>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Powiem odnosnie Monaco tak.. Jesli mialbym juz cos stawiac w tym meczu to wolalbym po 1.35 wziac handi w strone Monaco +2.5 niz czysty win BVB po takim samym kursie. Ekipa z Ligue 1 moze i cieniuje ale w LM jest inna motywacja. Atletico troche sie musialo nameczyc zeby sobie poradzic z nimi wiec dlaczego przecietniaki z Bundesligi maja miec niby tak latwo? Win BVB dzisiaj to mina po marnym kursie. Czekam az 90% ludzi polamie sobie zeby na dzisiejszym winie Barcelony. Wczoraj Real byl pulapka a dzisiaj Katalonce moim zdaniem.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Powiem odnosnie Monaco tak.. Jesli mialbym juz cos stawiac w tym meczu to wolalbym po 1.35 wziac handi w strone Monaco +2.5 niz czysty win BVB po takim samym kursie. Ekipa z Ligue 1 moze i cieniuje ale w LM jest inna motywacja. Atletico troche sie musialo nameczyc zeby sobie poradzic z nimi wiec dlaczego przecietniaki z Bundesligi maja miec niby tak latwo? Win BVB dzisiaj to mina po marnym kursie. Czekam az 90% ludzi polamie sobie zeby na dzisiejszym winie Barcelony. Wczoraj Real byl pulapka a dzisiaj Katalonce moim zdaniem.
Prędzej Inter to będzie mina, ich gra jest żanująca niestety
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Trudno, żeby były inne kursy na BVB po tym jak Monako dostaje w papę od Angers u siebie albo remisuje z takimi tuzami jak Tuluza czy Nimes. Okazją było zarobić na Atletico właśnie w pierwszej kolejce. Teraz ta okazja jest mówiąc delikatnie słaba po 1,40 nie do gry właściwie. BVB niesamowity ogień u siebie w Dortmundzie 3 mecze 3 wygrane 14-2 w bramkach. Lucian Favre to znakomity szkoleniowiec i jeśli ogarną defensywę to pójdą mocno w tym sezonie. A to co zrobili w ostatnią sobotę w Leverkusen, ciężko opisać w słowach, kapitalna robota. Mówię, jakby tylko tam była mocniejsza defensywa to by mieli na dziś zespół kompletny. Kurs za niski to oczywiste, ale faworyt tego meczu jest tylko jeden. Wolałbym BTS niż dodatnie handi Monako.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Monaco to tu dziś nic nie zdziała. Nie ma się co oszukiwać i szukać sensacji. Obstawiam dziś win Borusi z HANDI 0:1. Dwie bramki to obowiązkowe minimum lidera Bundesligi.
Z innych dzisiejszych &quot;pewniaków&quot; to:
Liverpool strzeli gola po kursie 1,25
PSG over 8,5 RR (tu nie radzę iść w stronę wyniku, bramek, czy coś w tym stylu, bo może być różnie, a obrona Częstochowy rywala to pewniak do wywalania za linię końcową boiska), po kursie 1,25
Atletico win z handi 0:1
Takie coś robi mi AKO około 5.
Do tego może jeszcze Tottenham -Barca obie strzelą?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Do tego może jeszcze Tottenham -Barca obie strzelą?
Po tym co Barca wyczynia w LaLiga to nie ryzykowałbym tutaj BTS-em. Jedyna nadzieja w Messim. On musi udźwignąć ten bardzo trudny mecz na Wembley. Ciekawe czy Suarez się przełamie bo ciekawostką jest fakt, że ostatniego swojego gola w wyjazdowym mecz Ligi Mistrzów strzelił trzy lata temu w 2015 roku!
@edit: jakże badzzo się pomyliłem. Czyżby Barca w LM to całkiem inna drużyna niż w LaLiga? :d
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Napoli - Liverpool / over 47,5 punktów karnych
Atletico - Brugge / over 2,5
AKO: 2,14 w Betsson
We Włoszech typowy mecz walki, mogło być więcej kartek, ale że nie ma, to linia fajna do złapania, sędziuje Kassai, to dodatkowy ✅
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Próbował ktoś może grać na liczbę strzałów na bramkę? Tak spoglądam sobie na te mecze, które oglądałem na żywo, potem na oficjalne statystyki, i doprawdy czasem trudno to pojąć. Napoli - Liverpool. OK, mecz pt. duży zawód, niewiele się działo, a Liverpool zaprezentował się jakby był jakąś przypadkowo dokooptowaną do LM drużyną z kraju trzeciego świata... ale 4 celne strzały w całym meczu (LFC zero)? Jak oni to liczą? Definicja strzału wg UEFA musi być przeciekawa.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
City + Juve + Bayern + PSG (handi 0:1) + Atletico + BVB - najmocniejsi faworyci swoich spotkań w moich oczach, czyli zgodnie z niepisanym prawem każdego typera... ktoś wtopi;) Pytanie, kto?
@4.65 kurs za powyższy zestaw
No, czyli Bayern był &quot;tym zespołem&quot;...;)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Panowie jak wiemy Liverpool rzuca większość sił na 1 połowy, następny mecz w LM mają u siebie ofiarę do pożarcia. The Reds dostali małej zadyszki, ale teraz jest przerwa na mecze międzynarodowe i po niej LFC niech ruszą ponownie z kopyta. Rywal na przełamanie idealny. Wcześniej zagrają w lidze wyjazd z Huddersfield i jeśli polecą jak trzeba to kursy, które proponuje polecą w dół...?
Liverpool - Red Star Belgrad
over 1.5 HT @1.67
over 2 HT @2.35
Liverpool -1.5 HT @2.07
Jeśli ma być pogrom a tak się zapowiada, to 1 połowa powinna obfitować w gole. Co myślicie?
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Wirtam. Mam pytanie, jak myslicie czy Tottki maja szanse na awans z grupy? Kurs na taki zaklad jest w granicy 5 i wydaje mi sie ze jest to wielce prawdopodobne a Wy jak myslicie?
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Wirtam. Mam pytanie, jak myslicie czy Tottki maja szanse na awans z grupy? Kurs na taki zaklad jest w granicy 5 i wydaje mi sie ze jest to wielce prawdopodobne a Wy jak myslicie?
Dużo zależy od następnego meczu z PSV a nie będzie łatwo bo chyba nadal nie zagra Eriksen, Dele Ali, Dembele i ktoś jeszcze... Taki mam cynk od kibica Spurs. Kusi mnie over 2.5 w Eindhoven
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ja mysle zeby wejsc grubiej w Psg over 1.5 kurs 1.44 plus Liverpool -Crvena Liv over 1.5 dla podbicia CALOROCZNY daje1.07 razem daje nam 1.54 Wedlug mnie bet wydaje sie pewny....Napoli to nie OGORKI ale na wyjezdzie odstaja a Paryz to klasa
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Messi z poważną kontuzją, opuści mecz z Interem na 100% i teraz pytanie, czy Barca poradzi sobie bez niego? Bo moim zdaniem nie i kursy na X2 Inter są super teraz
 
lukasz-ck 54

lukasz-ck

Użytkownik
CSKA bez podstawowego bramkarza Igora Akinfeeva ktory jak wiadomo pauzuje za czerwień i dlatego widzę szanse w tym meczu na strzelca bramki Dzeko za @1.90.Myślę że CSKA łatwo nie odda punktów zagra odważnie i zdobędą bramke przez co moja prognoza to 1/BTS za @2.92.Co sadzicie?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Jak ktoś ma Cyfrowy Polsat bez płatnych kanałów z LM, to dziś poogląda w gratisie.
Cyfrowy Polsat przygotował niespodziankę dla wszystkich abonentów. We wtorek, 23 października w ramach otwartego okna fani Ligi Mistrzów UEFA − niezależnie od posiadanego pakietu telewizji satelitarnej − będą mogli obejrzeć 8 rozgrywanych tego dnia meczów bez dodatkowych opłat.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam Panow...No to mamy lustrzane odbicie spotkan w rundzie czwartej i co mi sie narzuca juz dzis warte do gry to bramka dla Pilzna z Realem po kursie 1.8 wydaje sie ze skoro na wyjezdzie mogli pyknac plus przy stanie 0-0 setka zmarnowana to dlaczego by nie u siebie kurs zacheca. Natomiast wydaje mi sie ze sensacja rozgrywek grupowych LM bedzie odpadniecie PSG .Ogldalem caly mecz z Napoli i widze ze cos tam nie gra z przodu plus brak skuczetnosci byc moze to to ze na codzien graja tylko z ogorkami i brakuje im meczow o stawke.Zrobilem sobie symulacje wynikow do konca rundy grupowej i jezeli Paryzanie przegraja w Neapolu ( dla mnie bardzo prawdopodobne i to Napoli jest dla mnie faworytem poniewaz PSG gra slabo na wyjazdach) to na 99 procent nie wychodza z grupy bo nawet jesli pocisna Liverpool u siebie i Zvezde na wyjezdzie a Druzyna Kloopa ogra Napoli w ostatniej kolejce u siebie to chlopaki leca, ale w takim przypadku bedzie pewien faworyt do wygrania LE pewnie po kursie 1.16 heheheheheheh.Pozdrawiam
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
6.11.2018
Kusi kurs na czysty win Borussi z Atletico. 4,48. Ekipa Piszczka wygląda w tym sezonie bardzo dobrze. Fakt Bundesliga obniżyła w tym roku trochę poziom, ale Borussia wyraźnie się wyróżnia. Przecież wygrali z Atletico w Niemczech aż 4:0. Dla mnie to mega promocja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom