>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

xsebax 781

xsebax

Forum VIP

Pojawia się nowy gracz na rynku. Właśnie dostali licencję na prowadzenie punktów naziemnych w PL o czym na swojej stronie informuje Ministerstwo Finansów. Tym samym jest to 9 firma z licencją na rynku polskim. Wcześniej spółka TotalBet działała pod nazwą Vitabet.
Spółka Totalbet jest własnością Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, które są kontrolowane przez Zbigniewa Benbenka – biznesmena który jest właścicielem m.in. radia Eska, radia Wawa, “SuperExpressu” czy “Muratora”. Od lat działa także na rynku hazardowym: prowadził kasyna.
Niewiele można znaleźć informacji o planach rozwojowych firmy oraz o tym, czy planują poszerzyć swoją ofertę o zakłady online. Czekamy więc cierpliwie ????
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Wystartowali. Chwalą się porządnym cashoutem, zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Niestety bonus od wpłaty z obrotem 6x, dramat.
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Wystartowali. Chwalą się porządnym cashoutem, zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Niestety bonus od wpłaty z obrotem 6x, dramat.
6x to chyba nie dramat, za to trzeba obracać treblami, gdzie wszędzie oprócz fortuny idzie to zrobić singlami
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Jest to nowy bukmacher który wystartował dziś, wiec pewnie dużo pytań dlatego tyle trzeba czekać na konsultantów. U mnie pisał ze czeka się 17min a odpowiedz dostałem w niecała minutę.
 
N 0

nanana

Użytkownik
To moze byc ciekawe, bo cashout ma dzialac jak w zagranicznych bukach tzn, ze nawet jesli twoj typ przegrywa, a obstawiles za 100zl, mozesz wyciagnac czesc stawki. Na sts i pewnie innych bukach cashout pojawia sie dopiero jak typ wygrywa,a czesto nawet wtedy nie mozna go wyjac. Mam nadzieje ze beda mieli csa w ofercie ????
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Jeśli kwota dostępnej do wypłaty wygranej w usłudze Cashout jest niższa od stawki zakładu, to pobrana zostanie prowizja w wysokości różnicy pomiędzy tymi wartościami.
hahaha
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
a ten darmowy freebet 25zł za rejestracje jesli trafie kurs 2 to moge wyplacic 25zl czy 50
ciężko poświęcić 1 minutę i przeczytać zasady tylko pisać tutaj i czekać nie wiadomo ile na odpowiedź?
odp.: możesz wszystko wypłacić
 
Do góry Bottom