>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
kriksus a jaki konflikt interesów widzisz? Do zachowania slota na majorze potrzeba 3/5 z danego składu. Więc jeden STYKO nic nie zmienia. Poza tym przecież mogą się dogadać i wypożyczenie zamienić w wykup definitywny. Goldena chcieli więc mają na stałe (chyba) a STYKO nie byli pewni ale dali sobie szansę i czas na podjęcie decyzji przedłużyli na po majorze
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie w 1xbet wisi Simple lepszy od electronica po jakieś 1.80. Electronic tez kozak gość ale nie porównujmy. Często Navi forcuje grając pistole+ simple ak, awp też zawsze rzucana do simpla. Jeśli by Navi łatwo ograło NiP to szanse oceniam 50/50. Jeśli będzie close match to 80% daję na toze simple będzie musiał carrować.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
mikael_14 szukam po prostu argumentów, dlaczego Cloud nie wygra dzisiaj meczu chyba z najgorszą drużyną czyli Winstrike. Mówi się o kolejnych zmianach personalnych w C9, niewiadomo co będzie ze Skadoodlem.
Może zamiast spraw zakulisowych warto podać jakieś typy ? Wg mnie jedyne ciekawe do grania MiBR z handi (niestety ani g2 ani mibr nie oglądałem całości, także typ z przymrużeniem oka). MiBR to top jeśli chodzi o zawodników, natomiast G2 męczyło się z Hellraisers(nie rozumiem tego kursu z tyloo) które do czołówki na pewno nie należy i gładko przegrało z complexity
Co do innego wg mnie najciekawszego spotkania na końcu Faze to z trudem weźmie. Zmiażdżeni przez Navi w 2 połówce na własne życzenie, mimo to udawało im się plantować, Edward i Zeus odpalili (dlatego strach dawać na Navi), mousesports z drugiej strony powalczyli z NiP... chyba warto poczekać do bo3.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Typy na dziś:
Faze (-2.5) - mousesports ✅✅ (16:8)
Kurs 1.80 forbet
Dzisiaj ponownie gram przeciw mousesports. Po zmianie Styko na snaxa jest to inna drużyna, moim zdaniem o wiele słabsza o czym pisałem też wczoraj. Mecz ostatniej szansy dla Faze. Po blamażu z BIG w pierwszym meczu wczoraj już więcej gry zespołowej i niewiele brakło do wygrania z mocnym Navi na &quot;ich&quot;mapie. Obawiałem się o formę pozostałych zawodników poza Niko, ale przede wszystkim Guardian grał tak jak nas do tego przyzwyczaił, Karrigan też nieźle. Uważam, że na aktualną formę mouz to wystarczy.
compLexity - BIG ✅✅ (16:8)
Kurs 2.25 forbet
Dwie drużyny, których mało kto się spodziewał, że będą miały bilans 2:0. Idę stronę teamu z Ameryki. Po wczorajszym dniu w końcu się przekonaliśmy, że nie grają tylko inferno ???? i przygotowali się do Majora. Dziwi mnie trochę kurs, drużyny o podobnym potencjale, jednak bo tydzień temu w quali obie drużyny się już spotkały i górą byli Amerykanie. Byłem wczoraj pod wrażeniem gry po stronie tt, zero przypadkowości i dobra gra aimowa. Gdyby nie jeden błąd po stronie ct przy 4v1 skończyłoby się o wiele szybciej. Uważam, że największym argumentem po stronie complexity jest lepsza gra skillowa i mecz wygrają poprzez przewagę w pojedynkach 1v1.
Jeśli chodzi o tasiemkę za drobne na dziś, obstawiłbym to co kolega quinty wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
HellRaisers + Cloud9 @2.21 lvbet
gram taki zakład AKO ponieważ upieram się, że TyLoo jest mocne tylko na inferno i mirage. Myśle, że HR zbanuje podobne mapki co wczoraj BIG z Chinczykami a mianowicie mirage, inferno i cache. Wybór będzie pomiędzy trainem a overpassem. No więc tutaj w roli faworytów stawiałbym własnie HR.
Natomiast co do Cloud9, to zachwycili mnie swoją walecznością na najlepszej mapie HR, mowa tu o overpassie, którego wczroraj przegrali 19:16. Szczerze mówiąc spodziewałem się większej dominacji HR a tu takie miłe zaskoczenie c9 ???? z całym szacunkiem do rosyjskiego teamu to grają chyba najgorzej ze wszystkich w tej fazie. Sporo osób spodziewa się ich bilansu 0:3 i ja równiez
✅✅
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ta vega oddała wszystkie możliwe rundy od wyniku 12-9. 12-9 przegrany force, 12-10 przegrane 1v3 12-13 przegrane 5vs3. W rundach przy wyniku 12-12 czy 14-15 też mieli przewagę zawodnika. Mieli wyjątkową okazję do 2-1 i walczenie o playoffy, ale łatwiejszego przeciwnika niż Fnatic już nie dostaną, bo drużyny z bilansem 1-2 będą dużo mocniejesze. Chociaż z ich szczęściem to pewnie dostaną C9.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
HellRaisers + Cloud9 @2.21 lvbet
gram taki zakład AKO ponieważ upieram się, że TyLoo jest mocne tylko na inferno i mirage. Myśle, że HR zbanuje podobne mapki co wczoraj BIG z Chinczykami a mianowicie mirage, inferno i cache. Wybór będzie pomiędzy trainem a overpassem. No więc tutaj w roli faworytów stawiałbym własnie HR.
Natomiast co do Cloud9, to zachwycili mnie swoją walecznością na najlepszej mapie HR, mowa tu o overpassie, którego wczroraj przegrali 19:16. Szczerze mówiąc spodziewałem się większej dominacji HR a tu takie miłe zaskoczenie c9 ???? z całym szacunkiem do rosyjskiego teamu to grają chyba najgorzej ze wszystkich w tej fazie. Sporo osób spodziewa się ich bilansu 0:3 i ja równiez
Piszesz że overpass to najlepsza mapa HR oraz sugerujesz ze ona zostanie wybrana w Veto. Otóż to bedzie pierwsza mapa która Azjaci zbanują bo jak sam podkreśliłeś to najlepsza mapa HR ???? . Watpię ze HR odważy sie zostawić nuke, jeśli to zrobią to najprawdopodniej skończymy wlasnie na tej mapie. Ewentualnie train. O overpassie myśle ze nie moze byc mowy w tym meczu. Pytanie czy odważa sie HR zostawić Nuke. Niemniej jakby nie spojrzeć to veto Bo1 faworyzuje trochę bardziej tyloo niz hr.
Edit: nie było tematu, aż mi głupio ???? zwracam honor.
@edit: no własnie, te wybory w BO1 chyba nigdy nie przestaną zaskakiwać :p
husarz22
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Astralis - Liquid:
Twistz wiecej hs niz dupreeh @1.92 ⛔ jedna runda gdzie 3 pod rząd walnął entry przekreśliła 15–12
Device wiecej fragow niz magisk @1.7 1xbet ⛔ 18-17....

Twistz 63% hs a dupreeh 50% w ciagu ostatnich 3 miesięcy. Różnica dosyć znaczna. Ogólnie twistz mega forma, a na mecz z Astralis pewnie wyższy bieg wleci. Do tego device uważam ze spokojnie ustrzeli wiecej niz magisk, mega forma jest, myśle ze na te chwile najlepszy snajper w csie. Kluczowa rola, bardzo często ma open fragi, sporo agresji na początku rundy, do tego mega dobre pozycjonowanie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Został jeden mecz na dziś. Jeśli wygra FaZe to raczej nie będzie losowania bo nie będzie czego losować (jak nie pomieszałem):
Astralis - MIBR
BiG - HR
NaVi - fnatic
G2- C9
TyLoo - FaZe
NiP - Vega
Jeżeli jednak mouz:
Astralis/fnatic/BiG - MiBR/NaVi/HR (z założeniem braku powtórek, czyli Astralis nie może zagrać z NaVi)
G2 - mouz/C9
NIP - C9/Vega
Tyloo - mouz/Vega/C9
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
1040707528278073345
Najlepiej zdecydowanie trafiło NaVi, które po takim Fnatic powinno się przejechać. W ogóle nie widzi mi się awans szwedów do 8 z taką grą. No i ktokolwiek trafi później na zwycięzcę G2 - C9 powinien mieć play offy, bo te drużyny wyglądają słabo i obie zasługują na pojechanie do domu.
 
X 0

xoxotm

Użytkownik
Dzisiaj nareszcie Niko i Olof zagrali na swoim poziomie. Przeciwnik zdecydowanie pod formą ale nie bede szukał dziury w całym. Mam nadzieje że to zalążek powrotu do dobrej dyspozycji i teraz czekam na kursy Tyloo - Faze. Jesli beda jakies w miare to mysle wjezdzac w Faze.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
1.35 max będzie myślę. Ja czekam głownie na kursy Navi - Fnatic. Oby jak największe na Ukraińców, wtedy dubelek Faze + Navi będzie wyglądać nieźle. Faze wystarczy, że da bana na Mirage i Inferno i raczej EASY. Jeśli chodzi o fnatic to wszyscy widzieli co grają, nie wierzę, że mogą pokonać Simpla i spółkę. Trzeba czekać na kursy.
BTW. Typy czysto na luźno i sucho: BIG, NIP, FAZE, NAVI, G2, MIBR - Astralis jakiś over.
Trzeba się z tym przespać, bo na pierwszy rzut oka czasami złe pomysły do głowy przychodzą. ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Oryginalny nie będę ale ciężko być: na jutro najlepiej wygląda (chociaż zobaczymy jak kursy) NaVi + FaZe. W meczu C9 - G2 to mogą się dziać cuda, ale faworytem Francuzi, zwłaszcza po tym co dziś C9 grało i mówiło. Astralis tutaj strasznie nierówne - momenty dobrej, nawet bardzo dobrej gry, przeplatają słabymi, a MiBR jeszcze nie sprawdzone przez nikogo naprawdę mocnego. Jutro dla nich dzień prawdy. Mówiąc szczerze kusi mnie gra przeciwko Vedze jutro - mam wrażenie, że ekipy się przygotowały do gry pod nich - wczoraj rozjechani przez Astralis, dziś zaskakująco równy mecz z fnatic, które chyba w naszej zgodnej opinii nie gra nic ciekawego tutaj. Zależy od kursów sporo oczywiście.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Zgadzam się z wszystkim co napisałeś Mikael w stu procentach. Wyobrażasz sobie żeby Faze odpadło ze skośnymi na innej mapie niż Mirage i Inferno? To będzie szok. Fnatic? Draken żre jutro buta. Vega? Też odwalają niezłą maniane i wydaję mi się, że warto pocisnąć w NIP. G2 - C9 mecz inwalidów, nie ruszałbym, bo tam może byś komediodramat, żal mi skooda, że musi się męczyć z nimi.
Co do meczu Ast - MIBR, postawiłbym kase na mibr, ale jak widzę kiedy ostatnio Duńczycy przegrali dwa mecze pod rząd to mi się drobne w kieszeni nie zgadzają. W tym roku Astralis przegrało 3 razy dwa mecze z rzędu i to licząc oczywiście różne turnieje, a nie te same. Łącznie z ligami internetowymi. Śmiesznie nie?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
1xbet ma już wystawione i tam dubel NaVI + Faze daje @1,93. Nie lubię takich niskich kursów szczególnie w B01, ale chyba idealny dubel na podwojenie. No bo że NaVi nie wygra ciężko mi uwierzyć, a Faze przy odpowiednich banach również powinno sobie poradzić z azjatami.
E: podczas pisania kurs na Faze poleciał już z 1,42 na 1.33
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Zanim mi w BAH wystawią kursy to zdążę zwiędnąć przy komputerze, ale boję się, że do rana nic z tych kursów nie zostanie. Wie ktoś o której te gamonie wystawiają kursy? Bo zawsze czekam do rana, a dzisiaj mi zależy na czasie.
BTW - Patrzcie na kursy, kto wygra Majora. Liquid 3.50, MIBR 6.00. A przed turniejem na iForbet 15 i 18. To było Value roku razem z 0-3 VP w stsie. Może nie wejdzie, ale i tak kursy były kosmiczne.
PS. w BAH macie promocje na E-SPORT. Dokładnie chodzi o darmowy bon. W skrócie za każde postawione 100 zł na CS-a macie 20 zł bonu. Max można uzyskać 200 zł bon, wypłacany chyba 19.09.18 za postawionego łącznie tysiaka.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Miałem grać przeciw Vedze, uważam że jutro sobie nie poradzą. Ale te kursy w okolicach 1,40 niezbyt mi się widzą, żeby pchać się w Nindże. BiG też zabawnie - dziś zdecydowany faworyt buków z groźnym complexity a jutro 50/50 z duetem woxic/ISSAA.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja się do tego BIG nie mogę jakoś przekonać. No bo jakby popatrzeć to do drugiej fazy weszli wygrywając z Renegades, Gambit i Optic. czyli trzema drużynami które poleciały z turnieju w pierwszej fazie. Tutaj na początek dostali Faze, które dziwnymi banami dopuściło do D2, Tyloo które potrafi grać 2 mapy i samymi banami wygrali ten mecz i Complexity, z którymi drugi raz przegrali.. Chociaż to HR jak napisałeś ciągnie dwójka woxic/ISSAA.
Może jakiś over? HR cały turniej overowe, z drugiej strony BIG zupełne przeciwieństwo. Ciężko mi cokolwiek wybrać z tego meczu i chyba skipne.
 
verner 220

verner

Użytkownik
Co do meczu astralis - mibr to wydaje mi sie ze bedzie grane inferno a tam co chwile wiec mysle ze warto grac over 26.5 rundy w tym meczu, osobiscie gram big + faze + navi, wydaje mi sie ze big jest mocniejsze od hr ktore mialo na swojej drodze jednak slabszych przeciwnikow niz big i te ich wygrane wymeczone po dogrywkach
 
uzytkownik-24118 2,1K
verner rywali BiG dobrze opisał mchal . Ale porównajmy konkretnie.
Pierwsza faza:
Obie ekipy wygrane nad Gambit i Optic.
HR wygrana nad North (po dogrywce, po tym jak North wróciło) na i porażka na Liquid.
BiG - wygrana nad Renegades i porażki z complexity i Vegą
Druga faza:
Obie ekipy wygrane z TyLoo, BiG wygrana z FaZe po złym odrzucaniu rywala (IMHO) i porażka na complexity.
HR - wygrana z C9 i porażka z G2.
Patrząc na rywali to mieli bardzo porównywalnych. W pierwszej fazie i jedni i drudzy obijali słabych, w drugiej też jak się trafił ciut lepszy przeciwnik to było kiepsko. Jedyny poważny rywal BiG to FaZe gdzie moim zdaniem wystarczyło inaczej odrzucać i BiG by tego mogło nie wygrać. Problemem HR jest to, że grają tutaj we dwójkę, jak się dołączą pozostali to są w stanie to BiG ograć wg mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom