>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Widze jest tu wyslannik 1xbeta
Panie uzytkowniku 1xbet jestes w stanie cokolwiek zrobic z moimi pieniedzmi?
Chcecie mi ukrasc ponad 2 tys usd
Moge podac login itp bys sprawdzil jak sprawa wyglada
PS Nadal kazecie ludziom wysylac wszystko co sie da korenspondecyjnie do Rosji ?
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
&#39;Kursy wyzsze przed zalogowaniem niz po - marketing.&#39;
Czy ja snie? Toc to niedozwolona praktyka handlowa wypad z cywilizowanej Europy z dzikimi zasadami.
Jeszcze wam bana nikt nie zalatwil? Raczej sie nie utrzymacie jak zglosze gdzie trzeba
Chyba ze sie dogadamy - priv ;)
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
&#39;Kursy wyzsze przed zalogowaniem niz po - marketing.&#39;
Czy ja snie? Toc to niedozwolona praktyka handlowa wypad z cywilizowanej Europy z dzikimi zasadami.
Jeszcze wam bana nikt nie zalatwil? Raczej sie nie utrzymacie jak zglosze gdzie trzeba
Chyba ze sie dogadamy - priv ;)
Please no.... ;-)
Widze jest tu wyslannik 1xbeta
Panie uzytkowniku 1xbet jestes w stanie cokolwiek zrobic z moimi pieniedzmi?
Chcecie mi ukrasc ponad 2 tys usd
Moge podac login itp bys sprawdzil jak sprawa wyglada
PS Nadal kazecie ludziom wysylac wszystko co sie da korenspondecyjnie do Rosji ?
Nic nie kradniemy, dotujemy jedynie fundację ojca R... ;-), a tak na poważnie poproszę o szczegóły na priv
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
ktoś coś odpowie na ponizsze?
wpłaciłem 400 zł, dostałem bonus kolejne 400 zł. Przegrałem 400 zł i czemu nie mogę grać za kolejne 400 zł ??? wiszą sobie na koncie! to co to za bonus? pierwszy raz z się z takim czyms spotykam
wracam do onibeta , zachciało mi się bawić w bonus w nowym buku....
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Niezłe marże dla mnie przygotowali
Przykładowo w kosza powinno być 1.85-1.85 to ja mam po 1.6 z kawałkiem na obie drużyny. Złodziejstwo pierwsza klasa.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie rozumiesz że wysoka marża to forma limitu u ruskiego buka? Stosują to zamiast ograniczyć max stake. Piszesz już któryś raz o tym, a było już tłumaczone...
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie rozumiesz że wysoka marża to forma limitu u ruskiego buka? Stosują to zamiast ograniczyć max stake. Piszesz już któryś raz o tym, a było już tłumaczone...
To chyba nie masz pojęcia o czym piszesz bo oprócz tego to mam limity 2-10 euro na prawie wszystko. Czasami dadzą coś zagrać za 50 i to wsio
 
A 0

asdf_

Użytkownik
Hej,wplacal ktos na tego buka przez entro? Gralem tam z 2 lata temu wpacalem przez skrilla i wyplaty szly bez zadnego problemu,wczoraj wplacilem przez entropay,dzis chce zlecic wypalte i kaza mi wyslac na email skan dowodu i skan karty kredytowej z ktorej poszla wplata,tylko jak skoro wplacalem przez entro? Co im napsiac ?
 
D 3

donas

Użytkownik
Hej,wplacal ktos na tego buka przez entro? Gralem tam z 2 lata temu wpacalem przez skrilla i wyplaty szly bez zadnego problemu,wczoraj wplacilem przez entropay,dzis chce zlecic wypalte i kaza mi wyslac na email skan dowodu i skan karty kredytowej z ktorej poszla wplata,tylko jak skoro wplacalem przez entro? Co im napsiac ?
Miałem to samo, napisz że wpłacałeś tylko wirtualną z entropay i będą chcieli screen z entropay. Mi się udało bez problemów przejsc tą weryfikacje.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Miła niespodzianka - z okazji 2 rocznicy założenia konta podarowali mi kod na darmowy zakład za ~60PLN. I to pomimo tego, że mam już tam trochę zwiększoną marżę - plus dla nich!
 
ortalion 0

ortalion

Użytkownik
Panowie, nie gracie u tych oszustów! Właśnie potwierdziłem negatywne opinie o nich na własnej skórze...
Owszem można zrobić kilka małych wypłat 1000-2500pln, ale gdy ugralem większą kwotę najpierw napisali, że brakuje dokumentów ( wcześniej przeszedłem dwie weryfikację) po czym dostałem takiego maila:
Good Day. We are bringing to your notice that we made a decision to stop any collaboration with you (closing your gaming account) on the basis of General Terms and Conditions of the Bookmaker Company:
Should the bettor commit fraud in respect to the bookmaker (such as the registration of multiple accounts, the use of automated betting software, arbitrage betting, if the betting account is not used for betting, the improper use of loyalty schemes, etc.), the bookmaker reserves the right to stop such fraudulent actions by:
-bet cancellation;
-closure of the customer’s account with the balance being refunded;
-filing a claim to a law-enforcement agency.
Effective as of 1 January 2011
The decision was made after rigorous investigation of the case by The Security Department.
We ask you not to create gaming accounts with The Company. Please, notice, that all the accounts created again in the system will be closed,bets will be annulled, deposited funds will be in hold and used on the expenses related with the investigation and blocking.
Due to the fact that your actions have been recognized as flagrant violation of The T&amp;Cs of our Company, the decision of stopping any cooperation with you was final and not subject to further appeal.
All further questions concerning the case of blocking from your side will be ignored.
Oczywiście grałem z jednego konta, żadnych surebetow itd. Zabrali mi ponad 15000zł
Nie dajcie zarobić tym rosyjskim oszustom
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Panowie, nie gracie u tych oszustów! Właśnie potwierdziłem negatywne opinie o nich na własnej skórze...
Owszem można zrobić kilka małych wypłat 1000-2500pln, ale gdy ugralem większą kwotę najpierw napisali, że brakuje dokumentów ( wcześniej przeszedłem dwie weryfikację) po czym dostałem takiego maila:
Good Day. We are bringing to your notice that we made a decision to stop any collaboration with you (closing your gaming account) on the basis of General Terms and Conditions of the Bookmaker Company:
Should the bettor commit fraud in respect to the bookmaker (such as the registration of multiple accounts, the use of automated betting software, arbitrage betting, if the betting account is not used for betting, the improper use of loyalty schemes, etc.), the bookmaker reserves the right to stop such fraudulent actions by:
-bet cancellation;
-closure of the customer’s account with the balance being refunded;
-filing a claim to a law-enforcement agency.
Effective as of 1 January 2011
The decision was made after rigorous investigation of the case by The Security Department.
We ask you not to create gaming accounts with The Company. Please, notice, that all the accounts created again in the system will be closed,bets will be annulled, deposited funds will be in hold and used on the expenses related with the investigation and blocking.
Due to the fact that your actions have been recognized as flagrant violation of The T&amp;Cs of our Company, the decision of stopping any cooperation with you was final and not subject to further appeal.
All further questions concerning the case of blocking from your side will be ignored.
Oczywiście grałem z jednego konta, żadnych surebetow itd. Zabrali mi ponad 15000zł
Nie dajcie zarobić tym rosyjskim oszustom
To ja proproszę o szczegóły (numer konta gracza) na priv sprawdzę sprawę,
Możecie się zalogować na aplikacji mobilnej1xbet ?
Tak
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Moja przygoda z tym bukiem dobiega końca. Okrojono mnie na ładne pieniądze unieważniając 38 zakładów. Pani na czacie stwierdziła że mogą to robić kiedy im się podoba bo mają taki zapis w regulaminie.
Widocznie nie spodobało im się że mimo narzuconych limitów i dodatkowych marży nadal ich ogrywam. Trzeba było jeszcze okraść klienta. Wypłata pozostałych pieniędzy jest na ostatniej prostej. Heja.
 
Do góry Bottom