>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Moja przygoda z tym bukiem dobiega końca. Okrojono mnie na ładne pieniądze unieważniając 38 zakładów. Pani na czacie stwierdziła że mogą to robić kiedy im się podoba bo mają taki zapis w regulaminie.
Widocznie nie spodobało im się że mimo narzuconych limitów i dodatkowych marży nadal ich ogrywam. Trzeba było jeszcze okraść klienta. Wypłata pozostałych pieniędzy jest na ostatniej prostej. Heja.
Szczegóły oraz numer konta na priv poproszę
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Ja sobie chwale 1xbet. Wiadomo, że póki się nie wygrywa fortuny to nie ma żadnych limitów itd. dlatego warto grać u kilku buków, żeby fajnie rozkładać wygrane
Ja po 500-1000 tygodniowo ostatnio regularnie wypłacam i wszystko jest prawidłowo. Szybka weryfikacja zlecenia.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Dostałem takiego freebeta : Free bet on port events in Sport, na 10 EUR sport: Football event: without periods market: Correct Score and type of bet - Accumulator, from at lest 3 events.
Jaki zakład muszę postawić żeby to weszło ? Próbowałem wszystkiego i nie da rady
 
K 0

kamilloss14

Użytkownik
Witam. Nwm czy w dobrym dziale. Chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś sposób żeby odebrać swoje pieniądze z tego buka ponieważ nie działa ich strona, prawdopodobnie wycofali się z Polski.
 
O 0

oddawajkota

Użytkownik
Ten buk to jednak parodia, nigdy jeszcze nie zostałem przez buka tak jawnie oszukany jak dziś.
mecz Auroa - Source w dota 2, Source startuje z handi 1:0, więc live zaczyna się od mapy nr 2.
Jest mapa nr 3 i gram live za 41 (taki limit) po 3,20, później dokładam za 46 po 2,40 na Aurore i trafiam
(oferta live na mapę nr 3 była od samego początku na tą mapę, od startowego kursu 1,90 do końcowego 1,07)
później jest mapa nr 4 i oferta na mapę nr 4 (wygrana Source) i mapa nr 5 i oferta na tą mapę (wygrana Aurora)
Po meczu okazuje się, że mam zakłady nie trafione, bo Source startowało od 1:0 i według nich grałem na mapę nr 4, i to moim obowiązkiem jest upewnienie się, że grana mapa jest dobrze nazwana (chuj z tego, że oferta odnosi się do tej mapy która właśnie jest live i chuj z tego, że najpierw sami tą domyślna mapę uznali jako rozegraną). W ten sposób mogą sobie dowolnie zinterpretować każdy wynik, raz uznają to co live, a raz, że mapa źle oznaczona. W ostatnim czasie to nie pierwsza taka sytuacja u nich ale ta wyjątkowo jednoznaczna.
Rozumiem, nałożyć limity, czasami mam po 1,67 i max 10 zl zysku, no ale takie coś?
Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że, gdy zagrałem Polska - Kolumbia 2 za 100 po 2,1 to spadło u mnie na 1,80,
a 99% mojej gry to esport live.
Jak dla mnie ten buk na dłuższą mete nadaje się jedynie do spuszczenia w kiblu, szczerze odradzam tym którzy chcą zarobić.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Gra ktoś w 1xbet zakłady typu &quot;set z najmniejszą liczbą punktów powyżej 40,5&quot; ?
Zagrałem to dzisiaj w meczu Francji z USA i zakład rozliczony jako przegrany,to 5 set tez się do tego liczy?
Przeciez tam się gra do 15, bez jaj.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Ale gra się tylko do 15 pkt więc oczywiste ze ciezko o over 40,5 a akurat w tym meczu było bardzo mozliwe ze będzie 5 set i tak tez się stało.Przynajnmniej powinno byc napisane ze 5 set takze się liczy,tak nie grałbym tego zakładu.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Jak ktos gra u nich i jeszcze nie mial problemow to moze w przyszlosci liczyc na tego rodzaju listy
To byl bodajze juz 5 wyslany na Ukraine po podobnej liczbie do Rosji.
Bierzcie swoje siano od nich jak nie chcecie sie bujac z nimi jak ja prawie juz 2 lata i wciaz ten sam naglowek pomimo wyslania wszystkich mozliwych zdjec , rozmow na skypie i ch... wie jeszcze czego

Extra details needed.
Thanks for completing the additional form. The security department is now asking you to confirm the information stated earlier by filling out the form that can be downloaded here: русский вариант, English version . The form should be filled out by you personally, in block capitals. Please send the completed form by post to the following address: PO Box 856, Lviv, Ukraine, 79008The recipient&#39;s address can only contain the following symbols: PO Box 856, Lviv, Ukraine, 79008
ATTENTION! Please only state the recipient&#39;s address and the sender&#39;s address on the envelope. If any other information is put on the envelope, your letter will not be accepted by us. Do not change the recipient&#39;s address and do not make any additional marks on the envelope! Also please bear in mind that registered letters are not accepted.
 
K 79

kamilo97

Użytkownik
Witam, mam pytanko: mam cenne informacje odnośnie pewnego zdarzenia na nocke, chce w to wejść grubą kwotą, ale moje możliwości gdzie to zagrać ogarniczają się do wlaśnie do tego bukmachera ( konta niestety nie posiadam) i tutaj pytania: Czy jak założe ów konto, postawie zaklad i wygram, to nie bedzie wiekszych problemów w wypłata? Bo trafic taki zaklad za wysoka kwote nie bedzie wzbudzało u nich podejrzen? Oraz jak wyglada procedura weryfikacji u nich, oraz jak długo to trwa.
Możecie mi odpisywać na Priv, zeby nie zaśmiecać wątku - z gory dzięki.
 
Do góry Bottom