>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
A 320

azael

Użytkownik
Ja postawię 3:1 Rosjanki 4.20 To dopiero drugi bet na tych mistrzostwach wczoraj Japonki dały solidnie zarobić może i dzisiaj się uda
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Ja postawię 3:1 Rosjanki 4.20 To dopiero drugi bet na tych mistrzostwach wczoraj Japonki dały solidnie zarobić może i dzisiaj się uda
Aktualnie ten zaklad stoi po jakieś 3.4. Pod koniec 2 seta przy 20:21 można było łapać prawie po 6
 
A 320

azael

Użytkownik
Aktualnie ten zaklad stoi po jakieś 3.4. Pod koniec 2 seta przy 20:21 można było łapać prawie po 6
Po ile stoi po tyle stoi. Wejście na forum i napisanie posta też czas zajmuje. Jak lepiej się poczujesz to mogę napisać że i po 2.50 zagrałem
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
15.00 Puchar Słowacji
Bardejov - Trnava
Typ: Trnava wygra obie połowy -&gt; 2.74
Kurs z fortuny.
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w drugiej lidze, grają bardzo słabo. W obecnej sytuacji nie wydaje mi się, aby puchar był dla nich priorytetem. Jasne, można tutaj się fajnie wypromować, ale czy Bardejov ma na to szanse? Wątpię. Trnava wszystkim dobrze znana, powinna wreszcie pewnie wygrać swój mecz, bo ostatnio trochę spuścili z tonu. Rywal na przełamanie idealny, to może być łatwy mecz. W poprzednich rundach Trnava pewnie wygrywała swoje spotkania. Nie ma co grać bardzo grubo, bo wiadomo to puchar. Aczkolwiek warto spróbować.
E:. W nawiązaniu do posta poniżej. Trnava nie zagra w najsilniejszym zestawieniu. Co nie zmienia faktu, że zdawałem sobie z tego sprawę i dalej zdania nie zmieniam ????
Oczywiście plus dla kolegi poniżej, za czujność. Przynajmniej każdy ma klarowność sytuacji.
 
A 320

azael

Użytkownik
Przyznam się że zagrałem Sparta-K Vidnoe po kursie 10.50 i do przerwy gwałcą swoje rywalki 24 punktami. Jak mi się trafiają codziennie takie kursy to nie wiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom