>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - wpłaty/wypłaty

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Odnośnie płatności na lvbet w ostatnim czasie bardzo wiele się zmieniło na lepsze, szkoda, że o wszystkim dowiedziałem się przez przypadek - dziwię się, że dział marketingu i PR nie reaguje i nie stara się, aby takie nowości pojawiły się nawet na stronie głównej.
Jeśli chodzi o wpłaty, to nie wiem, kiedy dokładnie, ale jakiś czas temu wpłacając tam pieniądze przez dotpay zobaczyłem, że w opcjach zapłaty jest paysafecard. Metoda, której wprowadzenie hucznie ogłaszał choćby totolotek, tu był zupełnie przemilczany. Dla mnie to wiele zmienia, bo czasem kupuję PSC i dotychczas doładowywałem swoją kartę przedpłaconą mastercard paysafecard z prowizją 4% i robiłem depozyt za pomocą karty, a jeszcze wcześniej doładowywałem skrilla, tu już z prowizją aż 7,5%. Teraz jest jedna opcja bezpośredniej wpłaty PSC więcej ;)
W sprawie wypłat, to już w ogóle nie rozumiem, czemu milczą. Ostatnio mniej grałem w lvbet, ale zrobiłem wczoraj depozyt i pograłem trochę. Po tym, jak wszedł mi over 2,5 w Brazylii, koło 2:00 wypłaciłem część pieniędzy. Zazwyczaj te pieniądze trafiały w najbliższym dniu roboczym o 15:00 na moje konto w ING, a tu rano wstaję i mam powiadomienie z banku, że otrzymałem przelew (była godzina 8:30) i dwa nieprzeczytane maile - jeden od lvbet o przetworzeniu wypłaty o 8:09, a drugi od Ekspres Przelewów 24 o 8:16:

Zastanowiło mnie to, więc ponownie zleciłem wypłatę przed 10, a potem przed 14 i sytuacja identyczna - do 5 minut potwierdzenie realizacji wypłaty, a do 10 minut informacja z przelewów 24 o ekspresowej wypłacie. Napisałem na chacie do lvbet, od kiedy taka opcja jest, dostałem odpowiedź, że od miesiąca. Dziwne, że nic się takim rozwiązaniem nie chwalą, bo taki choćby STS przyciąga właściwie jedynie tymi szybkimi wypłatami ???? Poniżej lista godzin obsługi ekspresowych przelewów 24 przez polskie banki:

Z zestawienia tego wynika, że mój bank - ING - obsługuje te przelewy od 8:00-20:00 w tygodniu i 8:00-13:00 w soboty. Nie wiem tylko, czy taka wypłata zlecona w sobotę w południe dojdzie w sobotę od razu, bo to zależy wtedy od działu płatności lvbet, kiedy pracują, a pewnie w weekendy nie ;) Tak czy siak, nawet gdyby pracowali 8-16 od poniedziałku do piątku, to od miesiąca w tych godzinach wypłaty w lvbet trwają kilkanaście minut ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Jako chyba jedyny polski buk ma minimalne kwoty wpłaty i wypłaty.Postanowiłem to sprawdzić i wpłaciłem t-payem,czyli zwykłym przelewem internetowym, 3 złote (normalnie można min.10) i spokojnie doszło.
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Zlecona dzisiaj wypłata (niedziela) o 11.30, o 12 kasa na koncie!!!! Mimo, że według tabelki BZWBK nie obsługuje w weekendy przelewów ekspresowych to i tak kasa doszła. Miazga jeśli chodzi o szybkość wypłat. Szkoda, że bardzo szybko mnie zlimitowali i zabawa się skończyła.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Jaką metodę wypłaty wybieraliście , że tak szybko ? Bo ja nie mam nigdzie przelewy24 tylko bank transfer ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jaką metodę wypłaty wybieraliście , że tak szybko ? Bo ja nie mam nigdzie przelewy24 tylko bank transfer ????
No właśnie jest tylko bank transfer i tym wypłaca się, a oni zlecają wypłatę na Twoje konto bankowe za pośrednictwem ekspresowych przelewów oferowanych przez przelewy24
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Niby mi przysłali te dwa meile i te ekspresowe działają cała dobę a mi przelew od południa nie doszedł Lipka.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
LV BET RAPID PAY
SZYBKIE WYPŁATY NAWET W 10 MINUT!
Jak to działa?

Firma szybkie wypłaty realizuje na poniżej podane banki:

LV BET RAPID PAY - to inaczej “szybkie transfery” - jedyna w swoim rodzaju błyskawiczna metoda wypłat oferowana przez LV BET. W końcu od teraz oczekiwanie na przelew bankowy będziemy liczyć w minutach, a nie jak dotychczas w dniach.
Nie masz konta? &gt;&gt; ZAŁÓŻ JE TUTAJ &lt;&lt;
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
A jak az kontami zagranicznymi?Gdyż posiadam holenderskie konto i na nie zarejestrowałem normalnie zweryfikowali ciekawe jak z wypłatą
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Co prawda od momentu zaakceptowania wypłaty do momentu kiedy środki znajdą się na koncie mija kilka minut, jednak na samo zaakceptowanie czeka się czasem kilka godzin, więc trzeba brać na to poprawkę.
 
A 0

avantu

Użytkownik
Co prawda od momentu zaakceptowania wypłaty do momentu kiedy środki znajdą się na koncie mija kilka minut, jednak na samo zaakceptowanie czeka się czasem kilka godzin, więc trzeba brać na to poprawkę.
Tak było do teraz. W czwartek wypłaciłem dosłownie kilkadziesiąt złotych - do dziś ich nie odebrałem. Odpowiedź LVBET? Że mój bank nie jest obsługiwany w szybkich przelewach mimo że wcześniej przelewy dochodziły w ciągu pół godziny. W czwartek o południu wysłali przelew, dalej go nie ma - porażka.
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Witam,
wie ktoś może dlaczego mając 100 PLN na Skrillu, gdy chce doładować konto LVbet metodą płatności Skrill pisze mi, że saldo wynosi 0.00 PLN i nie można doładować ? Wyskakuje dodatkowy komunikat: &quot;Dostępne saldo nie uwzględnia kwoty 100.00 PLN, której nie można wykorzystać w grach internetowych.&quot; To można wpłacać z Skrilla na buka czy nie ?
 
L 0

litvos1234

Użytkownik
1Witam serdecznie. UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED LVBET ! Po wygraniu zakładów za większą stawkę założyli mi limit : 5zł - UWAGA 5zł na jeden zakład (nie ważne czy LIGA WŁOSKA czy LIGA ANGIELSKA). Przy wyższym kursie tzw. "tasiemka" maksymalna stawka wynosi 0,5zł (50 groszy !!). Po kontakcie z czatem dostałem informację od konsultanta :

"Stawki maksymalne na dane spotkania w Twoim przypadku został dobrane indywidualnie przez nasz Dział Sportowy. Decyzje podjęte na temat limitu stawek są ostateczne."

Ok a więc chciałem wypłacić swoje pieniądze... Zaczęły się problemy... 

Prośba o wysłanie swojego zdjęcia wraz z dowodem osobistym, datą oraz napisem LVBET... Jeszcze to przebolałem i wysłałem...
Chcieli równiez potwierdzenie,że rachunek bankowy,ktory zostal podany podczas rejestracji nalezy do mnie.. To rowniez wykonalem...

Ok,teraz chcą kolejny dowód UWAGA : Potwierdzenie,że ostatnia wpłata została wykonana z konta podanego podczas rejestracji...

Niestety wpłata wykonana została poprzez sytem BLIK z konta bankowego mojej żony.

Uwaga : Otrzymałem informację,że doładowanie konta musi zostać wykonane z konta,które zostało podane podczas rejestracji.


Jednym słowem wstyd i hańba ! Nie chcą wypłacić wygranych pieniędzy !! Obsługa mnie olewa !!

Dla przykładu inni bukmacherzy potwierdzili rejestrację w przeciągu 30minut (pełna aktywacja wraz z wszystkimi zdjęciami i dokumentami)


Nie polecam !!!! Jeszcze okaże się,że nie wypłaca mi moich pieniędzy,ponieważ przelew doładowujący został wykonany z konta mojej żony...
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 19:02 przez litvos12341Witam serdecznie. UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED LVBET ! Po wygraniu zakładów za większą stawkę założyli mi limit : 5zł - UWAGA 5zł na jeden zakład (nie ważne czy LIGA WŁOSKA czy LIGA ANGIELSKA). Przy wyższym kursie tzw. "tasiemka" maksymalna stawka wynosi 0,5zł (50 groszy !!). Po kontakcie z czatem dostałem informację od konsultanta :

"Stawki maksymalne na dane spotkania w Twoim przypadku został dobrane indywidualnie przez nasz Dział Sportowy. Decyzje podjęte na temat limitu stawek są ostateczne."

Ok a więc chciałem wypłacić swoje pieniądze... Zaczęły się problemy... 

Prośba o wysłanie swojego zdjęcia wraz z dowodem osobistym, datą oraz napisem LVBET... Jeszcze to przebolałem i wysłałem...
Chcieli równiez potwierdzenie,że rachunek bankowy,ktory zostal podany podczas rejestracji nalezy do mnie.. To rowniez wykonalem...

Ok,teraz chcą kolejny dowód UWAGA : Potwierdzenie,że ostatnia wpłata została wykonana z konta podanego podczas rejestracji...

Niestety wpłata wykonana została poprzez sytem BLIK z konta bankowego mojej żony.

Uwaga : Otrzymałem informację,że doładowanie konta musi zostać wykonane z konta,które zostało podane podczas rejestracji.


Jednym słowem wstyd i hańba ! Nie chcą wypłacić wygranych pieniędzy !! Obsługa mnie olewa !!

Dla przykładu inni bukmacherzy potwierdzili rejestrację w przeciągu 30minut (pełna aktywacja wraz z wszystkimi zdjęciami i dokumentami)


Nie polecam !!!! Jeszcze okaże się,że nie wypłaca mi moich pieniędzy,ponieważ przelew doładowujący został wykonany z konta mojej żony...
Jak skończyła się sytuacja?
W podobnej sytuacji jestem, wygrałem kilkanaście tysięcy w sobotę, dziś wypłatę zleciłem to zablokowali tymczasowo konto. Wysłałem im tą kartkę z napisem, potwierdzenie ostatniej wpłaty - z innego konta była. Wysłałem potwierdzenia wpłat z dwóch innych kont bankowych które należą do mojego taty i kolegi, poprosi także o ich dowody osobiste, także wysłałem - czyli otrzymali wszystko o co prosili. Od 5h na razie cisza, czekam na odpowiedź. Pisali na live chacie że wpłaty muszą pochodzić z konta które należy do mnie, ALE W REGULAMINIE NIE MAJĄ TAKIEJ PODSTAWY, jak im to napisałem to otrzymałem na live chat wiadomość, "proszę czekać na decyzję zespołu weryfikacyjnego".
 
Do góry Bottom