>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
V 0

veder

Użytkownik
No z tą zagrywką to bym nie przesadzał.... Czy Polska nie potrafi dobrze serwować? Kochanowski, Bieniek, nawet Nowakowski, który z Ruskimi zdobył 7 pkt z rzędu, Kuba nie będzie miała aż tak dobrego przyjęcia jak myślisz.. nie porównuj jakiejś śmiesznej Legii do naszej reprezentacji w siatkówkę, bo my jesteśmy aktualnym MISTRZEM ŚWIATA ^^
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Póki co jestem bardzo miło zaskoczony grą Kamerunu.. Mimo, że przeciwnik słaby to i tak myślałem, ze ich siatkówka jest na dużo niższym poziomie... A tu proszę... ładnie sobie radzą...
Sam byłem zdziwiony, że N&#39;gapeth zagrał już od 1 meczu, sam mówił, że raczej nie wystąpi w 1 meczu no ale trudno i tak 2 typki na plus.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pytanie do tych co sledza nasza kadre. Myślicie , ze Szalpuk zacznie dzisiaj od początku ? Over 0,5 bloku @1,70 wyglada ciekawie ale musi wyjsc w podstawowym składzie
Powiem szczerze , ze nie rozumiem tego faworyzowania Kanadyjczykow . Moze personalnie sa lepsi od Holendrow ale Oranje to nie chlopcy do bicia a Kanada to nie potentat zeby tak latwo ich pokonali. Kursy sa dla mnie lekkim szokiem . Holendrzy tworza swietny kolektyw i uwazam , ze moga popsuc dzisiaj trochę kuponów.
Holandia @3,30 Totolotek

Do tego kolejna perełka po ladnym kursie ????
Argentyna @1,80
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Gra Kamerunu to tylko siła i skocznosc. Tunezja to kompletne dno ani techniki ani sily i dlatego taki wynik
Szalpuk na jakies 90 % zagra od poczatku. wg mnie sklad kurek kubiak szalpuk Kochanowski Nowakowski lomacz zatorski
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Iran - Portoryko Iran -2,5 h 1.72 ✅
Iran prezentuje się dobrze, w lidze narodów długo się rozkręcał. Pierwszy mecz zagrają na maxa i wygrają łatwo 3-0.
s90/ kolejne takie &quot;analizy&quot; będą kasowane. Z pewnością można lepiej podsumować ten typ.
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Ludzie więcej faktów, mniej wspomnień co było kiedyś.
Polska piłka ręczna przez 10 lat była potęgą, a teraz gdzie jesteśmy? W 3 lidze co najwyżej.
Ja pozostaje przy swoim typie z przed tygodnia. USA WIN. Pierwsza szóstka niesamowicie mocna.
Słabych punktów nie ma. W razie ruszenia na przyjęciu Sandera lub Russella, na przyjęcie można przesunąć Andersona. A w ataku spokojnie poradzi sobie młodzian Ben Patch, nie raz już pokazywał skuteczność.
Co do porównywania, a nawet przewyższania Serbów na Amerykanami, to nie róbcie sobie żartów. Nawet genialny Atan nie pociągnie Serbii z ich przestojami gry. Personalia mocne, ale sukcesów tam nie ma.
Z drugiej strony nie popadajcie w skrajność i nie stawiajcie Polski na równi z Serbami. Ograliby nas w 9 na 10 spotkań. Siła rażenia, doświadczenie i umiejętności o dwie klasy wyższe od naszych siatkarzy. Skoro cały skład gra w najlepszej lidze świata czyli włoskiej to już świadczy o ich potencjale.
Reasumując na tą chwilę z USA powalczyć mogą jedynie Rosjanie pod warunkiem, że Kliuka wykuruje się i będzie prezentować taką formę, jaką pokazuje od 2 sezonów i Włosi. Francuzi i Serbowie to nie ten poziom, Brazylijczycy bez przyjęcia, zdziesiątkowani kontuzjami. O innych nie ma nawet co mówić jako o faworytach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Dajcie już spokój z tymi kłótniami , jakie to ma znaczenie kto 20 lat temu był mocny?liczy się to co teraz ,nazwy nie grają .Moi faworyci to USA,Rosja, Francja i mam nadzieję że Polska. Włosi nie pociągną 2 zawodnikami całego turnieju.Brazylia mocna ale przechodzą chyba czas przemian i najbliższe lata będą gdzieś w czubie, ale poza strefą medalową. Z drużyn które mogą zamieszać w turnieju ale raczej nic nie zwojują jest Serbia, Słowenia i może ktoś z pary Belgia/Kanada
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
USA win @1,55 Totolotek
Ja już pisałem o tym spotkaniu więc nie ma się co powtarzać.
Koledzy wydaje mi się , że macie rację co.do.Argemtyny, która gra siatkówkę szybsza i bardziej kombinacyjna mając więcej indywidualności. Jakby przyszło grać którejś z tej ekip z potentatem to wtedy prędzej Argentyna ma szansę coś ugrać niż przeciętna Belgia.
Argentyna @2 Fortuna
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Belgia - Argentyna
over 3,5 seta 1,38✅
Iran opisałem krótko, bo mecz się zaczynał.
Jest to pierwszy mecz dla tych drużyn podczas mistrzostw, a te często nie są 3 setowe, szczególnie gdy spotykają się dwa solidne średniaki i poziom jest bardzo wyrównany, a końcowe rozstrzygnięcie nie łatwe do wytypowania. Argentyna w drugiej części ligi narodów zaczęła lepiej grać, mieli dobre momenty, wówczas też do składy wrócili główni zawodnicy. Dobrze się czuli na turnieju w Niemczech podczas tych rozgrywek, a więc w Europie. Oglądałem tamte mecze. Jestem pewny, że wygrają dziś co najmniej seta. Belgowie natomiast w meczu z Polską pokazali przyzwoity poziom, oczywiście na tle Polaków, czyli mistrzów świata jakby nie patrzeć. W lidze narodów nie grali, bo jest za dużo dobrych ekip z Europy. w 2017 i 2015 roku oba zespoły spotkały się ze sobą i padł 2x wynik pięciosetowy. Jest to jakiś dodatkowy argument, rok temu to nie jest odległy czas. Stawiam na wynik 3-1 dla Argentyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dziś pierwszy set Słowenii to jakiś wałek mam wrażenie, Słoweńcy nie potrafili zdobyć punktu przy własnym serwisie, prawie wszystko punkt za punkt, kolejne dwa sety do 13.
Polska - Kuba -2,5 seta Polska 1.44
Polacy bardzo dobrze wyglądali w sparingach, widać, że jest dobra forma, a nie grali tam na 100%. Kuba to fajny przeciwnik na rozgrzewkę w turnieju w sam raz do ogrania 3-0. Małe doświadczenie Kubańczyków sprawi, że z Polską dostaną szybkie 3-0 tym bardziej, że Polsce zależy na zajęciu pierwszego miejsca w grupie, nie tak jak np. Włochom, którzy zapewne będą chcieli zająć 2 miejsce. Kuba w niedawnym turnieju Pan American przegrała 3-1 z Argentyną, natomiast wygrali 3-1 z Portoryko, które jednak jest słabe co pokazał dziś Iran. Polacy potrzebują dobrze zacząć turniej, aby utrzymać dobre morale, aby dziennikarze nie srali żarem, też turniej jest długi i nie ma sensu tracić głupio setów.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Tak z innej beczki bo nurtuje mnie to od dawna co to za muzyka jest puszczana między punktami podczas meczu Polska - Kuba, chodzi o początek meczu... Chodzi o to &quot; uuuu &quot;
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Gdzie oglądacie mecze na internecie? poza meczami Naszej reprezentacji które można obejrzeć na sport.tvp.pl
Myślę że to pytanie przyda się też innym^^
 
R 25

request3

Użytkownik
Gdzie oglądacie mecze na internecie? poza meczami Naszej reprezentacji które można obejrzeć na sport.tvp.pl
Myślę że to pytanie przyda się też innym^^
np; https://1xqwk.host/pl/ lewe górne okienko. Aplikacja na Windows. Ogrom transmisji. Jakość nie powala ale + za działanie nawet na wolnym łączu. Na androidzie też sobie oglądam w telefonie.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Jak można wskazywać na Bułgarów jako faworytów mistrzostw? W takim składzie? Wystarczy popatrzeć na pierwszy mecz z Finlandią, przecież to był dramat z ich strony, Polacy powinni ich gładko 3-0 objechać. Dalej, Kubańczycy? serio? oni to MOŻE z grupy wyjdą, a co dopiero dalej...
Bułgarów typuje jedynie na faworytów słabej polskiej grupy. Nic nie pisałem o typowaniu ich do faworytów mistrzostw. Podobnie Kuba, która dziś w 3 secie zagrała właśnie tak jak się spodziewałem, że zagrają w całym meczu. Gdyby trzymali zagrywkę od początku spotkania, to sory ale dziś może byśmy wygrali ale w piątym secie.
pierwsza taśma na plus.
rano podam moje ako na czwartkowe pojedynki.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Iran - Bułgaria

Już jutro kolejna ogromna dawka spotkań, nie ma zbyt wiele czasu na przetrawienie choćby dzisiejszych spotkań ciężko również śledzić wszystko co istotne. Jutro w tym pojedynkę jako zwycięzcą typuję Irańczyków. Co by nie mówić grali do tej pory z łatwiejszym rywalem. Nie wszystko tam gra jak należy do końca, ale jeśli przyjdzie grać z poważniejszym rywalem to oni pokażą na co ich stać. To drużyna bardziej ograną w tymzestawieniu bardziej poukladana i doswiadczona. Atakujący raczej z drużyny Iranu wyglądał lepiej choć porównywanie po jednym meczu mało ma sens no ale coś już można wywnioskować. Uchikov miał spore problemy na prawym skrzydle. Obie drużyny maja swoje mocne strony jak choćby środek i libero u Bułgarow jak również solidnie przyjmujący w obu drużynach. Ogólnie rzecz biorąc jako zespół jutro według mnie gorowac będą Persowie.
Iran @1.70 ✅ ✅ ✅ (3:1)

Brazylia - Francja

Jakim potentatem nie byłaby wielka Brazylia to przy obecnej jej sytuacji tak ogromne straty na pozycji przyjmującego muszą się na ich wynikach odbijać dużym echem zgłasza z przeciwnikiem kalibru Francji który będzie potrafił to wykorzystać. Jeśli Francuzi odpowiednio mocno przyciska na zagrywce a trzeba przyznać ze mają kim to bedzie pograne dla Brazylii bo nie będzie efektywnej gry środkiem ani rozgrywająca nie będą mogli się rozwinąć. Oczywiście jeśli Brazylia bedzie mieć dzień konia na zagrywce to i oni mimo to wygraną no ale przy obecnej sytuacji kadrowej obu drużyn bedzie o to ciężko . Brazylia jest osłabiona na pozycji przyjmujacych i dla mnie to jest kluczowy argument aby zagrać na Francję.
Francja @1.73 ⛔ ⛔ ⛔ (3:2)
Z pozostałych jutrzejszych spotkań nie wydaję mi się żeby Polska po dzisiejszej niespodziewanej bądź co bądź stracie seta z Kubą znów straciła seta z Portoryko zwłaszcza po ich dzisiejszym.występie z Iranem @1.27.
Ciężko mi sobie wyobraźic tez żeby Włochy nie pokonały Belgii @1.20.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to Panowie zaczynamy 2-gą kolejkę Mistrzostw Świata... Pierwsza kolejka za nami, ogólnie faworyci powygrywali swoje mecze, może Kamerun jedynie sprawił małą niespodziankę. Niemniej czas na analizę 2-giej kolejki...
Niepotrzebne i nic nie wnoszące posty będą kasowane oraz suche typy...
Bez kłótni, bez spin każdy może pisać co myśli, nie każdy może się z tym zgadzać ale bez obrażania i wyzywania.

 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Srednio udany dzien za mna, duzo mnie uratowalo pogranie live na potentata po pierwszym wtopionym secie. A poza tym? Nie bylo najgorzej ale 3 mecze mnie zdziwily. Porazka Tunezji dala mi nauczke ze nie gra sie druzyn ktorych nie oglada sie zbyt czesto, druga niespodzianka to Argentyna - zagrali duzo gorzej niz sie spodziewalem. No i Serbia mocno postawila sie potentatowi, a w zasadzie to potentat sam sie chwilami gubil. Jutro gramy dalej
Brazylia vs Francja 1 2,25 ++
Nie sposob przejsc obojetnie obok takiego kursu. Niedosc ze nie uwazam Francji jak juz wiecie kompletnie za potentata to jeszcze Ngapeth ewidentnie nie wrocil do formy. Tyle juz pisalem wczesniej o tym meczu ze chyba nie ma sensu sie powtarzac. Przez kontuzje Brazylia wyglada najslabiej z czworki potentatow ale wydaje mi sie ze na Francje to i tak wystarczy Ze stawka poki co ostroznie cisne glownie z tego wzgledu ze jest to dopiero pierwsza faza mistrzostw i rozne wybryki moga sie dziac.
Iran vs Bulgaria 2 2,05 --
Bulgaria - gospodarz. Potencjal personalny druzyn - podobny. Podejrzewam ze jeszcze kilka miesiecy temu bardziej bylbym sklonny postawic na Iran ale wydaje mi sie ze jednak to juz nie ten sam Iran co w ostatnich latach. Zauwazam ewidentny regres formy. Bulgarzy mimo wewnetrznych problemow bardzo mocno weszli w ten turniej, do tego dochodzi atut wlasnego boiska. Widze w tym typie value.
Wlochy (-1,5) vs Belgia 1 1,52 ++
Belgowie zaskoczyli mnie troszeczke dzisiaj ale wciaz uwazam ze patrzac na personalia tego zespolu sa wciaz zdecydowanie za bardzo przeceniani przez bukmacherow. Wlosi dla mnie w tym momencie najmocniejsza druzyna personalnie obok Rosji (oceniajac tylko pierwsza szostke). Typ dosc pewny
Tak poza tym to proponuje lapac Holandie po 1,45 poki jeszcze nie spada. Nie ugraja za wiele na tych mistrzostwach ale wydaje mi sie ze na Chiny (tym bardziej po tym co zobaczylem w dzisiejszym meczu) na spokojnie wystarczy. Poza tym w siatkowce nigdy nie mialem przekonania do azjatyckich druzyn
kursy z 1xbet
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Australia +16,5 @1,73 Fortuna
Wczoraj Amerykanie sobie trochę pograli do późna i dzisiaj chyba powinien nadejść mecz gdzie pewnie wygrają 3-0 ale będzie trochę rotacji i odpoczynku po pieciosetowce. Trzeba rotować siłami na takim turnieju jak się chce walczyć przeciwko takiej Rosji, która z tym nie ma problemu. Australia to nie jest jakies siatkarskie zadupie żeby tutaj nie być w stanie pokryć takiego handi. Amerykanie chyba się rozkręcają powoli jak diesel i na pełne obroty wejdą za jakiś czas.
Edit: jeśli ktoś gra u naszego buka albo naziemnie to totolotek ma na +17,5 1,85 a na +19,5 1,6
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
player1st 229

player1st

Użytkownik
Australia +16,5 @1,73 Fortuna
Wczoraj Amerykanie sobie trochę pograli do późna i dzisiaj chyba powinien nadejść mecz gdzie pewnie wygrają 3-0 ale będzie trochę rotacji i odpoczynku po pieciosetowce. Trzeba rotować siłami na takim turnieju jak się chce walczyć przeciwko takiej Rosji, która z tym nie ma problemu. Australia to nie jest jakies siatkarskie zadupie żeby tutaj nie być w stanie pokryć takiego handi. Amerykanie chyba się rozkręcają powoli jak diesel i na pełne obroty wejdą za jakiś czas.
Ja bym widział typ Australia +5,5 pkt w 1secie po kursie @1.81 unibet. Wczoraj pograłem tak na Chińczyków i fartem weszło. Myślę że Australiajczycy powinni się postawić Amerykanom i co najmniej te 20 pkt w secie zdobyć.
✅✅✅ USA - Australia 25-23
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Tak wygląda drabinka dla fazy II
Grupa E (Mediolan)
1A
2B
3C
4D

Grupa F (Bologna)
1B
2A
3A
4C
Grupa G (Sofia)
1C
2D
3D
4B
Grupa H (Warna)
1D
2C
3B
4A
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom