>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BetWinner - Pytania, opinie, ogólne informacje

N 123

nemsik

Użytkownik
Witam mam kilka pytań :
1. Jak z rejestracja dla polaków ?
2. Jakie sa opcje wpłat i wypłat ?
3. Jest jaki bonus dla nowych graczy ?
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Ruski buk dla graczy rekreacyjnych,to samo co 1xbet czy Melbet,z szatą graficzną trochę naśladującą bet365.Plus,że strona śmiga aż miło,błyskawiczne wpłaty i wypłaty przez Ecopayz,ale bardzo szybkie limity dla wygrywających,więc bez szans na poważną grę.
 
M 26

mistyp88

Użytkownik
Przeczytaj regulmin bonusu nie warto. Jak uda się obrócić i tak otrzymasz to co wpłaciłeś.Tzn wpłacasz 200 obracasz wygrywasz 600 a do salda głównego dopisują 200 .
A właśnie i te klony mają taki sam regulamin
 
A 205

amindada

Użytkownik
To jest mankament tych bonusów, ale z drugiej storny jak przegrasz to masz do dyspozycji swój depozyt . Tak samo jak w piątek bonus w 1xbet, co piatek 400zł więc żaden inny bukmacher nie jest tak chojny,
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Hej betwinnernowoczesnybk dlaczego wpłacić do Was środki przez Ecopayz da rade a wypłacić już nie? Chwilowe problemy?
Raczej chwilowe bo kazda z tych firm wyplaca bardzo szybko na Ecopayz
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
1. Skrill dla Polaków działa, czy tylko wystawiony dla zachęty. Czy Polacy mogą wpłacać i wypłacać obecnie?
2. Jakie waluty można wybrać?
3. Czy wszystkie te waluty obsługuje Skrill i Ecopayz. Lub inaczej - czy np. można wpłacać i wypłacać złotówki na Skrilla i Ecopayz?
4. Czy są realizowane wypłaty w Bitcoin, a zwłaszcza w Bitcoin Cash?
5. Czemu wygląd robiony pod Bet365?
6. Jakie dokumenty do weryfikacji i co można na nich zakryć?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
1. Skrill dla Polaków działa, czy tylko wystawiony dla zachęty. Czy Polacy mogą wpłacać i wypłacać obecnie? Oczywiscie ze nie moga jak w dziesiatkach innych firm
2. Jakie waluty można wybrać? Zalezy jaki rodzaj rejestracji wybierzesz z automatu jest PLN
3. Czy wszystkie te waluty obsługuje Skrill i Skrilla i Ecopayz? Na pewno nie
4. Czy są realizowane wypłaty w Bitcoin, a zwłaszcza w Bitcoin Cash? Nie wiem
5. Czemu wygląd robiony pod Bet365? A czemu nie jesli mieli taka ochote
6. Jakie dokumenty do weryfikacji i co można na nich zakryć? Werykifacja chyna w zaleznosci od ilosci wygranych
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Skrill dla Polaków działa, czy tylko wystawiony dla zachęty. Czy Polacy mogą wpłacać i wypłacać obecnie? Oczywiscie ze nie moga jak w dziesiatkach innych firm
Nie masz racji, bo np. w Sportinbull Polacy mogą wpłacać i wypłacać przez Skrill. Dlatego pytałem. Jak jest w tym buku nie wiem, bo nie mam konta.
 
Do góry Bottom