>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [10.07.2018-11.07.2018]

Status
Zamknięty.
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Sh Tetovo - TNS
Moim zdaniem Walijczycy zamurują się na własnej połowie i będą liczyć na grę z kontry. TNS od lat obija się po europejskich pucharach, więc już jakieś doświadczenie mają. Macedończycy nie są jakimiś tuzami ataku pozycyjnego i jeżeli wygrają to moim zdaniem będzie to skromna wygrana. Kursy dziś strasznie spadają na faworyta. Nie byłbym sobą, gdybym nie spróbował takiego rozwiązania.

TNS + 1,5 kurs 1,95 STS
wynik 5:0 FT

Cork City - Legia
Ligowy futbol w Irlandii to amatorszczyzna. Ja wiem co odwalają w fazach wstępnych, czy przedwstępnych nasze drużyny, ale z takimi ekipami jak Cork City nie wypada przegrywać. Kurs na Legię dziś jeszcze jest do gry...W rewanżu na Legię będą dawali kurs około 1,25-1,3. Jak grać na ekipę z Warszawy to tylko teraz...

Legia ( superoferta ) kurs 1,80 STS
wynik 0:1 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &#39;dzięki &quot;
 
katalonbar 66

katalonbar

Użytkownik
Vikingur - HJK
HJK co prawda jest faworytem, ale poziom fińskiej piłki jest niski + HJK radzi sobie źle na wyjazdach. Teren Wysp Owczych nie jest łatwy do zdobycia, a przecież przeciwko Vikingurowi nie mierzy się żaden Celtic czy Ludogorec. Według mnie te kursy na HJK są strasznie przesadzone (1.42) i pograłbym na 1X na gospodarzy.
Vikingur - HJK
1X @2,70 Fortuna
Odważniejsza wersja
Vikingur - HJK
X/-2.5 goli @4,80 Fortuna
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
No widać, że wakacje... Napisałem: &quot;Z wyspiarskimi ekipami zazwyczaj się męczyli (kiedyś ze Świętymi, w zeszłym roku z Dundalk).&quot;
2014 Legia - St. Patrick 1-1
2016 Legia - Dundalk 1-1
Teraz lepiej widać?
PS Bonus z poza wysp:
2016 Legia - Trencin 1-1
2016 Zrinjski - Legia 1-1
2017 Astana - Legia 3-1
PS2 Pominę inne pucharowe kompromitacje z takimi tuzami jak Vetra Wilno, ale który polski klub nie zaliczył takich wpadek?
edit
Podano składy, Cork bez podstawowego bramkarza więc Legia ma ułatwione zadanie jakby co.
u siebie kolego byly remisy pisalem to wczoraj, gdzie tamci stoja cala druzyna w polu karnym,nie porownuj Astany czy Trencina do klubow z irlandi czy walii. dzis Legia grala bardzo slabo, Kucharczykowi wyszedl strzal zycia,wygrali tylko dlatego ze Cork nie umie grac w pilke, z Carlitosem i Radovicem byloby pewnie z 4-0.
https://skrotymeczow.pl/skroty/pilka-nozna/cork-city-fc-legia-warszawa/41521
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
pawel1980
Legia grała słabo ? To poziom Naszej ekstraklapy jest hehe
Swoją drogą to rozbawiłeś mnie tym:
z jakiego kraju jest ten TNS?
To na &quot;flaszu&quot; nie ma obok klubu kilku literek ze skrótem kraju ? Czy wujek gugl nie umiał znaleźć tej ekipy ? :cwl:
Swoją drogą w swojej lidze nabijają fajnie bramki, często grałem overki w ich spotkaniach, to tak na przyszłość... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kursy na Astanę poleciały niesamowicie. Po 1,10 drużyny z Kazachstanu nie zagram na pewno. Czy w ogóle wygrana gospodarzy jest taka niepodważalna? Wydaje się, że tak.
Lata wstecz to dla Czarnogórców różne wyniki na krajowym podwórku i wpiernicz w Europie.
Rok temu Sutjeska była blisko wygrania mistrzostw krajowych, ale trochę brakło, W LE dali ciała, bo choć u siebie zremisowali 0:0 z Levskim pokazując dobrą piłkę, to wyjazd im kompletnie nie wyszedł i przegrali 1:3. Warto dodać, że pierwszą bramkę stracili już po kilkunastu sekundach a dwie pozostałe to strzały z dystansu (bramkarz po mojemu powinien te strzały wyciągnąć).
W tym sezonie już deklasacja na krajowym podwórku, nad wicemistrzem przewaga 22 punktów, co jest owocem głównie gry taktycznej, bo wielkiego potencjału ofensywnego czarnogórcy nie mają.
Sądzę, że Astana będzie grać atakiem pozycyjnym i będzie miała dużą przewagę w posiadaniu. Mam tylko taką nadzieję, że nie uda im się za szybko strzelić i kursy podrosną.
W lidze Astana będzie ścigać się z Kairatem niczym Real z Barceloną. Absolutna większość meczów wygrana i to z handicapem. Kilku piłkarzy ponadprzeciętnych jak na poziom rund wstępnych do europucharów.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
pawel1980
Legia grała słabo ? To poziom Naszej ekstraklapy jest hehe
Swoją drogą to rozbawiłeś mnie tym:
To na &quot;flaszu&quot; nie ma obok klubu kilku literek ze skrótem kraju ? Czy wujek gugl nie umiał znaleźć tej ekipy ? :cwl:
Swoją drogą w swojej lidze nabijają fajnie bramki, często grałem overki w ich spotkaniach, to tak na przyszłość... ;)
Wiadomo, ze moglem to sprawdzic w google,co do Legii zobaczymy jak beda wygladali z Carlitosem i Radovicem, grali jeszcze bez Pazdana, a jak awansuja do fazy grupowej LE przynajmniej to moze jeszcze jakis ciekawy transfer zrobia, ja bym wcale ich nie skreslal wychodzili z grupy LE a nawet LM.Reszta naszych klubow nie ma szans wygrac eliminacji, Lech bez rozstawienia w nasteptnych rundach dojdzie pewnie do 3, a reszta przejdzie jedna.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
1016779945262141440
Kucharczyk jak Ronaldo. Juventus przepłacił ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Kursy na Astanę poleciały niesamowicie. Po 1,10 drużyny z Kazachstanu nie zagram na pewno. Czy w ogóle wygrana gospodarzy jest taka niepodważalna? Wydaje się, że tak.
Lata wstecz to dla Czarnogórców różne wyniki na krajowym podwórku i wpiernicz w Europie.
Rok temu Sutjeska była blisko wygrania mistrzostw krajowych, ale trochę brakło, W LE dali ciała, bo choć u siebie zremisowali 0:0 z Levskim pokazując dobrą piłkę, to wyjazd im kompletnie nie wyszedł i przegrali 1:3. Warto dodać, że pierwszą bramkę stracili już po kilkunastu sekundach a dwie pozostałe to strzały z dystansu (bramkarz po mojemu powinien te strzały wyciągnąć).
W tym sezonie już deklasacja na krajowym podwórku, nad wicemistrzem przewaga 22 punktów, co jest owocem głównie gry taktycznej, bo wielkiego potencjału ofensywnego czarnogórcy nie mają.
Sądzę, że Astana będzie grać atakiem pozycyjnym i będzie miała dużą przewagę w posiadaniu. Mam tylko taką nadzieję, że nie uda im się za szybko strzelić i kursy podrosną.
W lidze Astana będzie ścigać się z Kairatem niczym Real z Barceloną. Absolutna większość meczów wygrana i to z handicapem. Kilku piłkarzy ponadprzeciętnych jak na poziom rund wstępnych do europucharów.
Dzis nie ma w skladzie najlepszego zawodnika w Astana,Partick Twumasi,gradobicia moze nie byc.
Karny niezle wydrukowany,bramkarz prawie to wylapal.wiele zmarnowanych okazji,oby sie nie zemscilo na Astana.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ludogorets Razgrad - Crusaders FC
Typ: handicap 1 (-2.5)
Kurs: 1,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dziś również typ z kwalifikacji Ligi Mistrzów. W tej parze zdecydowanym faworytem dla mnie jest zespół z Bułgarii Ludogorets i myślę, że losy awansu mogą już być dzisiaj po tym pierwszym spotkaniu przesądzone. Wszystko tutaj przemawia za gospodarzami, którzy są mocniejszym zespołem, mają dużo więcej jakości, indywidualności itd. do tego pochodzą z mocniejszej ligi i ja osobiście nie daję tutaj żadnych szans zespołowi z Irlandii Północnej i myślę, że dojdzie tutaj do małego lania. Myślę, że gospodarze poradzą sobie na tyle, że wygrają ten mecz różnica minimum 3 goli pokrywając tego handicapa. Jednak liga bułgarska jest znacznie mocniejsza od ligi północnej irlandii a do tego Ludogorets całkiem fajnie prezentował się w europejskich pucharach w ostatnich latach czego nie można powiedzieć o jego dzisiejszych przeciwnikach z Belfastu. Crusaders na wyjazdach na europejskiej arenie spisywał się słabiutko:
W tamtym roku w kwalifikacjach Ligi Europy przegrał z łotewskim zespołem FK Liepaja na wyjeździe 0-2
W 2016 roku w kwalifikacjach Ligi Mistrzów przegrał z duńskim zespołem FC Kopenhaga na wyjeździe 0-6
W 2015 roku w kwalifikacjach Ligi Mistrzów przegrał z albańskim zespołem Skenderbeu Korce na wyjeździe 1-4
W 2014 roku w kwalifikacjach Ligi Europy przegrał ze szwedzkim zespołem Brommapojkarna na wyjeździe 0-4 ale wygrał rundę wcześniej na Litwie z zespołem Ekranas 2-1
W 2013 roku w kwalifikacjach Ligi Europy przegrał z norweskim zespołem Rosenborg Trondheim na wyjeździe 2-7
a rok wcześniej w 2012 roku z tym samym przeciwnikiem w tych samych rozgrywkach przegrał 0-1
W 2012 roku przegrał z angielskim Fulham na wyjeździe 0-4
itd. itd.
Przeważnie zespół Crusaders jak trafia na jakiś lepszy zespół to na wyjeździe dostaje bęcki i też na to tutaj liczę. Kadrowo gospodarze zdecydowanie mocniejsi od swego przeciwnika i to na każdej pozycji. Spodziewam się bardzo jednostronnego widowiska i zwycięstwa Ludugorets różnica przynajmniej 3 bramek.
✅ 7-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Na jutro i pojutrze proponuje Wam 3 typy,ze te ekipy klepna te wynalazki do zera.Klasa sama w sobie,juz z samej nazwy laik ,by wydedukowal,ze graja powazne ekipy z doswiadczeniem z Ligi Mistrzow majace reprezentantow w swoich szeregach z zespolami,ktore z musu chyba musza ten dwumecz odbebnic.Ponizej wymienione ekipy maja na prawde solidne formacje defensywne,jezeli jakis wałkow nie bedzie,czy karnych to zaklady siedza..
Astana wygra i brak bts 1.86 1-0
CZ Belgrad wygra i brak bts 1.85 0-0
Ludo wygra i brak bts 1.56 7-0
Kursy z Fortuna
Lacznie 5.37
Gdyby nie impotenci z Belgradu to calosc siedzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom