>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] Finał oraz mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata 2018 [14.07-15.07.2018]

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zapraszamy Was do luźnych sugestii i rozmów na temat Finału oraz meczu o 3 miejsce Mistrzostw Świata w Rosji. W tym temacie nie trzeba podpierać swoich typów, propozycji analizami. Rozmawiamy na spokojnie i kulturalnie.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dziwne zakłady widzę w Unibecie. Panowie czy Anglia ma zamiar wyjść rezerwami? No chyba nie. 1.65 na to,że Loftus Cheek zagra cały mecz? A czemu miałby wgl zagrać skoro tylko raz wszedł, nie bardzo rozumiem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak myślę, że najlepszą opcją byłby dubelek over 2,5 goli w meczu Belgia - Anglia (szkoda, że over 1,5 po żałosnym kursie) i awans Francji. Jak myślicie ?
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Tak myślę, że najlepszą opcją byłby dubelek over 2,5 goli w meczu Belgia - Anglia (szkoda, że over 1,5 po żałosnym kursie) i awans Francji. Jak myślicie ?
Over 2.5 goli po kursie 1.6 nie wiem czy warto brać.Mecze o 3 miejsce często kończą się dużą ilością goli ale nie zawsze i pytanie jak obie drużyny zareagują na porażki w półfinałach? Jak widać po komentarzach Hazarda czy Courtoisa piłkarze mają w sobie sportową złość ale taką bardziej negatywną..bo mówiąc że Francja grała antyfutbol i lepiej byłoby przegrać z taką Brazylią..trochę śmieszni i bezradni są w tych wypowiedziach ale minie kilka dnia może &#39;&#39;wyczyszczą&#39;&#39; głowy i z Anglią zagrają swoje.Co do tych drugich to nie wierzę by się podnieśli i zagrali jakieś super spotkanie.Anglicy nie wytrzymali trochę psychicznie rangi tego półfinału a po drugie chyba jest coś w tym, że Chorwacja tak naprawdę to był taki pierwszy porządny rywal który ich sprawdził.. no i wyszło, że nie są tacy dobrzy.Jak dla mnie Belgia to bierze, Eden jak zagra swoje + Lukaku.W De Bruyne już nie wierzę na tym turnieju.Jedynym minusem tego overa 2.5 jest to, że Anglia niczym nie odpowie i Belgia wygra 2:0 a to jest bardzo możliwe.Do tego dochodzi smaczek króla strzelców.Kane 6 goli, w półfinale wg mnie jeden z tych który zawiódł najbardziej.Powinien chociaż jednego gola strzelić z tych okazji co miał no a tak..Lukaku 4 gole ostatnio nie trafiał ale wg mnie jest w lepszej formie i w tym meczu coś strzeli: Lukaku gol @2.25 do tego Hazard gol @3.25 no i typ na zwycięstwo Belgia @2.20
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
+1.5 Belgia vs Anglia i Francja awans może nawet w reg. Czasie grubo prosi sie samo
Grubo na awans Francji mimo wszystko bym nie grał. Raz to finał więc czynniki mentalne mogą zadecydować. Dwa - kurs na Francję jest bardzo zaniżony. Jak dla mnie powinno być jakieś 1,65 na awans, a nie 1,45. buki zjechały ostro z kursem żeby przyciągnąć wszystkich januszów świata...Chorwacja to nie są ogórki, żeby wystawiać przeciw nim 1,45 - bez przesady... Z 2 strony Francja wg mnie to bierze więc na pewno pogram to, ale nie grubo... Początkowo miałem takie myśli, że Francja to może łatwo wygrać, ale myślę, że Chorwacja tanio skóry nie sprzeda. Przy takiej organizacji gry jaką prezentuje Chorwacja będzie trudno przebić tą żelazną ścianę nawet Francji. Tutaj myślę, że już można poszukać większej ilości kornerów dla Francji.
Jak Francja nie ogarnie w czasie reg. to powiem wam, że Chorwacja będzie miała szansę. A jak dojdzie do karnych to moim zdaniem Chorwacja to weźmie więc za drobne można pograć Chorwację po karnych. Pewno kurs na to będzie znakomity...
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Obsada sędziowska
Belgia - Anglia Alireza Faghnani 3 mecze 15 żółtych kartek.
Francja - Chorwacja Nestor Pitana 4 mecze 12 żółtych kartek.
Pomimo że mecz o 3 miejsce sędziuje sędzia dający kartki to lepiej odpuścić bo wiadomo jak wyglądają takie mecze.
Natomiast finał tylko na live grać kartki i to przy wyniku 1:0 dla którejś z drużyn.
 
W 0

winchester

Użytkownik
Jak dla mnie Francja to bierze i to w reg. time. Nawet patrząc na drabinki obu zespołów i styl w jakim doszli do finału widać, że Francja to bardziej klasowa drużyna. Zupełnie nie przekonuje mnie Chorwacja i pokonanie przeciętnych Anglików w dogrywce, już nie wspominając o męczarniach z Dania i Rosją (zespołami co najwyżej przyzwoitymi). Jeśli w finale byłaby teraz właśnie Anglia, prawdopodobnie większość grałaby Francję i to nawet z handicapem. Trójkolorowi ograli Urugwaj, Belgię, a gdy przegrywali z Argentyną po strzale sezonu Di Maryi i szczęśliwym rykoszecie Mercado, było widać że kolejne bramki dla Francji to kwestia czasu. Podsumowując mając trudniejszą drabinkę od Chorwatów przeszli do finału na względnym spokoju. Kwestie fizyczne również przemawiają za Francją. Ich jedynymi słabościami są boki obrony i ten nieszczęsny Giroud, który jest niezbędny w taktyce Trójkolorowych.
Myślę, że trener Francuzów wyciągnął wnioski z poprzedniego finału i tym razem nie będzie kalkulowania. Jeśli ktoś liczy na mistrzostwo Chorwacji to proponuje zagrać ich wygraną po rzutach karnych (kursy w okolicach 10).
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Swoją drogą jeśli Hazard nie dostanie MVP to ktoś kto wybiera zwycięzcę tej nagrody zwyczajnie nie zna się na piłce bo to jak on ciągnie tą Belgię to jest niesamowite bo Mbappe poza meczem z Argentyną gra średnio a Modrić też gra bardzo w kratkę
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Powinniśmy dziękować piłkarskim bogom, że w finale nie zagra Anglia z Francją. O kurcze tego by się nie dało oglądać. Mam nadzieje, że Chorwaci strzelą pierwsi gola bo inaczej Francja zabije ten finał. Chorwaci strzelają pierwsi i wtedy zobaczymy co młodzi Francuzi są warci.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dokładnie sam tego nie rozumiem, takiego karnego dyktują gdzie była odległość 0.5 metra i nic nie mógł zrobić a jak sam sobie źle przyjmiesz głową na rękę to nie ma karnego i jestem ciekawy jak z tym pierwszym golem bo faulu na pewno nie było i spalony też raczej był
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Chlop specjalnie po tym jak pilka minela Matuidiego opuszcza reke zeby nie przeszla dalej a wy mowicie, ze sedzia przekupiony i ze karny sie nie nalezal. Rece opadaja jak cos takiego sie czyta. Karny jak najbardziej zasluzony i niech nikt nie pisze tekstow w stylu &quot;reka przypadkowa, gdzie on mial ja schowac&quot; bo tylko sie skompromituje. Obejrzyjcie kilka razy na slow mo powtorke i wtedy zobaczycie ze on ta reka specjalnie zatrzymal pilke.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale zenada .. kolejny mecz przekupiony na tych MS jak z hiszpania rosja.. karne z dupyyy. wstyd ogladac futbol..
Człowieku co ty piszesz ???? Zespół VARu dał sygnał, sędzia główny a Ty piszesz o jakimś przekupieniu ?????????? Jutro na pewno będzie wiele analiz i zaręczam Ci, że żaden sędzia nie uzna tego za błąd. Był ewidentnie ruch ręką...
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Polewka. A gdyby nie było obrońcy francuskiego przed Perisiciem i ten i tak dotknąłby ręką piłkę to co, karnego nie ma ???? ? Sędziowanie wg. mnie bardzo dobre w finale.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Moim zdaniem to jedne z najpiękniejszych MŚ jakie mogłem oglądać od 20 lat ???? .Trzeba pogratulować Rosji wspaniałej organizacji imprezy i przede wszystkim bezpieczeństwa podczas trwania imprezy .System WAR wniósł wiele kontrowersji i tych pozytywnych jak i negatywnych .Myślę ,że to znakomity pomysł z tym systemem WAR ,przez co piłka nożna staje się dużo ciekawszym sportem ,a przede wszystkim ciekawszym z punktu widzenia naszych częstszych analiz i dyskusji co sprzyja temu forum .
 
Do góry Bottom