>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Na ten moment całkiem przyjemny turniej do typowania. Na plus dziś drużyny z Afryki. Kamerun i Egipt pokazały, że potrafią grać w siatkówkę i nie brak im ambicji. Trzeba o nich myśleć w następnych meczach na dodatnie handi z faworytami.
Mecz dopiero za 4dni ale ja już zagram bo kursy raczej pospadają...
Iran - Polska 1 @3,05 Fortuna
Kursy powinny być 50/50 jak nie niższe na Iran. Bardzo dobrze wyglądali dziś w meczu z Bułgarią, kontrolowali prawie cały mecz. Faktycznie, nie widać u nich złej atmosfery i brak jakiegoś gotowania się i nerwów, bardzo spokojna i przede wszystkim dobra gra. Jest to ekipa bardzo zgrana która gra ze sobą w większości już kilka sezonów. Nie był to dla nas wygodny przeciwnik nawet kiedy byliśmy lepszą drużyną, iskrzyło i było gorąco. Teraz jesteśmy młodszą drużyną w trakcie budowy i według mnie trzeba odłożyć patriotyczne sentymenty na bok i zagrać 1 bo baaaardzo warto.:bomb:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMzI4NjU2ODA2MTQwMDozoHFLif8ewKJPjr4%3D&amp;amp;kind=MAIN
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pisanie o wykreślaniu USA z listy faworytów to trochę herezja. To jest klasyczna ekipa turniejowa i ja dalej uważam jak wielu, że tylko Oni mogą zatrzymać Rosję.
Na jutro Slowenia-1,5 @1,64 Fortuna
Słoweńcy źle weszli w turniej przegrywając pierwszego seta z Dominikana ale później już był łomot i tak jak miało być . Nie wierzę, że.ekipq, która na ostatnim euro była objawieniem nie weźmie tego meczu. Nazwiska typu Cebujl, Urnaut, Kozamernik,Gasparini, Pajenk to się z choinki nie urwały i są to siatkarze o uznanej marce grający w najlepszych ligach. Słowenia jest ekipa bardziej techniczna ale z większą siłą od Japoncow, którzy prędzej by coś sprytem zdziałali przeciwko wielkim bombardierom niż tutaj. W dodatku Słowenia gra prawie jak na swoich śmieciach. Japonia dobrze się zaprezentowała z Włochami ale to byl. mecz otwarcia dla gospodarzy i jednak trochę inna sprawa.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Też uważam, że Japonia powinna powalczyć ze Słowenią, jednak nie oglądałem dawno Słoweńców w akcji, jutro sobie wyrobie jakiś obraz o ich grze, ale z Dominikaną pokazali, że raczej forma z ME jest na podobnym poziomie, skład ten sam prawie co z ME gdy zdobyli brąz. Poczekam na live po 1 secie, ale zagram dodatnie handi punktowe w stronę Japonii.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Panowie lecimy dalej z analiza Jak Narazie to 2/2 ????
Na jutrzejszy mecz typuje zwyciestwo Cuby w meczu z Finlandia. Tak Jak juz pisalem cuba nie kalkukuje i leci Do przodu Ile sily w barkach. Potrafili sie sprzeciwic naszym orłom to i sprzeciwia sie Finlandi i pojada po swoje Kurs 2.20 na zwyciestwo ekipy z Karaibow
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Pisanie o wykreślaniu USA z listy faworytów to trochę herezja. To jest klasyczna ekipa turniejowa i ja dalej uważam jak wielu, że tylko Oni mogą zatrzymać Rosję.
Na jutro Slowenia-1,5 @1,64 Fortuna
Słoweńcy źle weszli w turniej przegrywając pierwszego seta z Dominikana ale później już był łomot i tak jak miało być . Nie wierzę, że.ekipq, która na ostatnim euro była objawieniem nie weźmie tego meczu. Nazwiska typu Cebujl, Urnaut, Kozamernik,Gasparini, Pajenk to się z choinki nie urwały i są to siatkarze o uznanej marce grający w najlepszych ligach. Słowenia jest ekipa bardziej techniczna ale z większą siłą od Japoncow, którzy prędzej by coś sprytem zdziałali przeciwko wielkim bombardierom niż tutaj. W dodatku Słowenia gra prawie jak na swoich śmieciach. Japonia dobrze się zaprezentowała z Włochami ale to byl. mecz otwarcia dla gospodarzy i jednak trochę inna sprawa.
Zgadzam sie, ze po 2 meczach nie ma co skreslac nikogo, tym bardziej taka ekipe jak USA, ale pomimo tego mam jakies dziwne przeczucie, ze na tych MS nic nie ugraja, obym sie mylil dla tych, ktorzy im kibicuja.
Co do Twojej analizy - kolejny raz gdzies znowu denerwuje mnie, jak ktos pisze bzdury, nie sprawdzajac dokladnie tego, co pisze - Slowency nic nie ugrali tak naprawde na ostatnich ME, bo jesli uwazasz, ze wygrana z Polska wtedy, gdzie mielismy problemy wewnatrz kadry miala jakies znaczenie to sorry, albo moze jest cos o czym nie wiem patrzac na ich udzial w ostatnich ME, jesli chodzi o Japoncow to zawsze dwa razy zastanowie sie grajac przeciwko nim, zawsze potrafia napsuc krwi, bo nieraz fajnie graja szybko i kombinacyjnie, w Lidze Narodow fajne niektore wyniki, nie byli tam chlopcami do bicia, patrzac na suchy tylko wynik to postawili sie Wlochom i nie ma co patrzec, ze to byl mecz otwarcia, tu nie ma odpuszczania czy wystawiania lekko rezerwowego skladu, tylko od 1 meczu jest koncentracja, bo dobre wejscie w turniej ulatwia sprawe, szukam statystyk bardziej rozbudowanych, w szczegolnosci odnosnie przyjecia Japoncow w tym meczu, ale nie moge znalezc, w ogolnej tabelce jest tylko i slabe to przyjecie - Ishikawa i Yanagida po 25 % to malo, dodajac do tego, ze Wlosi w bloku wygrali 9:1 to przy tym wyniku to wg mnie Japonia naprawde dobrze wypadla, co do Slowencow to od ten sklad gra juz od dluzszego czasu ze soba, nie ma co brac pod uwage ich 1 meczu z Dominikana, ok no zle weszli ale potem wykonali robote, bo to byl ich obowiazek, a dzis przyjdzie weryfikacja ich umiejetnosci, indywidualnie fajni zawodnicy, jako druzyna niekoniecznie, jak dla mnie Japonia + 1,5 seta kursy lekko powyzej 2 u roznych bukow ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
kurde jeszcze na tych mś nie wygrała drużyna doga przy kursie 2.00, gdzie statystycznie rzecz biorąc takie mecze są mega na styku przy dwóch kursach tak mocno zbliżonych typu 1.80 - 2.00.
Wczoraj myślałem, że Bułgaria = przegrali dość łatwo, przedwczoraj Argentyna = również przegrali.
Do 3 razy sztuka i tak jak tych poprzednich w/w spotkan nie stawiałem tak stawiam na Kube ????
Powinien być już bardziej wyrównany meczyk, a jestem przekonany, że Kubanczycy to takie zawzięte chłopaki i po porażce z Polską (gdzie przecież nie byli faworytami) byli mega wkurzeni na siebie i teraz się odkują. A z Finlandia można spokojnie powalczyć i wygrać.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jak dla mnie betem dnia jest Egipt +22,5 @1,65 daje fortuna. ✅ ✅ szkoda ze obstawianie zawsze nie jest takie łatwe jak w tym przypadku ;)
Widzialem wczoraj wiekszosc ich meczu, nie mialem pojecia o ich poziomie siatkowki i graczach ale jest to dosc specyficzna i ciekawa druzyna, ktora nie gra moze bardzo widowiskowej i pieknej dla oka siatkowki ale skutecznej i bez glupich bledow. Baaaardzo wymeczyli srednia Kanade. Z Brazylia (ktora jak sie wczoraj okazalo jest w dosc dobrej dyspozycji) przegrali „tylko” 16pkt. Statystycznie i na papierze linia na spokojnie do pokrycia. Tak jak pisalem w poscie wczesniej takie linie 20,5 i w gore trzeba grac oprocz totalnych outsiderow turnieju. Do tego rywalem Francja, najbardziej zmanierowana i leniwa druzyna ktora zagra na chodzonego by sie nie zmeczyc za bardzo. Do tego pewnie nastroje srednie po wczorajszej porazce z Brazylia. Nizsze linie tez smialo do gry ale taka bezpieczna na dubelka mysle idealna
EDIT:
Jak wszyscy to i ja :highhive: Kuba @2,23 (HIT DNIA) ⛔ przeliczyłem się zdecydowanie
Przy kursie na poziomie 2 nie byłem do końca przekonany (odjąć podatek) ale taki w sumie wezmę dla emocji. Trochę już o tym meczu było pisane. Kubańczycy młoda zgrana ekipa na dobrym poziomie jak na swój wiek (vicemistrzowie świata) i widać u nich zgranie. Finlandia nie pokazała w sumie nic ze średnią Bułgarią. Jedyna ich mocna strona to rozgrywający o ponadprzeciętnych umiejętnościach. Ale sam meczu nie wygra... jedyna szansa dla finów to szybka i kombinacyjna gra ale taka według mnie nie będzie możliwa przy bardzo dobrej, agresywnej zagrywce Kuby. Na wysokiej piłce nie będą istnieli, Kuba zdominuje siatkę - warunki fizyczne Finlandii są fatalne, para przyjmujących o wzroście 190cm w kapeluszu z tego co pamiętam. Do tego psychologicznie Kuba może być w dobrym nastroju, nie dostali od nas lania tylko ugrali seta i pokazali fajną grę w kilku momentach. Z nami na pierwszym meczu byli też zapewne spięci i zdenerwowani debiutem a teraz powinni złapać większy luz i rozstrzelać rywali.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja dzisiaj popieram granie w stronę Azjatów:
Chiny - Holandia 2.41 Fortuna
Nie rozumiem takiego faworyzowania Holendrów jak dla mnie kursy powinny być co najmniej 50/50. Holandia to bardzo przeciętna drużyna i gdyby nie najsłabsza grupa eliminacyjna to pewnie wcale ich by tu nie było a tak to są pierwszy raz od aż 16 lat. Od kilku lat prezentują się bardzo słabo. Jak już grają na wielkiej imprezie to szybko odpadają. Na ostatnich ME dostali baty od Turcji czy Belgii. Przez kilka lat nie potrafili się przebić do najwyższej grupy Ligi Światowej. Już Kanada w pierwszym meczu pokazała ich miejsce w szeregu rozbijając ich 19 punktami (taki Egipt przegrał ledwie 10). Chińczycy w tym roku całkiem nieźle jak na nich pokazali się w Lidze Narodów ogrywając choćby Argentynę czy Francję i urywając seta Włochom czy Serbom (tak wiem ile znaczą te turnieje dla tych drużyn). Rok temu obie drużyny spotkały się w Lidze Światowej i Chińczycy wygrali 3:1.
Japonia (+2.5 seta) - Słowenia 1.35
Azjaci byli bardzo blisko ugrania seta z Włochami, które są o klasę wyżej niż Słoweńcy. Po bardzo dobrych występach w LN jestem pewien, że set to minimum dzisiaj.
Popieram kolegę wyżej co do gry na handi punktowe Egiptu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Też idę na Egipt i daje +21,5 @1,85 Fortuna
Buki Chyba dowalili i uznali, że Francja dzisiaj pójdzie na jakąś mega zemstę ale po takim meczu jak wczoraj z Brazylia to nie wierzę, że tego nie odczują. Nie chodzi już o samą ilość setów ale też o to ile tam było mega wymian i biegania. Wystarczy obejrzeć hajlajta z tego meczu. Egipt wczoraj nie dosc, że gral wcześniej to mieli tylko 3 sety z czego jakby nie brak doświadczenia to kto wie co by się działo bo były dwa mega wyrównane sety z mocną Kanada. Francja nie ma szerokiego składu a na takim turnieju trzeba coś dawać odpocząć najlepszym.Ngapeth nie jest w pełni formy jeszcze a za Boyera nie ma zbytnio godnego następcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typerski-selekcjoner 139

typerski-selekcjoner

Użytkownik
:siata:
Siatkówka - Mistrzostwa Świata
Mecz: Japonia - Słowenia
Typ: Słowenia -1.5 seta
Kurs: 1.71
Stawka: 7/10, 700 zł.
Jedyny czynnik jaki wpłynął na takie kursy to mecz z Dominikaną, który zarówno Japonia, jak i Słowenia ma za sobą. Azjaci ograli Dominikanę 3:0, natomiast Słowenia przespała pierwszy set, po którym szybko odzyskała kontrolę i finalny wynik to 3:1. Dla obu ekip bardzo istotne spotkanie w kontekście zestawienia w tabeli. Slobodan Kovać zapewnia, że jego drużyna zrobi wszystko, aby wygrać mecz za trzy punkty (3:0 lub 3:1) - i my miejmy nadzieje, że te słowa nie zostały puszczone w powietrze. Powodzenia!
https://forum.bukmacherskie.com/threads/jedyny-taki-temat-w-polsce.153490/
Zapraszam ;)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Pozwolę wtrącić się do dyskusji. Nie podzielam optymizmu ludzi grających jakieś ujemne handi na Słoweńców. Na papierze ich skład wygląda fajnie, ale tylko pierwsza piątka bo potem dziura. Brak wartościowych zmienników. Bardzo słabo przyjmują flota, a wiadome jak Japońce serwują. Do tego mizeria na lini blok-obrona. Zero asekruacji , każda kiwka im wpada. Mi sie wydaje że Japonia to jest idealnie skrojony zespół aby uwypuklić wszystkie niedociągnięcia Słoweńców. Z chęcią ide w ich stronę i pogram płaską stawką handicapy na skośnookich.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Bułgaria - Portoryko +24,5 pkt Portoryko 1.52 fortuna✅
Bułgaria z Finlandią wygrała tylko 13 punktami. Portoryko powinno pokryć taką linię, nie są raczej dużo gorsi od Finów, właśnie 24 pkt przewagi mieli z nimi w sumie Irańczycy, więc nie sądzę aby Bułgaria wygrała wyżej, nie ma większej potrzeby aby się spinać i miażdżyć rywali, grali wczoraj do późna trudny mecz z Iranem, uważam, że wygrają dziś nie dużym nakładem sił. 24 pkt daje nam 3 sety do 17, więc to i tak była by deklasacja, uważam, że Bułgaria nie wygra wyżej niż 18 punktami. Wiadomo jakim składem gra Bułgaria, a w Portoryko jest Torres, nie wierzę, że dostaną takie baty jak z Polską.
Japonia - Słowenia Japonia +10,5 pkt 1.66 fortuna⛔
Japonia gra ciekawą siatkówkę kombinacyjną, dobry serwis, i świetna azjatycka obrona. Drużyna japońska jest poukładana, zgrana i panuje tam dobra atmosfera. Uważam, że mecz będzie wyrównany i zacięty, może być 5 setów. 10 pkt to solidne handi w takim meczu i wydaje się całkiem bezpiecznym typem.
Kuba - Finlandia fortuna⛔
Kuba 2.20
Kuba -1,5 seta 3.20

Też jestem zdania, że Kuba powinna panować nad Finami ze słabymi warunkami fizycznymi. Nie przewiduję 5 setów, co najwyżej 1 set dla Finów, może mnie zaskoczą, ale nie zapominajmy, że Kuba to wicemistrzowie świata z 2010 roku, owszem dawno, ale świadczy to o tym, że ten kraj generuje wielu utalentowanych dobrych fizycznie zawodników, oraz aktualni wicemistrzowie świata juniorów, którzy przegrali w finale z Polską i wielu zawodników z tej juniorskiej ekipy aktualnie gra na tych MŚ, w Finlandii również gra wielu młodych, a na MŚ juniorów nie zabłysnęli.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kuba - Finlandia fortuna
Kuba 2.20
Kuba -1,5 seta 3.20

Też jestem zdania, że Kuba powinna panować nad Finami ze słabymi warunkami fizycznymi. Nie przewiduję 5 setów, co najwyżej 1 set dla Finów, może mnie zaskoczą, ale nie zapominajmy, że Kuba to wicemistrzowie świata z 2010 roku, owszem dawno, ale świadczy to o tym, że ten kraj generuje wielu utalentowanych dobrych fizycznie zawodników, oraz aktualni wicemistrzowie świata juniorów, którzy przegrali w finale z Polską i wielu zawodników z tej juniorskiej ekipy aktualnie gra na tych MŚ, w Finlandii również gra wielu młodych, a na MŚ juniorów nie zabłysnęli.
Ciekawe rzeczy opowiadasz. Sprawdzilem sklady - ze skladu u21, ktory zdobywal srebro na mistrzostwach w tym turnieju gra 2 zawodnikow. To juz wiecej, bo bodaj 5 jest ze skladu z 2015 roku, gdzie Kuba u21 przegrala wszystkie 3 mecze i zajela jedno z ostatnich miejsc w turnieju.
A dwóch to mało?
Na pewno nie &quot;wielu&quot; ????
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
A dwóch to mało?
Chodzi o to, ze jestes kolejny po Undertakerze, ktory pisze cos i nie do konca sprawdza info, On, ze Slowenia na ostatnich ME fajnie pograla, w Twoim przypadku Ty napisales, ze wielu z tamtego skladu gralo, wielu to dla mnie przynajmniej z 5 na 14, ktorych mozna miec i po chwili broniac sie uzywasz argumentu i pytasz czy dwoch to malo, no z calym szacunkiem, ale jak piszecie analizy to sprawdzcie dokladnie rozne info, bo wielu, co to czyta wam ufa i stawia nie znajac sie na dyscyplinie...
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Ciekawe rzeczy opowiadasz. Sprawdzilem sklady - ze skladu u21, ktory zdobywal srebro na mistrzostwach w tym turnieju gra 2 zawodnikow. To juz wiecej, bo bodaj 5 jest ze skladu z 2015 roku, gdzie Kuba u21 przegrala wszystkie 3 mecze i zajela jedno z ostatnich miejsc w turnieju.
z MŚ juniorów z 2017 gra obecnie w składzie Kuby 5 zawodników, a szeroki skład wynosił 9 zawodników:
1. Osniel Lazaro Melgarejo Hernandez
2. Javier Octavio Concepcion Rojas
3. Miguel David Gutierrez Suarez
4. Adrian Eduardo Goide Arredondo
5. Miguel Angel Lopez Castr
Gdzieś się pomyliłem?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami kolejny 3 dzień Mistrzostw Świata, wczorajszy dzień - Bardzo udany, czas na kolejny.

Kuponik na podwojenie dziś ode mnie wygląda tak:
Japonia - Słowenia Słowenia 1,32 (1:3)
Australia (-1,5 seta) - Kamerun Australia 1,35 (3:1)
Chiny - Holandia powyżej 3,5 seta 1,32 1:3
AKO: 2,35 STS ✅✅✅
Nie wydaje mi się aby Słowenia wygrała ten mecz 3:0 ale koniec końców to Oni są zdecydowanym faworytem w tym meczu i wydaje mi się, że zakończą triumfem.
Australia bardzo dobre 2 spotkania, 0:3 z Rosją i 2:3 z USA na pewno troszkę zmęczeni ale i podbudowani a Kamerun po 1 secie z Serbią opadł z sił. Dziś Australia wygra to blokiem i siłą. Max 1 seta stracić powinni chociaż wydaje mi się, że będzie tam 3:0.
W 3 meczu faworytem jest Holandia ale po meczu z Kanadą już nie postawił bym na nich.. Chiny coraz mocniejsze i solidniejsze, po secie dla obu drużyn.
Chiny - Holandia 1:3
powyżej 176,5
1,50 Fortuna
Tak jak wyżej wspomniałem, mecz powinien być wyrównany a nawet możemy zobaczyć 5-setówkę.
Holandia w pierwszym meczu nie pokazała nic konkretnego, zawiedli na całej lini. Chiny dość solidny mecz z Francuzami.
Chiny na pewno stać na zwycięstwo, co pokazali w poprzednim sezonie gdzie ograli 3:1 Holandię.
Na pewno Holandia ma mocniejszy skład ale muszą to pokazać na parkiecie.
Finlandia - Kuba 3:1
Finlandia
1,75 Totolotek

Ja się nie zgadzam z kolegami wyżej, którzy stawiają na Kubę.
W moim odczuciu to Finlandia wygra ten mecz, Kuba nie pokazała nic z Polską, tylko przez głupie błędy wygrali tego seta a w kolejnych zostali już zniszczeni.
Kuba ma momenty świetnej gry ale te &quot;momenty&quot; nie dadzą im wygranych 3 setów.
Śmiało idę w kierunku Finów.
Australia - Kamerun 3:1
Australia -2,5 seta
2,25 Totolotek

Tak jak wyżej napisałem, Australia wczoraj zagrała świetny mecz i minimalnie przegrali 2:3 z USA.
Kamerun z meczu na mecz będzie opadał z sił a Australia wygra to mocnym atakiem i blokiem.
Japonia - Słowenia 1:3
powyżej 171,5
1,51 Fortuna

W tym meczu widzę min 4 sety, Japonia solida drużyna a Słowenia mocna.
Obie drużyny na pewno będą walczyć o awans do kolejnej rundy, Japonia oczywiście będzie mieć ciężko bo jest tą &quot;najsłabszą&quot; z tej 4-órki.
Słowenia mimo porażki w 1 secie następne już zdemolowała przeciwnika. Japonia wczoraj szybko zakończyła w 3 setach i nie stracili dużo sił.
Bułgaria - Portoryko 3:0
Suma w secie z najmniejszą liczba punktów (włącznie z 5. setem) powyżej 38,5 1,93 LVbet

25:14 i wyżej, taki wynik w każdym secie musi paść aby typ był na plus. Wydaje mi się, że Portoryko w końcu rozegra jakiś mecz, w którym przekroczy granicę 15 punktów bo póki co wygląda to naprawdę kiepsko...
Oczywiście powinno być 3:0 dla Bułgarii ale podoba mi się ten zakład.
Francja - Egipt 3:0
Egipt +23,5 1,51 Fortuna

Bardzo duże handi po wczorajszym ciężkim meczu z Brazylią wydaje mi się, że za wysokie..
Dziś możemy zobaczyć pare zmian we Francji dlatego takie handi biorę.
Egipt wczoraj solidnie z Kanadą byli bardzo bliscy wygrania seta.​
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
z MŚ juniorów z 2017 gra obecnie w składzie Kuby 5 zawodników, a szeroki skład wynosił 9 zawodników:
1. Osniel Lazaro Melgarejo Hernandez
2. Javier Octavio Concepcion Rojas
3. Miguel David Gutierrez Suarez
4. Adrian Eduardo Goide Arredondo
5. Miguel Angel Lopez Castr
Gdzieś się pomyliłem?
W zrodle, z ktorego korzystalem listy zawodnikow sie nie pokrywaly ale widze ze oni uzywaja nazwisk niczym Brazylijczycy wiec moze w jednym turnieju mialem np. Miguela Lopeza a w drugim Miguela Castro. Sprawdzal drugi raz nie bede. Jesli masz racje to zwracam honor. Choc sam typ uwazam za bardzo slaby.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Kuba- Iran
Under 139
Kurs 1,72
Marathonbet
8/10

Oglądałem dziś Kubańczyków w meczu z Finami, i to co wyprawiali wołało o pomstę do nieba. Zero ładu, pomysłu na grę, ogromne problemy z przyjęciem zagrywki &quot;flotowej&quot; skandynawów i do tego masa własnych błędów.
Nie widzę jutro najmniejszych szans żeby Kubańczycy przekroczyli w spotkani z bardzo solidnym Iranem pułap 60 punktów.
Spodziewam się szybkiego 3-0 w 1,5 godziny z prysznicem.
Ps. Dzisiejszy mecz wyglądał jak pojedynek słabych zawodowców z półamatorami.​
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Belgia - Słowenia 2 @1,87 ✅
Ja też pójdę w Słowenie. Widać u nich taką pewność siebie, może nawet trochę za dużą. Ekipa z dobrymi graczami na każdej pozycji, zgrana i ograna, siłowa ale i techniczna, przyjecie z Japonią wczoraj mieli idealne nawet przy ostrych zagrywkach rywali. Belgia mnie nie przekonuje, Deroo i długo długo nic, jednym zawodnikiem meczu nie wygrają, stawiam na siatkówkę zespołową. Bardzo ważny mecz dla obu ekip bo tak naprawdę o 2 miejsce w grupie.

Serbia - Tunezja 1 drużyna under 77,5pkt @1,31 ⛔

Raczej pewniak, można nawet zagrać under 75,5pkt. W obu przypadkach kursy wyższe niż wynik 3:0. Tunezja to ekipa o 3 klasy słabsza, Serbia niby drużyna zmanierowana i pewnie trochę będą się oszczędzać ale w tej ekipie nawet zmiennicy graja na wysokim poziomie, z Kamerunem nie grali Atanasijević, Podrascanin czy Kovacevic i spokojnie starczyło (poza pierwszym setem na przewagi) na Kamerun, który wygrał z Tunezją do zera i ogólnie prezentuje się lepiej.
Holandia - Brazylia 2 drużyna under 77,5pkt @1,69 ⛔
Moim zdaniem Brazylia pójdzie za ciosem i po ważnej wygranej z Francją i co najważniejsze bardzo dobrej grze pokonają nijaką Holandię bez straty seta, może jeden secik jakiś na przewagi do 27pkt będzie dlatego taki typ. Są drużyną o wiele lepszą, o zmęczeniu po meczu z Francją mowy nie ma, mieli dzień przerwy.
Polska - Finlandia 3:0 @1,60 ⛔
Musze przyznać, że lekko nie doceniłem Finlandii z Kubą, oglądałem pierwsze dwa sety i zabili rywali zagrywką i techniką. No ale umówmy się... na nas to nie starczy. Dalej jest to drużyna tylko z dobrym rozgrywającym, lewy atak jest żałosny a atakujący to typowy byczek co gra byle mocniej. Nawet my prezentujemy na tyle wysoki poziom by może nie dość łatwo ale jednak wygrać bez straty seta.
Włochy - Argentyna 3:0 @1,66 ⛔
Włochy na papierze o wiele lepsze, bardzo dobrze weszli w turniej, granie jako gospodarz chyba im zdecydowanie służy. Argentyna natomiast chyba średnio przygotowana do turnieju, porażka zdecydowana z Belgią a wczoraj problemy w pierwszym secie z DOMINIKANĄ. Jak makaroniarze nie będą odpuszczam i zagrają chociaż na 75% to wygrają bez straty seta.

AKO: 11 ⛔ ⛔ ⛔
Stawka: 12zł
EW: 116,16
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom