>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
na moim prawku widnieje mój adres mimo to i tak chcą dowód adresu w innej postaci. nie akceptują potwierdzenia wykonania przelewu, więc jak mam się u nich zweryfikować? u mnie są już skreśleni.
Mega wnerwiajace to jest. Musisz zamowic sobie w banku zaswiadczenie o posiadaniu u nich konta i tam bedzie Twoj adres zameldowania i na tej podstawie Ci zweryfikuja to. Problem w tym, ze takie cos kosztuje i to nie malo bo w przypadku mBanku 40zl. Jezeli nie masz zadnych rachunkow na siebie za media, prad, wode itd jest to chyba jedyne rozwiazanie. Wiem, bo sam przez to przechodzilem. Po wyslaniu fotki takiego zaswiadczenia w koncu konto mi zweryfikowali i odblokowali.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Mega wnerwiajace to jest. Musisz zamowic sobie w banku zaswiadczenie o posiadaniu u nich konta i tam bedzie Twoj adres zameldowania i na tej podstawie Ci zweryfikuja to. Problem w tym, ze takie cos kosztuje i to nie malo bo w przypadku mBanku 40zl. Jezeli nie masz zadnych rachunkow na siebie za media, prad, wode itd jest to chyba jedyne rozwiazanie. Wiem, bo sam przez to przechodzilem. Po wyslaniu fotki takiego zaswiadczenia w koncu konto mi zweryfikowali i odblokowali.
A nie wystarczy zamówić wyciąg z konta w mBanku? Tam też jest Twój adres a kosztuje 10zł za jeden miesiąc.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Weryfikacja w tym Ecopayz bo inaczej już nie mogę tego nazwać to jest jakaś kpina. Wszystko niby dla naszego bezpieczeństwa. A ja od 4 miesięcy próbuję konto zweryfikować. Żadnych rachunków na siebie nie mam, konto mam w Nest Banku i BZWBK, ani z jednego, ani z drugiego wyciągu konta nie przyjęli. Jutro idę do BZWBK powalczyć o jakiś dokument z pieczątkami to może to w końcu przejdzie. Normalnie dałbym sobie spokój, ale takie czasy, że trzeba szukać alternatyw jeśli chodzi o płatności w necie.
Zamiast się przyp.... mogliby ze stroną coś zrobić bo wygląda jak zrobiona w Pajączku w okolicach 2004 roku.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Idziesz do Urzędu Miasta (bądź Gminy) bierzesz potwierdzenie zameldowania za 20pln i gotowe.
U mnie weryfikacja trwała chyba 2godziny,standardowe skany + rachunek z Orange. Czepili się że chcą foto rachunku a nie PDF który przychodzi na maila ale im napisałem że nie mam żadnych papierowych bo trzeba oszczędzać lasy i po 15 minutach mail że konto zweryfikowane.Nie wiem może dlatego że zakładałem przez eWallet-Optimizer od razu na złote.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Po zalogowaniu mam info
Twoje konto jest aktualnie w trakcie przeglądu.
Niektóre opcje twojego konta ecoAccount zostały chwilowo wstrzymane na czas przeglądu twojej aktywności na koncie.
Prosimy o kontakt z naszym Zespółem Wsparcia Klienta, gdzie będziesz mógł otrzymać dalszą pomoc.
Miał ktoś tak ?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Po zalogowaniu mam info
Twoje konto jest aktualnie w trakcie przeglądu.
Niektóre opcje twojego konta ecoAccount zostały chwilowo wstrzymane na czas przeglądu twojej aktywności na koncie.
Prosimy o kontakt z naszym Zespółem Wsparcia Klienta, gdzie będziesz mógł otrzymać dalszą pomoc.
Miał ktoś tak ?
ja mam za kazdym razem jak robię depozyt, ale po kilkunastu minutach aktywują ponownie.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Weryfikacja w tym Ecopayz bo inaczej już nie mogę tego nazwać to jest jakaś kpina. Wszystko niby dla naszego bezpieczeństwa. A ja od 4 miesięcy próbuję konto zweryfikować. Żadnych rachunków na siebie nie mam, konto mam w Nest Banku i BZWBK, ani z jednego, ani z drugiego wyciągu konta nie przyjęli. Jutro idę do BZWBK powalczyć o jakiś dokument z pieczątkami to może to w końcu przejdzie. Normalnie dałbym sobie spokój, ale takie czasy, że trzeba szukać alternatyw jeśli chodzi o płatności w necie.
Zamiast się przyp.... mogliby ze stroną coś zrobić bo wygląda jak zrobiona w Pajączku w okolicach 2004 roku.
Też mam konto w Nestbanku i najpierw,kiedy posłałem im wyciąg, na którym było tylko nazwisko bez adresu zamieszkania,ecopayz to odrzucił,więc następnym razem wysłałem im historię rachunku.A trzeba zrobić tak: wejść w historię transakcji i kliknąć EKSPORT PDF,wtedy zapiszą sie dwie ostatnie transakcje z pełnym adresem.Posłałem im to w niedzielę i po paru godzinach zweryfikowali mi konto pozytywnie!Albo to wystarczyło,albo trafiłem na studenta lub podchmielonego w dobrym humorze.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nawet jak konto w Ecopayz bede miał w złotówkach to przewalutowanie ? Czyli lepiej w Ojro karte zalozyc to wtedy tylko rozliczane jest po kursie obecnym jak dobrze rozumiem ?
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Miał może ktoś taką sytuację? Na początku otrzymałem komunikat, że konto jest w trakcie przeglądu, a później takiego maila ...
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Jak konto główne w walucie PLN , otwierając Subkonto w EURO , przy zamówieniu karty można ją podpiąć pod Subkonto w euro? A drugie pytanie czy u naszych ziemniaków można zapłacić za zakłady?
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Prubował ktoś wpłącac dzisiaj przez przelewy 24 ? Konto w tmobile . na konto wchodze normalnie a przy próbie wpłacenia kasy wyskakuje bład ze nie mozna połaczyc sie z bankiem
 
Do góry Bottom