>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

miri0 936

miri0

Użytkownik
Wypłata z SEP doszła po dwóch dniach, minus że przewalutowanie liczą po kursie 4.19 z Euro ( 12 zł mniej przy wypłacie 400 )
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czy tylko u mnie nie da się zrobić depozytu ecopayz do żadnego buka z rodziny 1xbeta, nie licząc samego 1xbeta, do którego przechodzi gładko?
Po zalogowaniu do ecopayz wyskakuje komunikat, że nie można przeprowadzić transferu z powodu problemów technicznych u partnera. Tak samo w każdym klonie.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Nie wiem po co robicie wielkie halo? Zostawcie dobrego buka w spokoju... przynajmniej można tam pograć za stawki kilku tysięcy. A wypłaty uda teraz od ręki po kilka tyś.
Jedynie coś się popsuło z ta weryfikacja dwustopniowa i to mnie martwi
Na tym polega wartość forum, żeby ludzie pisali jak jest i wzajemnie się ostrzegali. 1xbet od początku jest w grupie buków dla totalnych ryzykantów. Jedna gwiazdka w rankingach skądś się wzięła. Ludzi, którzy potracili tam swoje pieniądze, albo kazano im wysyłać pocztą listy do Rosji nie jest kilku, a wiele tysięcy. Przegrywających nie ruszają, tych wygrywających do pewnego momentu też nie. Porządnego buka poznaje się po tym, co dalej. Z 1xbet nie ma tego problemu, bo wiadomo o co chodzi - albo przegrywasz, albo won.
 
A 320

azael

Użytkownik
Czy tylko u mnie nie da się zrobić depozytu ecopayz do żadnego buka z rodziny 1xbeta, nie licząc samego 1xbeta, do którego przechodzi gładko?
Po zalogowaniu do ecopayz wyskakuje komunikat, że nie można przeprowadzić transferu z powodu problemów technicznych u partnera. Tak samo w każdym klonie.
Ja do betwinner dzisiaj wpłacałem bez problemu bo w 1xbet limity po 2 euro na wszystko dostałem.
 
K 0

kudlacz96

Użytkownik
Cholera, podjąłem środki przy pomocy trustly, wszystko elegancko zaakceptowane, ale trustly znowu zniknęło i pieniądze nie zeszły od nich jeszcze. Ciekawe jak długo będą zamrożone..
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Po co męczycie się u ruskich kacapów jak są takie cuda jak dafabet czy chociażby asianconnect i granie na nieśmiertelny pinku?
Kwestia skłonności sadomastycznych?
Zagram w Pinku dodatkowe linie na overy z kursem powyzej 4.00 w meczach drugiej albo trzeciej ligi filipinskiej z kosza live?
Nie kazdy gra 1x2 z pilki noznej.
 
D 0

dutra

Gość
Póki co fatalnie z trustlym, non stop nie jest dostępny i pitolą tylko o &quot;problemach technicznych&quot;. Sepa przewalutuje i szkoda kasy, jak z Ecopayz - wypłata z Silvera czy tam najniższej rangi na konto w PLN coś kosztuje?
10€
 
A 320

azael

Użytkownik
Jakiej konkretnie ligi ci brakuje? Przecież możesz stawiać nawet łamaki 5 ligi angielskiej.
To Ty nie wiesz że inne dyscypliny sportu również istnieją?
Tak jak wyżej kolega napisał:
Zagram w Pinku dodatkowe linie na overy z kursem powyzej 4.00 w meczach drugiej albo trzeciej ligi filipinskiej z kosza live?
Nie kazdy gra 1x2 z pilki noznej.
Dotyczy to również Dafabet
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Jak weryfikowaliscie konto do wypłaty SEPA? Przez czat, email czy moze klikajać te &quot;dodaj dokument&quot;?
EDIT: zaskoczyło za którymś razem
 
D 0

dutra

Gość
Po krótkiej wymianie mailowej z supportem odnośnie pytania kiedy się pojawi Trustly jako forma wypłat najpierw twierdzili żebym skorzystał z dostępnych opcji WPŁAT a następnie że wszystkie możliwe systemy wypłat są dostępne....
Także tego... nie wiem czy pojawi się Trustly jako withdrawal :movember:
Dear client,
All available payment systems are provided on our website.
Please, use one of them.
 
Do góry Bottom