>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Newport, Umag, Bastad - 16.07-22.07.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Newport, Stany Zjednoczone
Data rozgrywania: 16.07.2018 - 22.07.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $623,710
Oficjalna strona turnieju: https://www.halloffameopen.com/
Lista Startowa: https://www.halloffameopen.com/singles-players
Drabinka: https://www.halloffameopen.com/draws
Plan gier: https://www.halloffameopen.com/orderofplay
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-newport/
Zwycięzca singla 2017: John Isner
Zwycięzcy debla 2017: Aisam Ul Haq Qureshi/Rajeev Ram

Miejsce: Umag, Chorwacja
Data rozgrywania: 16.07.2018 - 22.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: http://www.croatiaopen.hr/hr/naslovnica/
Lista Startowa: http://www.croatiaopen.hr/hr/igraci/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
http://www.oddsportal.com/tennis/croatia/atp-umag/
Zwycięzca singla 2017: Andriej Rublow
Zwycięzcy debla 2017: Guillermo Duran/Andres Molteni

Miejsce: Bastad, Szwecja
Data rozgrywania: 16.07.2018 - 22.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: http://www.swedishopen.org/
Lista Startowa: http://www.swedishopen.org/Players
Drabinka: http://www.swedishopen.org/Draws
Plan gier: http://www.swedishopen.org/Dagsprogram
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/sweden/atp-bastad/
Zwycięzca singla 2017: David Ferrer
Zwycięzcy debla 2017: Julian Knowle/Philipp Petzschner

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Radzę uważać na grę w kwalach w Umagu. Co tam się dzieją za cyrki co roku to głowa mała.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj na Szwedzkiej ziemi w Bastadzie , gdzie wczoraj zakończył sie Challenger , dojdzie do spotkania doświadczonego Simone Bolelliego z 21-letnim Hiszpanem Pedro Martinezem . Wczoraj młody Hiszpan wygrał tutaj challenger pokonujac w finale Francuza Mouteta , wyglada na to , ze owe korty mu pasują i dlaczego dzis mialby sie nie przeciwstawic Bolelliemu ? Pedro czuje sie tu świetnie , jest Hiszpanem więc zdecydowanie preferuje ziemie i dzisiaj zagra w kwalifikacjach z Bolellim , który na ziemi gra dobrze ale nie jest jakims wielkim wyjadaczem zeby bez problemu rozprawic sie z Hiszpanem. Spróbuje pograc Pedro , ktory w challengerze nawet nie stracil tutaj seta. Kurs ladny wiec obojętnie przejść bym nie mógł ????
Pedro Martinez @2,60 Sts ⛔

Do tego mozna dorzucić na sucho Garina @1,40 , który według mnie nie powinien miec problemów z Lestienne . ZWROT
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Almagro powraca po kontuzji, po rehabilitacji. Trochę się to ciągneło za nim, ale chyba ma już to za sobą po ponad roku od pechowego zdarzenia na Rolandzie w meczu z Del Potro.
Daleko jest w rankingu i próbuje powrócić do żywych bo przecież już 32 lata.
Dzisiaj gra z Galovicem, czyli gościem który najwyżej w karierze był na 173 miejscu w rankingu i gościem, który w tym roku gra na mączce słabo. Większość czelkow czy kwali do atp250 kończy na jednym meczu, góra dwóch. Jeśli porównamy dorobek obu zawodników to w ogóle nie ma co porównywać. Almagro jest zawodnikiem lepszym o kilka klas. Ale jest po kontuzji i sprawiał mu wcześniej problemy serwis.
Ostatnio dość dobrze zagrać w czelku w Perugii i powalczyl z objawieniem tamtego turnieju i przyszłym finalistą i nie było widać u niego już tego problemu z drugim serwisem. Jakby trochę już się wgrał i ta gra lepiej mu szła.
Podsumowując. Czy Almagro stać na pokonanie kogoś takiego jak Galovic nawet po dłuższym rozbracie z tenisem? Oczywiście, że tak. A po takim kursie to aż szkoda nie spróbować bo Nicolas musi zacząć zdobywać punkty a zawsze lepiej to robić w atp250 niż czelkach. Gość ma 32 lata i to jego ostatni moment na powrót. Ambicji mu na pewno nie zabraknie, a rywala nie należy się bać.
Almagro, Nicolas @2.11 fortuna ⛔
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Newport (USA) - Kwalifikacje, trawiasta
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dominik Koepfer - Victor Estrella
Typ: 1
Kurs: 1,38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kwalifikacje do turnieju głównego w Newport. Idę tutaj w stronę faworyta Niemca Koepfera. Wprawdzie Dominikańczyk Estrella ma zdecydowanie więcej meczy rozegranych na trawie ale bilans ma beznadziejny. Do tego Victor ostatni raz na korcie trawiastym grał w tamtym roku właśnie na turnieju w Newport gdzie szybko odpadł zaraz w 1 spotkaniu. Pod tym względem lepiej zaznajomiony z tą nawierzchnią powinien być Dominik, który zagrał 4 spotkania na trawie w tym roku (3 na Wimbledonie i 1 w Nottingham). Może Koepfer nie jest szpecem od gry na trawie ale rywal też nim nie jest i powinien sobie poradzić bez większych problemów. Estrella zaniedługo będzie miał 38 urodziny i bliżej mu końca kariery niż osiągnięcia jeszcze jakiegoś sukcesu zwłaszcza na tej nawierzchni. Oto bilans obu panów w meczach na trawie:

⛔ 0-2 (2-6 , 3-6)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Newport (USA) - Kwalifikacje, trawiasta
Godzina: 21:30
Spotkanie: Prajnesh Gunneswaran - Alessandro Bega
Typ: 1
Kurs: 1,29
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym meczu kwalifikacyjnym również idę w stronę zwycięstwa faworyta Hindusa Gunneswaran. Jego rywalem Włoch Bega, który w tym roku jest kompletnie bez formy w turniejach o wyższej randze niż futures. W turniejach z cyklu futures jeszcze wygrywa i to całe turnieje ale na turniejach challengerowych czy ATP kompletnie sobie nie radzi. Tutaj spodziewam się, że Prajnesh da mu lekcję gry na trawie i odprawi bardzo gładko swojego rywala. Co tu dużo pisać po prosu Gunneswaran ma dużo większe umiejętności zwłaszcza na tej nawierzchni.
W tych dwóch spotkaniach nie chce mi się wierzyć aby padły niespodzianki.
⛔ 1-2 (4-6 , 7-5 , 4-6)
EDIT:
Masakra
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Munar-Ruud
No kurde, już myślałem, że takiego meczu to się nigdy nie doczekam.. I to jeszcze na Clayu. Dwóch mega uzdolnionych, młodych zawodników, którzy na Clayu czują się najlepiej. Obaj posiadają idealne warunki do gry na kortach ziemnych, obaj posiadają ogromne umiejętności, i obaj są niewątpliwie przyszłością tego sportu, jednak zacznijmy od początku. Casper Ruud, czyli 19 letni Norweg już w 2016 roku pokazał, że niedługo namiesza w tym pięknym sporcie, i tak też się stało - na kortach ziemnych wykręcił niesamowity wynik 46/13 (!), gdzie Nam oglądającym i typującym te mecze same ręce składały się do oklasków. W 2017 roku nadszedł już czas na o wiele poważniejszy tenis, bo przypomnę za pamięci, że Casper był liderem rankingu juniorów i tutaj zbierał bardzo cenne doświadczenie, z różnymi skutkami. Wielu ludzi zarzucało mu brak głowy, bo mając 17-18 lat nie potrafił być regularny jak Bautista Agut, co jest oczywiście normalne, ale ten zarzut lata po forach po dziś dzień. Munar, czyli 21 letni Hiszpan przed ostatnim French Open nie był jakimś bardziej znanym zawodnikiem, jednak to co gra w tym roku to obecnie jego życiówka, jak jeszcze walka z Djokerem mogła nie zrobić na kimś do końca wrażenia, to powrót z 2-0 na 2-3 z dziadkiem Ferrerem lub ostatnio dwa wygrane turnieje pod rząd.. To mówi samo za siebie, jednak jutro będzie inaczej. Jeżeli ktoś spytałby mnie, który z tych dwóch zawodników ma większe umiejętności i mocniejszy serwis, to bez wahania odpowiedziałbym Casper Ruud, jednak ta głowa po stronie Hiszpana. Dla mnie Munar to nie jest zawodnik tej &quot;klasy&quot; co przykładowo Ymer Elias, Szapo, Minotaur, Auger czy właśnie Ruud. W tych 5 zawodnikach widzę ten potencjał, to coś, oczywiście teraz ma bardzo mocny sezon, ale moje zdanie na temat tego gościa jest takie, że top 50, kiedyś.. Moim zdaniem to będzie max. Bez wątpienia, po tym co obecnie pokazuje tych dwóch gości zobaczymy jutro :#%$#: mecz, ale większe nadzieje, te długoterminowe pokładam w Norwegu, i tak też jutro gram.
Casper Ruud @1.90 Bet365 ✅
Powodzenia! ;)
E: Typ wszedł tak gładko. bo Munarowi po tym ostatnim maratonie zabrakło sił. a u Ruuda ta głowa, aj kurde, musi popracować. Niemniej jednak do 2 połowy 2 seta mecz na prawdę mega ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
nole90 360

nole90

Użytkownik
Dla mnie po Wimbledonie konczy sie typowanie tenisa , teraz te turnieje to bedzie loteria , choc ten w Newport najlepiej obsadzony od lat , ja bym bacznie sie przyjrzal Ivo , gdyz on lubi pograc w takich malych turniejach ...Chyba wstrzymam sie z typowaniem az do jakiegos wielkiego turnieju ...
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Radzę uważać na grę w kwalach w Umagu. Co tam się dzieją za cyrki co roku to głowa mała.
No i jutro jest piękny mecz do takiego cyrku, nawet małpka idealna do tankowania.
Trzeba spróbować De Scheppera, Klizan nie od dziś wiadomo, że lubi sprzedać, a kursy przyjemne.
De Schepper wygra @3.50 bet563 ⛔
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
E.Ymer @1.6 Fortuna
Fucsovics @1.9 Fortuna

Ymer przed własną publicznością objedzie Monteiro na sucho, z resztą on i jego brat mają zawsze napływy mocy jak na Szwedzkiej ziemi grają, a dodatkowo agresja w grze i nie przebijanie na środek kortu przynoszą mu świetne rezultaty i ja mu kibicuję, zwłaszcza że mąka to jego najlepsza nawierzchnia.
Drugie spotkanie natomiast ciężko mi jakoś sensownie opisać. Benua jest jednym z moich ulubionych graczy i rzadko kiedy zakładam, że przegra, ale wierzę że wpadł po wpisowe, bo to daleko nie jest, a nie wiadomo dalej jak wygląda fizycznie, bo na wimbledonie był ostro tejpowany, przez problemy z kolanem. Fucsovics z drugiej strony na Wimbledonie pokazał, że nawet na szlemie da się handlować meczami, bo jak przeciwnik gra ostatni turniej w karierze, to czemu nie szukać okazji na zarobek. Zaprezentował nieziemskie umiejętności pokazujące, że nie ma gemów przesądzonych i generalnie leciał na paternie gleby w tych samych gemach, dodatkowo psując wszystko co się da ???? . Z resztą w tenisie coś jest z tym, że jak gdzieś da się wybitnie dupy i nie jest to spowodowane urazem, to często kolejny występ jest równie świetny, co tamten tragiczny, a wątpię że Paire będzie się super przemęczał, jak już niedługo wracamy na harda, gdzie ma zdecydowane szanse walczyć o rezultaty. Oczywiście tutaj na spinie też by mógł spokojnie zawalczyć o tytuł, ale myślę że nie zależy mu specjalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Ja od siebie proponuję następujące typy:
Basilaszwili +1.5 ⛔
Paire + 1.5 ⛔
Myślę, że za duży kurs na Basilaszwiliego (3.2). Wygrał w ostatnim czasie (czerwiec) z Lajovicem, korzystne 3:0 w H2H, a Lajovic wydaje się być średnio w formie - myślę, że takie handi warto spróbować. Paire ma korzystne H2H, ale analiza kolegi wyżej mnie trochę przestraszyła co grania czystej 1, więc dodaję od siebie do dubelka handi. Nawet jak przegra mecz, to myślę, że seta tu spokojnie ugra. Jeżeli jest coś o czym nie wiem, w związku z kursami na Lajovica to proszę o info.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pany ostatnio zacząłem bawic sie w tasmy i calkiem nieźle to wygalda . Ostatnio jeden mecz nie wszedl na 4800 a jutro Muller zamyka mi na 3800... ostatnio Francuz slabo wyglada ale licze , ze jutro sie obudzi , gra z Bagieta wiec powinien byc faworytem a i kursik ładny. Podrzucam SS z proponowanym Cash outem, raczej zamykal nie bede bo wierze w Muulera ale jestem ciekaw waszych opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Bastad (Szwecja)ziemna-1/16-finału 11:00

Fernando Verdasco - Lorenzo Sonego
Sonego wygra seta: NIE @2.05 forbet ⛔

Verdasco po 4 przegranych z rzędu na trawie wraca na swoją ulubioną nawierzchnię. Naprzeciw niego staje młody i utalentowany zawodnik próbujący wskoczyć do setki rankingu. Oprócz tego, że uważam Verdasco za lepszego zawodnika na tej nawierzchni dokładam aspekt psychologiczny i pomimo niskiej rangi turnieju uważam, że Hiszpan liczy na wygraną, która pomoże mu zmazać plamę na honorze nieudanym czerwcu i odbudować formę na lato- być może ostatnie. Widziałem na instagramie, że Hiszpana przyjechali wspierać przyjaciele i kobieta i uważam, że to wsparcie nie jest przypadkowe. Nie pochylam się zbytnio nad 23 letnim Włochem, ponieważ uważam że w tych okolicznościach Verdasco wygrałby pierwszą rundę w dwóch setach z każdym spoza pierwszej 50. Nie można mu na pewno ująć wygranych ze znanymi zawodnikami i dość bogatego rekordu jak na ten wiek, ale tym razem został pechowo rozstawiony. Rekordy obu panów na clayu: 268-155 i 138-80. Vamos Verdasco
jeśli ktoś to pograł to sorry verdasco to tenisowy wrak
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sandacz121 1

sandacz121

Użytkownik
Bardzo ładny kurs(2.06) jest na Albota z Sousą a teoretycznie powinien z nim wygrać, ostatni ich mecz na korzysc tego pierwszego w dodatku wydaje mi się stabilniejszy i bardziej powtarzalny.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Pany ostatnio zacząłem bawic sie w tasmy i calkiem nieźle to wygalda . Ostatnio jeden mecz nie wszedl na 4800 a jutro Muller zamyka mi na 3800... ostatnio Francuz slabo wyglada ale licze , ze jutro sie obudzi , gra z Bagieta wiec powinien byc faworytem a i kursik ładny. Podrzucam SS z proponowanym Cash outem, raczej zamykal nie bede bo wierze w Muulera ale jestem ciekaw waszych opinii.
Ja na Twoim miejscu bym brał 1300 pewne niż stawiał 1300 na Mullera. Jak dla mnie mecz 50 na 50.
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Co myślicie o takim kuponiku:
M. Ymer + Moutet + Stachowski i ew. myślałem o winie Karlovica.
Ymera sam pograłem w singlu, Stachowskiego sobie odpuść bo czasami lubi odwalić niezła szopkę z prowadzenia 4:1 na 4:6 np. ;-)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Pany ostatnio zacząłem bawic sie w tasmy i calkiem nieźle to wygalda . Ostatnio jeden mecz nie wszedl na 4800 a jutro Muller zamyka mi na 3800... ostatnio Francuz slabo wyglada ale licze , ze jutro sie obudzi , gra z Bagieta wiec powinien byc faworytem a i kursik ładny. Podrzucam SS z proponowanym Cash outem, raczej zamykal nie bede bo wierze w Muulera ale jestem ciekaw waszych opinii.
Tenis to nie moja bajka ale trochę to gram ( głównie szlemy ), i co do meczu to wg mnie może być różnie bo Bagieta jest nieprzewidywalny ale nie jestem specem od tenisa, więc to tylko moja skromna opinia. Ale co do kasy to brałbym to co masz na stole bo zawsze to prawie 1300 na czysto i możesz np za 100 zrobić mniej spotkań i znów wyjąc podobną kwotę. Wiadomo 3800 to super kasa ale 1300 nie leży na ulicy i czasem trzeba się na taką kasę ciężko napracować, szczególnie w dzisiejszych czasach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom