>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Status
Zamknięty.
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
POLSKA - ROSJA
ROSJA 1.85
ROSJA -1,5 seta 2.70

Polska na tle Rosjanek wygląda słabiej, może własna hala pomoże nam ugrać seta, ale dziś gram antypatriotycznie, trzeba wygrywać bez sentymentów. Rosjanki pokonały Turczynki, które nas zlały 3-0. Są wyżej od nas w tabeli, chociaż akurat to ma małe znaczenie. Uważam, że grają solidniej od Polek i bezpośrednim starciu to one będą górą. Po za tym Polki zagrały wczoraj bardzo wyczerpujący mecz pięciosetowy, który się skończył bardzo późno, a Rosjanki szybkie 3-0 z Dominikaną, świeżość może być po ich stronie. Obawiam się nawet czy Polski zdołają ugrać seta.

Holandia - Chiny
Holandia -1,5 seta 1.57

Holenderki wygrywając dziś za 3 pkt praktycznie zapewnią sobie awans do rundy finałowej. Zarówno one jak i Chinki zagrały wczoraj 5 setów więc zmęczenie takie same. Jak było już wspomniane Chinki grają w rezerwowym składzie, męczyły -1,5 seta 1.54 fortuna się z Niemkami, więc stawiam, że Holenderkom nie zabiorą więcej niż jednego seta.

Turcja - Niemcy
Turcja -1,5 seta 1.64

Turczynki walczą o awans, po wczorajszej porażce dziś muszą wygrać najlepiej za 3 pkt, potencjał mają znacznie większy niż Niemki, należą one obecnie do top 7 na świecie. Wszystko jest w ich rękach, mają przewagę nad Włoszkami w tabeli 5 pkt i raczej tego nie zmarnują. Jedyny atut Niemek to własna hala, ale wczoraj z Chinkami to nie pomogło w wygraniu meczu. Grały wczoraj z Holenderkami jak równy z równym, natomiast Niemki są słabsze np. od Polek.

Japonia - Dominikana Poniżej 178,5 pkt 1.57

Uważam, że Japonki wygrają w 3 lub 4 setach, jeśli stracą seta, to uważam, że te wygrane sety będą wysoko i w meczu nie padnie więcej niż 178pkt. Aby tak się stało średnio 3 sety mogą być do 20, a jeden do 18. Rosjanki wczoraj taką przewagę z dominikankami wypracowały, Japonki tez na to spokojnie stać. Dominikana ma na koncie 8 porażek i tylko dwa zwycięstwa, notuje serię porażek.
Włochy - Belgia 3-0 1.38
Włoszki mają szanse na final 6,wczoraj rozgromiły Tajlandię i dziś raczej to samo zrobią z Belgijkami. Grają u siebie, są w bardzo dobrej formie, grają w pełnym składzie. Polecam też undery punktowe i handi w stronę Włoszek.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
POLSKA - ROSJA
ROSJA 1.85
ROSJA -1,5 seta 2.70

Polska na tle Rosjanek wygląda słabiej, może własna hala pomoże nam ugrać seta, ale dziś gram antypatriotycznie, trzeba wygrywać bez sentymentów. Rosjanki pokonały Turczynki, które nas zlały 3-0. Są wyżej od nas w tabeli, chociaż akurat to ma małe znaczenie. Uważam, że grają solidniej od Polek i bezpośrednim starciu to one będą górą. Po za tym Polki zagrały wczoraj bardzo wyczerpujący mecz pięciosetowy, który się skończył bardzo późno, a Rosjanki szybkie 3-0 z Dominikaną, świeżość może być po ich stronie. Obawiam się nawet czy Polski zdołają ugrać seta.

Holandia - Chiny
Holandia -1,5 seta 1.57

Holenderki wygrywając dziś za 3 pkt praktycznie zapewnią sobie awans do rundy finałowej. Zarówno one jak i Chinki zagrały wczoraj 5 setów więc zmęczenie takie same. Jak było już wspomniane Chinki grają w rezerwowym składzie, męczyły -1,5 seta 1.54 fortuna się z Niemkami, więc stawiam, że Holenderkom nie zabiorą więcej niż jednego seta.

Turcja - Niemcy
Turcja -1,5 seta 1.64

Turczynki walczą o awans, po wczorajszej porażce dziś muszą wygrać najlepiej za 3 pkt, potencjał mają znacznie większy niż Niemki, należą one obecnie do top 7 na świecie. Wszystko jest w ich rękach, mają przewagę nad Włoszkami w tabeli 5 pkt i raczej tego nie zmarnują. Jedyny atut Niemek to własna hala, ale wczoraj z Chinkami to nie pomogło w wygraniu meczu. Grały wczoraj z Holenderkami jak równy z równym, natomiast Niemki są słabsze np. od Polek.

Japonia - Dominikana Poniżej 178,5 pkt 1.57

Uważam, że Japonki wygrają w 3 lub 4 setach, jeśli stracą seta, to uważam, że te wygrane sety będą wysoko i w meczu nie padnie więcej niż 178pkt. Aby tak się stało średnio 3 sety mogą być do 20, a jeden do 18. Rosjanki wczoraj taką przewagę z dominikankami wypracowały, Japonki tez na to spokojnie stać.
Włochy - Belgia 3-0 1.38
Włoszki mają szanse na final 6,wczoraj rozgromiły Tajlandię i dziś raczej to samo zrobią z Belgijkami. Grają u siebie, są w bardzo dobrej formie, grają w pełnym składzie. Polecam też undery punktowe i handi w stronę Włoszek.
Sorry, niedopatrzylem bo Holandia musi wygrac za 2 pkt i ma awans, a Turcja 2 sety i po zabawie, kto jest w Final 6, nie patrzac na mecz Wloch, co nie zmienia faktu, ze tylko jakis cud musi sie wydarzyc, zeby albo Holandia albo Turcja nie dostaly sie do Final 6 ????
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Co do Turcji z gospodyniami przy dopingu może być różnie. Jestem przekonany, że Niemki ugrają przynajmniej jednego seta, i po dwóch setach będzie 1:1.
Mój typ na spotkanie Niemek z Turczynkami to over 3,5 seta po kursie 1,45 w STS
Polki wczoraj pokazały wszystko co w żeńskiej siatkówce jest &quot;piękne&quot;, przegrany wygrany set, walka, piękne akcje i głupie błędy. Malwina Smarzek wczoraj ewidentnie miała kryzys w czwartej partii, efekt był przegrany set.
Dziś Rosjanki muszą wygrać z nami by marzyć o finałowym turnieju, Polki za punkt honoru powinny postawić sobie urwanie seta. Szansa na to największa będzie w 2 secie i myślę, że z taki trenerem i takim duchem walki jest to możliwe.
Mój typ na to spotkanie to over 3,5 seta po kursie 1,27 w STS (widzicie, że bukmacher tu też węszy ugranie seta przez polki na własnym terenie). Ewentualnie można próbować over punktowy, ale STS nie dał tego w ofercie.
Do tego do AKO za drobne bo grubsza kasa idzie w MŚ:
Włochy - Belgia --&gt; 1/1 Włoszki wygrają pierwszy set i mecz, 1,15 STS
Dominikana - Japonia --&gt; 2 1,22 STS
Brazylia - Tajlandia --&gt; 3:0 1,25 STS
AKO 3,23.
To może po kursie 1,8 wygranie pierwszego seta przez rosjanki?? Polki mają słabe początki spotkań a sam napisałeś że szanse największe na zdobycie seta są w drugim?? ????
Pozdrawiam
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Też właśnie typowałem -1,5 Holenderek i Japonek.
Chinki grające drugim składem pokonały Niemki, ale Holandia to jednak inna półka, jedna z najlepszych drużyn na świecie, z którą nawet pierwszy skład Chinek by nie miał łatwej przeprawy. Kurs na Japonię również rozmyślny, Dominikana po prostu jest słabą drużyną, a wczoraj Japonki, choć zagrały bardzo nierówno, były o krok od zwycięstwa nad naszymi. Dodatkowo proponuję w meczu Włoszek z Belgijkami powyżej 130,5 pkt, pewnie o to łatwo nie będzie, ale Belgijki nie robią tylu błędów co np. Argentynki, linia jak najbardziej do pokrycia. No i niestety, ale obstawiam wygrana Rosji nad Polkami. Nasze bazują głównie na bloku. Rosjanki w tym elemencie gry ze względu na swoje warunki fizyczne również nie ustępują, wprawdzie ich marzenia o turnieju finałowym pozostają już marzeniami, ale mimo sąsiadującej pozycji w tabeli i nie najmocniejszym składem, na moje nadal są lepszą drużyną od Polek.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
wprawdzie ich marzenia o turnieju finałowym pozostają już marzeniami, ale mimo sąsiadującej pozycji w tabeli i nie najmocniejszym składem, na moje nadal są lepszą drużyną od Polek.
Nie no gości Ty tak na serio? Ich marzenia? Przeciez Rosjanki grają cała lige narofow rezerwami, maja ja w powazaniu a Ty piszesz ze ich marzenia sie nie spelnia hit. Tak samo jak ludzie piszecie ze turcja, wlochy czy holandia beda sie zabijac o awans, a skad wiecie ze im w ogole na tym zalezy
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
To po co w ogóle grają jak im nie zależy? Mogłyby w tym czasie leżeć na plaży. Dzisiaj idzie dubel Rosja + Holandia
Po co graja? Juz Ci odpowiadam, testuja ustawienia, różne zagrania, które zaprocentuja na mistrzostwach swiata a dla takiej Rosji wynik w lidze narodow jest drugorzedny, dlatego jak dla mnie Polki to dzisiaj spokojnie biorą, bo widac ze dziewczyna zalezy, a przy takim skladzie Rosjanek to niczym od nich nie odstaja
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Już na prawdę się słabo robi od tych teorii spiskowych. Nawet jak wychodzą drugie składy to co niby rezerwowe nie będą się chcieć nigdy pokazać z jak najlepszej strony i tak było by wszędzie i w każdej dyscyplinie. Są drużyny co w jednym roku wystawiają drugie garnitury a za.rok grają na full. Takie potężne siatkarski nacje jeśli chodzi o kobiety jak Chiny czy Rosja(chodzi tutaj o zaplecze.i ilość zawodniczek/zawodników) mogą sobie pozwalać na granie rezerwa w takich ligach a i tak będą powiedzmy jeśli chodzi o tabele w wysokich stanach średnich. Takie kraje jak Serbia czy Holandia takiego ludzkiego zaplecza nie mają i na pewno zawodniczki powiedzmy ich trzeciego sortu są słabsze od zawodniczek tegoż samego sortu z Rosji, Chin czy Brazylii. Więc mają do wyboru rezerwy i dno tabeli albo jednak gra.na te 90prpcent pierwszym składem i walka o wysokie lokaty. A tak ogólnie to chyba już powinni zlikwidować te ligi narodów i podobne bo z roku na rok to się staje co raz większym poligonem. 10-15-20 lat temu to taka liga światowa u facetów miała respekt i mecze w niej były świętem (już nie mówię jak do Polski przylatywała Brazylia czy Rosja) a teraz to jest jakaś parodia. Normalnie dzisiaj można by zagrać na Polki ale zobaczmy ile grały wczoraj i do której godziny.
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
To już nie wiem czy iść w stronę Polek czy Rosjanek,bo myślałem ze 3-0 dla Rosji albo 3-1 fazer77 grzybu pomożecie podjąć decyzję? ;) albo zibi16 chociaż coś ostatnio nie udzielasz się za bardzo
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Jeśli grać to na Rosję, na Polskę nawet jak by były faworytem po wczorajszym meczu bym nie zagrał. Najpewniejszy mecz to Włoszki i raczej Japonki lub Holenderki.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mecz jest wyrównany, moim zdaniem Polki przegrają ten mecz ale życzę im zwycięstwa. Sam się zastanawiam co grać ale wydaje mi się, że pójdę w stronę Rosjanek - mimo wszystko.... Jeszcze do meczu czas więc zobaczymy.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Jak uważacie Serbki zagrają mocnym składem z Argentyną ? Awans mają pewny, final six za 2 tygodnie więc czas na odpoczynek jest, Argentyna gospodarz, wczoraj 3-0 z Koreą, czy urwą seta Serbkom? Dla mnie 50/50
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Jak uważacie Serbki zagrają mocnym składem z Argentyną ? Awans mają pewny, final six za 2 tygodnie więc czas na odpoczynek jest, Argentyna gospodarz, wczoraj 3-0 z Koreą, czy urwą seta Serbkom? Dla mnie 50/50
Nie ma Boskovic i Mihajlovic wiec to juz duze oslabienie, do tego mentalność serbska, wiec moim zdaniem Argentyna tu seta ugra.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak na szybko bo w pracy, jak dla mnie dziś:
Belgia - Tajlandia 3:1
Tajlandia +1,5 seta
1,61 Fortuna
powyżej 3,5 seta 1,40 forBet

Tutaj wydaje mi się, że będzie to długie spotkanie jak to Tajki mają w zwyczaju. Stawiał bym nawet w kierunku Tajlandii im dłużej będzie trwał mecz tym Tajlandia będzie miała większe szanse na zwycięstwo. Belgia nie jest jakimś mocnym zespołem, minimum 4 sety powinniśmy obejrzeć.

Chiny - Turcja 1:3
Turcja
1,51 Fortuna
powyżej 3,5 seta 1,45 forBet

Chinki 2 skład a i tak sobie dość dobrze radzą w tym tygodniu, najpierw zwycięstwo z Niemkami 3:2 a potem porażka 1:3 z Holenderkami. Turcja jak i Chiny mają zapewnione play offy. Wydaje mi się, że Turcja wygra ten mecz, Mają lepsze zawodniczki (oczywiście jeśli chodzi o ten skład Chinek). Również powinniśmy zobaczyć min 4 sety.
Rosja - Japonia 3:2
powyżej 3,5 seta
1,40 forBet
Japonia 2,08 Fortuna

Po tym co wczoraj pokazały Rosjanki to idę w kierunku Japonek. Rosjanki wczoraj tak źle zagrały, że aż oczy bolały... Japonki mimo wszystko 2 mecze po 5 setów więc na pewno to będą miały w nogach, ciężki mecz.. Jednak idę w minimum 4 sety i zwycięstwo Japonek. Jeśli Rosjanki zagrają na takim poziomie jak wczoraj to nawet o te 4 sety będzie ciężko...
Włochy - Brazylia 3:2
powyżej 175,5
1,50 Fortuna
Włochy 2,10 Fortuna

Włoszki kapitalna passa jak Polki, oczywiście szans na awans już nie mają ale miło by było pokonać Brazylijki zwłaszcza u siebie i na pewno będą zmobilizowane w tym spotkaniu, bardziej niż Brazylijki. Ogólnie także ten mecz nie powinien zakończyć się w 3 setach.
Polska - Dominikana 1:3
Polska 3:0 1,82 Fortuna

Poldki pewnie zmierzają po 7 zwycięstwo z rzędu.. Miejsca to nie poprawi ale morale jakże zawodniczkom wzrosły. Na pewno nie spodziewały się tak udanej Ligi Narodów, miały walczyć o utrzymanie a tu o mały włos nie walczyły by o awans do najlepszej 5-tki.
Dziś Polki stawiam na 3:0 jeśli zagrają na podobnym poziomie co wczoraj powinien być szybki mecz.
Korea - Serbia 0:3
Serbia -16,5 1,65 forBet
poniżej 133,5 1,84 Fortuna

Koreanki bez Kim nie istnieją, pokazuje to już 2-gi tydzień. Poprzedni tydziej w którym Kim nie grała same porażki i to bardzo wysokie z Brazylijkami, Polkami i Holenderkami.
Serbki także tutaj składem nie najmocniejszym ale już mecz z USA pokazał, że są nadal bardzo mocne, walczą jeszcze o zajęcie 2-go miejsca i powinny zwyciężyć dość gładko z Koreankami.
Argentyna - USA 0:3
USA -20,5 1,75 forBet

No i na sam koniec handi na Amerykanki biorę śmiało. Argentyna z 1 zwycięstwem zamyka stawkę, same porażki praktycznie 0:3 z setami wysoko przegranymi dziś nie powinno być inaczej. Myślę, że co najmniej 1/2 sety będą mocne w wykonaniu Amerykanek i odskoczą im może nawet zwycięstwo do 15? a wtedy handi spokojnie pokryją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Nigdy nie przypuszczałbym, że koncertowa gra Polek wtopi mi kupon. Oliwy do ognia dolała jeszcze leniwa Brazylia, bo inaczej nie da się wytłumaczyć blamażu w trzecim secie z Tajkami.
W tabeli już wszystko jasne więc ja kieruję się dziś w stronę gospodyń i leniuchów.
Włochy - Brazylia --&gt; Włochy z handicapem 1,5 seta. STS 1,60✅✅✅
Oglądałem wczoraj mecze obu drużyn, Brazylijki były o klasę wyżej, ale co z tego skoro nie chciało im się już grać. Włoszki, które jednak na finałowy turniej nie pojadą, mogą zagrać dziś różnie, ale jednak rola gospodyni do czegoś zobowiązuje. Mamy zatem mecz gospodyń kontra wypalone Brazylijki. Tu może być 3:0, 3:1 dla Włoszek - dla odważnych jak najbardziej do pogrania.

Polska - Dominikana --&gt; Polska 3:0 STS 1,60⛔⛔⛔

Zespół, który rozbija Rosjanki 3:0 niezależnie od tego jakie te Rosjanki grały, nie może przegrać z Dominikaną. No właśnie, czy na pewno? Zawodniczki z Dominikany dały się wczoraj mocno we znaki Japonkom. To silne zawodniczki, mocno atakują i serwują. Czy nasze są w aż takim gazie, że przeciwstawią się silnym Dominikankom? Czy seria zwycięstw biało czerwonych zostanie dziś przerwana? Kluczem do zwycięstwa dziś będzie przyjęcie u naszych dziewczyn, które jak narazie funkcjonowało bardzo dobrze. Trzeba powiedzieć sobie jasno, jeśli Polki mają wygrać to spotkanie to tylko 3:0. Naruszenie tu dziś naszych dziewczyn choćby jednym setem odbierze im wolę walki i może się to skończyć nawet pięciosetówką.
Niemcy - Holandia --&gt; over 3,5 seta STS 1,55✅✅✅
Niemki wczoraj zawiodły w meczu z Turczynkami. Nie miały argumentów i dziś też ich nie znajdą. Atut własnego poiska pozwoli ugrać seta, może dwa. Jestem przekonany, że tu dziś w trzech setach się nie skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Panowie co tu taka cisza ? Próbuje ktoś jutro Serbki ? W ostatnich meczach z Amerykankami dawały radę ????
Serbki po tym co pokazały w TB mając 12-9 to raczej nie do gry...chyba im się nie chce tu grać...tym bardziej, że nie grały z Brazylią tylko miernymi Turczynkami.
Ciekawie będzie w 2 meczu gdzie wygrany/przegrany wybierze sobie przeciwnika z 2 grupy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Zaraz USA pewnie pokona 3:0 Serbię.
Pytanie mam odnośnie tego drugiego meczu Chiny - Brazylia. Czy obie ekipy będą grały na 100%? Chyba lepiej potem zagrać z Turcją niż z Amerykankami?
Czyli Brazylijki po zwycięstwo? Jak To rozumieć?
????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom