>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
A ja bym meczu Zvereva z Fedexem nie dotykał. To może się potoczyć bardzo różnie, pisanie, że Roger wraca dopiero na korty i przez to jest słabszy jest przesadą, przecież to nie jest tak, że on rakiety nie trzymał przez 3 miesiące. Zverev zawsze był jedzony przez Rogera, nie zdziwiłbym się jakby tu się stało tak samo. Dla mnie no bet
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
A ja bym meczu Zvereva z Fedexem nie dotykał. To może się potoczyć bardzo różnie, pisanie, że Roger wraca dopiero na korty i przez to jest słabszy jest przesadą, przecież to nie jest tak, że on rakiety nie trzymał przez 3 miesiące. Zverev zawsze był jedzony przez Rogera, nie zdziwiłbym się jakby tu się stało tak samo. Dla mnie no bet
Wiadomo, Roger to legenda, klasa sama w sobie, ale z wiekiem juz nie te warunki.Z mlodym talentem z potencjalem na czolowke(o ile nie nr 1-podobnie zreszta jak Shapo), mam nadzieje, ze tak latwo mu nie bedzie tym bardziej, ze juz fizycznie na pewno slabszy jest co widac po ilosci wystepow
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A ja bym meczu Zvereva z Fedexem nie dotykał. To może się potoczyć bardzo różnie, pisanie, że Roger wraca dopiero na korty i przez to jest słabszy jest przesadą, przecież to nie jest tak, że on rakiety nie trzymał przez 3 miesiące. Zverev zawsze był jedzony przez Rogera, nie zdziwiłbym się jakby tu się stało tak samo. Dla mnie no bet
kto pisał że Roger jest słabszy że nie grał. Napisałem że jego forma jest niewiadomoą i szczyt formy buduje na Halle i Wimbledon.
Wimbledon 2017 Federer - Zverev 7:6 6:4 6:4
Halle 2017 Federer - Zverev 7:6 6:4
wyniki z zeszłego roku na trawie. Nie powiedziałbym że Roger zjada Zvereva.
 
M 465

michal91

Użytkownik
teraz zobaczyłem co zrobiła rybarikova w 6 gemie w 1 secie jak miała dwie szanse na punkt. Dwa razy 100% patelnie na zakończenie gema i to przegrała. Co ona wyprawia w tym roku na trawie.
Ale ważne że reszta typów z dziś na dobrej drodze i ten rao z basicem powinni to 21,5 ogarnąć.
No, gra 2 mecz na trawie, a trawa zaczęła się tydzień temu ????
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wiadomo, Roger to legenda, klasa sama w sobie, ale z wiekiem juz nie te warunki.Z mlodym talentem z potencjalem na czolowke(o ile nie nr 1-podobnie zreszta jak Shapo), mam nadzieje, ze tak latwo mu nie bedzie tym bardziej, ze juz fizycznie na pewno slabszy jest co widac po ilosci wystepow
Roger gra z Mishą to jest ten starszy brat ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Wiadomo, Roger to legenda, klasa sama w sobie, ale z wiekiem juz nie te warunki.Z mlodym talentem z potencjalem na czolowke(o ile nie nr 1-podobnie zreszta jak Shapo), mam nadzieje, ze tak latwo mu nie bedzie tym bardziej, ze juz fizycznie na pewno slabszy jest co widac po ilosci wystepow
Przecież Fedex gra ze starszym Zverevem ????
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Panowie, jedyne co chcę powiedzieć to to, że te kursy nie są warte gry w pierwszym meczu Federera na trawie w tym roku - tyle. Uważam, że nie ma co się na siłę pchać w handi na Zvereva. A argument, że Roger jest starszy pojawia się już od 5 lat ????
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
a jednak basic sie połamał 2 raz i będzie minus za over 21,5 bo równe 21 gemów ????
Ten bilans głownie nabity przez itfy, a rok temu miała na trawie życiówke.
jakie itf
1/2 Wimbledonu
1/2 Notthingham
i 2 wygrane Turnieje ITF mocno obsadzone
teraz jest mocno pod formą i to się przekłada na mecze, liczyłem że się ogarnie i taka barthel to wciągnie nosem, ale to tylko kobiety
Rus +5,5 @1,72
✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom