SKA-Neftyanik - Vetlanda BK 1 połowa over 1,5 1.30

pablo95

bo to scam, grasz dopoki przegrywasz, dostajesz bonusy itp.
Nie zycze Ci wygranej bo wiem ze i tak jej nie wyplacisz
poszukaj w google
mimo że niejednokrotnie mnie oszukał robiąc zwroty albo rozliczając niezgodnie z regulaminem to pieniądze na koncie zawsze miałem w 15minut.

xyzz 462

xyzz

wiec graj dalej, zeby pozniej nie bylo placzu
w ciemno zakladam ze jestes duzo na minusie u tego buka albo nigdy nie wygrales powyzej 5k pln

pawel105 2,2K

pawel105

jesli chodzi o 1xbet kiedys tam grałem przez jakis czas udało mi sie ugrać jakiegos tysiaka na plus i wypłacili bez problemu, ale to była jednorazowa moja przygoda z tym bukiem ????

luk-asz 504

luk-asz

15.00 Puchar Słowacji
Bardejov - Trnava
Typ: Trnava wygra obie połowy -&gt; 2.74
Kurs z fortuny.
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w drugiej lidze, grają bardzo słabo. W obecnej sytuacji nie wydaje mi się, aby puchar był dla nich priorytetem. Jasne, można tutaj się fajnie wypromować, ale czy Bardejov ma na to szanse? Wątpię. Trnava wszystkim dobrze znana, powinna wreszcie pewnie wygrać swój mecz, bo ostatnio trochę spuścili z tonu. Rywal na przełamanie idealny, to może być łatwy mecz. W poprzednich rundach Trnava pewnie wygrywała swoje spotkania. Nie ma co grać bardzo grubo, bo wiadomo to puchar. Aczkolwiek warto spróbować.
E:. W nawiązaniu do posta poniżej. Trnava nie zagra w najsilniejszym zestawieniu. Co nie zmienia faktu, że zdawałem sobie z tego sprawę i dalej zdania nie zmieniam ????
Oczywiście plus dla kolegi poniżej, za czujność. Przynajmniej każdy ma klarowność sytuacji.
Plus +++
0:5 (0:1, 0:4). Musieli wreszcie zdecydowanie wygrać, rywal był do tego idealny. Jak widać brak kilku graczy nie był problemem.