>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.09-17.09.2018)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co do Śląska Wrocław to dzisiaj od składu został odsunięty Arek Piech. Nie spodobał mu się podobno trening strzelecki.
Zasugerował potem kontuzję palca. Żenujący typ, 0 bramek , 0 asyst - fakt nie opinia, a on nie będzie trenował strzelania, bo jest asem. Rozwiązać kontrakt natychmiast.
 
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Lechia - Korona 1, 2,30
2 tyg później
Pogoń - Korona 1, 2,15
Sytuacja jest absurdalna. Lechia jako lider ma wyższy kurs niż outsider rozgrywek ze Szczecina?
Na pierwszy rzut oka wygląda to dziwnie, ale pewnie swoją rolę odegrała statystyka. Ostatnie 9 meczów Korony w Szczecinie to bilans 7-2-0 na korzyść Pogoni.
Moje typy na tę kolejkę:
Jagiellonia - Cracovia 1 @1.85 ✅
Jagiellonia - Cracovia (0:1) 1 @3.10 ✅
Piast - Arka 1 @2.00
Legia - Lech X2 @1.65
kursy z iforbet
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Piast Gliwice - Arka Gdynia typ 1 kurs 2.05 Fortuna

Piast Gliwice zajmuje aktualnie piątą pozycję ze stratą czterech punktów do aktualnego lidera Ekstraklasy - Lechii Gdańsk natomiast Arka Gdynia ma aktualnie siedem puntów i zajmuję dziesiątą pozycję. Z tego co wyczytałem Jodła,Konczkowski i Sedlar trenują już z drużyną. Więc obaj trenerzy jeżeli nie będzie absencji w zespołach to myślę że przystąpią do tego pojedynku w najmocniejszych ustawieniach. Piast Gliwice troche obniżył swoją pozycję w lidze, ponieważ mecze które rozgrywaliśmy były naprawdę bardzo z wymagającymi rywalami m.in: Legia,Jagiellonia oraz Lechem. Z Legia oraz z Jaga przydarzyły się porażki. Z Legia graliśmy z czerwona kartką i przegraliśmy ten mecz można powiedzieć w końcówce. Porażka z Jagiellonia w ostatnich minutach meczu. Z Lechem przegrywaliśmy do 74&#39; po strzale Toma doprowadziliśmy do remisu. Wpadła także druga bramka dla Piasta po strzale Joela Valencii ale sędzia tej bramki po konsultacji z VAR-em nie uznał z powodu niewielkiego spalonego. Piast gra naprawdę bardzo dobrą piłkę. Wyczuwam w tym sezonie 1-8 i taki jest nas celem. Potem powalczymy o Europejskie Puchary. Jeżeli nie przydarzą się kontuzje wszystko powinno iść dobrą drogą. Arka gra stabilnie, ale nie ma takiej formy jak zespół z Sląska. Ostatnie wyniki to remis z beniaminkiem z Sosnowca. Porazka z Korona. Zwyciestwo z Wisła Płock. Remis z Górnikiem i Cracovią. Ja po takim kursie pobieram typ w stronę Piasta. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - ekstraklasa polska
Godzina : 20:30
Spotkanie : Jagiellonia-Cracovia
Typ: x2
Kursa: 1.95
Bukmacher : fortuna
Analiza : Witam, na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Białostockiej Jagielloni oraz Krakowskiej Cracovii, ekipa gospodarzy jest tutaj stawiana przez bukmacherów w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, gospodarze przed rozpoczęciem tego spotkania z dorobkiem 13 ugranych punktów zajmują 4 pozycję w ligowej klasyfikacji. Jednak ekipie Jagi w poprzednich kolejkach za bardzo nie szło , bowiem najpierw niespodziewanie zostali na swoim stadionie ograni przez beniaminka z Legnicy a później ugrali remis w wyjazdowym meczu do Płocka gdzie również nie można powiedzieć iż byli zespołem lepszym. Goście natomiast są na ostatniej pozycji w lidze i na pewno nie spodziewali się takiego beznadziejnego początku sezonu 2018/2019 . Cracovia w 7 dotychczasowych kolejkach nie zdołała wygrać ani jednego spotkania , zdobyła tylko 3 bramki straciła ich aż 10 i tu na pewno nikt nie stawia iż ugra chociażby jeden punkt. Moim zdaniem jednak nie skreślałbym ekipy pasów jest to ekipa zdolna której na razie bardziej brakuje moim zdaniem szczescia niż skuteczności Byli lepsi z spotkaniu z Legią ugrali tylko remis, lepsi od Lubina i porażka następnie z Piastem szybko otrzymana czerwona kartka bowiem już w 12 minucie również byli lepsi w starciu z Arką i znów tylko remis. Moim zdaniem goście mogą tutaj sprawić niespodziankę i poszedłbym w tym meczu w kierunku x2.
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Ja mam odmienne zdanie na ten temat. Jagielonia to troche inny poziom niż obecnie grająca Cracovia, która jak na moje nie gra kompletnie nic. Nawet z równie niepoukładaną Legią, u siebie, grając w przewadze nie udało im się strzelić żadnej bramki. Remis to nie jest w tym wypadku powód do dumy. Za to Jaga po porażce z Legnicą napewno będzie chciała zatuszować lekki wypadek, który im się zdarzył ( i to u na własnym podwórku ). Dla mnie w tym meczu czysta jedynka po kursie 1.8 (STS) to przyjemność i taki typ gram. Z fartem ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
ZL-WKS
Godz.18,piatek.
Obu ekipom lub jeszcze bardziej szkoleniowcom zalezy na 3 pkt w tym meczu.Ultimatum dla Lewego oraz nerwowe ruchy w Slasku i seria mniej lub bardziej pechowych meczy stworza dzis atmosfere walki.Powyzej 3.5 kartki za ok 1.4 moze do dubla pasowac,karny za ok.2.7 przy lekkiej rece naszego Lysego asa Ligi Mistrzow to bardzo fajna opcja,ktos na pewno sie wywroci.
Najlepszym zakladem wydaje sie byc bts po ok.1.8 i w to ide,bo zeby wygrac trzeba strzelac!
Pozdrawiam serdecznie
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Powyżej 2,5 bramki @ 1,95 Totalbet

Zagłębie ma spory potencjał ofensywny nawet w meczach bez zdobytej bramki (Miedź, Jagiellonia) miało swoje wypracowane 100% szanse. Przy słabej obronie rywala nie widzę przeszkód na kilka trafień Lubina. Śląsk znowu nie zdobył bramki, ale tak jak w poprzednich meczach z zerem miał kilka 100% szans tylko ich nie wykorzystał. Nieobecność Arkadiusza Piecha nie będzie aż takim osłabieniem w Sosnowcu nie grał i dało się strzelić trzy gole. Ponadto do overa skłania też długa seria underów z poprzedniej kolejki.
✅ Wygrany
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Jezus Maria, ta liga jest niemożliwa. Mamy w weekend parę spotkań, które wydają się pewne... a i tak każdy z nas boi się tego zagrać, bo nigdy nic w Eklapie nie wiadomo ????
Jaga i Zagłębie powinny wygrać + Korona powinna nie przegrać + Legia z Lechem powinna nastukać kartek - tia, zbyt proste, bankowo coś nie wejdzie;)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Nikt nie jest chętny na over kartkowy w Lubinie? Nie dość, że derby to jeszcze ten świr Marciniak. Poandto Śląsk nic nie gra, musi wjechać na pełnej, ZL po wstydliwej porażce w Legnicy też nie czym się chwalić.
over4,5 1,90 ✅
over5,5 3,09 ✅ 6
kursy tak ustawione, że prędzej spodziewają się kartek dzisiaj w Jagiellonia - Cracovia jak w derbach, hmm
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Zagłębie Lubin – Śląsk
Typ: over 2,5
Kurs: 1.94
Unibet
Zagłębie:
- 44 kluczowe podania (6 wynik w lidze)
- 39 rzutów rożnych przeciwników (6 wynik w lidze)
- mecze z ich udziałem obfitują w dużą ilość fauli – w sumie 212 fauli (6 wynik)
- przeprowadzili w dotychczasowych spotkaniach 280 groźnych ataków (daje im to 4 wynik)
- rywale natomiast groźnie atakowali 287 razy co powoduje że w meczach z udziałem Zagłębia dużo się dzieje
- Zagłębia Lubin w pierwszych siedmiu kolejkach pozwolili stworzyć aż 29 bardzo dobrych lub 100% okazji strzeleckich swoim rywalom (najgorszy wynik w lidze), w tym mieli aż 14 stuprocentowych. Gdyby byli bardziej skuteczni na pewno Zagłębie znajdowałoby się dużo niżej w tabeli
- jednak Zagłębie jest na 5 miejscu pod względem stworzonych sytuacji bardzo dobrych lub 100% w tym samych „setek” stworzyli 12.
- suma wyników metody Expected Goals (czyli goli oczekiwanych) dla każdego strzału oddanego przez zawodnika Zagłębia = 10,46 (najwyższy współczynnik w lidze – uwzględniając pierwsze 6 kolejek)
Śląsk:
- przeprowadził dotychczas 285 groźnych ataków i w tej klasyfikacji znajduje się tuż za Zagłebie
- rywale natomiast groźnie atakowali 277 razy co powoduje że w meczach z udziałem Śląska również wiele dzieje się na boisku
- Śląsk ma jeden z najgorszych wyników jeśli chodzi o straty piłki – dotychczas liczba strat = 434 co daje piąty najgorszy wynik w lidze
- Śląsk jednak znajduje się na drugim miejscu pod względem skuteczności odbiorów 59% (ustępuje jedynie Legii)
- Śląsk stworzył sobie w dotychczasowych meczach 29 sytuacji bramkowych bardzo dobrych lub 100% (pod tym względem nie mają sobie równych w lidze). Aż 13 tych sytuacji to były typowe „setki” (jednak z tych „setek” na gole udało się zamienić jedynie 5).
- jeśli chodzi o Expected Goals drużyny Śląska to ich wynik to 7,33 co stawia ich w środku stawki.
Wyżej wymienione statystyki powodują że zdecydowanie powinno to być spotkanie otwarte. Nikt raczej nie powinien stanąć z tyłu i murować swojej bramki. Over bramkowy jest jak najbardziej prawdopodobny.
Statystyki sytuacji bramkowych opracowywane są przeze mnie na podstawie oficjalnych skrótów ekstraklasy.
Wynik: 4-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 163

rook01093

Użytkownik
Kolejka ma 8 meczy, ale jakoś w tym zestawie który mamy na weekend, nie znalazłem niemalże nic godnego gry.
Piątkowe spotkania zaczynają się derbami, o których już wspominałem. Potem wjeżdża Jaga. Z tego co mi się obiło o uszy odwieszono karę Probierzowi zatem będzie miał okazje zasiąść w starym domu na trybunie – tutaj proszę jednak kogoś kto bliżej przyglądał się temu spotkaniu o potwierdzenie żeby nie siać plotek.
Sobotnie pary to dla mnie jak rzut monetą - 1 lub X2. W każdym meczu może paść każdy wynik co widać nawet po kursach. Z tej trójki gospodarzy największe szanse na komplet punktów daję Piastowi ale Arka to zespół który ciężko przewidzieć i jakby padł przypadkiem remis 2:2 to wcale bym się nie zdziwił.
W niedzielnym spotkaniu Legii z Lechem to samo. Być może w zeszłym sezonie skłoniłbym się ku jednej z tych drużyn ale teraz? Bukmacherzy lekko faworyzują Lecha ale nie aż tak by nazywać to dobrą okazją. I tym samym dobrnęliśmy do jedynego meczu, w którym znalazłem to czego szukamy.
Jak słusznie zauważył grac45 wystawione kursy to albo duże niedoszacowanie ze strony buków albo my tu zaglądający czegoś nie wiemy co oni wiedzą… Przechodzę zatem do analizy i wniosków.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Typ: 2 DNB*
Kurs 2,05*
bukmacher: Totolotek
Ostatni mecz z Górnikiem nie zagrali tak dobrze jak oczekiwałem przez co można powiedzieć, że uciekło im pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Portowcy prowadzili nawet w Zabrzu, ale nie zdołali dowieźć wygranej do końca i nadal nie wygrali spotkania w tym sezonie. Atakowali, jednak nieporadnie i nie umieli stworzyć poważnego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Ale tak niestety wygląda ich gra od początku tego sezonu. A gdyby nie duet Majewski – Drygas to nie wiem czy w ogóle ich gra ofensywa by istniała.
Korona doznała porażki mimo bardzo ładnego meczu. Myślę, że błąd Malarczyka (karny z niczego) i ten karny z początku ustawił przebieg gry w drugiej połowie, gdzie Lechia głównie się broniła. Sądzę, że jeśli Gino Lettieri w Gdańsku nie bał się walczyć o komplet punktów to dlaczego miałby tego nie zrobić w Szczecinie?
Przypomnę jeszcze, że wczoraj Pogoń podała informacje, że Frączczak przejdzie jakiś zabieg i nie zagra 2 miesiące, więc zostają bez napastnika.
Pytanie kiedy dokładnie ta operacja? Słyszałem, że kibice w liczbie około 100 stawili się przed jego domem i okazali wsparcie z racji ww. operacji - bardzo miło.
Jak wspomniał też SamiNiemi
Ostatnie 9 meczów Korony w Szczecinie to bilans 7-2-0 na korzyść Pogoni.
Myślę jednak, że drużyny te trafiły na siebie teraz w takim momencie, że wygrana Pogoni, jako gospodarza, będzie dla mnie największą niespodzianką ze wszystkich drużyn, które rozgrywają mecze u siebie w tej kolejce. Uważam, że Korona będzie w stanie przełamać tę niechlubną passę albo przynajmniej nie przegra.
Drugiemu spotkaniu derbowemu jeszcze się nie przyglądałem.
* Jeśli ktoś gra u zagranicznych to mamy AH0 np. w Pinnacle po 2,3.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Poandto Śląsk nic nie gra
No nie do końca(choćby ostatnio z Wisłą gnietli niemiłosiernie)..... a po chwili potwierdzenie....
- Śląsk stworzył sobie w dotychczasowych meczach 29 sytuacji bramkowych bardzo dobrych lub 100% (pod tym względem nie mają sobie równych w lidze). Aż 13 tych sytuacji to były typowe „setki” (jednak z tych „setek” na gole udało się zamienić jedynie 5).
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
typer.polska
U mnie to wygląda mniej więcej tak:
Pierwszy to suma sytuacji (oczywiście mam to tez rozbite na poszczególne mecze w osobnych arkuszach każdy dla jednego zespołu ekstraklasy ale nie będę ich tu wrzucał), drugi to arkusz do wypełniania (drukuje i wpisuje długopisem, następnie wrzucam do excela)
Tak szczerze bardzo fajnie twoje sprawozdania się prezentują. Życzę wytrwałości w prowadzeniu. Ja takie zestawienia chciałem prowadzić dla 5-ciu najlepszych lig i się trochę zagalopowałem (oczywiście brak czasu).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Jagiellonia - Cracovia powyżej 4.5 żółtych kartek
1.80 (Totolotek) ✅ 6 żółtych w meczu
Dla mnie najlepszy mecz w tej kolejce do zrobienia 4,5 kartek w meczu. Jarosław Przybył od połowy tamtego sezonu jest sędzią, który pokazuje bardzo dużo kartek i nie ma wahań, kiedy jest mocniejszy faul i przykładowy sędzia Musiał nie daje za to kartki. Dla mnie jest najlepszy sędzia do zrobienia linii, a dodatkowo dochodzi smaczek w postaci powrotu Probierza do Białegostoku. W obecnej słabej sytuacji Cracovii pozostaje nabić piłkarzy ambicją i walką - myślę, że tak dzisiaj będzie.
Dytyatev to maszynka do kartek w 103 oficjalnych meczach zrobił 39 żółtych kartek. Są pomniejsi - Javi 109/22, Diego 141/30, Rapa 179/38, Siplak 51/11, którzy powinni dzisiaj grać w podstawie.
W Jagiellonii powinien powrócić pauzujący z powodu urazu Burliga, który jest maszyną do żółtych po stronie Jagiellonii - 186 meczów i 69 żółtych kartek. Dochodzi jeszcze Klemenz 83/24, Kwiecień 65/20 czy napastnik Bezjak z 189 meczami i 32 żółtymi kartkami - niezły wynik na napastnika.
Gracze Cracovii sfrustrowani i pod ścianą. Myślę, że powrót Probierza + sędzia Przybył zrobią swoje.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Jagiellonia - Cracovia
Typ: 1+over 1.5
Kurs: 2,25
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Ekstraklasa dziś pozytywnie zaskakuje, bo jak na piątkowe zestawy par to dwa naprawdę ciekawe mecze. Przeglądając ofertę skłaniałbym się ku zwycięstwom gospodarzy, ale ostatecznie wybierem mecz Jagiellonii z Cracovią. Ze względu na promocję w Totolotku wybrałem zakład łączony, czyli wygrana Jagiellonii oraz over 1.5. Pozwala to zagrać z tym dodatkiem +14%, a linia bramkowa dość niska, więc nie jest to raczej wielkie ryzyko. Zwłaszcza przy tym co w obronie potrafi momentami grać Cracovia. Podopieczni Michała Probierza z wyjazdów przywieźli tylko jeden punkt i to ze Szczecina, więc od najgorszej obok właśnie Cracovii drużyny w Ekstraklasie na starcie sezonu. Jagiellonia zajmuje miejsce w czołówce, a dziś powinna wrócić na zwycięski tor.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
powyżej 28,5 fauli @ 1,83 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,8 ✅
Totolotek
Nie będę opisywał sytuacji obu ekip bo nie ma sensu się powtarzać, koledzy już wiele na ten temat napisali. Skoro to derby i jak zakłada się powinny obfitować w sporo walki i ostrej gry to faule jak i kartki muszą się pojawić. Zarówno Zagłębie jak i Śląsk bardzo podobnie do tej pory w tej statystyce - 105 (śr 15) fauli po stronie gospodarzy i 102 (śr 14,57) po stronie gości. Dzisiaj w tym spotkaniu derbowym wystawiona linia wydaje mi się, że zostanie spokojnie pokryta. Potwierdzeniem tego wydają się być staty z ostatnich 3 spotkań rozgrywanych w Lubinie na przestrzeni dwóch lat:
data / faule / żółte kartki
24.07.17 / 16-16 / 4-1 + 1cz
16.05.17 / 15-16 / 4-0 + 1cz
22.04.17 / 11-15 / 1-4
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jak ktoś lubi bawić się w zakłady specjalne to fortuna ma taką propozycję na całą kolejkę Ekstraklasy. I mamy tutaj np. zakłady na bramki, karne czy kartki. Według mnie warto spróbować zagrać na over kartek - linia 33,5 (średnia na mecz wychodzi 4,25). Mamy w tej kolejce parę spotkań w których możemy zobaczyć tak minimum 4-5 kartek jak: Zagłębie L. - Śląsk, Wisła K. - Lechia, Legia - Lech, Zagłębie S. - Górnik. W pozostałych spotkaniach też nie powinno kartek zabraknąć bo pary są bardzo wyrównane i nigdzie nie ma zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. Nawet Jagiellonia nie będzie miała łatwo z grającą z nożem na gardle Cracovią, która w końcu będzie chciała wygrać. Zakład na karne też zachęca do zagrania. Dotychczas karne wyglądały następująco:
1 kolejka - 3
2 - 5
3 - 1
4 - 3
5 - 1
6 - 5
7 - 5
Powyżej 33,5 żółtych kartek - 8 spotkań @ 1,75
Powyżej 3,5 rzutów karnych - 8 spotkań @ 2,06
Także takie dodatkowe propozycję ode mnie na tą nadchodzącą kolejkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom