>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał PGE Ekstraligi i mecz o 3. miejsce (16.09, 23.09)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Finał PGE Ekstraligi
16.09
Stal Gorzów - Unia Leszno
23.09
Unia Leszno - Stal Gorzów

Mecz o 3. miejsce w PGE Ekstralidze
16.09
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
23.09
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
To jest lekka paranoja, że mamy najlepszą ligę świata...mecz o 3 miejsce i nie ma żadnej oferty na to spotkanie...
 
X 357

xxxl

Użytkownik
To jest lekka paranoja, że mamy najlepszą ligę świata...mecz o 3 miejsce i nie ma żadnej oferty na to spotkanie...
Przecież wczoraj był ten wiesniacki puchar Nawrockiego, dziś mistrzostwa juniorów oraz finał SEC - skąd chcesz kursy ? przecież zawsze sa dopiero w dniu meczu , kiedy wiadomo kto się wczesniej wywrócił a kto nie - a kursy na to kto zdobędzie 3 miejsce wiszą jak wół wszędzie od tygodnia - więc nie rozumiem tego co piszecie - z choinki się urwaliście?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Przecież wczoraj był ten wiesniacki puchar Nawrockiego, dziś mistrzostwa juniorów oraz finał SEC - skąd chcesz kursy ? przecież zawsze sa dopiero w dniu meczu , kiedy wiadomo kto się wczesniej wywrócił a kto nie - a kursy na to kto zdobędzie 3 miejsce wiszą jak wół wszędzie od tygodnia - więc nie rozumiem tego co piszecie - z choinki się urwaliście?
Ty się z choinki urwałeś...
A co to niby w innych sportach nie może się ktoś przewrócić ? Rownie dobrze na treningu 3 dni przed meczem kluczowy piłkarz może ręke złamac, albo koszykarz skręcić kostkę.
To podawanie kursow w dniu meczu na zuzel to jakis debilizm.
Mozesz mi podac zatem te kursy na 3 miejsce i podac buka z jakiego to masz ?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ty się z choinki urwałeś...
To podawanie kursow w dniu meczu na zuzel to jakis debilizm.
Ale to późno zacząłeś narzekać bo jakby nie patrzeć to chyba od wielu wielu lat kursy na mecze są wystawiane w dzień meczu. Wiesz buki się też nauczyły bo 3-4 lata temu według mnie robili tyle błędów z kursami, h2h zawodników itp. że dało się co tydzień wyciągnąć jakieś świetne typy. Teraz nie to samo chociaż od czasu do czasu coś się pojawi.
A co do kursów na finały to jemu pewnie chodziło o ogólne długoterminowe typy co wiszą.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Tylko że jak w piłce wypadnie jeden zawodnik to nie zmieni to tak bardzo obrazu gry. Jak wypadnie zawodnik w żużlu to robi się ogromna luka w skladzie ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Tylko że jak w piłce wypadnie jeden zawodnik to nie zmieni to tak bardzo obrazu gry. Jak wypadnie zawodnik w żużlu to robi się ogromna luka w skladzie ;)
No jasne .... wypada taki Messi i roznicy brak ????
Albo taki James i Cavaliers sa tym samym zespolem ????
Dobra Panowie... szkoda ciągnąć tego typu dyskusję bo dla mnie z oczywistościami się nie dyskutuje.
Żużel jest specyficzny i wypadnięcie ze wkładu jakiegoś kozaka typu Dudek, czy Zmarzlik to wiadomo drużyna traci 50% mocy, ale w innych sportach też brak gwiazdy powoduje, że siła rażenia spada drastycznie.
Tak czy inaczej...moje pytanie tak w ogóle to dotyczyło czegoś innego...czy jest i gdzie kurs na brązowy medal dla Sparty/Włokniarza ??? Bo skoro jest na zloto dla Leszna/Gorzowa to dlaczego nie ma na braz ?
Jesli gdzies taki kurs widzicie to bardzo prosze o padanie go i bukmachera gdzie to jest ?
Ja tego nie widze ani w STS, ani Fortuna, ani Forbet...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak czy inaczej...moje pytanie tak w ogóle to dotyczyło czegoś innego...czy jest i gdzie kurs na brązowy medal dla Sparty/Włokniarza ??? Bo skoro jest na zloto dla Leszna/Gorzowa to dlaczego nie ma na braz ?
Jesli gdzies taki kurs widzicie to bardzo prosze o padanie go i bukmachera gdzie to jest ?
Ja tego nie widze ani w STS, ani Fortuna, ani Forbet...
Jak nie widzisz?
Ekstraliga H2H (długoterminowe) , Polska - Niedziela 16.09.2018 STS
1.45 na Wrocław i 2.60 na Częstochowe
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Chyba nie chcesz powiedzieć, że Sts wystawił na Spartę na jutro 1,45... Na jutrzejsze spotkanie będzie pewnie 1,15. To jest bankowo na medal, dlatego w zakładce długoterminowe
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chyba nie chcesz powiedzieć, że Sts wystawił na Spartę na jutro 1,45... Na jutrzejsze spotkanie będzie pewnie 1,15. To jest bankowo na medal, dlatego w zakładce długoterminowe
No nie jestem tego taki pewien...dla mnie data z boku zakladu jest bardzo podejrzana...
Ten zaklad powinien byc obok medalu tam gdzie jest Leszno z Gorzowem.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
No nie jestem tego taki pewien...dla mnie data z boku zakladu jest bardzo podejrzana...
Ten zaklad powinien byc obok medalu tam gdzie jest Leszno z Gorzowem.
Przecież jest w tej samej zakładce. To są zakłady na 1. i 3. miejsce na 100%.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Przeciez to jest typ na niedziele...nie na dwumecz !!!
chłopie może Ty się zastanów nad stawianiem żużla jak Ty masz problem z tym, że zakłady są w dniu meczów ( od wielu lat ) oraz to, że nie odróżniasz zakładów długoterminowych ( co samo w sobie oznacza, że to nie jest na jutro ) od zwyczajnych. Poza tym ciężko Ci napisać do supportu sts-u i potwierdzić? :tohand:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
X 357

xxxl

Użytkownik
o jasne .... wypada taki Messi i roznicy brak ????
Albo taki James i Cavaliers sa tym samym zespolem ????
Dobra Panowie... szkoda ciągnąć tego typu dyskusję bo dla mnie z oczywistościami się nie dyskutuje.
Żużel jest specyficzny i wypadnięcie ze wkładu jakiegoś kozaka typu Dudek, czy Zmarzlik to wiadomo drużyna traci 50% mocy, ale w innych sportach też brak gwiazdy powoduje, że siła rażenia spada drastycznie.
Ostatnim piłkarzem robiącym taką różnicę był Diego Armando Maradonna w 1986 w reprezentacji Argentyny . Nie dziś jak nie ma Messiego drużyna traci ....max 10% - ławka Barcelony to zawodnicy warci 30/40 milionów - więc naprawdę tu się ośmieszasz - albo w Barcelonie są sami kretyni płacący np 110 milionów za skrzydłowego z Dortmundu na ławke (Ousmane Dembele)
Ostatnim koszykarzem robiącym taką róznice był chyba (tu mnie coolman7 może poprawić był chyba Chamberlain) - bo Jordan juz nie - nigdy Chicago nie było tak słaba druzyna , żeby Majki dawał im aż 50% wartości
W żuzlu tez nikt już nie daje 50% bo są z/z-ki - I DLATEGO WŁAŚNIE BOOKI NIE WYSTAWIAJĄ WCZEŚNIEJ KURSÓW (wystawiałem kursy dla WZB) - nawet booki już nie są aż tak debilne- chyba bedzie różnica gdy zawodnik jesteś pewny ,że pojedzie 4 razy więc wystawiamy linie 5 . A potem wypadek kogoś innego i okazuje się , że typ jedzie z/z-kę plus 14 lub 15 bieg ......(ma 6 biegów)
Nikt nie będzie podwójnie wykonywał pracy analitycznej bo chcesz sobie zobaczyć kursy 3 dni przed meczem i nikt nie będzie monitorował 5 innych lig gdzie zawodnicy jadą żeby zmieniać kursy co mecz - taki jest powód nie podawania kursów w zużlu wczesniej . Koniec
W piłce robisz korektę jak ktoś odniesie kontuzję - ale korektę
w żużlu upadek 1 zawodnika odwraca kursy czasem całkowicie a w h2h , handi itd robi kolosalną różnice
to powód nie wystawiania kursów w żuzlu wcześniej
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam już dzisiaj finały najlepszej ligi świata A moje propozycje na dzisiaj to
Karczmarz mniej niż 4.5 sts wiadomo jakich juniorów ma Unia Leszno Smektala i Kubera najlepsza para w Polsce Rafałowi będzie ciężko zdobył w 2 biegi więcej niż 1 pkt w 4 biegu dochodzi zmarzlik i Pawlicki nie sądzę aby przywiózł aż 5 pkt

Gruchalski mniej 3.5 junior Częstochowy na wyjeździe to nie ten sam zawodnik co u siebie do tego dochodzi super maks Drabik i ciężko będzie przywieź 4 pkt
 
D 19

dawid021091

Użytkownik
Witam moje propozycje na dziś
Vaculik - Kołodziej 1 1.5
Świetna forma vaculika który powinien zrobić u siebie dwucyfrowy wynik na przeciw Kołodziejowi który notuje lekką zniżkę formy
Woffinden- Madsen 2 1.6
Woffinden u siebie powinien jechać jako lider jednak po ostatnich meczach widać że gdzieś forma leci w dół natomiast Madsen to klasa co chłop w tym sezonie jeździ i to wszędzie. Wczoraj wygrany sec z kompletem punktów myślę że dziś we Wrocławiu będzie dwucyfrowy wynik madsena ????
Kursy sts. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom