Zwycięzcy debla 2017: Hao ching Chan/Latisha Chan

Zwycięzcy debla 2017: Johanna Larsson/Kiki Bertens

Otrzymane punkty reputacji: +19
dx2 221,7K

dx2

S.Zheng-Yastremska 1 ⛔

Juz tylko dwa tygodnie grania regularnych turniejow WTA i praktycznie skonczyly sie juz duze turnieje. Sprobuje stad wziac zawodniczke chinska. Saisai Zheng i Yastremska to kompletne przeciwienstwa. Chinka gra bardzo delikatnie i regualrnie, a Yastremska to typowa tenisistka silowa. Obydwie spotkaly sie niedawno w prestizowym Pekinie i gora byla Zheng. Yastremska z pewnoscia bedzie probowac sie odegrac za ta porazke, ale na moje oko to Zheng podejdzie do tego meczu tez ambicjonalnie, bo Chinka spora czesc tego sezonu stracila, a azjatycki klimat wciaz powinienem sprzyjac Chince, ktora na moj gust gra calkiem przyzwocie i nawet z duzo lepszymi zawodnikami byla w tej azjatyckiej czesci sezonu nawiazac walke lub urwac seta duzo bardziej uznanym nazwiskom. Turniej mniejszy, ale zaryzkuje ze Chinka ogra drugi raz Yastremska.
Oczywiscie nie polecam szalec ze stawkowaniem i mimo dobrego kursu brac do tego jeszcze 1-2 typy, redukujac stawke. Moja aktywnosc na tym forum zbliza sie juz do konca jak juz zaznaczylem , wiec moge sobie pograc takie niepewne typy for fun za tegoroczny wyrobiony bilans. Niemniej jednak zaznaczam, ze to juz turniejowe ostatki i jesli ktos chce sie skusic to polecam brac poprawke na stawkowanie tutaj i duzo bardziej koncentrowac sie na meczach granych w tym tygodniu w Szanghaju.

tarki16 5,2K

tarki16

Bertens + Strycova ⛔
Holenderka walczy o Singapur, więc o odpuszczaniu nie ma tutaj mowy, jeśli gra obecnie swój najlepszy tenis, to zmiata rywalki w Linzu. Rosjanka wraca po przerwie, dobrze zapowiadają się kariera została zastopowana przez liczne kontuzje, ostatnio wróciła do dobrej gry, wygrała turniej WTA International, ale z zawodniczką walczącą o pierwszy w karierze występ w WTA Finals jest bez szans.
Strycova, zawodniczka, która lubi grać na hali, oglądałem jej wczorajszy mecz z Flipkens, jestem spokojny o wynik. Zdarzają jej się często fochy, rzucanie rakietami jak nie idzie, ale to taki charakter, obecnie tego nie widać. Pliskova, ta gorsza z sióstr, siostrze chyba nigdy nie dorówna, próbuje przebić się do topu, ale od paru lat nie wychodzi i melduje się pod koniec pierwszej setki rankingu. Gra ofensywnie, ale jest strasznie nieregularna, i to odbije się na wyniku. Strycova rok temu tutaj wygrała, więc nie odpuści, to dobra przeprawa przed finałem Fed Cup w Czechach

quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Bertens + Strycova
Granie na Strycowa po wczorajszym meczu i po kursie 1,40? No nie gadaj...nie zapominaj, że Pliskova to lewa ręka z dobrym serwisem, co będzie dużym atutem w hali. Strycowa wczoraj z kolei duże problemy z Flipkrns, przegrywała przecież już 1:5 w pierwszym secie i.ogólnie wygrała po dwóch tajach. Zdecydowanie lepszą opcją jak dla mnie jest set Pliskovej ⛔

chyczy 82,5K

chyczy

Bertens/ over 18.5 g @2.06 fortuna
⛔
Ciekawy meczyk w Austrii. Gasparyan ostatnio zamiata na hardzie i liczę, ze dzisiaj również zagra dobry tenis, aczkolwiek dostać Bertens to już co innego niż jakieś wta100-200. Holenderka wczoraj nie wyglądała jakby przyjechała tutaj, bo po drodze do Holandii + nie wiem jak obecnie wygląda skład na finały WTA, ale wydaje mi się ze Bertens przy ewentualnej wygranej tutaj ma szansę się zakwalifikować, a ze gra można powiedzieć z dobrze się zapowiadającą, aczkolwiek nie zbyt ograną zawodniczką tym lepiej. Over 18.5 to naprawdę nie wymagająca linia i liczę, ze się gładko pokryje.

adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gasparyan @2,2⛔Jak złapała właściwy rytm to się pojawiły kłopoty zdrowotne
Lvbet
Ja dalej idę konsekwentnie w Margarite. W ostatnich meczach dała zarobić sporo kasy i liczę że dziś będzie podobnie. O Gasparyan pisałem dużo podczas turnieju w Taszkiencie. Duży talent z fantastycznym jednorecznym backhandem. Ostatnie kilkanaście miesięcy to przerwa spowodowana kontuzja i operacjami kolana Ale widać że wraca na właściwe tory. Gra na hardzie a zwłaszcza w hali jej służy. Mocny serwis i ostre uderzenie z głębi kortu. Giorgi tez mocno bijaca ale czesciej traci kontrole nad zagraniami. W formie lepszej wydaje się być Rosjanka i to ona powinna być góra a patrząc na to kto został może uda się dojść do finału a nawet go wygrać i podtrzymuje to co pisałem że jeżeli ominął ja kontuzje to w przyszłym roku top 20 a może i wyżej.

Giorgi 1.60 STS ✅
Kamila pod dachem jest zawsze bardzo groźna. Serwis plus bezkompromisowa gra to po prostu jej tenis. Czasami to irytuje, momentami zagrywa tak, że ręce same składają się do oklasków. Długie wymiany to nie jej bajka i tyle w temacie. Jej rywalka z Kiki zagrała naprawdę przyzwoicie. Ładny ma ten pojedynczy bekh, plus slajs. W starciu z tak agresywnym tenisem może sobie nie poradzić i Włoszka może ją zdominować.

Otrzymane punkty reputacji: +6
C 18

crisardo

To jest kpina ze strony organizatorów ten dębem w tianjin.
Mecz półfinałów jedne miały w czwartek, drugie w piątek (to jeszcze rozumiem) i dzień przerwy sobota i w niedziele finał. Nigdy tak nie było że był jakiś dzień przerwy

dx2 221,7K

dx2

Q.Wang-Yastremska 1 ⛔ &lt;no niestety wczorajszy mecz Muguruzy zostawil tu swoje pietno ... glebi returnu u Wang dzis nie bylo zadnej... o jeden mecz za daleko dla Wang jak jak to ujal nawetvkomentator&gt;
Naprawde mloda Ukrainka gra tutaj bardzo dobrze. Mialem okazje zobaczyc jej az dwa mecze tutaj. Pierwszy ze Saisai Zheng, ktory typowalem w kierunku Zheng i Chinka tam wcale nie grala zle i dzis zwycieski mecz z Shuai Zhang. Yastremksiej naprawde pileczka tutaj siedzi, jest moc i wynik.
Mimo wszystko ciezko szukac byloby mi wskazac faworytke inna niz Qiang Wang. Chinka po prostu gra sezon swojego zycia tzn. ona miala wiele dobrychi wyrownanych meczow w tamtym sezonie z czolowymi zaowdniczkami, ale ostatecznie zawsze je przegrywala. W tym turnieju jednak zaliczyla juz swoje pierwsze zwyciestwo nad zawodniczkami TOP 10, najpierw pokonujac Svitoline, a dzis po wspanialym meczu pokonala Muguruze.
Chinka po prostu od Igrzysk Azjatyckich, gdzie zdobyla medal gra znakomicie. Zobaczymy jaki bedzie kolejny sezon Qiang Wang bo zapowiada sie niezle.
Ja tu widze praktycznie tylko jedno &quot;ale&quot;. Nikt oporcz Chinki nei rozegral na przestrzeni ostatniego miesiaca tylu meczow (no moze jedynie Sabalenka bedzie porownywalna pod tym wzgledem).
To jest jednak final, ostatni azjatycki turniej i jest szansa na kolejny tytul w tym roku dla Wang, wiec ona nie ma powodu by sie tutaj oszczedzac, a tytul to zawsze tytul. Mimo dobrej gry mlodziutkiej Yastremskiej, dla ktorej to z kolei jest pierwszy final na tym poziomie karierze i ktora do tej pory nie zagrala w dalszej rundzie niz cwiercfinal. Maly kurs nieoplacalny, ale po dzisiejszym starciu Chinki z Muguruza to i tak biore do zakladu kombinacyjnego, bo to jesli Wang zagra dzis na podobnym poziomie jak z Muguruza to ten mecz finalowy wygra.