>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Żużlowy sezon 2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Kultury to Ty nie masz, wyraził swoje zdanie, a Ty go atakujesz jak obrażone dziecko. Co do toru co się działo po 11 wyścigu w poprzednim meczu u siebie? Drugi łuk tyle wody i jazda na wstecznym , Miedziński sam się nie położył. Teraz mi też rzuc konkretnym argumentem typu &quot; nie masz pojęcia itd&quot; .
Jak sie nie położył jak sie połozył , widziales wywiad co powiedział Musielak ? nie , nie obrazam sie tylko nie moge czytać takich bzdur. tor jest jednakowy dla każdego, dzisiaj też Cieślak bedzie płakał bo tor w Toruniu był polany ?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jak sie nie położył jak sie połozył , widziales wywiad co powiedział Musielak ? nie , nie obrazam sie tylko nie moge czytać takich bzdur. tor jest jednakowy dla każdego, dzisiaj też Cieślak bedzie płakał bo tor w Toruniu był polany ?
A jak miał się nie wywrócić skoro, wjechał w zalew na 2 łuku? Musielak jechał po krawężniku i jechał w tym biegu na prowadzeniu, więc w jakim celu miałby Miedziak celowo się kłaść? O dziwo kary w zawieszeniu były, tak więc procedury zostały nadszarpnięte. Dziwne, że Extraliga jakoś nie posłuchała się, co powiedział Toffik i dała kary w zawieszeniu ???? Widać, że i tak Ci się tego nie przetłumaczy, bo masz swoją rację, mimo iż rzeczywistość jest zgoła inna. O dziwo na tor dzisiaj Cieślak nie narzekał ????
W Toruniu też wolnoamerykanka kierownika startu. Ciekawe co Extraliga zrobi z tym fantem...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Miedziak nie utopił się w tym &quot;zalewie&quot;, tylko go zaszprycowali, nic nie widział i dlatego się położył. I to nie jest żadna moja interpretacja, tak mówił sam Miedziński.
Fajnie, że Tarnów dziś wygrał z gwiazdkami z Leszna. Hampel pokazał klasę. Teraz będę ostro kibicował GKMowi żeby coś jeszcze ugrał, bo przecież nikt z ligi nie pozwoli żeby Falubaz a tym bardziej Apator ze swoją Motoareną spadł :cwl: Więc ewentualnie naprędce będzie powiększenie ligi, za którym jestem od dawna. Dokoptuje się Motor i Orła i mamy piękną ekstraligę, bo ciągle te same biegi w 8-drużynowej elidze już mnie nudzą. Ekstraliga jest zbyt elitarna i trzeba trochę to zmienić (nie mam na myśli osłabienia jej prestiżu, tylko pojawienia się większej ilości teamów, które można obdzielić ścisłą czołówką zamiast kumulować ich w 5-6 klubach). Dziś np. taki Bewley, śmieszny rudzielec z UK który dziś zrobił płatny komplet w Rybniku. Takich zawodników można by było oglądać na ekstraligowych torach, byłoby zapotrzebowanie na więcej zawodników na dobrym poziomie i widowisko by na tym zyskało. Bo póki co to mamy cyrk objazdowy z ciągle tymi samymi nazwiskami. Jako kibic żużla od 17 lat już trochę tym :puke:
cinas89 wyluzuj, nie wyzywaj od Januszy bo ktoś ma inne zdanie, dyskutujmy, a nie obrażajmy się, to nie są komenty spod artykułów na SF.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Spokojnie ;) ja jestem wyluzowany , czasem kwestia sporów ale generalnie Luz blues . Wiadomo że każdy ma swoje zdanie. A co do Miedziaka jak on nie leży na torze toż to cud. Dzisiaj mnie zaskoczyl pozytywnie .nie wiem jak z tą decyzją odnosnie Zagara ale to z mojej strony nie było fair. Dobrze się wypowiadał Zagar że albo wszyscy są równi albo są lepsi i lepsiejsi. Oglądał ktoś studio i słyszał jak oni to zinterpretowali , bo ja nie miałem okazji. ?
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Spokojnie ;) ja jestem wyluzowany , czasem kwestia sporów ale generalnie Luz blues . Wiadomo że każdy ma swoje zdanie. A co do Miedziaka jak on nie leży na torze toż to cud. Dzisiaj mnie zaskoczyl pozytywnie .nie wiem jak z tą decyzją odnosnie Zagara ale to z mojej strony nie było fair. Dobrze się wypowiadał Zagar że albo wszyscy są równi albo są lepsi i lepsiejsi. Oglądał ktoś studio i słyszał jak oni to zinterpretowali , bo ja nie miałem okazji. ?
Dokładnie o to chodzi. Są równi i równiejsi i nieważne czy to są Gorzów, Toruń czy wcześniej Leszno ze swoją kopą. Niech ludzie, którzy są za to odpowiedzialni w końcu wezmą się do roboty.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
To Cię Gucci poniosło.. ???? dajmy młodemu pojechać z kimś lepszym niż Kraków na wyjeździe i wtedy wyjdzie jego sportowa wartość ;-) aczkolwiek muszę przyznać, że taki team beniaminka: Kudriaszow, Woźniak, Kurtz, Fricke, Thomsen i Mikhailow by mi się marzył - tani skład a ile w nim drzemie potencjału.. Może jeszcze Lambert do tego.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
To że Leszno tam przegrało to nie ma w tym przypadku. To jest celowe działanie żeby spuścić Falubaz. Tutaj gra toczy się o Patryka Dudka
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
aczkolwiek muszę przyznać, że taki team beniaminka: Kudriaszow, Woźniak, Kurtz, Fricke, Thomsen i Mikhailow by mi się marzył - tani skład a ile w nim drzemie potencjału.. Może jeszcze Lambert do tego.
Beniaminka Rybnika w elidze? Ojj byłby spadek na twarz ????
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Jak Janek wróci w następnym sezonie do Tarnowa, to w jego miejsce Leszno bedzie chciało brać Dudka
Od przyszłego sezonu wraca KSM więc Leszno na 100% nie będzie mieć takiego dream-temu jak teraz. Gdyby chcieli przejąć Dudka to żeby zmieścić się w limicie musieliby, oprócz Kołodzieja, odpuścić jeszcze jednego z trójki Pawlicki, Sajfutdinow, Hampel. Dla mnie nierealne.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Od przyszłego sezonu wraca KSM więc Leszno na 100% nie będzie mieć takiego dream-temu jak teraz. Gdyby chcieli przejąć Dudka to żeby zmieścić się w limicie musieliby, oprócz Kołodzieja, odpuścić jeszcze jednego z trójki Pawlicki, Sajfutdinow, Hampel. Dla mnie nierealne.
Nie wiem skąd takie informacje o KSM&#39;ie. Z tego co czytałem właśnie Leszno postawiło weto na KSM i go w przyszłym sezonie nie będzie.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Toruń też może mieć zakusy na Dudka. Kasa jest, wyników nie ma, a bardzo ich tam chcą i to już. A nie zanosi się na playoffy więc może być kolejne trzęsienie ziemi.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Nie wiem skąd takie informacje o KSM&#39;ie. Z tego co czytałem właśnie Leszno postawiło weto na KSM i go w przyszłym sezonie nie będzie.
Słyszałem przed sezonem, że będzie KSM w 2019r. Chyba w przeglądzie sportowym pisali o tym, traktując to za pewnik. Może od tego czasu coś się zmieniło, ale jeżeli rzeczywiście kluby postawiły veto to IMHO tylko z korzyścią dla ligi.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Słyszałem przed sezonem, że będzie KSM w 2019r. Chyba w przeglądzie sportowym pisali o tym, traktując to za pewnik. Może od tego czasu coś się zmieniło, ale jeżeli rzeczywiście kluby postawiły veto to IMHO tylko z korzyścią dla ligi.
Tu sie rozchodzi że tylko Leszno dało weto, reszta była niby za powrotem KSM&#39;u ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom