>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [07-09.08.2018]

Status
Zamknięty.
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Genk - Lech
Genk strzeli over 2,0 bramki @ 1,87 lvbet

Lech moze i broni dobrze, ale na naszym krajowym podwórku. W Europie już tak dobrze nie jest a tym bardziej na wyjazdach. Poziom Genk zaczyna się tam, gdzie kończy się poziom naszych reprezentantów w LE i niestety, ale widzę myslę, że rywal zaaplikuje conajmniej te dwie bramki Kolejorzowi.
 
L 0

lenho

Użytkownik
a co sądzicie na temat zakładu specjalnego w Fortunie.
Gytkjaer strzeli gola i dostanie kartkę - @20
przy założeniu że Lech dziś strzela, to przy braku Tiby Duńczyk wydaje się być kandydatem do wpisania się na listę strzelców, a kartka no cóż w tym sezonie w pucharach jeszcze nie ukarany, ale ostatnio w lidze dostał kartolino...kurs 20 chyba trochę przesadzony...
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Kalu, jest już w Bordeaux a Simon w Levante , Vadis kontuzja łydki, może nie zagrać-takie są prognozy. Jaga nieraz pokazała ,że mimo przeciwnościom losu potrafi takie mecze wygrywać. Po kursie 3,2 można próbować.
No ja wiem o to mi chodziło ze ich nie ma.. troszke napisalem niejednoznacznie ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Sevilla wygra do zera + over 2,5 1,95
Lepizig wygra + under 3,5 1,95
bet365
Hajduk over 1 1,847
pinbet88
obie strzelą w meczach: Besiktasu, Molde, Slovana, Lecha, Jagiellonii, Brondby, Vitesse, Trencina.
Kursy przeważnie 1,8 i 2.
Over 2,5 w meczach: Olympiakosu, Besiktasu, Slovana, The New Saints, Vitesse, Genk.
Kursy od 1,6 do 1,8.
Wygrane Sheriffa, Torpedo i Apollonu.

Zalgiris jest słabszy od Ujpestu, Sevilla mocno atakowała u siebie Węgrów, miała przewagę zawodnika przez spory czas. Dla mnie spokojnie strzelą trzy gole w tym spotkaniu i nabiją dużo rożnych. Dodatkowo w pierwszej połowie powinni zapewnić sobie zapewnić przewagę dwóch goli, bo takie mecze powtarzają się u nich często.
Lipsk ma trudniejsza rywala niż rundę temu, rywala który ma lepszą obronę od Hacken. Innej opcji niż wygra gospodarzy nie widzę w tym spotkaniu.
Hibernian, Slovan oraz polskie ekipy strzelają u siebie i na wyjazdach do tej pory, tracą gole ze słabszymi rywalami stąd stawiam na overowe mecz.
Sheriff u siebie ma świetne wyniki, ekipy z Islandii grają słabo na wyjazdach stąd 1 w tym meczu.
Torpedo i Apollon mają atut własnego boiska, ktore wykorzystały już w tamtej rundzie i dominowały rywali.
Brest prawie odpadł w tamtej rundzie pomimo prowadzenia 4-0 u siebie z Grekami. Uratował się w doliczonym czasie, przegrywał grając z przewagą zawodnika w rewanżu.
Hajduk tworzy dużo okazji w meczach domowych i rzadko nie strzela u siebie goli.
Steaua w Europie ostatnio zawsze traciła gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europu, kwalifikacje
Godzina: 21:45
Spotkanie: Sevilla FC - FK Żalgiris Wilno
Typ: handicap 1 (-2.5)
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tej parze chyba jest najbardziej wyrazisty faworyt ze wszystkich spotkań. Sevilla o kilka klas jest zespołem lepszym od Żalgirisu i spodziewam się w tym meczu zwycięstwa gospodarzy przynajmniej różnicą 3 goli. Zespół hiszpański pewnie nie wystąpi w swoim najsilniejszym składzie, bo w niedzielę gra mecz o Superpuchar Hiszpanii z Barceloną więc zapewne trener Machin da odpocząć paru graczom ale to nie zmienia faktu, że i tak zespół z Litwy raczej tutaj nie ma żadnych szans na jakiś korzystny wynik. Nawet zmiennicy u gospodarzy na papierze są mocniejsi jak pierwszy skład Żalgirisu i liczę tutaj, że Sevilla sprawy awansu rozstrzygnie już w tym pierwszym meczu, spokojnie udając się później na rewanż do Wilna.
⛔ 1-0
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europu, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Besiktas Stambuł - LASK Linz
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu liczę, że gospodarze wygrają minimum 2 golami różnicy pokrywając tego handicapa. Zespół z Austrii LASK Linz gra w ostatnim czasie wiele spotkań i gracze mogą być nieco zmęczeni tak spotkaniami jak i podróżami. Grają w ostatnim czasie co 3 - 4 dni spotkanie w rodzimej lidze a później w kwalifikacjach ligi europejskiej i to może się odbić na ich dzisiejszej dyspozycji. Daleki wyjazd najpierw do Norwegi do Lillestroem, powrót i za 3 dni mecz ligowy u siebie i za 4 dni ten mecz w Stambule i znów prawie tak samo daleko jak do Norwegii. Liga Turecka jeszcze nie wystartowała więc Besiktas, aż tak napiętego kalendarza nie ma. Kadrowo gospodarze również są zespołem mocniejszym i myślę, że to udowodnią na boisku i przynajmniej 2 golami różnicy wygrają.
⛔ 1-0
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europu, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olympiakos Pireus - FC Luzern
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj też myślę, że mało prawdopodobna niespodzianka i grecki zespół powinien sobie poradzić. Liga szwajcarska już wystartowała i FC Luzern zagrał już 3 spotkania ligowe tak więc to działa na ich korzyść, bo liga grecka jeszcze nie ruszyła i pod tym względem goście są w rytmie meczowym. Jednak moim zdaniem aż tak wielkiego znaczenia to tutaj nie będzie mieć. Mecz na stadionie Olympiakosu to zawsze gorący teren i myślę, że gospodarze sobie poradzą. Kadrowo zespół z Pireusu wygląd na papierze na mocniejszy i gram na faworyta.
✅ 4-0
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europu, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Apollon Limassol - Dynamo Brześć
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na Cyprze wysokie temperatury i w tych warunkach lepiej powinni odnaleźć się gospodarze. O 19:00 jak będzie zaczynało się to spotkanie będzie ponad 30 stopni Celcjusza, znacznie więcej niż na Białorusi i te warunki pogodowe też mogą mieć znaczenie w tym meczu. Kadrowo Apollon również jest dla mnie ekipą silniejszą. Na korzyść Dynama Brześć przemawia to, że na Białorusi sezon trwa w pełni a liga cypryjska jeszcze nie wystartowała więc mogą być w lepszym cyklu meczowym ale niekoniecznie, bo z drugiej strony Apollon grał już 2 rundy kwalifikacyjne Ligi Europy i się miał czas zgrać w nowym sezonie. Skład Apollonu na nowy sezon nie uległ jakimś wielkim zmianom i ci co stanowili o sile zespołu w tamtym sezonie zostali również na ten, tak więc zespół jest ze sobą zgrany, dobrze się rozumie i myślę, że na własnym boisku poradzi sobie z rywalem z Białorusi.
✅ 4-0
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Sheriff- Valur
Islandyczy mogą coś powalczyć ale jedynie u siebie. Na wyjazdach drużyny z Islandii, Irlandii Północnej, Walii prezentują się bardzo słabo. Ktoś może napisać, że Valur był o włos od awansu z Rosenborgiem. Gdyby awansowali to tylko i wyłącznie dzięki sędziemu, któremu pomyliła się głowa z ręką dyktując karnego.
Sheriff u siebie jest mocny. Ostatnio w rywalizacji o LM nie potrafili strzelić gola Macedończykom, ale po samych statystykach widać, że mieli sporą przewagę. Rundę wcześniej u siebie bez problemu pokonali Torpedo Kutaisi, przyjmijmy, że przeciwnika zbliżonego poziomem do Islandczyków.
Według mnie 2-3 bramki Sheriff u siebie strzeli chcąc przypieczętować awans, bo Islandia już takim łatwym terenem nie jest o czym przekonał się wspomniany Rosenborg.
Proponuję takie opcje(kursy z fortuny):
Over 2.5 @2.01 ⛔ 1-0
Sheriff -1.5 @2.01 ⛔
Sheriff over 1.5 @1.62 ⛔
1/+2.5 @2.26 ⛔
// 7 strzałów celnych, 21 niecelnych i zaledwie 1-0 po golu w końcówce meczu.
Jednak największym zaskoczeniem jest dziś skromne 1-0 Sevilli. Również okazali się mocno nieskuteczni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Legia-Dudelinge
W Warszawie na obronie kontuzje i pauzy za czerwa,na lewej ma zagrac Nagy,ktory wystepowal na tej pozycji tylko w sparingu.skoro ja to wiem,to wiedza takze goscie z Luxemburga i beda cisbac lewa flanka ile wejdzie.Tamtejsze zespoly z czuba tabeli sa poukladane,to juz nie egzotyka.
Potrafili strzelac gole w obu spotkaniach z wegrami Mol Vidi czy Videotonem jak ich zwali tak zwali,ktorzy sa mocni,przeszli Ludo.
Mysle,ze moze byc nawet gol gosci w okolicy 2.2 Fortunka✅
Ale glowny zaklad to,ze Legia nie wygra wiecej niz 2 golami,czyli AH -1.5 typ 2 kurs 2.34 u ruska✅
Kursy na Swiecie leca na remis w tym spotkaniu wiec cos jest na rzeczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ludogorets sensacyjnie odpadł z LM z Węgrami. Wpływ na to miała rażąca nieskuteczność przy dużej liczbie strzałów i czerwona kartka w rewanżu. Dzisiaj już nie wierzę w kolejną wpadkę Ludo.
Ludogorets - Zrinjski, 1 @ 1,25 ✅

Tyraspol u siebie jest mocny, odpadli z eliminacji LM z nieobliczalną Shkendją. Przeciwnik teraz z jeszcze niższej półki. Wszyscy zdrowi, także 1:0 to absolutne minimum. Wysoka temperatura też moze zrobić swoje, dla drużyny złożonej z samych Islandczyków będą to niecodzienne warunki.
Sheriff Tiraspol - Valur Reykjavik, 1 @ 1,4 ✅

Torpedo Kutasy bardzo pozytywny zespół, który na swoim stadionie odprawił m in. Szeryfa Tyraspol i Vikingur. Mają ten ciąg na bramkę. Kukesi traci na wartości kiedy grają na wyjeździe. Mieli problem z Maltańczykami i ulegli Karabachowi aż 3:0.
Torpedo Kutaisi - KS Kukesi, 1 @ 1,55 ✅

Apollon to bardzo groźna drużyna, która już nie raz namieszała w europejskich pucharach. Oprócz samych umiejętności lepszych od graczy z Brześcia, upał nawet o godzinie 20:00 w Limassol będzie z korzyścią dla gospodarzy. Bardzo rzadko tracą gole, a ostatnia drużyna, która tam wygrała to APOEL w styczniu 2018.
Apollon Lim - Dinamo Brest, 1 @ 1,65 ✅

W tym meczu raczej łatwe zwycięstwo gospodarzy. Róźnica klas i celów na sezon. Olympiakos poprostu musi zagrać w LE po nieudanym sezonie ligowym. W lecie pozyskali ciekawego grajka od mistrzów z AEK, L. Christodoulopoulosa. Szwajcarzy groźni jedynie u siebie w lidzę i to dla slabszych zespołów.
Olympiakos - Luzern, 1 @ 1,45 ✅

Pechowo Lech trafił, bo do wylosowania były znacznie słabsze drużyny. Do tego brak Tiby, który napędza atak Lecha od początku sezonu. Genk w LE czuje się znakomicie i zapewne tutaj wygra, niewysoko ale wygra. Lech moze poszukać szansy w rewanżu, ewentualnie jak strzeli bramkę dzisiaj.
Genk - Lech Poznań, 1 @ 1,38 ✅

Gorący teren, a także o wiele lepszy skład Besiktasu od graczy z Austrii. Besiktas ma czego żałować, że nie zagra w LM, dlatego będą koniecznie chcieli awansować chociaż do LE. Myślę, że spokojne zwycięstwo graczy ze Stambułu. Linz odprawił w poprzedniej rundzie Norwegów, ale gdzie Norwedzy, a gdzie Besiktas.
Besiktas - Lask Linz, 1 @ 1,37 ✅

Największy faworyt dzisiaj i nie ma co się dziwić. Przy obecnych drużynach to faworyt do wygrania każdego meczu zwłaszcza w LE. Znowu będą prowadzić grę i wbiją pare bramek tylko kwestia ile. Do tego dochodzi okrutna temperatura w Sevilli nawet o poźnej godzinie. Litwini nie wytrzymają tempa narzuconego przez gospodarzy. Po prostu trafili najgorzej jak mogli.
FC Sevilla - Zalgiris Vilnius, 1 @ 1,07 ✅
AKO 8 = 13.13 totolotek bez podatku (stawka min. 20zł)
✅✅✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja od siebie proponuje undery których zawsze dużo pada w pierwszych meczach:
Alashkert - Cluj under 2.5 1.58 Fortuna
Obie ekipy skupiają się głównie na defensywie a co za tym idzie strzelają mało bramek, Cluj to raczej nie zespół pokroju Celticu by mógł tu strzelić 3 gole, do tego ta temperatura ponad 30 stopni, która nie sprzyja szybkiej grze. W poprzedniej rundzie w pierwszych meczach obu tych drużyn padła ledwie 1 bramka. Jak dla mnie 0:0 lub jedna bramka Rumunów.
Nordsjaeland - Partizan under 2.5 1.68 Fortuna
Pierwsze co przychodzi mi na myśl, gdy widzę drużyny ze Szwecji czy Danii to wynik 1:0 lub 0:0 czyli silna defensywa i nastawienie raczej na stałe fragmenty. Po drugiej stronie mamy Partizan czyli zespół również nastawiony bardziej defensywnie i strzelający mało bramek. Nordsjaeland w 4 meczach tych eliminacji zanotowało jedynie 1 over z amatorami z Irlandii Płn. Pierwszej rundy Partizana raczej nie można brać pod uwagę ze słabiutką Czarnogórą, zaś w kolejnej już z Litwinami zanotowali również undery 1:0, 1:1. Spodziewam się tutaj 1:0 w którąś stronę z minimalnym wskazaniem na gospodarzy.
Glasgow Rangers - Maribor under 2.5 1.55 Fortuna
Powtórzę się znów ale obie drużyny skupiające się na defensywie i tracące bardzo mało bramek. Maribor w 4 meczach tych eliminacj 4 undery a w 3 ostatnich latach eliminach 13/16 underów. Rangersi odkąd wrócili do pucharów czyli poprzedniego sezonu w 6 meczach zanotowali 6 underów. Wniosek nasuwa się sam. Czuję nudne 0:0 lub 1:1
Do tego Dudelange na handi +2.5 po 1.47 Fortuna
W ostatnich latach czy w tym nawiązywali walkę z takimi drużynami jak Karabach, APOEL czy Videoton i z żadnym z nich nie przegrywali więcej niż dwoma golami. Nie widzę jakoś cienkiej Legii masakrującej ich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 0

afrojan

Użytkownik
Czytam komentarze w tym temacie na temat Legii i reszty polskich drużyn i... chyba jaja sobie robicie. Między Legią, a całą resztą ligi jest przepaść, co pokazuje ranking UEFA i wyniki z ostatnich lat. Legia w ostatnich latach wygrała w pucharach więcej meczów, niż cała reszta ligi razem wzięta. To się może zmienić, bo Legia ostatnio idzie w dół, ale... Nawet w słabej formie zdobyli w Polsce dublet, a w tym sezonie to jedyna polska drużyna, która wygrała 3 mecze w europejskich pucharach. Kursy nie są przypadkowe.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dziś mam dwa typki wrzucone za większe siano..
Mecze Jagiellonia Gent over 9,5 rzutu różnego 1,7
Vitesse Basel over 2,5 gola 1,65
Forbet

Jagielonia tanio skóry nie sprzeda mecz otwarty obie ekipy potrafią nabijac rzuty różne co pokazują ich ostatnie mecze. Sukces w meczu z Rio ave zmotywuje dziś gospodarzy i mimo że nie są faworytem powalcza
Drugi mecz dwóch ofensywnych ekip z kilkoma młodymi chłopakami żadna z ekip kaukulowac nie będzie. Basel chcąc grać w pucharach musi się spiąć i mocno powalczyć a i Vitesse grało ostatnio w fazie grupowej, sporo bramek w oficjalnych meczach obu drużyn stąd ten pomysł na typ.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Czytam komentarze w tym temacie na temat Legii i reszty polskich drużyn i... chyba jaja sobie robicie. Między Legią, a całą resztą ligi jest przepaść, co pokazuje ranking UEFA i wyniki z ostatnich lat. Legia w ostatnich latach wygrała w pucharach więcej meczów, niż cała reszta ligi razem wzięta. To się może zmienić, bo Legia ostatnio idzie w dół, ale... Nawet w słabej formie zdobyli w Polsce dublet, a w tym sezonie to jedyna polska drużyna, która wygrała 3 mecze w europejskich pucharach. Kursy nie są przypadkowe.
Moze w rankingu jest przepasc,ale w czym Legia jest obecnie lepsza od Jagi czy Lecha? poza tym Legia grala grala wiecej meczow w pucharach , Jaga 2, to ze wygrala 3 to nie jest miarodajne, w obecniej formie w zyciu by nie przeszli Rio,z Soligorskiem tez by sobie pewnie nie poradzili.Ci Luksemburczycy odpadli po zacietej walce z Vidi w el LM, mieli dwie znakomite okazje w drugim meczu pod koniec i mogli przejsc Wegrow, w naszej lidze spokojnie by sobie poradzili, dla Legii to wcale moze nie byc latwy mecz, w obronie znowu jakies kombinacje jak podejda kilkoma pilkarzami pod bramke Legii, to moze sie tam bajzel niezly robic z tylu.
Swoja droga czy te kursy Subotnica Broendby to nie przesada? 7 na wygrana serbow, 1X prawie 3? Wygrana dunczykow 1,49..Wygrali ze Sparta 2-0, a robia z nich kalekow tymi kursami
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, jestem mocno zaskoczony jak to wszystko może się szybko zmieniać, dwa tygodnie temu do jagi przyjezdzalo Rio - wszyscy albo prawie wszyscy mówili ze jaga przegra, tydzień temu większość typów było na awans Rio co za tym idzie wygrana dwoma bramkami ???? a dziś przyjeżdża gent, moim zdaniem drużyna sporo lepsza od Rio i typy są ze jaga łatwo skory nie sprzada (to logiczne bo po to wychodzi na boisko) albo ze nawet wygra... Teraz pytanie co się zmieniło przez dwa tygodnie ze taka zmiana, moim zdaniem nic i dziś gent to bierze..
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Legia - Dudelange
Typ: x2
Kurs: 2.20
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Dziś byłem pewny postawienia przeciwko jednej z polskich drużyn, ale na Genk kurs jest zdecydowanie za niski. Za to Jagiellonia u siebie może zaskoczyć, choć tam też jakoś dziwnie spokojny jestem o wygraną Belgów. Została więc Legia, która została mocno przeceniona przez bukmacherów i dziś spróbuję chyba aż trzech wariantów na zespół z Luksemburga. Najpewniejszy wydaje się dodatni handicap +1.5 po kursie 2.2, nadal pozwala to puścić bez podatku, a Legia od startu sezonu nie tworzy drużyny przede wszystkim. W dodatku Antolić z Vesoviciem pauzują za kartki co ogranicza wybór Vukovicia. Brak pierwszego trenera i tylko wariant tymczasowy także na pewno nie sprzyja gospodarzom. Goście to nie są ogórki, a nawet jeśli to przecież polskie zespoły też nimi są. Odpadnięcie z mistrzami Węgier po wyrównanym dwumeczu oraz ogranie zespołu z Kosowa to nie są wyniki gorsze od Legii w tegorocznej przygodzie z europejskimi pucharami. Po mniejszych stawkach jeszcze x2 oraz czysta wygrana Dudelange.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Witam, jestem mocno zaskoczony jak to wszystko może się szybko zmieniać, dwa tygodnie temu do jagi przyjezdzalo Rio - wszyscy albo prawie wszyscy mówili ze jaga przegra, tydzień temu większość typów było na awans Rio co za tym idzie wygrana dwoma bramkami ???? a dziś przyjeżdża gent, moim zdaniem drużyna sporo lepsza od Rio i typy są ze jaga łatwo skory nie sprzada (to logiczne bo po to wychodzi na boisko) albo ze nawet wygra... Teraz pytanie co się zmieniło przez dwa tygodnie ze taka zmiana, moim zdaniem nic i dziś gent to bierze..
Ale jak ja widzę takie komentarze to mnie strzela... bo lepsza od rio ave? arguemnty LEPSZA JEST I TYLE..
i dobrze ze mowili ze jaga odpadnie nie było presji i tyle.. sam pisalem ze Jaga spokojnie powalczy i tak sie stało, bo ktos zobaczył, że nigdy nie wygrali z Portugalia Polacy, ze porto sporting, dobra ekipa, wiecej kosztuje itp.. boisko pokazalo jaka tam jest budowa zespolu, zmiana 1/2 skladu a w gent czy tam genk? odeszlo dwoch kluczywoych obroncow, trzeci kontuzjowany dochodzi za niego platsun z bulgarii a wiadomo jaki tam poziom jest.. moze i dobry ale kto wie czy bledow nie popelni jak mu franek albo novi pokreca.. srodek pola i bramkarz na wysokim poziomie.. skrzydła? odeszło dwóch kluczyowych, ktorzy mieli przy udzialu 20 bramek w lidze? a za nich kto ? jakieś sredniaki... jak weszli w ten sezon? Porażka ze St. Liege 3:2.. Remis na farcie z Waregem? Na wyjazdach w tamtym sezonie ? 5-5-5 no to graja na piątke..Moim zdaniem dziś Jaga to weżmie... trener bardzo dobry, przyszedł z Głogowa gdzie spędził duuużo lat od 3 ligi albo 4 do 1ligi... coś z niczego.. tutaj dzis problem bedzie z prawa obrona bo nie mam pojęcia jak ten Islandczyk zagra jak będzie musiał ale viking sie postara...
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ja sobie pograłem tasiemkę
Jaga - Gent / X2
Genk - Lech / 1
Besiktas - LASK Linz / 1
Tiraspol - Valur / 1
RB Lipsk - Univ. Craiova / Lipsk ov 1,5 gola
Sevilla - Zalgiris / 1 (-1,5)
@5,27 - 1,5j

Odnośnie polskich ekip, po prostu nic 2x się nie zdarza. Jaga miała odpaść już z Rio Ave, trochę szczęścia mieli i awansowali, szacunek, ale Gent to już lepsza ekipa, bogatsza a w Jadze jak wyżej koledzy pisali też są kontuzje. Może i zremisują ale wygrać nie wygrają. Lech to samo, tyle że grają na wyjeździe więc jeszcze trudniej, do tego zabraknie Tiby.
Besiktas to po prostu dużo lepsza ekipa od austriackiego Linzera. Skład dużo lepszy, dużo bogatszy klub, u siebie wygrywają raczej to co mają wygrywać. Do tego co zawsze się przewija, kocioł na trybunach. Wątpię aby kebaby oddały zwycięstwo.
Tiraspol to dużo lepsza ekipa, podobnie jak Besiktas, u siebie raczej wygrywają. Przynajmniej 8 na 10 ost. spotkań u siebie, pogoda i wilgotność całkiem inna, w Reykjaviku 11&#39; w Tiraspolu 30 + dodajmy daleką podróż i grę na wyjeździe. A Islandzkie ekipy po prostu są mierne.
Lipsk to ekipa dużo lepsza od Rumunów o czym nie trzeba przekonywać, 1-0 to raczej mierne prowadzenie, Niemcy powinni strzelić przynajmniej dwa gole, żeby być raczej spokojnymi awansu. Nie pcham się w handi tam.
Przeciwnie sprawa ma się w Sevilli, która powinna rozgrozmićZalgiris nawet drugim składem. Sanchez Pizjuan jest zawsze ciężkim terenem, ja spodziewam się 3/4-0 a taką &quot;dwójkę&quot; z przodu to lekko, a nie przypuszczam znowuż, żeby Litwini byli w stanie poważnie zagrozić bramce Andaluzyjczyków. Handi raczej &quot;na mientko&quot; - typowa podbita. Śmiesznie będzie jak nie zrobią ????
pomylił się, łatwo idzie wywnioskować że chodzi o handi +1,5
Zdziwiłem się po prostu na kurs a napisałem komentarz przed przeczytaniem ????
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Witam, jestem mocno zaskoczony jak to wszystko może się szybko zmieniać, dwa tygodnie temu do jagi przyjezdzalo Rio - wszyscy albo prawie wszyscy mówili ze jaga przegra, tydzień temu większość typów było na awans Rio co za tym idzie wygrana dwoma bramkami ???? a dziś przyjeżdża gent, moim zdaniem drużyna sporo lepsza od Rio i typy są ze jaga łatwo skory nie sprzada (to logiczne bo po to wychodzi na boisko) albo ze nawet wygra... Teraz pytanie co się zmieniło przez dwa tygodnie ze taka zmiana, moim zdaniem nic i dziś gent to bierze..
zmieniło się to, że jaga zaskoczyła i pokonało ów rio, tym samym wzmocniła swoją pozycję u typerów. proste jak konstrukcja cepa.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
A przypadkiem to Dudelange nie będzie słabsze od Cork City ? Stadion 4,5 tys, Luksemburg chyba niższy poziom niż Irlandia, gdzie jest więcej kelnerów ? Czuję, że tu może być wszystko
Wie ktoś czemu na Rosenborg kurs rośnie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom