>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. kolejka LOTTO Ekstraklasy (19.10-22.10.2018)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Cracovia - Górnik Zabrze typ 1 kurs 2.05 Fortuna

Cracovia ma dramatyczną ostatnio serie. Porażka w meczu derbowym z Wisła Kraków dwoma bramkami. Remis z Zagłębiem Sosnowiec,Podbeskidziem,Legia Warszawa.. Zwycięstwo w Pucharze Polski z ROW Rybnik. Zwycięstwo u siebie w meczu ligowym z Wisłą Płock. Porażka z Jagiellonia,Piastem,Zagłębiem. Ten ostatni bilans nie wygląda zbytnio za dobrze. Jeśli chodzi o Górnik także nie mają owocnych wyników. Ostatnio prowadzenie nad Lechem dwoma bramkami ,ale prowadzenie nie zostało utrzymane. Zwycięstwo w Pucharze Polski z bardzo słabym zespołem z Unii Hrubieszów. Porażka w meczu derbowym z Piastem Gliwice ????. Porażka na swoim obiekcie z Jagiellonia. Można przytaczać wiele spotkań, ale trzeba powiedzieć, że pomiędzy dwoma ekipami jest różnica zaledwie dwóch punktów. Cracovia po ostatnich przegranych derbach po prostu nie może pozwolić sobie na dalszą kompromitację. Czuję, że Probierz wyprowadzi jeszcze pasów z tej kryzysowej sytuacji i wyjdzie ze strefy spadkowej w bezpieczne miejsce w lidze. W przypadku wygranej Cracovii i Zagłębia zespół z Zabrza będzie zajmował miejsce na które zasługuje i na to w tej kolejce ogromnie liczę. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Lechia bts
Jaga bts
Legia bts
Miedź over 1.5 gola
Ktoś coś podobnie myśli ??
Jakieś argumenty dlaczego tak, a nie inaczej? Jeżeli chcesz podawać suche typy to załóż swój temat w odpowiednim dziale, ten do tego nie służy //Waldi1979
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Cracovia - Górnik Zabrze typ 1 kurs 2.05 Fortuna

Cracovia ma dramatyczną ostatnio serie. Porażka w meczu derbowym z Wisła Kraków dwoma bramkami. Remis z Zagłębiem Sosnowiec,Podbeskidziem,Legia Warszawa.. Zwycięstwo w Pucharze Polski z ROW Rybnik. Zwycięstwo u siebie w meczu ligowym z Wisłą Płock. Porażka z Jagiellonia,Piastem,Zagłębiem. Ten ostatni bilans nie wygląda zbytnio za dobrze. Jeśli chodzi o Górnik także nie mają owocnych wyników. Ostatnio prowadzenie nad Lechem dwoma bramkami ,ale prowadzenie nie zostało utrzymane. Zwycięstwo w Pucharze Polski z bardzo słabym zespołem z Unii Hrubieszów. Porażka w meczu derbowym z Piastem Gliwice ????. Porażka na swoim obiekcie z Jagiellonia. Można przytaczać wiele spotkań, ale trzeba powiedzieć, że pomiędzy dwoma ekipami jest różnica zaledwie dwóch punktów. Cracovia po ostatnich przegranych derbach po prostu nie może pozwolić sobie na dalszą kompromitację. Czuję, że Probierz wyprowadzi jeszcze pasów z tej kryzysowej sytuacji i wyjdzie ze strefy spadkowej w bezpieczne miejsce w lidze. W przypadku wygranej Cracovii i Zagłębia zespół z Zabrza będzie zajmował miejsce na które zasługuje i na to w tej kolejce ogromnie liczę. Pozdrawiam trzymajcie się.
Oglądałeś ostatnie spotkania obu drużyn?, czy grasz tak po prostu bo nienawidzisz gości za miedzy?. Racja, że Górnik przegrał z Piastem, ale w drugiej połowie to Zabrzanie napsuli dużo krwi Piastowi, ale skończyło się to jak skończyło. Górnik w ostatnim spotkaniu ligowym wypadł zdecydowanie lepiej niż Cracovia, która przegrała jeden z najważniejszych spotkań ligowych. Do składu powrócił Żurkowski, który znowu wchodzi na swój poziom. Fajnie, że na ławce usiadł Matuszek, który jest bezproduktywny,a przydała by się jeszcze ławka dla Wiśniewskiego. W jego miejsce mógłby wskoczyć Wolniewicz, który też może nie zachwyca, ale w poprzednim sezonie grał tam bardzo często. Świetną zmianę dał ostatnio Nowak, który rozruszał prawą stronę. Do składu po przerwie wracają bracia Wolsztyńscy - nareszcie!. Tym samym Zapolnik siada na ławkę, a Angulo ma w końcu z kim współpracować, a chcę dodać, że przed kontuzją Rafała ta współpraca wyglądała bardzo dobrze. Ja sam jeszcze od samego typu się wstrzymuje ;).
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Lechia bts
Jaga bts
Legia bts
Miedź over 1.5 gola
Ktoś coś podobnie myśli ??
Jakieś argumenty dlaczego tak, a nie inaczej? Jeżeli chcesz podawać suche typy to załóż swój temat w odpowiednim dziale, ten do tego nie służy //Waldi1979
To nie typy tylko temat do rozmowy na 12 kolejkę tej fantastycznej 8 ligi mistrzów
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Płock @2,18

Bardzo przyjemny kurs na Miedziowych! W Wiśle zmiana trenera, forma co tu dużo pisać słaba. Na wyjazdach Nafciarze spisują sie bardzo słabo! Zagłębie u siebie bardzo mocne. Ogólnie moim zdaniem maja lepszy skład. Trzeba zacząć odbudowywać zaufanie swoich sympatyków po ostatnich nie najlepszych wynikach. Pewne zwycięstwo Zagłębia Lubin!
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
✅ZS-Miedzianka
Typ :Bts✅
Kurs: 1.71 @ caloroczny
Bez zbytniego rozwlekania,mamy tu najlepsze ekipy w ekstraklapie jezeli chodzi o overy.Srednie obu ekip to 3.5 i 3.2 gola na mecz wiec mozna sie smialo sklaniac do btsu.Dodatkowo mamy w powyzszych druzynach 2 walke o lidera klasyfikacji strzelcow, Sanogo i Forsell maja po 6 goli i sadze,ze to bedzie ich dzien.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Piast Gliwice -:- Lechia Gdańsk
obie strzelą gola @ 1.63
Fortuna
Wynik: 1:1


Po przerwie na reprezentacje lubią zawsze padać ciekawe i zaskakujące wyniki, dlatego po raz kolejny idę w stronę goli. Obie ekipy prezentują obecnie podobny poziom dzięki, któremu znajdują się w czubie tabeli. Mam nadzieje, że nie będą to szachy i zobaczymy dość niezłe widowisko. Piast u siebie jest jedną z najmocniejszych drużyn w tym sezonie, bowiem zanotował cztery zwycięstwa i porażkę z Legią 1:3, choć wyglądali zdecydowanie lepiej niż Wojskowi. W każdym z tych spotkań gospodarze przynajmniej raz trafiali do siatki rywala i myślę, że tym razem będzie podobnie. Co do skłądu, to dalej mam zastrzeżenia jeśli chodzi o Papadopulosa, lecz trener Fornalik raczej tu niema na kogo innego postawić. W swoje ręce strzelanie goli powinni wziąć Badia czy Mak, którzy dobrze wypadają w ostatnich spotkaniach. Do składu powraca Jodłowiec, który będzie się starał wrócić do swojej dobrej dyspozycji. Złego słowa nie można napisać o Lechii, która zdecydowanie lepiej wypada w spotkaniach domowych niż w tych wyjazdowych, ale i tu również jest groźna. Goście w tym sezonie prezentują solidny futbol, który przykuwa oko. Jestem ciekaw czy od pierwszych minut zobaczymy Sobiecha, który miał wejście smoka. Bardzo dobrze wygląda Haraslin, Michalak i Paixao, a dobrze pomagają im Lipski oraz Kubicki. Zesłany do rezerw został Peszko i tyle. Tak jak wspomniałem wyżej, mam nadzieje, że nie będzie to mecz szachów i obie drużyny wyjdą tu z odpowiednią motywacją zdobycia trzech punktów. Przy obecnej formie strzeleckiej obu drużyny goli również nie powinno zabraknąć.​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Co do skłądu, to dalej mam zastrzeżenia jeśli chodzi o Papadopulosa, lecz trener Fornalik raczej tu niema na kogo innego postawić.
Ja akurat co do tego zawodnika nie mam żadnych zastrzeżeń, może wirtuozem piłkarskim nie jest ale nie odpuszcza i w każdym spotkaniu walczy i daje z siebie wszystko. Inna sprawa, że faktycznie Fornalik na tej pozycji nie ma żadnego pola manewru. Parzyszek to na razie niewypał, ten cały wynalazek Ayong ala &quot;Samuel L. Jackson z Pulp Fiction&quot; to też nie wiadomo o co chodzi. Jak taki Papadopulos wypadnie za kartki to tylko na jeden mecz i można to jakoś przetrwać ale jak złapie kontuzje to będzie tragedia także powinni na niego dmuchać i chuchać.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Lechia strzeli powyżej 1,0 bramki @ 1,82 Lvbet

Ostatnie dwa domowe mecze często tracący gole Piast zakończył na zero z tyłu, ale to bardziej zasługa rywali. Arka właściwie nie pokazała nic, lepiej wypadł Górnik chwilami nawet mocno dociskał, zdobył bramkę, ale jednak ze spalonego. Lechia to zespół ofensywny, stwarza dużo sytuacji, razem z Wisłą Kraków gra najlepszy atak w Ekstraklasie, dlatego uważam, że zdobędzie co najmniej jedną bramkę.
▶ Zwrot
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin kurs 3,4 fortuna.
Ja dziś idę w stronę Pogoni.
Ostatnio w gazie, Jagiellonia odwrotnie.
Kurs 3,4 po spadkach nawet z 4,5 nadal spore value.
W przerwie reprezentacyjnej chłopaki ostro zapieprzali na treningach - byłem - widziałem.
Do tego smaczki przed meczem - kara dla Deleva wstrzymana, ja ładuje portowców pod sufit.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Garść statystyk przed tą kolejką oraz typy:
1. Tabela przedstawiająca po jakich sytuacjach bramkowych zespoły strzelają gole lub tworzą okazje bramkowe

2. Tabela ukazuje ilość sytuacji stworzonych przez zespoły po 11 rozegranych kolejkach Ekstraklasy

3. Tabela ukazuje ilość sytuacji stworzonych przez przeciwników tych zespołów po 11 rozegranych kolejkach Ekstraklasy

4. Tabela przedstawia w jaki sposób zespoły w dotychczasowych 11 kolejkach zdobywały gole oraz jak tworzyły okazje bramkowe

5. Tabela przedstawia w jaki sposób zespoły w dotychczasowych 11 kolejkach traciły gole oraz w jaki sposób dopuściły przeciwników do okazji bramkowych

6. Tabela ukazująca podania kluczowe, ilość groźnych sytuacji oraz expected goals po 11 kolejkach

Typ:
Jagiellonia - Pogoń ⛔
Typ: Pogoń lub remis
Kurs: 1.63
Unibet

Wybieram taki typ ze względu na ostatnie 3 kolejki spotkań ekstraklasy.
Poniżej wklejam statystyki ligowe Jagiellonii:

A tutaj Pogoni:

Opis:
- Pogoń w ostatnich trzech meczach miała odpowiednio 1.49, 1.35, 0.95 xGF czyli goli przewidywanych strzelonych natomiast należy zwrócić także uwagę na to jak dobrze radziła sobie defensywa – odpowiednio 0.60, 0.38, 0.51 xGA czyli przewidywanych goli straconych
- zupełnie odwrotnie wygląda sytuacja Jagielloni, która z kolei ma ogromne problemy z tworzeniem sobie sytuacji bramkowych 0.88, 0.23, 0.34 xGF natomiast rywale ze sporą swoboda tworzą sobie dobre okazje strzeleckie – 0.60, 1.58, 1.99 xGA. Tylko Górnik będący w słabszej dyspozycji nie potrafił zbytnio zagrażać Jadze.
- warto również zwrócić uwagę na podania kluczowe, jak Jaga zeszła z tonu względem początku sezonu – ostatnie 3 spotkania ligowe to zaledwie odpowiednio 3, 1 i 2 podania kluczowe
Widać gołym okiem że coś się w Jadze zacięło. Fatalny mecz przeciwko Śląskowi przegrany 0-4 (a powinni przegrać jeszcze wyżej) oraz również fatalny przeciwko Koronie, który powinni przegrać w takim samym stosunku. A przypomnę że gola Jadze podarował Rymaniak natomiast to Korona tworzyła sobie doskonałe okazje strzeleckie, niestety zawodziła skuteczność. Mecz zakończył się wynikiem 1-1. No i dobrze to wygląda jedynie na tablicy wyników bo jeśli chodzi o grę to była tragedia. Nie wiem czy formuła się powoli wyczerpuje? Czy przypadkiem nie czai się jakiś większy kryzys w Jadze. W drużynie widać chyba zbyt dużą pewność siebie, czasami taką nonszalancje, panuje sielankowa atmosfera co może się nagle zemścić.
Co się zmieniło w Pogoni względem początku sezonu? Dwie istotne sprawy. Po pierwsze Majewski zaczął być takim liderem z prawdziwego zdarzenia, bierze ciężar gry na siebie, co ważne nie boi się zagrywać trudnych piłek jak i oddawać strzałów z dystansu. Po drugie w końcu Pogoń gra napastnikiem czyli Buksą. Runjaic skleił dobrze defensywę, w środku ma kto rozgrywać i ma kto strzelać. Jeśli Mamrot nie dokonał jakiegoś wstrząsu w drużynie w czasie przerwy reprezentacyjnej to obawiam się że może się źle dla nich ten mecz się skończyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ:
Lechia Gdańsk wygra co najmniej 1 połowę ✅
Kurs: 2.04 (fortuna)
Obecny lider gra na wyjeździe z drużyną, która ma 1 punkt mniej i plasuje się na 5 miejscu w lidze. Wracamy po przerwie reprezentacyjnej, troszeczkę drużyny odpoczęły od rywalizacji ligowej, ale oczywiście w tym czasie rozgrywały spotkania kontrolne. Zacznę od gości, 4 1 z Zagłębiem Sosnowiec w ostatnim czasie ale też słabszy okres 2 porażek i 1 remisu. W słabym stylu na wyjeździe porażka z Wisłą Płock i Wisłą z Krakowa. Jakby nie patrzeć to Lechia zajmuje 3 miejsce w tabeli uwzględniającą mecze na wyjeździe (6 spotkań - 10 punktów). Nie wiem jaka będzie decyzja trenera Stokowca do Haraslima, gdyż we wtorek Słowak grał w Belfaście 70 minut w spotkaniu u21. Warto zwrócić uwagę na brak Nalepy. Szybko podgląda na występy Nalepy i 1 mecz bez niego w składzie Lechia wygrała na Pogoni 3:2. Lechia w tym sezonie ma sporo jakości, zdaje się, że trener znalazł odpowiednie ustawienie składu. Jedynie co może mieć jakiś mniejszy wpływ na zespół to zachowanie Sławka Peszki w stosunku do jednego z trenerów Lechii, obecnie Peszko został zesłany do rezerw.
Jedną z rewelacji w tym sezonie jest drużyna trenera Fornalika. Bardzo dobra praca zespołu popłaca, gdyż zespół jest na 5 miejscu w tabeli. U siebie grają naprawdę dobrze, 1 miejsce pod względem gier u siebie, na 5 spotkań aż 12 punktów. Jedyna wpadka u siebie to ta z Legią Warszawa. Jestem niezwykle ciekaw jak trener Piasta wystawi ofensywę na to spotkania, ma trochę bogactwa w ataku i ktoś będzie musiał usiąść na ławce rezerwowych (z tych graczy: Felix, Badia, Mak, Valencia). Raczej jedyny napastnik, dobry napastnik Papadopulos ma pewny plac. Jego naturalny zmiennik Parzyszek od 3 meczy nie powąchał murawy, jak dla mnie do odstrzału w zimie. Kurcze, patrząc kogo pokonali w tym sezonie u siebie Piastunki to można przytaknąć: Cracovia, Górnik Z., Arka oraz Zagłębie Lubin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Piast - Lechia
Typ: 2
Kurs: 3.05
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
No i wracamy do piłki klubowej. W tym do Ekstraklasy, gdzie dzis w Gliwicach mecz zespołów ze ścisłej ligowej czołówki. Lechia to aktualny lider, lecz Legia zgromadziła tyle samo punktów. Piast traci do Lechii zaledwie jeden punkt i zajmuje piąte miejsce. Liga tradycyjnie jest już bardzo wyrównana, ale moim zdaniem wyniki Piasta są ponad kadrowy stan. O ile Lechia to kwestia po prostu coachingu, który przez większość zeszłego sezonu był słaby i wyniki były gorsze niż być powinne, to sam Piast miał walczyć o utrzymanie, a nie bić się o puchary. Z biegiem czasu dzisiejsi gospodarze powinni spadać w tabeli i znaleźć się w grupie spadkowej. Lechia na pewno celuje w europejskie puchary, a na wyjeździe mimo ostatnich dwóch porażek zgromadziła już 10 punktów, co jest trzecim wynikiem w całej Ekstraklasie. Dwa ostatnie wyjazdy do Gliwic zakończyły się wygraną gości i liczę na powtórkę.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Piast - Lechia 1:1 (4 żk, 2 RR!!)
powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @2,85
forBET ⛔
Mecz rozpoczynający 12 kolejkę, z racji, że jest to kolejka po przerwie reprezentacyjnej nie będę &quot;bawił&quot; się w typowanie zwycięzcy, bo nie od dziś wiadomo, że różnie reagują po takim przymusowym odpoczynku od ligi kluby. Na to spotkanie proponuję typ łączony z forBET, uważam, że 2 bramki powinniśmy spokojnie zobaczyć w tym spotkaniu, Piast w tym sezonie u siebie strzelał w każdym spotkaniu, a Lechia w delegacjach na 6 meczy w 4 strzeliła. Jeśli chodzi o cornery to gospodarze u siebie wykonują ich średnio 7,8 na mecz (9, 5, 6, 9, 10), a Lechia na wyjazdach nabija średnio 4,67 (5, 6, 3, 5, 7, 2), więc teoretycznie przy sprzyjających warunkach sami gospodarze mogą pokryć proponowaną linię, a na pewno goście kilka razy też wykonają cornera, ostatnia kwestia, czyli kartki to mamy tu dwie skrajności, drużyna Piasta łapie najmniej kartek (wraz z Miedzią), do tej pory uzbierała ich tylko 14, co daje średnią 1,27, natomiast Lechia ma na koncie 37 kartek, co daje 3,36 kartki na mecxz i jest to najwyższy wynik w lidze, więc tu w szczególności na ich kartki liczę, a gospodarze może dołożą 1-2 kartki i linia powinna zostać pokryta. Dodatkowym atutem przemawiącym za kartkami jest osoba sędziego, zawody poprowadzi Krzysztof Jakubik, który w tym sezonie pokazał już 32 zółte kartki, co daje mu średnią 5,33, sędziował w tym sezonie 6 meczy. Jako ciekawostkę dodam fakt, że łącząc te 3 wydarzenia w jeden kupon w fortuna da nam to tylko @2,26, więc możemy mówić o sporym value dzisiaj w forBET odnośnie tego zakładu.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
powyżej 2,5 bramek @ 2,0 ⛔
powyżej 9,5 rożnych @ 1,85 ⛔ 1-1 normalnie wyczyn 2 rożne w spotkaniu
STS
Jak wspomniał powyżej Waldi1979 ciężko typować 1X2 po przerwie na kadrę bo ekipy różnie na nie reagują, u jednych kilku zawodników rozjechało się na mecze swoich reprezentacji i mógł wystąpić problem z przećwiczeniem pewnych schematów u innych nie było takiego problemu i można było spokojnie potrenować.
Obie drużyny dosyć dobre staty mają jeżeli chodzi o bramki, dużo strzelają jak i tracą. Piast z bilansem 17-15, Lechia 20-13, obie też starają się grać ofensywnie więc akcji podbramkowych powinniśmy mieć dzisiaj sporo. Ostatnio Piast u siebie wygrał dwa razy po 1-0 więc czas na jakiś mecz z paroma bramkami, Lechia dwie porażki pod rząd na wyjazdach to w końcu też będą chcieli przywieźć jakieś punkty do Gdańska a wynik 0-0 zapewne nikogo tutaj nie usatysfakcjonuje.
Jak zaznaczył kolego wyżej Piast nabija u siebie sporo rożnych i w lidze ogólnie zajmuje 2 miejsce pod tym względem (z 66 rożnych w tym sezonie zdobyli już 4 bramki). Lechia ogólnie nabiła 49 rożnych ale na razie nie udało im się po tym stałym fragmencie gry zdobyć żadnej bramki.
Liczę dzisiaj na bardzo ofensywne spotkanie z wieloma sytuacjami pod jednym jak i drugim polem karnym, rożne powinny być tylko kwestią czasu a bramki też powinny się pojawić. Może Piast nie ma takiego egzekutora jak Lechia w postaci Paixao czy powoli rozkręcającego się Sobiecha ale Papadopulos jest dosyć solidnym napastnikiem i mam nadzieję, że dzisiaj przynajmniej raz wpakuje piłkę do bramki rywala.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1
Lechia lub remis
1,55
Mecz na szczycie, 5 w tabeli podejmuje lidera ale obie te drużyny dzieli tylko 1 punkt.
Piast w tym sezonie u siebie gra hm.. dobrze, na 5 meczy 4 zwycięstwa i porażka lecz te wygrane to były z drużynami z dolnej części tabeli, z Górnikiem Zabrze 1:0 (14 miejsce) z Arką Gdynia 1:0 (9 miejsce) 3:1 z Cracovia (16 miejsce) i 2:1 z Lubinem (8 miejsce) natomiast przegrali z Legią 1:3 (2 miejsce).
Lechia ostatnie 2 wyjazdy to 2 porażki więc pora na przerwanie tej złej passy.
Osobiście uważam, że Stochowiec naprawdę bardzo dobrze ułożył zespół i ich gra wygląda naprawdę dobrze, oczywiście nie w każdym meczu ale w większości...
Liczę, że Lechia nie przegra tego meczu
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 3:1
Sosnowiec lub remis
1,47
Mam nadzieję, że po zmianie trenera w Sosnowu ten pierwszy mecz z nowym trenerem m
będzie bardzo ważny dla większości zawodników aby nie zawieść.
Mecz po przerwie reprezentacyjnej i dla gospodarzy jest to mega ważny sprawdzian, póki co przed ostatnie miejsce i ostatnio gra jest kiepska.
Miedź także ma swoje problemy i po świetnym początku spadli już na 12 miejsce.
Liczę, że Sosnowiec nie przegra tego meczu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 163

rook01093

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: 2 DNB
Kurs 2,15
bukmacher: Totolotek

Sporo o tym meczu zostało już napisane zatem postaram się nie powtarzać a dodać jedynie swoje spostrzeżenia. Mimo, że Piast u siebie jest bardzo mocny to w ostatnim czasie jakby słabiej się prezentował w moim odczuciu. Mieliśmy przerwę reprezentacyjną po której wiadomo, że różnie bywa. Nie stawiam jednak Lechii w roli faworyta a wg mnie będzie to bardzo wyrównany pojedynek. W związku z powyższym taki kurs traktuję jako bardzo dobrą okazję ale na pewno nie jako pewniak bo wygrana Piasta 2:0 nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem.
EDIT: literówki
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Nie będę się wymądrzał. Ale Pogoń z 4 zwycięstwami pod rząd w lidze a Jaga bez żadnej wygranej w ostatnich 3 kolejkach ? Dla mnie matematyka ma spore znaczenie w bukmacherce, statystyki już mniej. Tutaj nie ma żadnych zacięć, upadków czy wzlotów. Ta liga jest tak słaba że każdy wygrywa z każdym. Jak mi znajdziecie w jakiejś lidze w świecie mecz w którym lider przegrywa u siebie 0:4 z zespołem który jest poniżej 12 miejsca to szacunek (Jaga-Śląsk 0:4). Zagrałem Jagiellonię za 2,26 choć powtarzam często ze w polskiej lidze powinno się grać tylko BTS-y lub overy bo 1X2 jest mega nieprzewidywalne..
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Jagiellonia wygra @ 2,37 Totalbet

Bardzo mocno ryzykuję, Pogoń wygrała trzy ostatnie mecze, jednak w tych spotkaniach rywale zrobili mało aby padły inne wyniki. Dowodem jest liczba groźnych sytuacji bramkowych, łącznie Zagłębie Lubin, Wisły Kraków i Płock stworzyły zaledwie cztery takie akcje. Dla porównania z Pogonią po tyle samo groźnych sytuacji stworzyły Miedź czy Cracovia a Lechia nawet pięć. Jagiellonia gra w pewien cykliczny sposób i te słabsze mecze będą się zdarzać. Po prostu w Ekstraklasie statystycznie nawet czołowe zespoły po dwóch, trzech wygranych meczach tracą punkty. Jednocześnie myślę, że dla Białostockiego zespołu odpoczynek od zwycięstw w tej rundzie nie będzie trwał dłużej niż dwie kolejki.
✅ Wygrany
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom