>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - Kraków 2018

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


MEMORIAŁ HUBERTA WAGNERA 2018: TERMINARZ TURNIEJU W KRAKOWIE
24.08: Polska – Kanada (17.30)
24.08: FrancjaRosja (20:30)
25.08: PolskaFrancja (14.00)
25.08: Rosja – Kanada (17.00)
26.08: Francja – Kanada (14.00)
26.08: PolskaRosja (17.30)
MEMORIAŁ HUBERTA WAGNERA 2018: TRANSMISJE

Transmisje wszystkich meczów będą dostępne w kanałach sportowych Polsatu. Spotkania Polaków obejrzycie w Polsacie Sport i Super Polsacie, pozostałe mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.


Kursy od: Fortuna
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Dalbym dzisiaj spokojnie na Canade, ale nie wiem w jakich skladach wystapia nasi ...
Odnosnie drugiego spotkania obstawilbym Francje, wydaje mi sie ze Rosja ten turniej wezmie jeszcze nie na 100%, a Francja ma sie za co zrewanzowac i zapewne nie wystawi 3 skladu ...
sa to tylko moje sugestie
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
A ja bym na Canade nie dał. Na Memoriale zawsze Nasi chcą się pokazać z dobrej strony, jest zaangażowanie, kibice. Mimo, iż to turniej towarzyski to granie przeciwko Polsce, jeszcze z najsłabsza druzyna na turnieju nie jest dobrym pomysłem. Takie moje zdanie.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Pytanie jest takie czy Canada jest slabsza od Polski, bo jednak wydaje mi sie ze jesli po jednej i po drugiej stronie wystawia najsilniejsze sklady to szanse sa 50/50 %
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Jest to na pewno temat do przemyśleń, celuje, że Polacy jak to za czasów nowego trenera będą mocno rotować składem, mimo to wydaje mi się, że powinniśmy zwyciężyć. Takie turnieje grane są pod gospodarzy, nikt tu nie mówi o odpuszczaniu, ale wydaje mi się, że czynnik motywacyjny będzie po naszej stronie, poza tym my lubimy grać z Kanada z tego co pokazuje historia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Kanada 3:0
powyżej 3,5 seta 1,44
powyżej 182,5 1,84
Kanada +8,5 1,79
Nie jest tak, że nie wierzę w Polskę bo oczywiście liczę na to, że wygrają to spotkanie lecz wydaje mi się, że pewniejsze jest to, że obejrzymy w tym meczu min 4 sety niż wygrana Polski a kursy bardzo podobne.
Kanada z roku na rok podnosi swoje umiejętności, są świetni siatkarze już można powiedzieć, że ze światowej czołówki. Po kontuzji wrócił atakujący Sharone Vernon-Evans, który zastępuje G. Schmitt, którego zabraknie na turnieju.
W reprezentacji Polski doszła mała zmiana za F. Drzyzgę powołany został M. Komenda. Na pewno większe doświadczenie po stronie Drzyzgi więc lekki minus ale sprawy osobiste i pojawi się dopiero w niedziele.
W tym roku obie ekipy rozegrały ze sobą 3 spotkania i w żadnym z nich nie było tylko 3 setów, Kanada wygrała 3:1 i 2 razy wygrała Polska 3:2 i 3:1.
W każdym z nich padło powyżej 183 punktów natomiast w 2-óch z nich handicap nie został pokryty przez Kanadę dlatego kolejność typów nie jest przypadkowa - od najpewniejszego do mniej pewnego chociaż osobiście uważam, że Kanada dziś mocno powalczy.
// Przepraszam, nie miałem pojęcia o pladze kontuzji w ekipie Kanady...
Francja - Rosja
powyżej 3,5 seta 1,34
powyżej 185,5 1,83
powyżej 4,5 seta 2,61
Obie ekipy w pełnym składzie, nie brakuje żadnej gwiazdy więc widać, że ten turniej towarzyski traktują bardzo poważnie przez Mistrzostwami Świata i na pewno chcą się do niego przygotować jak najlepiej.
Ostatnie 2 mecze to zwycięstwa 3:0 Francji i 3:0 Rosji.
Teraz już nie widzę jakoś, żeby jedna bądź druga drużyna wygrała z taką łatwością.
Na pewno uwagę należy zwrócić na powrót do reprezentacji Rosji A. Verbova jest to na pewno wzmocnienie mimo swojego wieku nadal należy do światowej czołówki libero.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
POLSKA - KANADA
(Handicap -1.5 seta) typ POLSKA @1.88 fortuna
Będzie to najważniejszy test dla naszych siatkarzy tuż przed Mistrzostwami Świata w którym Polska zmierzy się z reprezentacją Kanady, Francji oraz Rosji. Polacy na tym turnieju występują w swoim najsilniejszym składzie. Na dwanaście ostatnich meczy zaledwie jedno spotkanie zostało przez naszą reprezentacje przegrane. Po przybyciu do Kanady tzw. &quot;nowej miotły&quot; w postaci Stephana Antigi gra Kanadyjczyków uległa ogromnej zmianie. Grają bardzo dobrą siatkówkę i na pewno mogą urwać punkty w ważnych turniejach czołowym zespołom. Mimo to Polacy pod wodzą Heynena graja także bardzo ciekawa siatkówke. Przed własną publicznością na pewno stworzą niesamowite widowisko. Dzisiejsze spotkanie czuję ,że Polacy wygrają dość pewnie i stąd mój typ z handicapem w stronę naszej reprezentacji. Bardzo dobry kurs co na pewno także skłania do zagrania tego typu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Francja (-1.5) - Kanada 1
Polska (+1,5) - Rosja 2
Fortuna kurs @ 3.21
Los chciał, że niedzielne mecze to finały w Memoriale Huberta Wagnera. Odpowiednio Francuzi zagrają z Kanadyjczykami o brąz, a Polacy z Rosjanami o złoto. Różna klas, która dzieli zespoły jest niesamowicie olbrzymia. Francuzi na turniej przyjechali w najsilniejszym zestawianiu i jeżeli tylko będzie im się chciało grać to gładko biorą ten mecz. Już wczorajszy mecz z Polakami, gdyby nie kombinacje kadrowe wygraliby go Francuzi 3:1. Kanadyjczycy nie dość, że personalnie odstają od innych ekip na tym turnieju to na domiar złego wypadł im przez kontuzje TJ Sanders. Do tego Antiga nie korzysta z Perrina i DeRocco. Vernon-Evans wraca do gry po półrocznej przerwie, ale zanim dojdzie do pełnej sprawności minie jeszcze sporo czasu. Na każdej pozycji czy też Francuzi wyjdą w pierwszym składzie czy nawet drugim przewyższają przetrzebionych kontuzjami Kanadyjczyków o co najmniej klasę. Według mnie 3:0 lub ewentualnie 3:1 dla Francuzów.
Drugi mecz to spotkanie gospodarzy Polaków z Rosjanami. Polacy bo bardzo słabym pierwszym meczu z Kanadyjczykami ( Kanada w polu serwisowym oddała 23 punkty ! - co daje nam prawie cały set dla Polaków, a gdzie tu jeszcze błędy w przyjęciu i ataku ) i szczęśliwym zwycięstwie z Francją B prowadzi w tabeli. Jest to jednak bardzo złudne. Bartka Kurka, naszego bombardiera ratuje jedynie serwis. Kończenie ataków na tym turnieju jest u niego bardzo mizerne. Do tego ciągle wystawiany Śliwka w pierwszym składzie nie daje żadnej gwarancji na grę, którą można by przeciwstawić się Rosjanom. Rosjanie na turniej przyjechali całą plejadą gwiazd. Trener ma tam nie mały ból głowo kto ma grać.Na Ataku jest pewniak Michajłow, ale już na przyjęciu obok genialnego Wołkowa jest świetny Kliuka i Berieżko. rozegranie do Grankin Butko, a jest jeszcze Dmitrij Kowalew, który miesiąc temu wygrał z Rosjanami Ligę Narodów. Środek to potężny Muserski, Volwicz, Wlasow, Kurkajew - każdy z nich z powodzeniem może grać w podstawie. Po chwilowej przerwie na pozycji libero znowu możemy oglądać Werbowa. Rosjanie bez problemu ograli Francuzów. Wczoraj po dwóch łatwo wygranych partiach z Kanadyjczykami przyszła chwila rozprężenia i straty setów. Wynikało to jednak tylko i wyłącznie z podejścia do spotkania. Na ten moment z Rosjanami powalczyć mogą jedynie Amerykanie. Żaden inny zespół nie ma szans na ugranie z nimi choćby 2 setów przy poważnej grze. Stawką meczu jest zwycięstwo w turnieju, nikt nie będzie kalkulował i niepotrzebnie przeciągał meczu. Rosja prawdopodobnie skończy to 3:0.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Oglądałem Kanadę i Evans większość kończył piłek,na sporym pułapie łapie te piłki , dr rocco grał ... Jeśli będą zmiany we Francji to widzę Kanada powalczy imo
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Sorry za off top. Ale czy tylko u mnie forum się zepsuło pod względem wyglądu? Jak to naprawić? Nic nie widać. Do.usunięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom