tylko przesłać potwierdzenie przelewu aby przyśpieszyć proces wypłaty. Teraz już nawet tego nie akceptuja. To po co w takim razie było mamienie ludzi szybkimi wypłatami? Komedia.
 
L 0

lukasz075

Użytkownik
Dla nowych jest 100 cashbacku albo 2k w bonusach od wplat, chyba najwiecej w PL.
Dodali tez na mundial jakis bonusomat, wczoraj zakrecilem to bylo 100% do 100 PLN.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Nadal taki dramat z tymi bonusami i ogólnie? Bo jak czytam powyższe recenzje to wynika, że kolejne g... w ładnym papierku.
Syf kiła i mogiła. Dziś dostałem takiego oto mejla:
Zgodnie z regulaminem naszego serwisu:
9. Spółka zastrzega sobie prawo, bez podawania przyczyn, do odmowy otwarcia lub zamknięcia IKK.
Od tak z dnia na dzień, a potem wielkie zdziwienie, że ludzie wracają do nielegali.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
co za śmieszny krzak. próbowałem w weekend pograć zdarzenia z Mistrzostw Świata (kilka spotkań 1x2) w połączeniu ze spotkaniami z 4 ligi polskiej i co? LIMIT na wygraną.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
co za śmieszny krzak. próbowałem w weekend pograć zdarzenia z Mistrzostw Świata (kilka spotkań 1x2) w połączeniu ze spotkaniami z 4 ligi polskiej i co? LIMIT na wygraną.
To trzeba grać 4 ligi polskie tam gdzie nie ma limitu na wygraną :facepalm:
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Kolejne dziadostwo po lvbet które w ciągu 2 tygodni grania (wygrywania) zlimitowało mnie tak na singlach że nie da się nic grać.
To i tak masz szczęście że tylko zlimitowali, dostaje coraz więcej zgłoszeń od osób którym blokują możliwość wypłaty wygranej/lub w znaczny sposób ją utrudniają.
 
Do góry Bottom