>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
S 22

sieko

Użytkownik
Kolumbia na papierze bardzo mocna drużyna, szczególnie ofensywna formacja. Zresztą tak jest prawie w każdej reprezentacji z Ameryki Płd. że ofensywa jest dużo mocniejsza aniżeli linia defensywna ????
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Co tutaj dużo mówić. Serce za reprą ale rozum mówi- &quot;NIE WYJDZIEMY Z GRUPY!!!&quot;.
Zadecyduje o tym terminarz, niestety dla nas- fatalny. Senegal jest za mocny fizycznie w środku pola, Krycha bez formy będzie się odbijał od tych dryblasów jak Stoch ze skoczni. Mane weźmie Piszczka na taką karuzelę, że będą go odkręcać w szatni, a Pazdan przy każdej wrzucie będzie podziwiał z pozycji kreta wyskoki Koulibalego. Poza tym... czym chcemy straszyć? Lewym? Myślicie, że oni tego nie wiedzą jak wygląda gra naszych i jak się wyłączy Roberta z gry? Zresztą, kadra bez formy. Zależność przyczynowo- skutkowa. Dyspozycja poszczególnych zawodników jak Kuba, Grosik, Krychowiak, Glik. Do tego Jędza i Peszka. Za śmieszkowanie w szatni punktów nie przyznają.
O Kolumbii to nawet nie ma co pisać, doświadczeniem to nas zajadą. Spotkanie gołej dupy z batem.
Mecz o honor z Samurajami.
Za każdym razem wygląda to tak samo Panowie. Przed każdym turniejem. Ile razy już to przerabialiśmy? Hurr durr ale jesteśmy zajebiści, jedziemy po medal bo czemu nie! Później po wyjściu z grupy spotkanie... z kibicami na okęciu. Teraz to wygląda podobnie. Jedynym pozytywem jest persona trenera i dobre wrażenie po ostatnim Euro. Wyjście z grupy będzie mega sukcesem.
Polska nie wyjdzie z grupy: 2,5 fortuna
Jeszce jakiś czas temu kurs oscylował w granicach 3,5.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Oglądałem ost dwa mecze towarzyskie senegalu i myślę, że przesadzasz. Mają oni świetne indywidualności ale patrząc pod względem drużyny to jesteśmy od nich lepsi. Przede wszystkim mamy lepsze zgranie i jeśli zagrają nasze skrzydła to jestem pewien , że z nimi wygramy. Kolumbia jednak kozak forma ale to przed mś więc na razie gdybanie tak jak przed euro. Zadecyduje dyspozycja dnia i tyle. Jak dla mnie PL wyjdzie z grupy bo Senegal jednak nie ma aż takiego zgrania dobrego aby nas ograć.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Bykuwodzu chyba na multikoncie jedzie XD styl wypowiedzi ten sam co Spekulant.
orzeszek28 mam podobne zdanie w tym temacie, drużyny afrykańskie właśnie mają to do siebie, że zwykle mają dobre indywidualności, a gorzej ze zgraniem drużyny i samą atmosferą. Mecz będzie trudny, ale według mnie poradzimy sobie, a potem na rozpędzie i większej pewności siebie następne mecze powinny wyglądać jeszcze lepiej (przykład Euro 2016, gdzie po wygranej nad Irlandią Północną w meczu z Niemcami mieliśmy dużo więcej dogodnych sytuacji i przy lepszej skuteczności byśmy odnieśli przekonujące zwycięstwo) ????
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Sieko chopie... Ty porownujesz Irlandię płn. Do Senegalu? Piszesz o przewadze zgrania drużyny z indywidualnosciami? Wyjmij z tej paki Lewego i zobaczysz to zgranie a&#39;la Lechia Gdańsk. Zresztą tę moc widać było na sparingach.
Orzeszek, masz rację, szału nie grają ale na nas styknie. Gdybyśmy grali z nimi drugi lub ostatni mecz byłbym większym optymistą
 
S 22

sieko

Użytkownik
No każdy może mieć inny punkt widzenia, masz prawo do tego ???? ale troche mnie dziwi ta nagonka w necie i jednocześnie irytuje, że od Senegalu baty dostaniemy, że to za wysoka półka itp. Spokojnie, nie róbmy z nich jakiejś Brazylii, Hiszpanii czy Niemców. To jest niezła drużyna, ale na pewno w naszym zasięgu i szanse są wyrównane w tym meczu
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
No luzik, przecież to jest sport i równie dobrze może być 5:0 z hattrickiem Pazdana ???? Nie chodzi o to, że Senegal to mega potęga po prostu to my jesteśmy bez formy. Moim zdaniem mega ważny będzie mecz z Chile. Jeśli tam będzie padaczka to prochu do mundialu Nawałka nie wymyśli.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
No luzik, przecież to jest sport i równie dobrze może być 5:0 z hattrickiem Pazdana ???? Nie chodzi o to, że Senegal to mega potęga po prostu to my jesteśmy bez formy. Moim zdaniem mega ważny będzie mecz z Chile. Jeśli tam będzie padaczka to prochu do mundialu Nawałka nie wymyśli.
Tylko, że Chile będzie bez swoich najlepszych zawodników. Strasznie marna kadra powołana na najbliższe mecze. Nic ciekawego z tego sparingu nie wyniknie bez względu jakim wynikiem to się skończy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
My w meczu z Chile też nie będziemy się zabijać, a trenować/sprawdzać warianty gry na Senegal i Kolumbię. Afrykańskie drużyny znane są z tego, że wychodzą na boisko i dużo biegają. Z taktyką ma to mało wspólnego i tu Nawałka może zaskoczyć. Już słychać pierwsze głosy, że na Senegal mamy zagrać bardziej defensywnie mocno stawiając na skrzydła. Mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć mecz towarzyski z Chorwacją, który dużo powie o naszym pierwszym rywalu. Wtedy będzie można wysnuć więcej wniosków.
To, że Mane zagrał dobry finał LM nie oznacza, że w MŚ będzie grał podobnie. Jak pewnie widzieliście to jest chłopak który poza szybkością nie ma wielu innych walorów.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja mam tylko nadzieję że Nawalka nie będzie pajacowal z ustawieniem 3 obrońców bo w tym ustawieniu nie wygramy ani jednego spotkania. W meczu z Senegalem koniecznie gra z kontry i ustawienie 4-5-1 bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Z Kolumbia nie daje nam szans , z Japonia jeśli wygramy i nie przegramy z murzynami to wyjdziemy z grupy. 1 mecz moim zdaniem będzie decydujący o wyjściu z grupy
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Nie przesadzaj z to Kolumbią. Fakt, że ładnie grają w towarzyskich ale MŚ to co innego i może być zupełnie odwrotnie. Wiele razy tak już bywało. Japonia ma niby problemy ale dla mnie to oni są zagadką. Miejmy nadzieje, że dwa pierwsze mecze przegrają to z nami tak cisnąc nie będą. Szkoda, że pierwszego meczu nie gramy z Kolumbią bo zawsze pierwszy mecz to ci najlepsi nie grają za najlepiej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pytanie techniczne: czy w tematach które już obecnie są dotyczące poszczególnych grup można pisać o konkretnych typach i pierwszych meczach z typami ? Buki wystawiły już ofertę na pierwsze mecze. Proponuję założyć dodatkowo jakiś temat dotyczący typów ako w różnych grupach. Czyli poszczególne grupy i typy, typy tylko związane z Polską i ogólny temat dla łowców tasiemek w którym można by podawać i uzasadniać AKO międzygrupowe.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ciężko znaleźć dobry kurs do grubszego zagrania w 1 kolejce mundialu... Ja jednak pokusiłem się dzisiaj i pykłem coś takiego:
Kolumbia - Japonia
Plantatorzy kawy @1.68
Plantatorzy kawy -1 @2.30
Argumenty:
- doświadczenie zebrane na poprzednim mundialu,
- sporo kozackich indywidualności,
- dobra defensywa (top 3 jeśli chodzi o stracone gole w eliminacjach Ameryki Płd),
- piekielna ofensywa,
- rozkład meczy w grupie (drugi mecz Kolumbijczycy zagrają z teoretycznie najsilniejszym rywalem grupowym - Polakami ???? ),
- zmiana trenera Japonii 2 miechy przed mundialem,
- słaby występ dzisiaj przeciwko Ghanie.

Nie ukrywam że to bet &quot;papierkowy&quot;, ale na moje warto! Różnica klas...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Generalnie granie przeciwko strefie azjatyckiej to jest dobry kierunek.
Dania - Australia 1 @1,180
Kolumbia - Japonia 1 @1,80
Korea - Meksyk 2 @2,00
nawet świr w triplu @6,48
Jedyny minus właściwie to tylko fakt, że dla Duńczyków i Meksykanów będzie to drugi mecz w fazie grupowej. Z Kolumbią jest o wiele lepiej bo to dla nich mecz otwarcia i mega ważne 3 punkty.
Ciekawostka jest taka, że Kolumbia grała z Japonią 4 lata temu w Brazylii, wynik ? 4-1 do przodu, dziękuje
Z Japonią jest taka sytuacja, że upatruje dla nich maks 1 punkt czyli ewentualna niespodzianka i urwanie punktu komuś z trójki a właściwie dwójki bo Kolumbia mając taką moc w ofensywie luzem ich bierze, nic więcej. I proszę o nie wypisywanie atutów typu jaki to honorowy kraj i jaka mentalność samurajów czy innych ninja.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Generalnie granie przeciwko strefie azjatyckiej to jest dobry kierunek.
Dania - Australia 1 @1,180
Kolumbia - Japonia 1 @1,80
Korea - Meksyk 2 @2,00
nawet świr w triplu @6,48
Jedyny minus właściwie to tylko fakt, że dla Duńczyków i Meksykanów będzie to drugi mecz w fazie grupowej. Z Kolumbią jest o wiele lepiej bo to dla nich mecz otwarcia i mega ważne 3 punkty.
Ciekawostka jest taka, że Kolumbia grała z Japonią 4 lata temu w Brazylii, wynik ? 4-1 do przodu, dziękuje
Z Japonią jest taka sytuacja, że upatruje dla nich maks 1 punkt czyli ewentualna niespodzianka i urwanie punktu komuś z trójki a właściwie dwójki bo Kolumbia mając taką moc w ofensywie luzem ich bierze, nic więcej. I proszę o nie wypisywanie atutów typu jaki to honorowy kraj i jaka mentalność samurajów czy innych ninja.
Tak się sklada, że Skosnych i Aussie oglądam na bieżąco, Mexow i kartelowcow trochę mniej, Duńczyków wiadomo i pozostaje pogratulować tripla ???? z tym, że ja pobiorę też te kierunki w opcji dnb Dania, bo mi przeciw Kangurom nie wypada ????
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Jak już pisałem wcześniej Senegal pod względem zgrania drużyny słaby ale że aż tak co dziś pokazali to masakra. Fakt skład nie do końca pełny ale większej różnicy na MŚ nie będzie. Chyba pogram, że zajmą ost. miejsce w grupie ale Japonia też rewelacyjnie nie gra więc zastanowić się muszę i spr. kursy. Jak nasi zagrają swoje to wygraną mamy w kieszeni a myślę, że swoje zagramy ;)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jak już pisałem wcześniej Senegal pod względem zgrania drużyny słaby ale że aż tak co dziś pokazali to masakra.
A może chcieli właśnie nic nie pokazać?
Portugalia remisuje z Tunezją, Niemcy przed euro dwa lata temu przegrywają u siebie z Węgrami albo ze Słowacją już nie pamiętam, ale i co z tego? My się z kolei zawsze męczymy z Litwą przed samym wyjazdem. Te &quot;mecze&quot; nie mają kompletnie żadnego znaczenia i wartości. Jak chcecie się takimi argumentami podpierać w swojej grze za kasę to współczuje, ale darujcie sobie te pierdy na otwartym forum.
To co będzie za dwa i pół tygodnia to jest zupełnie inna historia.
Jedyną drużynę, którą można brać pod uwagę wyników sparingowych jest Rosja i nikt więcej, która notabene wygląda katastroficznie i prawdopodobnie przebije nasz występ w 2012. Pech chciał, że Salah stracił mistrzostwa a byłby super bet przeciwko gospodarzom, a tak został tylko Urugwaj.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Tak tylko dla przypomnienia ten sam Luksemburg remisowal niedawno z Francja i Bulgaria w meczu o punkty i wygral w towarzyskim z Wegrami.
Nasze ostatnie sparingi -Korea, Nigeria, Meksyk i Urugwaj -tez nie powalaly. A przed ostatnim EURO zremisowalismy z Litwa.
Zmierzam do tego, ze nie warto wyciagac zbyt daleko idacych wnioskow z meczow towarzyskich, zwlaszcza z tych bezposrednio przed duzymi imprezami. To raczej mecze na przecwiczenie pewnych fragmentow gry, ustawien a nie bezwzglednie na wynik. Na pewno na MS Senegal bedzie wygladal inaczej niz dzisiaj.
Napisalem wczesniej, ze mecz z Senegalem jest dla nas kluczem do wyjscia z grupy i zdania nie zmieniam. Nie jest to wielka potega, ale nie sa to tez cieniasy, ktorych bez problemu ogramy.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Oczywiście, że nie warto ale nie chce mi się wierzyć, że Senegal specjalnie w 3 ostatnich sparingach zagrał tak słabo. Po prostu nie mają dobrego zgrania i tyle.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Mecze sparingowe nie mają żadnego znaczenia, forma ma przyjść na sam mundial a nie przed. Grecja w 2004 przed Euro towarzysko przegrała ze słabą wówczas Polską, a miesiac później była mistrzem Europy dwa razy ogrywając przy tym gospodarzy Portugalię. Teraz to jest czas na regeneracje, większość sezon miała jeszcze w maju więc po co mają grać na całego w meczach bez stawki. Moim zdaniem trenerzy i tak już mają w głowie podstawową 11 już teraz ewentualnie przy jednym może dwóch graczach jest znak zapytania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom