>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Stuttgart, s-Hertogenbosch - 11.06-17.06.2018

Status
Zamknięty.
G 0

gigs93

Użytkownik
Fritz @1,85

Obaj nie sa tuzami ale co ten Paire moze ugrac , wbrew temu co ktos napisał to ten gosc ma śmieszny serwis, pamietam jktorys z jego meczow z orzed roku , gdzie nie potrafi l trafic drugim serwisem i przegral mecz podwojnymi bledami .. a wiec dobre warunki to trochę za malo bo glowa tez odgrywa wazna role a Grancuz ma bardzo slaba i Taylor wlasnie tutaj bedzie mial swoja przewage bo potrafi serwowac a jesli chodzi o wymiany to musi grac ofensywnie bo Paire to taki przebijaka i nie warto sie z nim wdawac w dlugie wymiany. Taylor ma talent ale musi go wykorzystac .
To Ty chyba Paire nie widziałeś na trawie, jeżeli głowa dojedzie to jest bardzo mocny
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fritz @1,95

Obaj nie sa tuzami ale co ten Paire moze ugrac , wbrew temu co ktos napisał to ten gosc ma śmieszny serwis, pamietam jktorys z jego meczow z orzed roku , gdzie nie potrafi l trafic drugim serwisem i przegral mecz podwojnymi bledami .. a wiec dobre warunki to trochę za malo bo glowa tez odgrywa wazna role a Grancuz ma bardzo slaba i Taylor wlasnie tutaj bedzie mial swoja przewage bo potrafi serwowac a jesli chodzi o wymiany to musi grac ofensywnie bo Paire to taki przebijaka i nie warto sie z nim wdawac w dlugie wymiany. Taylor ma talent ale musi go wykorzystac .
Rozumiem pisac analize pod typ ale to co napisałeś to gruba przesada. Paire ma słaby serwis? W zeszłym roku serwował po 20 asów w spotkaniu to 2 setowym, bardzo ciężko było go złamać. A pisanie że to przebijak to pokazuje że nie widziałeś go chyba w życiu na trawie. Gość często biega do siatki i kończy akcję w 3-4 uderzeniach. Jak juz to zostało skomentowane cała analiza to jedna wielka bzdura. Jedynie co się zgadza to gorąca głowa Paire o czym wspomniałem.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Poważnie ? Ostatnie 20 meczów na Trawie .
Paire 13 porażek
Fritz 12 porażek

RzecZywiście Paire jest lepszy.. pisalem wyzej obaj tuzami nie sa a biorąc pod uwage to , ze wszyscy twArdo idziecie w strone Paire to ja udezam za argumentami , ktore sa po stronie Amerykanina i tyle . Dziekuje za wasza opinie ale naprawde nie trzeba bylo bo mam jakies rozeznanie w tenisie . A pamietam jak kolega worldoftennis bardzo serdecznie polecal bet na asy Del Potro w starciu z Nadalem , który mocnych serwismenow na maczce lyka na raz . Juz techniczny serwis Thiema jest dla niego grozniejszy. Od razu Ci tam wyjasnilem , ze raczej ma to małe szanse powodzenia , dlatego uwazan , ze Twoje rozenanie w tej dyscyplinie raczej niczym nie rozni sie od mego .
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Poważnie ? Ostatnie 20 meczów na Trawie .
Paire 13 porażek
Fritz 12 porażek

RzecZywiście Paire jest lepszy.. pisalem wyzej obaj tuzami nie sa a biorąc pod uwage to , ze wszyscy twArdo idziecie w strone Paire to ja udezam za argumentami , ktore sa po stronie Amerykanina i tyle . Dziekuje za wasza opinie ale naprawde nie trzeba bylo bo mam jakies rozeznanie w tenisie . A pamietam jak kolega worldoftennis bardzo serdecznie polecal bet na asy Del Potro w starciu z Nadalem , który mocnych serwismenow na maczce lyka na raz . Juz techniczny serwis Thiema jest dla niego grozniejszy. Od razu Ci tam wyjasnilem , ze raczej ma to małe szanse powodzenia , dlatego uwazan , ze Twoje rozenanie w tej dyscyplinie raczej niczym nie rozni sie od mego .
jak można porównywać turnieje ATP z turniejami chellenger.
Fritz w ciągu ostatnich 3 lat wygrał 4 mecze na poziomie ATP a przegrał 6.
Paire na ostatnie 11 spotkań wygrał 7 przy 4 porażkach.
Poza tym jakie ma znaczenie co oni osiągali 3 lata temu na trawie.
Żebyś mnie źle nie zrozumiał ja nie neguje typu na fritza bo może byc różnie, chodzi mi o Twoja argumentacje typu która jest całkowitą nieprawdą.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Bolt-V.Pospisil 2 ⛔

Prawdziwy wykladnik gry na trawie w przyszlym tygodniu w Queens i Halle. Te turnieje to takie przetarcie, wiec czasem sypnie niespodziewanym rozstrzygnieciem. Nie bede tutaj pisac jakis bunczucznych zapowiedzi tez, dopoki zawodnicy nei dotrza do etapu polfinalu to typowanie latwe nie bedze. Taki typ kombinacyjny by zagrac cos raczej. Pospisil z dobrymi wynikami w sezonie trawiastym, ranking relatywnie slaby, wiec licze ze nie odpadnie w 1-szym meczu nawet jesli potraktuje to jako przetarcie.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Wie ktoś może jak jutro z pogodą w Stuttgarcie?
Pograją coś czy znowu przekładanie?
Jutro mają grać, co najmniej do 16-17 z tego co się orientuję.
Odnośnie tego, że Paire to przebijak to chyba nie oglądane mecze na trawie, jak on potrafił nawet taka świece dropa upuśic pół metra za siatkę. On na trawie to magik, a nie przebijak
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Stuttgart
Godzina: 12:30
Spotkanie: Raonic - Basic
Typ: 1 (hc 0:1,5 seta)
Kurs: 1.59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj większość meczy odwołanych w Stuttgarcie ale jutro już spokojnie powinni pograć. Milos Raonic oczywiście szuka formy, gry z poprzednich lat ale gdzie jak nie na trawie ma to znaleźć. Jego serwis jest zabójczy na tej nawierzchni, a znowu sam też potrafi mimo warunków poruszać się dobrze. Wiadomo ostatnio za wiele nie pograł na ziemi ale według mnie siły rzuca na trawę i Wimbledon przede wszystkim. Rozgrzewka w Stuttgarcie i idealny rywal na początku by spokojnie wypunktować gości 2:0. Basic nie dość, że sam w kiepskiej formie, porażki ostatnio tylko to jeszcze tenisista preferujący korty twarde, a do tego najlepiej pod dachem. Znowu na trawie ostatnie 2 lata to zabójcze wyniki: 3 mecze w każdym sezonie i wszystkie sześć przegrane bez wygranego seta, a co najlepsze może tylko 1 czy 2 rywali to jakiś poziom solidniejszy. Krótko mówiąc: Raonic jak utrzyma podanie, a o to chyba można być spokojnym to będzie miał szanse na przełamanie, jeżeli dojdzie do tie-breaka mimo wszystko też powinno być dobrze. Ja tutaj nie dałbym obecnie więcej niż 1.35-40 na taki zakład.
✅✅✅
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Paire - Fritz 1 ✅
1,75 ( wczoraj STS grane )
Mecz omawiany przez kilka osób w dniu wczorajszym. Dla mnie zdecydowanie większe doświadczenie na tej nawierzchni posiada francuz. Co więcej, można śmiało chyba stwierdzić, że posiada warunki do dobrej gry na trawie. Bardzo kreatywna gra , z przebijaczem nie mająca nic wspólnego. Paire na cegle, hardzie a na trawie to inna osoba. Nie kreuje tutaj zawodnika na top 10 tej nawierzchni ale też miejmy świadomość z kim on gra. Co ważne - broni tutaj troszkę punktów za zeszłoroczny półfinał w którym odpadł po walce z późniejszym wygranym turnieju. W zeszłym roku również super występ na Wimbledonie , po walce odpadł z Murray w 4 rundzie. Wszystko zależy w jego przypadku od głowy - jak będzie fantazja ale poparta spokojem to ogarnie to. Fritz miota się trochę między dobrym ATP a chellenger , miał super początek sezonu i powinien być groźny jak wróci hard i okres US Open.
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Co sądzicie o przekładanym meczu Shapalova? Coś czuje że może powtórzyć się sytuacja z meczu Kolby i myslami będzie w następnym turnieju....
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Co sądzicie o przekładanym meczu Shapalova? Coś czuje że może powtórzyć się sytuacja z meczu Kolby i myslami będzie w następnym turnieju....
Poważniej może myśleć już tylko o Wimbledonie, a do tego turnieju jeszcze trochę czasu jest - musi się ograć na trawie dlatego uważam, że potraktuje ten turniej poważnie.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Też popieram granie na Robina, Berni niestabilny.
Od siebie dorzycam
Zverev +4,5 gema @1,72 lvbet ✅
Roger wraca do gry po przerwie na korty ziemne, które podobnie jak rok temu odpuścił. Wiadomo jak to jest pierwszy turniej więc wielka niewiadoma co do dyspozycji. Na pewno turniejem docelowym w Niemczech będzie Halle jak co roku a później Wimbledon. Rok temu w Stuttgarcie oglądaliśmy szopkę w jego wykonaniu wraz z Haasem. Nie wydaję mi się aby Roger spinał się jakoś strasznie na ten turniej i gromił rywali. Po drugiej stronie będzie człowiek stworzony do gry na korty trawiaste. Bardzo zbliżony styl do Federera jeżeli chodzi o tę nawierzchnię. Zverev będzie bardzo często biegał do siatki jak to ma w zwyczaju, do tego ścięty leworęczny serwis co będzie skutkowało trudnym zadaniem dla Rogera jeżeli chodzi o przełamanie Niemca. Grali ze soba rok temu w Halle i Roger wygrał 7:6 6:4 liczę że dziś może byc podobnie. Zverev rozegrał juz jeden mecz z Jużnym i wygrał bez problemu. Do tego dojdzie chęć pokonania Federera więc mobilizacja będzie duża i możliwośc pokazania się przed własna publika. Liczę na dobry mecz.
Dodatkowa
Ebden - Muller o10,5 w 1 secie @2,2 ⛔
Van Uytvanc @1,52 ⛔
Rybarikova 2:0 @1,61 ⛔
 
K 0

kuba8720

Użytkownik
Nie zgodzę się co do tego,że będzie to łatwy mecz dla Haase.Odbijając piłeczkę mogę napisać,że nie po to Tomic wygrał 3 mecze zaczynając od kwali,żeby się położyć przed Haase.W tych 3 meczach do tej pory stracił raz swoje podanie.Co do Karlovicia to nie jest przypadek,że ostatnio zalicza konsekwentny zjazd w rankingu bo młodszy już nie będzie.W tamtym roku tylko na trawie udało mu się uratować bilans meczów na zero (4-4).Gdzie od 2007 roku tylko raz nie był na plusie.Spodziewam się,że zarówno Tomic jak i Haase będą trzymali serwis przynajmniej w 1 secie.Do jakiegos rozpisu:
TOMIC 1 SET 7:6 @ 5,80 FORTUNA ⛔
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja tam nie widzę wcale żadnego faworyta w Haase. Jedynie co przemawia na jego korzyść to fakt że gra u siebie i może mieć większą motywację
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Zverev 1 set @ 4,40 ✅✅
Kolega Federer wraca by sobie popykac na trawce, by sie za mocno nie spocic.
Wiadomo, pierwszy meczyk turniejowy, moze byc roznie.
Na poczatku Fedkowi dwa serwisy nie wyjda, Zverev pyknie mu z dwa returny pod nogi, nie da mu czasu biegajac do siatki. Mysle, ze opcja na pierwszego seta moze byc lepsza niz na mecz.
Bardzo prawdopodobne zakonczenie 1 seta w tie breaku.
Po takim kursie pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
No Federer w Stuttgarcie zawsze jest jakiś dziwny, wystarczy spojrzeć na ostatni rok i jego spotkanie z Haasem, które ewidentnie puścił koledze. Niemniej jednak Zverev wydaje mi się, że jest zbyt cienki :/ To ciągłe chodzenie do siatki to będzie woda na młyn na Federera, który będzie go mijał i mijał.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Mało do gry w tych turniejach a szkoda psuć budżet i skuteczność przez granie na siłe. Ale na jutro zdecyduje się na Tomka.
Paire B. - Berdych T. 6:7, 4:6 ✅✅✅✅✅
Tip: 2 (H/A)
@1,75 1xbet
Bardzo spokojnie wygrane pieniądze ! I tak jak pisałem - Tomek przy swoim podaniu nie do ruszenia przez Paire.

Bardzo słaby sezon gra Berdych. Musi zacząć coś wygrywać, Wimbledon się zbliża, dużo punktów do obrony, więc raczej będzie chciał kilka spotkań zagrać na trawie.
Bardzo dobrze czuje się na tej nawierzchni, serwis będzie trzymał. Mimo, że Tomek jest uznawany za &quot;przegrywa&quot; co się pali w ważnych momentach to ze słabszym przeciwnikami zazwyczaj zachowuje spokój i regularność.
Benoit jak to on. Umiejętności są, nieźle sobie pogrywa na trawce ale wystarczy, że Berdychowi będzie siedział serwis i już się będzie grzał Francuz. Przy swoim zakładam, że w pewnym momencie straci koncentracje, walnie jakiegoś DF i Czech to wykorzysta.
Sporo spotkań z rzędu przegrał Berdych. Jeszcze kilka i Ester zacznie się zastanawiać, czy jest sens chodzić na te mecze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Wiele ciekawych wyników za nami, na jutro proponuje Tsitsipasa @1,46 Fortuna. Jaziri nigdy nie radził sobie dobrze na trawie, warto wspomnieć, że w ubiegłym sezonie nie wygrał nawet meczu na tej nawierzchni. Grek z warunkami fizycznymi i swietnym podaniem jest stworzony do gry na szybkich kortach, to półfinalista juniorskiego Wimbledonu.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Bolt-McDonald 2 ✅

McDonald dobrze pokazal sie w challengerze w Surbiton w ubieglym tygodniu. Jakies wieksze zaufanie mam do mlodego Amerykanina. Wiadomo, ze ta latwa wygrana McDonalda nad Seppi (zreszta Bolta na Pospisilem prawdopodbnie tez) jest poklosiem, ze prawdziwe granie na serio bedzie w Queens i Halle od poniedzialu, ale to dwaj tacy zaowdnicy, ktozy nie maja wielkich wynikow w glownym tourze, a mlody Amerykanin wydaje mi sie w lepszej formie przy w miare rowno wystawionych kursach. Oczywiscie po raz kolejny powtarzam, iz nie szalejmy i stawka w tym tygodniu rekreacyjna for fun przed turniejami w Queens i Halle.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Stuttgart (Niemcy), trawiasta
Godzina: 11:00
Spotkanie: Guido Pella - Prajnesh Gunneswaran
Typ: 2
Kurs: 3,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju ATP w Stuttgarcie. W pierwszym spotkaniu Argentyńczyk Pella nieoczekiwanie łatwo wygrał z Australijczykiem Millmanem 2-0 (6-2 , 6-2), natomiast Hindus Gunneswaran jeszcze bardziej nieoczekiwanie wygrał z Kanadyjczykiem Shapovalovem 2-1 (7-6 , 2-6 , 6-3). Prajnesh ponadto do turnieju głównego przebijał się przez kwalifikacje, w których pokonał najpierw Amerykanina Evana Kinga 2-0 (6-1 , 6-4) a następnie Amerykanina Harrisona 2-1 (6-3 , 4-6 , 6-3). Trzeba przyznać, że Hindus z formą trafił na tym turnieju idealnie. Gunneswaran gra tutaj bardzo dobre mecze i myślę, że dzisiaj pójdzie za ciosem i zaliczy kolejny udany występ w Stuttgarcie. Już w meczu z Shapovalovem stawiałem niespodziankę na zwycięstwo Hindusa, bez większego komentarza suchy typ u siebie w temacie, bo tak mnie jakoś od początku korciło i nie zawiodłem się. Dzisiaj rywal według mnie dużo mniej wymagający na trawie i Hindus ma dużą szansę aby zameldować się w ćwierćfinale. Pella na trawie nie jest bardzo wymagającym rywalem i jak najbardziej jest w zasięgu Gunneswarana po tym co wczoraj widziałem w jego meczu z Shapovalovem. Guido wprawdzie w 1 rundzie tez sprawił niespodziankę ale to głównie Millman w tamtym meczu przegrał niż Argentyńczyk wygrał ;) Prajnesh jest tutaj w dużej formie i pokazuje bardzo fajną grę na trawie. Pella nigdy nie był wirtuozem gry na tej nawierzchni by nawet nie powiedzieć, że solidnym graczem na trawie. Mało spotkań na tej nawierzchni na koncie i słabiutki bilans, który przedstawiam poniżej:

Po takich kursach wolę zdecydowanie iść w stronę Hindusa, który we wczorajszym meczu z Shapovalovem zrobił na mnie wrażenie i według mnie na trawie to on gra dużo lepiej od Pelli. Jeżeli ktoś lubi grać za grubsze stawki to poleciłbym mu wejście grubiej właśnie w ten typ, bo naprawdę jestem mocno przekonany do tej niespodzianki tutaj. Oczywiście każdy niech to robi z głową, bo nie chcę żeby ktoś po meczu miał do mnie pretensje, że przewalił dużo kasy jeśli typ nie wejdzie. Pamiętajcie, że to sport i wszystko jest możliwe. Ja tylko od siebie mówię, że jak ktoś lubi grubiej grać no to tutaj mu proponuję ten typ bo wydaje mi się być po takim kursie bardzo dobry do zaryzykowania ale też 100% pewności w sporcie nie ma więc niech każdy stawki wybiera rozsądnie na ile może sobie pozwolić, żeby potem mi nikt nie pisał na priv, że zastawił dom, kredyt wziął i typ nie wszedł i co on ma teraz zrobić ;) haha. Sam gram to za drobne, bo jestem w trakcie odrabiania stówy więc rozsądnie każdy niech to przemyśli. Gdybym był w trakcie grania za stówkę, to tutaj w tym meczu napewno bym za tyle stawiał ;) Powodzenia.
⛔ 2-0 (7-6 , 6-3)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom