>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Tecek ostatnio był testowany przez IB i to raczej z nimi był łączony. Bardziej logiczne dla AGO wydawałoby się spróbowanie wyciągnięcia Szpera z Kinguin czyli wymiana snajper za snajpera.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pamiętam, że mikael_14 kiedyś się pytałeś jak jest z rosters lockami na Majora i dzisiaj Faceit w końcu to zakomunikował. W odróżnieniu od poprzednich Majorów zawodnicy, którzy brali udział w Minorach, ale nie dostali się na Majora mogą wziąć w nim udział. Czas na zgłaszanie zawodników drużyny mają do 8 sierpnia.
Kilka tych &quot;transferów&quot; pewnie jeszcze będzie. North cały czas pozostaje bez 5 zawodnika, C9 gra kolejny słaby turnie ze standinami. nie wiadomo cały czas co z VP.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Na moje oko wyglądać to będzie tak, że snatchie do VP a w jego miejsce Szpero. Co do C9 cały czas nie wiem - wątpię, żeby to zostało tak jak jest. Najgorsze dla Amerykanów jest to, że wcale nie mają dużo czasu. Mówi się o opcji francuskiej ale wcale nie mam pewności że to wypali. Zresztą myślę, że w C9 też sami nie bardzo wiedzą kogo i jak wyciągnąć. Może się uda kogoś z NRG po rozczarowującym występie na minorze (coś a&#39;la to co się dzieje z AGO?) chociaż o takiej opcji to w ogóle nie słyszałem i to mój pomysł ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
14:00 Izako Boars - Wind and Rain
Obie te formacje mierzyły się na otwarcie tego turnieju i wówczas gładko i pewnie wygrali zawodnicy z Wielkiej Brytanii. O dzikach długo miałem opinię najbardziej przereklamowanej drużyny na polskiej scenie, oczekiwania wobec niej, ze względu na osobę właściciela z miejsca były bardzo duże i kolejne składy niespecjalnie sobie z tą presją radziły. Zresztą częste zmiany były nierzadko powodem żartów z tej formacji. Teraz znowu są dość świeżo po zmianach, map pool nie jest pod WaR zbyt dobry w postaci Bo1 stąd nie będę się bawił w przewidywanie zwycięzcy.
Natomiast uważam, że są duże szanse na obejrzenie pojedynku w pełnym wymiarze. Dziki ban dust2, WaR ban zapewne train. Picki w przypadku wyrzucenia traina to zapewne mirage w przypadku dzików i nie zdziwi mnie ponowienie overpassa przez WaR. Deciderem inferno lub cache - tu może mieć znaczenie kto odrzuci nuke w drugiej turze banów.
Powyżej 2.5 @1.85 LVBet
Stawkowałbym ostrożnie, bo do polskich zespołów na tym poziomie (czy generalnie, polskiej sceny poza czołówką, grającą na niezłym poziomie w Europie) mam bardzo ograniczone zaufanie, głównie ze względu na to, że mam niespecjalnie dobre zdanie o ich profesjonalizmie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
17:00 Fragsters - WinStrike (+1.5)
20:00 Windigo - Sprout Powyżej 2.5

Szkoda tego Winstrike. Ninja def na nuke przy chyba 4-2 i sytuacji 2 na 1 chyba, przegrane drugie pistole na nuke mając 5 na 2, drugie pistole na trainie i pierwszego fulla w drugiej połowie na trainie mając 5 na 3. Mogło pójść w drugą stronę.

AKO: 3.18 Totalbet
Długo się zastanawiałem jak &quot;ugryźć&quot; ten mecz. Duńczycy powoli wychodzą z kryzysu a o Rosjanach w ostatnim czasie także zbyt wiele dobrego nie można powiedzieć. Tym nie mniej aż takie dysproporcje w kursach na korzyść duńskiej formacji przyjmuje z lekkim zdziwieniem. Akurat Rosjanie mają pod rywala całkiem korzystny układ map. Sami zbanują prawdopodobnie dusta 2. Natomiast rywale mogą wyrzucić mirage lub overpassa. Tą drugą mapę odrzucają znacznie częściej, ale Rosjanie także jej nie grają więc tym razem jako pierwszy może odpaść mirage. Wówczas jako alternatywny wybór Rosjan widziałbym inferno. W drugą stronę (wybór Fragsters) widzę już nieco bardziej wyrównany pojedynek. Ostatnio często pickowali traina, ale Rosjanie też tą mapę grać potrafią. Cache to już średnio komfortowy wybór dla Fragsters, podobnie zresztą jak nuke. Generalnie uważam, że ten mecz może pójść w niemal każdą stronę, ten kurs na Duńczyków podyktowany chyba ich ostatnio niezłą serią, jednak z WinStrike może nie być już tak łatwo
W drugim meczu już nieco ciężej. Overpass i nuke jako bany to już pewniejsza rzecz. Windigo w tej sytuacji zapewne weźmie traina jako swój pick. Sprout zapewne mirage lub inferno jako swój pick, nie zdziwi mnie tym razem pick inferno. Generalnie jedni i drudzy lubią te mapy, więc może być długi (w sensie np. over 26.5 na obu mapach) mecz. Ja jednak mam nadzieję, że mimo problemów i ciekawego widowiska jedni i drudzy dadzą radę wygrać swoje mapy i zobaczymy pojedynek w pełnym wymiarze map.
Bez szaleństw ze stawką bo na tym poziomie różne cuda się zdarzały. W singlach też ujdą do gry (kursy to chyba 1,70 i 1,87)
 
uzytkownik-24118 2,1K
16:00 PACT - Endpoint(+3.5) @1.80 2-3/10 17:19
14:1 -&gt; 15:3 -&gt; 15:15 -&gt; 17:19 PACT pokazuje jak przegrać wygrany mecz. Miał być wyrównany mecz a były dwa pogromy w obu połowach. Jeden z najdziwniejszych meczów ever. Jakbym miał papierowy kupon to pewnie bym go dawno podarł ;)

Tym razem X-Bet Invitational i mecz otwarcia grupy D. PACT pograło trochę na międzynarodowej (europejskiej) scenie dzięki fajnemu występowi w Mistrzostwach Polski (3 miejsce, za Kinguin i AGO) co dało im przepustkę do ESEA MDL. Tam spisali się jak na swoje możliwości całkiem przyzwoicie (bilans 8-8). Ich rywale grali dywizję niżej. No ale właśnie, tutaj mamy tylko Bo1 i dlatego uważam, że Brytyjczycy są nie bez szans. Można łatwo wyrzucić nuke i traina na których zdecydowanym faworytem byliby Polacy. PACT powinien odpowiedzieć banami na cache i inferno. Jedni i drudzy raczej będą chcieli uniknąć dusta 2 więc mapą powinienen być overpass lub mirage. Na obu ewentualnych mapach spodziewam się całkiem wyrównanego widowiska i wcale nie skreślam Brytyjczyków w walce o końcowe zwycięstwo.
 
uzytkownik-24118 2,1K
1025005765436874752
A więc jednak. W sumie chyba nikt zdziwiony być nie powinien. Widać było, że morelz odstaje, a i VP średnio mu ufa (choćby to jak grał dziś). Pytanie czy to wystarczy by byli lepsi. Ja bym widział jednak dalsze zmiany po majorze
 
uzytkownik-24118 2,1K
18:00 Nordawind - fnatic academy @2.05 Totalbet
Spotkanie w ramach fazy grupowej OGA Counter Pit i przy okazji skandynawskie derby. Moim zdaniem w BO1 delikatnym faworytem powinna być norweska ekipa (55/45) a nie akademia znanej szwedzkiej formacji. Jaka może być przyczyna takiego wystawienia kursów? Myślę, że fakt, że Norwegowie grają już o pietruszkę teoretycznie. Grupy na tym turnieju składają się z 5 zespołów, z których 4 awansują do dalszej fazy. Nordawind z dwoma zwycięstwami na koncie już ma lepszy bilans niż EURONICS (1-3). Jednak nie sądzę, żeby Nordawind przeszło tak zupełnie obok meczu, mając szansę na jak najlepsze miejsce w grupie i potencjalnie słabszego rywala w 1/4. Weźcie jednak to pod uwagę chcąc/nie chcąc to grać.
Co do samego meczu. Bo1 więc trochę loteria. Dla mnie mirage, cache, inferno wyrzucone przez Nordawind. Dust 2, overpass przez fnatic. Więc mecz albo na trainie, dla mnie 60/40 dla Nordawind albo nuke, gdzie i jedni i drudzy trochę loteria. Ale Nordawind gra na lepszych rywali niż ich dzisiejsi przeciwnicy, mam nadzieję że dziś udowodnią że są po prostu lepszymi graczami. Doświadczenie w grze na te bardziej znane zespoły raczej po stronie norweskiej (Szwedów w tej kwestii pewnie mocno ogranicza bycie jedynie akademią). Dla mnie jakieś value jest, ale oceniajcie sami czy chcecie korzystać
Taki LVBet daje kursy znacząco odwrotne, za wygraną Nordawindu zaledwie 1,50
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Jest jakiś buk z polskim interfejsem dający bogatą ofertę na esporty ? Coś jak Arcanebet ale po polsku. Betsafe generalnie poszerzył ofertę i spoko ale 7 zakładów na jedno spotkanie to trochę mało.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dziś AGO gra swoje pierwsze mecze w Counter Pit. Co prawda zmagania w grupie A przyniosły sporo niespodzianek więc obstawianie tego jest ryzykowne. Tym nie mniej podobno (tak informuje serwis eweszlo.com) w dzisiejszych dwóch BO1 będzie grać jeszcze snatchie. Co prawda w awizowanych składach na HLTV jest minir0x, ale wczoraj jeszcze widniał tam Szpero. Oczywiście może być tak, że AGO zagra z trenerem i wtedy o powodzenie typów będzie ciężko, ale ja tam za jakieś nieduże stawki spróbuję
AGO - HAVU @1.84 LVBet 17:19
Patola, 12:3, wygrane pistole a potem brak słów. Przegrać mapę z 13:3. Achievement unlocked Po nich aż takiego throwa się nie spodziewałem
Moim zdaniem będzie train. Polacy zbanują nuke dusta i traina. Rywale overpassa inferno i cache. Co prawda Polacy na tej mapie średnio, ale liczę że skoro ma zagrać snatchie to podejdą poważnie do tej rozgrywki, do tego jednak rywali których wyższość musiało uznać AGO cenię zdecydowanie bardziej niż rywali Finów. Alternatywnie zakładam mirage jako mapa. Z Fragsters grali w miarę na świeżo po powrocie z wakacji (do treningów wrócili chyba dopiero w poniedziałek), więc liczę że dziś pokażą się z lepszej strony. No i rywal jednak sporo słabszy, do tego AGO ma bardziej komfortowy map pool pod rywala i mogą sobie wybrać mapę na której czują się najlepiej
Edit. 17:09 - AGO potwierdza że grają ze snatchiem

TO BYŁ OSTATNI TYP PRZED DH MASTERS. DO ZOBACZENIA ZA TE NIECO PONAD 3 TYGODNIE. POWAŻNE ZESPOŁY MAJĄ WAKACJE A TE NIEPOWAŻNE SZKODA OBSTAWIAĆ
 
uzytkownik-24118 2,1K
http://esport.weszlo.com/post/szpero_podpisze_dzis_kontrakt_z_ago_esports
Wcześniej AGO informowało, że dziś vs pro100 zagrają z nowym zawodnikiem. Po tym co widziałem wczoraj to nie wiem co myśleć o tym meczu z Ukraińcami. Z jednej strony przecież na obu mapach mieli szansę (powinni byli) wygrać i z Alternate i z HAVU ale przestoje były straszne. Dziś z pro100 znowu kursy takie że można spróbować, ale po wczoraj to mam mętlik w głowie
 
I 0

inright

Użytkownik
Czyli dziś AGO jednak nie gra z 100pro? Bo nigdzie tego meczu nie widze, a tylko informację na hltv że taki mecz odbedzie sie dopiero 8...
 
uzytkownik-24118 2,1K
Przełożyłi mecz na pojutrze. Pewnie ma to związek ze zmianą na Szpera. Sam nie wiem co myśleć o tym meczu. Kusi granie na AGO ale po tym co czytam to mam wątpliwości. Kursy powinny być spoko, ale
http://eweszlo.pl/post/prezes_ago_to_najdrozszy_transfer_w_historii_polskiego_esportu
Co zespół planuje na najbliższy czas, by zgrać się w zmienionym składzie?
Od jutra wszystkie mecze rozgrywane będą ze SZPEREM, a ten harmonogram zajęć jest napięty. Przede wszystkim poświęcamy cały sierpień na solidne przygotowanie, przetrenowanie nowych taktyk, zgranie się. Mamy nową wizję treningową, która została przedstawiona drużynie i przez nią zaakceptowana. W nowym rozdaniu zwiększa się rola miniego jako trenera drużyny. Jako organizacja postawiliśmy sobie wewnętrzne cele, ustaliliśmy plan treningowy i rytm w jakim chcemy pracować przez najbliższy rok.
http://eweszlo.pl/post/szpero_mam_nadzieje_ze_staniemy_sie_najlepszym_zespolem_w_polsce
A jak wyglądać będzie funkcjonował wasz system taktyczny. Przejmiesz rolę po snatchiem?
Trochę o tym mówiliśmy, ale jeszcze nic w tej kwestii nie robiliśmy. Wiemy na pewno, że trochę zmian będzie, bo jestem troszkę innym typem gracza niż snatchie. Ja byłem snajperem prowadzącym, czyli grałem bardziej defensywnie. Dopasujemy to tak, żeby to wszystkim odpowiadało. Będziemy wszystko robić głównie od nowa. Na razie gramy sobie tak, żeby sprawdzić sobie co może działać, a co nie. I za jakiś czas wszystko wyjdzie.
Wspomniałeś o bootcampie. Jakie są plany w kwestii waszych przygotowań?
Bootcamp chcemy rozpocząć w następny poniedziałek. Planujemy na razie tydzień przygotowań i zobaczymy co będzie dalej.
Ile czasu dajesz sobie i chłopakom na dojście do zadowalającej formy?
Chcemy zrobić wszystko od nowa, więc to na pewno zajmie trochę czasu. Nie ma też co ukrywać – przez pół roku nie mierzyłem się z tymi czołowymi drużynami, więc też muszę trochę pograć, żeby powrócić do odpowiedniego nastawienia. To jest inne granie niż miksy itp. Za dwa miesiące będzie można powiedzieć czy to wszystko działa, czy nie. Trochę czasu będzie jednak trzeba poświęcić.
Więc zobaczymy co pokażą. Jeśli coś wymyślę na te mecze to dam znać
 
I 0

inright

Użytkownik
AGO to przegra na 100% Pograłem ich na fortunie grubiej + 3 inne zdarzenia. Zostało tylko AGO i nawet early casha nie mam. A kto jest jednym ze sponsorów AGO? Fortuna ???? ) Oni już im powiedzą jak mają grać tym bardziej, że tutaj wygrać nic nie muszą. ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Early casha nie masz bo spotkania nie ma w ofercie. Jak jutro wrzucą kursy na ten mecz to może cash out się pojawi. Chyba że rozliczą po 1,00 ze względu na przełożenie. Nie wiem jaki mają regulamin bo tam esport gram bardzo rzadko.
Natomiast nie wiem czy tak znowu nie muszą, mają słabą serię, wypadli poza 30 w rankingu HLTV, o dobrym występie offline w Kijowie zaraz mało kto będzie pamiętał i znowu będą musieli grać qualsy open w tych większych turniejach. Dlatego punkty do rankingu są im potrzebne. Do tego nie mają chyba nic innego do grania w dającej się określić przyszłości. Ja rozumiem, że potrzebują czasu na poukładanie gry ze Szperem ale półtora miesiąca bez oficjalek to dość sporo. O ile dzisiejszy kurs vs Sharks raczej nie do gry (może za jakieś drobne poszukam handi o ile nie będzie gigantyczne?) to jutro vs pro100 będzie o co grać. Zwłaszcza, że w grupie A najsilniejszy rywal awansował z 4 miejsca, a grupę wygrał x-kom to ja bym ich szans tak do końca nie przekreślał. Mądrzejsi będziemy po dzisiejszym meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom