>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga C 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Serbia
Typ: żółte kartki over 5.5
Kurs: 2,45
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
To spotkanie to będzie wojna i liczę tutaj na sporo fauli i kartek. Wiadomo jaki stosunek mają do siebie oba kraje i tutaj nikt nie będzie przebierał w środkach. Spodziewam się bardzo agresywnego, żeby nie powiedzieć brutalnego spotkania i myślę, że ta linia na żółte kartki zostanie spokojnie pokryta. Tutaj nikt nie będzie odstawiał nogi i każda drużyna będzie chciała jak najbardziej dać się we znaki rywalowi. To w zasadzie tyle, nie ma sensu pisać nic więcej i lać wodę. Po prostu w tym spotkaniu powinno iskrzyć i spodziewam się bardzo agresywnego spotkania. Może nie ma między tymi nacjami aż takiej agresji jak chociażby między Serbami i Chorwatami czy Serbami a Albańczykami ale i tak myślę, że będzie to brutalny mecz.
⛔ 5 żółtych kartek
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Z uwagi na............................?
Z uwagi na przeczucie kolego. Oba kraje nie dążą sie szczególna sympatia. Kibice pewnie podkręca troszeczkę atmosferę tego meczu co przeniesie sie na ostrzejsza grę zawodników obu drużyn. Nikt nie każe ci grać tego typu. Moim skromnym zdaniem typ warty uwagi i licze na plus! Powodzenia!
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Uważam, że dość fajny kurs do np. Dubla to zwycięstwo Greków dzisiaj przed własną publicznością.
Widziałem mecz pierwszy na Węgrzech i podobała mi się gra Grecji mimo porażki zagrali bardzo dobrze. Dusili Węgrów dobrze grając atak pozycyjny. To efekt pewnie też tego, że liga Grecka odżyła i kluby z grekami w składach zaczęły wchodzić od LM i LE. Przegrali pierwszy mecz 1:2, ale to wyjazd i teraz jest szansa na szybki rewanż.
Węgierska piłka jest słaba po tym euro 2016 grają jak dziady. Po prostu. Patrzę na mecze wyjazdowe Węgrów to jest to dno dna... Przegrali z Finlandia w lidze narodów, remis z Białorusią czy porażki wcześniej wstydliwe z Luksemburgiem czy Andora. Grecja wraca do lepszego grania i sądzę, że to po prostu na ta chwilę lepsza zdecydowanie ekipa od Węgier. Nie zakwalifikowali się na euro ostatnie czy mundial i myślę, że mogą pomyśleć o dostanie się do następnego euro wraz ze zwycięstwem ligi narodów swojej dywizji.
Grecja @1.75 unibet
1:0 ????
✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rumunia - Serbia
Typ: Mitrović strzeli (występ od początku)
Kurs: 2,8
Bukmacher: fortuna
Analiza : Witam serdecznie! Kolega &quot;Kulfoniasty&quot; napisał co nieco o tym meczu. Zgadzam się, że może być overowo, ale nie podejmuje się typowania 1X2. 10 września, oba zespoły spotkały się w Belgradzie. Serbowie mieli ogromną przewagę (posiadanie 61-39, rożne 10-4, podania 613-304!), ale tylko zremisowali po dwóch bramkach Mitrovicia. W zeszły piątek Serbowie wygrali na wyjeździe z Czarnogórą 2-0, po dwóch bramkach... Mitrovicia. 24 letni napastnik Fulam, dorzucił do tego 5 goli w 8 meczach Premiership. Najlepszy napastnik reprezentacji Serbii, często strzela też duble (10,5 w fortunie), ale nie odważę się zagrać tak ryzykownie w typach dnia. Bo jak nie on, to kto? ;)
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
co do meczu, info juz przetlumaczone w google translate
&quot; Rumunia brakuje połowy zespołu przeciwko Serbii. nasz najlepszy zawodnik z Belgradu, Chipciu , zostaje zawieszony. kapitan Chiriches i najlepszy obrońca są ranni, Pintilii nasz najlepszy środkowy i defensywny pomocnik jest kontuzjowany, Budescu nasz drugi najlepszy atakujący pomocnik po Stanciu to samo. Bicfalvi, nasz trzeci najlepszy środkowy pomocnik, po Pintilii i Marinie, również jest ranny. Anton nie wygląda na to, że może zastąpić którykolwiek z nich, w porównaniu z potencjałem Bicfalvi, który jest blisko nich. Anton również został zawieszony, tak wielkie problemy w środku pomocy, w obronie. Andonenasz najlepszy napastnik wciąż brakuje, po prostu wznowił trening i jest w Brighton U23. inni gracze są w Rumunii U21, gdzie walczą o kwalifikacje. Moti i Balasa nie są powołani , więc jest to tylko dziwny wybór dla tych dwóch, ponadto Grozav i Deac nie są już w dobrej formie .
Nie wiem kto zastąpi Chipciu, Florin Tanase jako starszy nie ma doświadczenia w NT (tylko w klubie, gdzie grał dobrze nawet w Europie). Stoian i Maxim zwykle muszą grać, ale Stoian ma 0 doświadczenia z NT, podobnie jak Tanase. chociaż gra w Serie A. &quot;
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Z uwagi na przeczucie kolego. Oba kraje nie dążą sie szczególna sympatia. Kibice pewnie podkręca troszeczkę atmosferę tego meczu co przeniesie sie na ostrzejsza grę zawodników obu drużyn. Nikt nie każe ci grać tego typu. Moim skromnym zdaniem typ warty uwagi i licze na plus! Powodzenia!
Typu nie negowełem kolego. Pytałem kolego na podstawie czego tak uważasz. Oprócz typu podajemy argumenty przemawiające za bądź przeciw typowi to pomaga podjąć decyzję czy będzie grane czy nie.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Proszę mnie poprawić.. ale zauważyłem na flashscore komunikat, że Finlandia już sobie zapewniła awans a wg mnie chyba tak nie jest... przecież następny mecz jest rewanż z Grecją i z Węgrami... jeżeli oba mecze przegrają a Grecja oba mecze wygra wówczas mamy sytuację, że Grecja i Finlandia mają po 12 pkt.. wówczas o kolejności co decyduje... dwu mecz? czy bramki?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Proszę mnie poprawić.. ale zauważyłem na flashscore komunikat, że Finlandia już sobie zapewniła awans a wg mnie chyba tak nie jest... przecież następny mecz jest rewanż z Grecją i z Węgrami... jeżeli oba mecze przegrają a Grecja oba mecze wygra wówczas mamy sytuację, że Grecja i Finlandia mają po 12 pkt.. wówczas o kolejności co decyduje... dwu mecz? czy bramki?
O kolejności w tabeli decydują kolejno:
1. liczba punktów
2. wynik dwumeczu między zainteresowanymi zespołami (z uwzględnieniem zasady bramek na wyjeździe)
3. bilans bramkowy ze wszystkich meczów grupowych
4. bramki zdobyte we wszystkich meczach grupowych
5. bramki zdobyte na wyjeździe we wszystkich meczach grupowych
6. zwycięstwa
7. zwycięstwa na wyjeździe
8. ranking fair-play
9. ranking UEFA
 
C 66

c11

Użytkownik
Jedno z dzisiejszych spotkań w grupie C to konfrontacja pomiędzy Węgrami, a Estonią. Zdecydowanym faworytem są Węgrzy, którzy walczą o utrzymanie trzeciej pozycji.
Trzeba też powiedzieć, że łatwiejszego rywala nie będą już mieli. Estończycy są zdecydowanie najsłabszą drużyna w grupie 2. Owszem zdobyli jeden punkt dzięki pojedynkowi właśnie z Węgrami, remisując u siebie 3-3. Jednak był to dosyć szalone spotkanie. Gospodarze tego pojedynku na pewno wyciągnęli wnioski z tamtego spotkania i grając u siebie powinni zagrać znacznie lepiej.
Pod względem kadrowym gospodarze również wyglądają znacznie lepiej, ponieważ mają kim straszyć Szalai, Kleinhelser czy Sallai.
Typ 1 @ 1.40 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Serbia - Czarnogóra typ 1 kurs 1.40 forBet
Na początku trzeba powiedzieć, że Serbowie dostali się na Mistrzostwa Świata w Rosji i zaprezentowali się całkiem przyzwoicie. Co prawda nie wyszli z grupy, ale jak wiemy grupa składająca się z takich drużyn jak Brazylia,Szwajcaria i przeciętna Kostaryka ciężko jest wyjść z takiej grupy. Sporo nadziei na pewno mieli w potknięciu się reprezentacji Szwajcarii, ale jednak bo emocjonującym meczu wygrali ostatecznie Szwajcarzy. Rozegrali obie reprezentacji już ze sobą mecz i Serbowie dość pewnie wygrali z Czarnogóra na trudnym wyjazdowym terenie. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Czarnogóra na swoim obiekcie co w zupełności powinno ułatwić Serbom zwycięstwo w tym meczu. Oba zespoły w Lidze Narodów mają porównywalną ilość punktową w tabeli. Różnica to zaledwie jeden punkt. Czarnogóra nie osiąga jakiś piorunujących wyników oba zwycięstwa z Litwa i to było by na tyle, ale jak wiemy Litwini to czołowych reprezentacji nie należą. W tym meczu liczę na pewne zwycięstwo dobrze grającej ostatnio reprezentacji Serbii i utwierdzeniu się w przekonaniu, że to właśnie ta reprezentacja powinna awansować do Ligi B. Pozdrawiam trzymajcie się.
Rumunia - Litwa typ 1 kurs 1.30 forBET
Kurs nie powala na Rumunię, ale według mnie jest to jeden z pewniejszych meczy w Lidze Narodów na ten weekend. Litwini jak wygrywają to z takimi reprezentacjami jak Estonia, Malta, Armenia czy pierwszy raz słysząca przeze mnie Sri Lanka. Przegrywają większość meczy tracą w przeliczeniu na overki to 2.5 brami na mecz oczywiście jest to liczone na oko. Tutaj Rumunia przewyższa o klasę swojego rywala. Odnoszą ostatnio bardzo dobre wyniki m.in.: remis z Serbia, Rumunia, Czarnogóra. Zwycięstwo z Litwa,Finlandia,Chile,Szwecja,Izraelem. Tutaj zbytnio nie ma się nad czym zastanawiać tylko korzystać z nie dużego kursu, ale tak jak mówiłem do dubelka większego w sam raz. Litwini z czterema porażkami w Lidze Narodów już nie mają o co grać natomiast Rumunia jak najbardziej. Według mnie to spotkanie będzie prowadzone do jednej bramki . Liczę po prostu na pewne zwycięstwo Rumunii. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Mają szanse, liczy się bilans bramkowy
dzięki za info, ale na stronie UEFA https://www.uefa.com/uefanationsleague/news/newsid=2575723.html
znalazałem taki zapis:
Group C2: Greece 1-0 Finland
Finland surrendered their 100% record in the group but were still able to celebrate promotion in Athens. Albin Granlund&#39;s 25th-minute own goal gave Greece the lead but Finland, who knew a one-goal defeat would seal promotion due to their head-to-head record against opponents who were the only side that could catch them, held firm.
Z powyższego wynika, że chyba mają awans bo lepszy bilans w bezpośrednim pojedynku. Chodź nie ma na innych stronach potwierdzenia to skoro UEFA, która wymyśliła te rozgrywki to jednak awansowała już Finslandia... może ktoś to potwierdzić?
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Panowie na logike. Wszyscy juz odtrabili nasz spadek mimo ze Wlosi maja 4 pkt a my 1 pkt. Dlaczego? Bo przy rownej ilosci pkt liczy sie dwumecz a nie biedna bramkowy. Finlandia awans
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom