>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Co sądzicie o tej progresji na remisy ?

V 49

vvss2

Użytkownik
12 progów 1zł-2zł-4zł-8zł-16zł-32zł-64zł-128zł-256zł-512zł-1024zł-2048zł i 12-sty próg jest ostatni niezależnie od wyniku. Budżet powiedzmy 20tys zł. No bo wiadomo do progresji jest potrzebny kapitał, bez niego nawet nie ma co zaczynać.
 
dawid126p 2,5K

dawid126p

Użytkownik
Jak każdy inny system, nie jest nic warty jeśli nie grasz dobrych betów. Raz na jakiś czas trafi się seria 12 przegranych i przegrasz to co uda się zarobić w niższych prograch. Przy odrobinie szczęścia na początku może będziesz zarabiał, ale na dłuższą metę to się nie opłaca.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie rozumiem jaką 1zł ? Przecież kurs na remis to minimum 3zł
Złotówka, trzy złote, co za różnica, postawisz 2 tysiące, żeby wygrać 3 zł? ???? To graj tutaj, popatrzę. Nie ma żadnej różnicy jaką progresję grasz. Nie bierzesz kursów +EV, popłyniesz prędzej czy później.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Złotówka, trzy złote, co za różnica, postawisz 2 tysiące, żeby wygrać 3 zł? ???? To graj tutaj, popatrzę. Nie ma żadnej różnicy jaką progresję grasz. Nie bierzesz kursów +EV, popłyniesz prędzej czy później.
Średni kurs na remis wynosi 3zł, więc nie rozumiem jak ty to liczysz, że stawiając 2tys wygrywa się 3zł ? Zysk w zależności od poziomu układa się następująco
1. 1zł-2zł
2. 2zł-3zł
3. 4zł-5zł
4. 8zł-9zł
5. 16zł-17zł
6. 32zł-33zł
7. 64zł-65zł
8. 128zł-129zł
9. 256zł-257zł
10. 512zł-513zł
11. 1024zł-1025zł
12. 2048zł-2049zł
Po lewej stronie masz moje stawkowanie, a po prawej zysk, więc zakładając moje stawkowanie i zakładając, że remis padnie na 12-stym progu to łączna stawka wynosi 4195zł a zysk 2049zł
A co konkretnie chcesz grac?
A to różnie wybrałem, ale głównie kierowałem się ligami w Ameryce Południowej np Brazylia, Kolumbia, wyselekcjonowałem tam takich ligowych średniaczków, ponadto zespoły z hiszpańskiej, włoskiej 2-3 ligi, ewentualnie coś tam dorzucę, żeby było jakieś 200 drużyn
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Grasz jakies systemy, a potrafisz grać normalnie, bądź wiesz na czym polega taka gra ?
Każdy normalny fun gry w zakladach wie, że progresja zawsze konczy sie baranem w ściane (bankructwem). To taka gra dla leniwych, a lenistwo w zakladach to najmniej pożądane zachowanie.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Grasz jakies systemy, a potrafisz grać normalnie, bądź wiesz na czym polega taka gra ?
Gram systemem od Hanka juz pare sezonow i jakos nie narzekam. Chociaz od poprzedniego sezonu dziady obnizyly kursy w minutowkach to i tak jest dobrze.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Grasz jakies systemy, a potrafisz grać normalnie, bądź wiesz na czym polega taka gra ?
Każdy normalny fun gry w zakladach wie, że progresja zawsze konczy sie baranem w ściane (bankructwem). To taka gra dla leniwych, a lenistwo w zakladach to najmniej pożądane zachowanie.
Dlatego nie gram jednego zespołu a 100, przy takiej ilości 1 czarna seria nie spowoduje mojego bankructwa.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
dlaczego nieskończoną ? koszt jednej progresji to 4095 zł kolega gra 100 progresji na raz więc maksymalnie potrzeba 409 500 zł. Tyle potrzeba o ile wszystkie 100 progresji na raz osiągną &gt;12 poziomów. Więc 400 tyś to nie nieskończoność. 400 tyś również można przegrać w &quot;tradycyjny &quot; sposób :]
 
A 85

aksior

Użytkownik
100 progresji? pewnie cały dzień siedzi analizuje i nic więcej nie robi ????
człowieku mając 400 tys nie warto bawić się w bukmacher-kę chyba że dla zabawy...mając 200 tys+ byle jaką halę ok 100-150m(nawet zrobioną z szopy) lub jakiś parter budynku można otworzyć działalność która będzie generowała za rok 70-100 tys dochodu miesięcznie ( wiem bo robię w takiej firmie).
Progresja na remisy to shit... jeśli progresja to tylko na overy -2 mecze na kuponie albo dwa zdarzenia. Jakie spotkania dobierzesz to i tak loteria...(albo jeden wielki układ w którym piłkarze itp odgrywają role jak w teatrze) Bo nie ma dnia w którym &quot;wielki klub&quot; lider z kursem 1,15 nie przegra z ogórkami...zobacz ost. wyniki real, barcelona, bayern. Kluby które mają piłkarzy na miliard, 200-500 mln rocznie, sztaby, systemy szkoleniowe przegrywają z klubami z piłkarzami wycenionymi na 100mln i które rocznie mają czasami po 20-30mln euro. To tak jakbyś zestawił do wyścigu poloneza z ferrari...I jak pisałem nie ma dnia bez &quot;wpadki&quot;
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Za taka kasę progresja to bez sens wg mnie tez. Matematycznie i tak masz szanse utopić i jesteś w plecy, oczywiście niby nie duża szansa ale zawsze. Po 2 tez nie jest prosto późnej obstawiać za tak ogromne stawki.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
100 progresji? pewnie cały dzień siedzi analizuje i nic więcej nie robi ????
człowieku mając 400 tys nie warto bawić się w bukmacher-kę chyba że dla zabawy...mając 200 tys+ byle jaką halę ok 100-150m(nawet zrobioną z szopy) lub jakiś parter budynku można otworzyć działalność która będzie generowała za rok 70-100 tys dochodu miesięcznie ( wiem bo robię w takiej firmie).
Progresja na remisy to shit... jeśli progresja to tylko na overy -2 mecze na kuponie albo dwa zdarzenia. Jakie spotkania dobierzesz to i tak loteria...(albo jeden wielki układ w którym piłkarze itp odgrywają role jak w teatrze) Bo nie ma dnia w którym &quot;wielki klub&quot; lider z kursem 1,15 nie przegra z ogórkami...zobacz ost. wyniki real, barcelona, bayern. Kluby które mają piłkarzy na miliard, 200-500 mln rocznie, sztaby, systemy szkoleniowe przegrywają z klubami z piłkarzami wycenionymi na 100mln i które rocznie mają czasami po 20-30mln euro. To tak jakbyś zestawił do wyścigu poloneza z ferrari...I jak pisałem nie ma dnia bez &quot;wpadki&quot;
O jakich 400tys zl piszesz człowieku ? Wymień mi chociaż jedną ligę, gdzie przez 100 ostatnich meczy nie padł ani 1 remis ? Remisy padają średnio co 20-30% spotkań (kwestia dobrania drużyn/lig) Nie rozumiem co jest takiego cudownego w progresji na overy ? W overach są tak samo czarne serie, zresztą czarne serie są w każdym rodzaju progresji jakim byśmy nie zagrali czy to by były remisy overy undery parzyste nieparzyste itd.
Za taka kasę progresja to bez sens wg mnie tez. Matematycznie i tak masz szanse utopić i jesteś w plecy, oczywiście niby nie duża szansa ale zawsze. Po 2 tez nie jest prosto późnej obstawiać za tak ogromne stawki.
Tylko ty piszesz tu o przypadkach skrajnych, które zdarzają się chyba tylko na papierze.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
.mając 200 tys+ byle jaką halę ok 100-150m(nawet zrobioną z szopy) lub jakiś parter budynku można otworzyć działalność która będzie generowała za rok 70-100 tys dochodu miesięcznie ( wiem bo robię w takiej firmie).
Heh, mozesz napisac co to za dzialalnosc? Ja dysponuje i gotowka i hala. Ba, moge miec kilka takich hal i kilkukrotnosc takiej gotowki. Ciekawy jestm dlaczego sam nie otworzysz takiej dzialalnosci? Hale wynajmiesz za kilka tysiecy a bank da Ci kredyt.
 
Do góry Bottom