>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Offseason 2018

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
I właśnie Marcinowi wg przewidywań ubył konkurent, czyli to co już miało nastąpić 3 lata temu - DeAndre w Dallas. Jak się dobrze ogarną to mogą z Donciciem i Smithem JR stworzyć naprawdę fajną pakę. Dirk odpuścił w tym celu 5 mln, więc widać, że wierzy w to i chce się zaangażować. Do tego jest Barnes, całkiem spoko to wygląda.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No Dallas trzeba przyzmać, że fajną paczkę zebrali i wygląda to obiecująco. Dziwię, się że tak łatwo wybaczyli DeAndre tą dramę sprzed 3 lat...Ciekawe jak na to kibice zareagują. Tyle, że taki center był im potrzebny, więc obie strony powinny być zadowolone. Ciekaw jestem kogo jeszcze będą chcieli pozyskać. Sporo tam rozgrywających się nazbierało. DSJ, Curry, JJ Barea, Yogi, ciekawe jak to poukładają. Aha i w końcu niech ograniczą tego Dirka bo nie można na niego patrzeć jak się zatraca...naprawdę bardzo go szanuję za osiągnięcia, ale chyba jego czas już dobiegł końca. I nie chodzi o to jak gra w ataku, tylko co robi w obronie bo to jest straszna dziura.
Zastanawia mnie po co PG zostaje w OKC i co planuje Oklahoma. Bo teraz apchali sobie salary i dodatkowo podpisali Granta na 3 lata za 27 mln...co oznacza, że są uziemieni. Ten skład w ogóle nie wypalił w tamtym sezonie i z trenerem Donovanem na czele, a teraz znowu to samo? I pewnie powiecie że jak się zgrają to mogą wygrać z każdym :tohand:
Teraz czekamy na decyzje LBJ, Kawhiego albo raczej SAS oraz Boogiego. Ciekawi mnie ta sprawa z Kawhi. Gość bardzo wstrzemięźliwy, zimny jak lód, mało się odzywa, a tu nagle zażądał transferu. Taki mocno introwertyczny charakter, mocno go ceniłem wcześniej i myślę, że tutaj jest problem z psychiką po tej kontuzji. Sporo przeszedł jako dzieciak, zabójstwo ojca i takie tam, może to się teraz odbija. Dziwne to wszystko. Lakersi tak sobie myślę, że mogą być w czarnej d... bo PG już wybrał OKC, LBJ tam nie pójdzie jak nie będzie gwarancji że zbudowali tam coś fajnego w walce o tytuł. Jedynie został im Boogie, a on to taki wolny elektron, nigdy nie wiadomo co zrobi.
Phoenix idzie na mistrza! ????
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Lebron w Lakers!!!
To się zacznie zaraz zlot weteranów do LA żeby grac z Lebronem. Obawiam się że na niewiele się to zda i sezon na przeczekanie chyba. Bo sam nic nie zrobi na zachodzie, nawet z Leonardem (ewentualnie), bo Lakersi będą musieli dać za niego połowę drużyny i to tę połowę która cokolwiek potrafi grać.
W każdym razie Boston już może się szykować do finału w przyszłym sezonie.
Ważniejsze moim zdaniem że Paul George wybrał jednak OKC, co mnie mówiąc szczerze bardzo cieszy. Widać bardzo mu się spodobało w Oklahoma City, skumał się z Westbrookiem, który wydaje się miał duży wpływ na jego decyzję, rozsądny klub, świetny GM, dobry trener i nie najgorszy skład. Westbrook, George, Carmelo, Adams, Roberson. Pierwsza piątka nawet na zachodzie będzie contenderem, na wschodzie walczyliby o finał.

 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
To się zacznie zaraz zlot weteranów do LA żeby grac z Lebronem. Obawiam się że na niewiele się to zda i sezon na przeczekanie chyba. Bo sam nic nie zrobi na zachodzie, nawet z Leonardem (ewentualnie), bo Lakersi będą musieli dać za niego połowę drużyny i to tę połowę która cokolwiek potrafi grać.
W każdym razie Boston już może się szykować do finału w przyszłym sezonie.
Ważniejsze moim zdaniem że Paul George wybrał jednak OKC, co mnie mówiąc szczerze bardzo cieszy. Widać bardzo mu się spodobało w Oklahoma City, skumał się z Westbrookiem, który wydaje się miał duży wpływ na jego decyzję, rozsądny klub, świetny GM, dobry trener i nie najgorszy skład. Westbrook, George, Carmelo, Adams, Roberson. Pierwsza piątka nawet na zachodzie będzie contenderem, na wschodzie walczyliby o finał.
Odnośnie trade Leonarda to myślę że jakieś picki i jeden solidny gracz + jeden zadaniowiec by wystarczyły, jako że Kawhi w przyszłym sezonie będzie z tego co kojarzę free agentem.
A z tym OKC to trudna sprawa bo Melo w formie z zeszlego sezony się nadaje na minimum weterańskie, a Westbrook by musial trochę przystopować swoje ego i nie rozstawiać kolegów z parkietu po katach, gdy jemu brakuje 3 zbiórek do TD.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Odnośnie trade Leonarda to myślę że jakieś picki i jeden solidny gracz + jeden zadaniowiec by wystarczyły, jako że Kawhi w przyszłym sezonie będzie z tego co kojarzę free agentem.
A z tym OKC to trudna sprawa bo Melo w formie z zeszlego sezony się nadaje na minimum weterańskie, a Westbrook by musial trochę przystopować swoje ego i nie rozstawiać kolegów z parkietu po katach, gdy jemu brakuje 3 zbiórek do TD.
Lakers juz podpisali Stephensona na rok/4.5mln, świr, ale może przy Lebronie się ogarnie, byłby dobry zadaniowiec tanim kosztem. Tylko to by znaczyło że to raczej ten sezon na przeczekanie, zwłaszcza jak Spurs będą grymasić. Ale w przyszłym Leonard przychodzi do Lakers (przynajmniej tak mówi, choć Georgea tez wszyscy juz przypisali do LAL) jako freeagent, do tego może być szansa na Cousinsa, który tez będzie chyba restricted free agent, a że teraz kontuzjowany i planowany powrót dopiero w styczniu to może być tańszy niż w normalnych warunkach. Gdzieś tam jeszcze jest zapasowa opcja z Kembą Walkerem. No i wtedy takie trio to ja bym rozumiał, zwłaszcza jakby udało się zatrzymać Kuzmę, Balla i Rundle/Ingrama, bo są na pierwszym kontrakcie, więc tani a jednak coś grają. Ale będzie ciężko, ponoć Kuzma jest wyłączony z tradeów, ale reszta plus picki to może być łakomy kąsek dla wielu. Raczej wszystko się nie uda, ale opcji tyle że przez lato i pewnie sezon zasadniczy będzie burzliwie. No zobaczymy.
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
Na Cousins&#39;a oni już pieniędzy nie mają chyba, warto pamiętać, że Lakers mają paskudny kontrakt Deng&#39;a. Co do LeBrona to zrobił to o czym mówił wybrał to co najlepsze do jego rodziny, jego żona od dawna chciała się przenieść do LA. Sportowo już raczej nic nie osiągnie, prócz kręcenia indywidualnych rekordów. Zachód to nie wschód żeby mógł sam z uszy przez PO ciągnąć.
Bardzo się ciesze, że Paul George zostaje w OKC. Kibice Lakers tak go &quot;kochali&quot; a od wczoraj go wyzywają od jakich tylko.:drunk: Podobno Thunder cały czas szukają sposobu na pozbycie się Melo prawdopodobnie przez buyout.
A co do Kawhi to sytuacja trochę patowa, Spurs nie za bardzo chcą go transferować na zachód, on sam powiedział że za rok idzie do LA. Lakers też nie zamierzają rozbijać swojej &quot;skarbonki&quot; na zawodnika którego za rok będą mieli za darmo, sytuacja podobna do Paul&#39;a George rok temu.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Hmm... Bron nie będzie miał większych sukcesów?
Odważne stwierdzenie wg mnie, okej, może nie w tym sezonie, i oczywiście wszystko zależy od tego czy wezmą Kawhia czy też nie ...
To byłoby bezsprzeczną głupotą. Sory, ale zmiana barw klubowych Leo miała by sens, kiedy poszedł by za niego ktoś nie będący Kuzmą, Ballem czy Ingramem :wasntme:.
Nie ma takiej osoby w składzie LA... Osoby, która byłaby na podbnym poziomie co KawhiKawhi ( oczywiście poza KingJames ) ... Nie ma nawet takich osób Randle chce transferu, no dobra, ale kto do tego Josh Hart? Zubac? :puke:
Nie powinninruszać moim zdaniem wymienionej trójki, Ball ze swoim przeglądem parkietu i James ... Duet bomba wg mnie!
Wyobrażacie sobie Lebrona odciążonego od rozgrywania
Mógłby się skupić w większej mierze na zdobywaniu punktów czy wykorzystać swoje niebywałe atutybw obronie
Co do Kuzmy, pokazał, że jak się podszkoli, ochłonie może stanowić poważne zagrożenie przede wszystkim rzutem (poł. Października do grudnia kręcił piękne cyferki )
No i mamy drugiego KD hehe ... Nie no jeślijeśli Ingram pójdzie na siłownie ,zacznie grać tyłem bd sporo znaczył w lidze
Rzutjako taki na jak na jego wzrost jest, zobaczymy jak się rozwinie
Psycha na razie nie ta ,ale jak mówił Kobe Confidence comes from preparation
Co muszą zrobić Lakers :
- pozbyć się Denga
- załatwićjakiegoś zadaniowca może Tyreke Evans, nie głupionBigman by się przydał
- Kawhi ale nie za kogoś z trójki Ball, Ingram, Kuzma
Cena Kawhi spada,chłopak ponoć oświadczył, że jeżeli tego lata nie dojdzie do transferu, bd sabotował sezon SAS
Pop stoinprzed nie lada wyzwaniem, szkoda kończą się nam komandosi Grega
Wszystko mówi że trzon GSW zostanie przez najbliższe lata
Nie mówię o KD ale o Thomsonie za rok
Jednak w 2020 jak w budżecie LA znajdzie się hajs na maksymalny kontrakt może być ciekawie
Młodzi dojrzeją mam nadzieję, mają chyba do tego najlepsze warunki u boku Brona
Stanowią dobrą paczkę, nie zmieniałbym tego McGee jest solidnym wzmocnieniem imoimo, DMC mógłby narobić bałaganu,
Co do decyzji Jamesa, stwierdził że nigdy nie zrobi tego co KD bo nie chce tworzyć super teamów
Wiadomo że siano mialo znaczenie i nie mnie oceniać ile w tym prawdy naromiast faktycznie ma to zaletyzalety
Kto wie jak solidną ławkę byliby wnstanie stworzyć gdyBy Lebron odpiścił
Redicknpowinien też trafić do żółto-fioletowychżółto-fioletowych btw
Sory za wątpliwą ortografię i interpunkcje tablet lubi robić na opak wszystko
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Po tym transferze bukmacherzy widzą w Lakersach jednego z głównych faworytów do mistrzostwa. Ja jakoś tego nie widzę i sądzę, że o playoffy LeBron i spółka będą się musieli trochę napocić... Jakoś pewnie awansują, ale w nich sukcesu im nie wróżę. Trzeba pamiętać, że LeBron młodszy już nie będzie i wiek w końcu może spowodować jego większy lub mniejszy regres formy. Tak czy siak Warriors znowu będą w finale NBA, jeśli kontuzje ich ominą.
Na wschodzie teoretycznie Boston, ewentualnie Philadelphia mają największe szanse. Dla mnie cichym faworytem są Toronto Raptors. Oni mają jakiś kompleks LeBrona i po prostu nie potrafią grać przeciwko niemu w playoffach. Teraz tego problemu już nie będzie, więc śmiało stać ich na finał NBA.
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
Tak. Roczny kontrakt na 5.3 miliona, on cały czas przechodzi rehabilitację po zerwanym achillesie.
I Warriors pokazało fuck&#39;a kolejny raz całej lidze...
o_Oo_O
A przy okazji Lakers podpisali Rondo na rok 9 baniek.
Tyreke Evans idzie do Pacers.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Boogie w Warriors !!! Co tam sie bedzie dzialo na tym zachodzie to nie mam pytan ???? ale naprawde szanuje takie cos , sportowe ambicje wygraly z chęcią dużych pieniędzy ????
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Boogie w Warriors !!! Co tam sie bedzie dzialo na tym zachodzie to nie mam pytan ???? ale naprawde szanuje takie cos , sportowe ambicje wygraly z chęcią dużych pieniędzy ????
On wyleczy się dopiero w styczniu/lutym, więc te 5 baniek to na 4-5 miesięcy zaledwie i tylko do końća sezonu, żeby mistrz zdobyć. Potem będzie wolny i dostanie pewnie 5 razy więcej, a GSW nie będzie na niego stać. Teraz wzięli okazję cenową, więc klub zadowolony, Cousins też bo sobie będzie miał tytuł właściwie za friko, a po sezonie i tak będzie królem wolnego rynku i pójdzie tam kto da więcej.
A przy okazji Lakers podpisali Rondo na rok 9 baniek.
Tyreke Evans idzie do Pacers.
Jak Rondo in, to chyba Ball out? Czyżby szykowała się jakaś wymiana na dniach?
Bo po co dwóch startowych PG jak mają jeszcze Lebrona?
No ciekawy offseason, chyba ciekawszy niż się mozna było spodziewać. W tych wszystkich ESPNach to chyba robią jakieś nocne zmiany, żeby wszystko ogarnąc, przegadać, skomentować ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
On wyleczy się dopiero w styczniu/lutym, więc te 5 baniek to na 4-5 miesięcy zaledwie i tylko do końća sezonu, żeby mistrz zdobyć. Potem będzie wolny i dostanie pewnie 5 razy więcej, a GSW nie będzie na niego stać. Teraz wzięli okazję cenową, więc klub zadowolony, Cousins też bo sobie będzie miał tytuł właściwie za friko, a po sezonie i tak będzie królem wolnego rynku i pójdzie tam kto da więcej.
Jak Rondo in, to chyba Ball out? Czyżby szykowała się jakaś wymiana na dniach?
Bo po co dwóch startowych PG jak mają jeszcze Lebrona?
Wiem , podobno sukcesem bedzie jesli wróci przed ASG . Teraz wojownicy mogą pewnie beda sobie grali na spokojnie w RS niska piatka z Greenem pod koszem a końcówke sezonu juz beda przygotowywać pod play offy grając z Boogie&#39;m pod koszem i Iggym z lawki . Taka druzyna jest skazana na sukces.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Tak. Roczny kontrakt na 5.3 miliona, on cały czas przechodzi rehabilitację po zerwanym achillesie.
I Warriors pokazało fuck&#39;a kolejny raz całej lidze...
o_Oo_O
A przy okazji Lakers podpisali Rondo na rok 9 baniek.
Tyreke Evans idzie do Pacers.
tak mi się przypoomnialo, nie wiem czy fejk ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom