>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

4. kolejka La Liga [14.09 - 17.09.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna

4. kolejka dopiero za tydzień, ale już dziś można poprowadzić dyskusję. Chyba mało kto się spodziewał, że po trzech kolejkach Barcelona i Real Madryt już odskoczą rywalom. Przed nami naprawdę dobrze zapowiadające się spotkania. Barcelona zagra na gorącym terenie w spotkaniu z Realem Sociedad, Real Madryt pojedzie do Bilbao aby zmierzyć się z Athletic. Kompletu punktów poszuka Valencia, Sevilla, Atletico czy Celta.
Zapraszam do dyskusji.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Atletico Bilbao - Real Madryt typ 2 kurs 1.60 forBET

Real Madryt znakomity Hiszpański zespół. Zwycięsca Ligi Mistrzów. Co prawda aktualnie gra bez jednego z najlepszych zawodników świata - Cristiano Ronaldo, ale mimo to świetnie sobie radzą. Na trzy mecze wygrali wszystkie trzy. Zajmują drugą pozycję dlatego ponieważ Barcelona zdobyła więcej o dwie bramki. Nie ma się co oszukiwać jeżeli Athletico remisuje z takim rywalem jakim jest Huesca to Real musi wygrać na takim terenie. Atheltico przeważnie występuję w Lidze Europy z uwagi na takie drużyny jak Real,Barcelona oraz Atletico Madryt. Mozna też doliczyć Seville. Patrząc na składy obu ekip to o półkę wyżej jest oczywiście Real Madryt. Ma klasowych zawodników grających aktywnie w miarę każdym meczu w reprezentacji swojego kraju. Nie widzę tutaj innej opcji jak zwycięstwo Realu Madryt, który nie może pozwolić sobie na stratę punktów w takich meczach jeżeli chce walczyc z Barceloną o Mistrzostwo Kraju. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Wpadł mi w oko over 2,5 w meczu Huesci. Gospodarze nie kalkulują tylko grają w piłkę bez specjalnego pilnowania tyłów. Z drugiej strony nie wiem jak wygląda gra Vallecano. Jeśli ktoś ich oglądał niech się wypowie czy też preferują granie do przodu czy raczej autobus
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Witam
W tej lidze czekam na typy Na Valencje podobny kurs był przed sezonem na Betis u siebie z Levante i przegrali 0 do 3 chodź podobno bylu lepsi tylko nie skuteczni czysty win Valencji może bts nie widziałem ich w akcji skrótów nie oglądałem mają szansę wygrać ?? Czy też pechowo i nieskutecznie grali bo jeśli tak to może over 1,5 gola Valencji będzie dobrym typem Hugo wie pozdro
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ode mnie na te kolejke kilka solidnie wyglądających typów. Huesca vs Rayo over 2,5 @1,9 fortuna. Huesca praktycznie w każdym meczu takowy over pokrywała do tej pory, Rayo w poprzednim sezonie grało dużo bardziej widowiskowo i byli ekipą solidniejszą niż w tym sezonie co nie znaczy że nie potrafią strzelać bramek. Spora szansa na over tym bardziej jeśli któraś z ekip szybko strzeli bramkę. Barcelona win @1,43. Rok temu klątwa Anoeta przełamana, Messi odpoczywał więc bedzie głodny gry, Dembele wiele nie pograł, Suarez powoli odzyskuje formę strzelecką, powinni spokojnie poradzić sobie z dzisiątkowaną kontuzjami ekipą RSSS (na pewno Januzaj i Willian Jose, Sandro ex barcelonista również nie zagra). Nie widzę jeszcze rożnych na ten mecz ale overek 4,5 dla RSSS wydaje sie możliwy, ogolnie over 9,5 rownież do gry.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Odkąd pamiętam Barcelona przyjeżdżając do San Sebastian zawsze miała problemy aby odnieść tam przekonujące dla siebie zwycięstwo, dlatego zastanawiam się czy kurs 1.43 jest wart gry.
Dla Realu Sociedad będzie to pierwszym mecz na na przebudowanym Estadio Anoeta. Po raz pierwszy od 25 lat zobaczą mecz u siebie bez bieżni, na zmodernizowanym i zamkniętym obiekcie.Na trybunach zasiądzie komplet 28 tys widzów a to z tego względu, że jedna z trybun jest jeszcze w przebudowie.
Na dodatek została wymieniona murawa. Wiemy jak to wyglądało w spotkaniu z Realem Valladolid gdzie również przed meczem z Barceloną była wymieniona murawa, a nie zdążyła się zakorzenić przez co piłkarze wyrywali duże kępy trawy.
 
asek 13

asek

Użytkownik
Wpadł mi w oko over 2,5 w meczu Huesci. Gospodarze nie kalkulują tylko grają w piłkę bez specjalnego pilnowania tyłów. Z drugiej strony nie wiem jak wygląda gra Vallecano. Jeśli ktoś ich oglądał niech się wypowie czy też preferują granie do przodu czy raczej autobus
Vallecano stara się atakować, zarówno z Sevillą jak i Atletico stworzyli sobie kilka sytuacji, dzisiaj już prowadzą :p
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Valencia -:- Betis
Valencia @ 1.72
Fortuna

Valencia chyba nie tak wyobrażała sobie początek tego sezonu. Dwa remisy i porażka potwierdzają, że limit wpadek w tej rundzie został wyczerpany. Jestem zdania, że gospodarze potrzebowali tej przerwy reprezentacyjnej aby odbudować swoje morale i wejść w lepsze obroty. Rywal z którym się spotkają na pewno jest wymagający. Betis potwierdził swoją moc w poprzednim sezonie gdzie zajęli dobre wysokie dla siebie miejsce. Przed przerwą wygrali bardzo ważne dla Derby i zapewne dziś będą chcieli odnieść kolejne zwycięstwo i wykorzystać to, że Valencia jest zraniona. Pomimo tego idę w stronę Nietoperzy. Zespół ten w końcu odpali i myślę, że dziś nastąpi passa zwycięstw. Gospodarze niestety bez Garaya. Po raz pierwszy w tym sezonie w kadrze pojawia się Guedes. Na liście ponownie pojawił się Kondogbia. Środek pomocy wraca do tego co prezentował w poprzednim sezonie. Marcelino ma pomysł na ten zespół, a tak słaby początek mam nadzieje, że jest tylko chwilowy bowiem zaraz rusza Liga Mistrzów i wypadałoby wejść piętro wyżej aby strata punktów do rywali nie była tak duża.
 
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
15.09.2018 g. 16.15 Sociedad- Barcelona
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 2,17
Marathonbet
Stawka 7/10

Idę w tym spotkaniu zdecydowanie w kierunku Barcelony, która w końcu ma skład bez kontuzji. Do formy wraca Suarez, rozkręcają się Dembele i Coutinho no i zdrowy jest Messi, na którego zawsze można liczyć. W zespole gospodarzy spore braki: Wilian Jose, Llorente, Januzaj czy Ramireza. Przed rokiem klątwa Anoeta przełamana, i dziś uważam że Barca powinna spokojnie wygrać to spotkanie.

-----------------------------------------------------------------------------------------
15.09.2018 g. 18.30 Valencia- Betis
Typ: Valencia wygra i over 1,5
Kurs: 1,91
Fortuna
Stawka 6/10

Valencia fatalny początek sezonu, jednak potencjał w tym zespole drzemie na Top 3. Także uważam że nadszedł czas na przełamanie. Betis wyjazdów nigdy nie notował rewelacyjnych, do tego osłabiony brakiem Carvalho i Feddala. Valencia przed sezonem wzmocniła siłę ognia, przyszedł Cherysev, Gameiro, Wass. Także jest kim atakować. Uważam że zobaczymy dziś sporo bramek na Mestalla, w końcu ofensywa nietoperzy odpali i uważam że przy brakach w defensywie gości nastąpi to dzisiaj.
Alternatywnie:
Valencia wygra i bts @ 3,00 Fortuna 5/10
Valencia strzeli w obu połowach @ 2,36 Fortuna 5/10
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Real Sociedad -:- Barcelona
Real Sociedad podwójna szansa 1-1 @ 4.40 ✅
Fortuna


FC Barcelona: ter Stegen; Semedo, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Rakitić, Sergi Roberto, Rafinha; Messi, Suárez i Dembélé
Real Sociedad: Rulli; Zaldua, Aritz, Moreno, Theo; Zubeldia, Illarramendi, Pardo, Zurutuza; Oyarzabal, Juanmi
Valverde chyba nie docenia potencjału ekipy Realu Sociedad. Druga linia na tak dobry zespół gospodarzy wygląda słabo. Roberto standardowo raz na prawej obronie raz w pomocy. Forma Rafinhi jest wielką niewiadomą, a Rakitic wiadomo potrafi odpalić choć też ma słabsze momenty.
Real Sociedad jest to w stanie wykorzystać i choćby nawet prowadzić do przerwy co w przypadku mojego typu wystarczy. Barcelona miała tu problemy zawsze i czuję, że dziś będzie podobnie!
Dodam, że pierwszą niespodziankę już dziś mamy, remis Atletico z Eibar 1:1. Czas na kolejne dwie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
F 84

fanatyk00

Użytkownik
16:15 Real Sociedad -:- Barcelona
Real Sociedad podwójna szansa 1-1 @ 4.40 ✅
Fortuna


FC Barcelona: ter Stegen; Semedo, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Rakitić, Sergi Roberto, Rafinha; Messi, Suárez i Dembélé
Real Sociedad: Rulli; Zaldua, Aritz, Moreno, Theo; Zubeldia, Illarramendi, Pardo, Zurutuza; Oyarzabal, Juanmi
Valverde chyba nie docenia potencjału ekipy Realu Sociedad. Druga linia na tak dobry zespół gospodarzy wygląda słabo. Roberto standardowo raz na prawej obronie raz w pomocy. Forma Rafinhi jest wielką niewiadomą, a Rakitic wiadomo potrafi odpalić choć też ma słabsze momenty.
Real Sociedad jest to w stanie wykorzystać i choćby nawet prowadzić do przerwy co w przypadku mojego typu wystarczy. Barcelona miała tu problemy zawsze i czuję, że dziś będzie podobnie!
Dodam, że pierwszą niespodziankę już dziś mamy, remis Atletico z Eibar 1:1. Czas na kolejne dwie..
Chyba coś nie weszło ???? Wynik był 1-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom