>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Chorwacji daje 70 %na awans mam ich pogranych w roznych wariantach. Zdziwie sie jesli Anglia ich przejdzie Jedyna opcja to w karnych wedlug mnie.Chorwacja I Belgia graja obecnie najlepsza pilke na turnieju I Taki typuje final I belgia mistrzem swiata. Sorry za int ale pisze z tel
nie pajacuj wczoraj pisałes ze belgia opedzluje francje dzisaj ze chorwacja , pilnuj zebys nie musiał znowu kończyć grac hehe
Spojrz na cytat wyzej.. Wiem jakie mam przekonania Anglia to ogorasy wybacz. Latwa drabinka I to wszystko.balon pekl I to glosno. Mieszkam naprzeciw Baru I wyzywali pilkarzy wychodzac. Zero dyrygenta. Modric ich poustawial A Co do Belgii nie moja wina ze zagrali najslabszy mecz na tych ms akurat w 1/2 .. Francja super gra szczegolnie na czas w koncowce zenada ???? Belgii braklo formy dnia ale Chorwacja planowo melduje sie w finale a anglicy niech czekaja na sobotnie lanie od Belgii. Pozdro
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Miyoshi/Seki @ 9.20 ⛔ z plażówki na początek.
Jestem wręcz przekonany, że na live będzie można skontrować to po bardzo fajnym kursie, bo między tymi parami nie ma aż tak dużej różnicy i więcej niż 3.00-4.00 bym na Japonki nie dał.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zaraz Kazaszki z Chinkami w U19 plazówki.
Brązowe medalistki Mistrzostw Azji u19 przeciwko srebrnym medalistkom tego turnieju.
Grały ze sobą w półfinale i Chinki wygrały 21-17, 25-23. Równo nie?
A na Kazaszki kurs 8.60 dzisiaj ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
CS GO
FYB - Mythic
FYB @1.52 ✅✅
FYB - 2.5 HANDICAP @1.73 ✅✅
Unibet
edit: W tym MLS to glownie same bramki w drugiej polowie :headbang:
Co nie zmienia faktu ze Chudy_71 ✅✅ Pobralem do dubla - Podziekowal.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Yeropkina/Rachenko +4.5 1set @ 3.80 ✅

Łatwo. Nie wiem na jakiej podstawie ci oddsmakerzy wystawiają te kursy. Idioci.
Czekamy na Japoneczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dominic Huang -1.5 handi setowe @ 2.60 ✅
Ten rywal to ten sam co wcześniej przegrał z Burno Levisem 0-3. Potem ten sam Levis przegrał w kolejnym meczu więc to znaczy, że ten Powell musi być w pizdu słaby.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Over 33.5 w 1 secie u Japoneczek @ 2.05 ✅
Liu/Tang - Hamadache/Tizit
Under 75.5 @ 1.82

Ostatni mecz fazy grupowej. Obie pary grały z tymi samymi drużynami więc coś można wyczytać. Zgodnie z planem Niemcy nie dali szans nikomu ale już z Kanadyjczykami Chinczycy wygrali a Algierczycy dostali mocne baty.
Z resztą co tu dużo pisać - para gospodarzy Chinczycy kontra para z Algierii. Z Algierii kurna.
Gładkie 2-0 dla Chinoli powinno być, a na 2-0 jest tylko 1.35 więc spora różnica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
palemki 62

palemki

Użytkownik
Ktos sie orientuje jak rozlicza Unibet przeniesiony mecz?
O 5:30 mial byc mecz w CS:GO a zostal przeniesiony na 17 lipca.
EDIT: moze sie komus przyda - Unibet wlasnie zwrocil kase. Jesli mecz zostanie przeniesiony dalej niz 3 dni zwracaja kase.
 
A 320

azael

Użytkownik
Portoryko siatka 5.65 ⛔
Kto chciał to pod koniec 4 seta przy kilku punktowej przewadze Portoryko zamknął z prawie całym zyskiem lub skontrował po kursach 10 i w górę
Ja przeczekałem i zamknąłem po 3.72 jak Dominikanki je doszły. Suma sumaru dzień udanie zaczęty.
 
plja 31

plja

Użytkownik
Kto wie kiedy mogę spodziewać się rozliczenia kuponu z najlepszymi strzelcami Anglii i Belgii ? Neymaraa i Costą rozliczylii mi odrazu po przegranych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom