>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
slapi 30

slapi

Użytkownik
Z innej beczki:
Przesyłam Wam linki do dwóch stron, które kiedyś miały swoje złote czasy jeśli chodzi o obstawianie meczów skinami z CS:GO, lecz po interwencji Valve musieli się z tego wycofać. Teraz można tam obstawiać tylko za pieniądze lub bitcoiny:
https:// bets4 . pro
http:// csesport . com
bets4.pro bardziej wiarygodne.
O co chodzi? Widzicie tam &quot;notowania&quot; na daną drużynę w oparciu tylko i wyłącznie o zakłady graczy. Czasami &quot;normalni&quot; bukmacherzy (bet365, bwin) dają na jakiś mecz zakłady typu 1.83 - 1.83, a na bets4.pro jest 72-28 dla danej drużyny. Nie są to wyrocznie, ale czasami pomagają w podjęciu słusznej decyzji.
P.S: Jeśli łamie regulamin forum tymi linkami, to proszę usunięcie tego posta.
Na tą chwilę uważam, że są oni żadną konkurencją dla całej reszty dobrze znanych bukmacherów. Odradzam grę w tych firmach.
 
uzytkownik-24118 2,1K
cuadrado12 Wymienili niezłego supporta na aimera bez aima . To nie mogło zagrać, zwłaszcza, że siłą wielu ekip ostatnio był &quot;utillity usage&quot; z którego mouz dobrowolnie zrezygnowało robiąc tą wymianę. Kosztowało ich to kilkaset tysięcy zielonych i przegranego majora ale chyba wreszcie poszli po rozum do głowy (o ile to prawda).
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wiecie może, jak Unibet rozliczy bet na +1.5 mapy PACT, jeśli rozegrali jedną mapę, a później poddali mecz z powodu problemów z internetem?
Powinien być zwrot:
• Jeżeli do rozstrzygnięcia oferty (lub jej części) potrzebna jest mapa dogrywki/dodatkowa mapa oraz jeżeli w ofercie nie określono inaczej, wyniki wynikające z dodanej rozgrywki będą brane pod uwagę na potrzeby rozstrzygnięcia zakładu
. • Aby zakłady były ważne, musi rozpocząć się pierwsza zaplanowana mapa, za wyjątkiem map przypisanych zgodnie z regulaminem rozgrywki uczestnikom pochodzącym z tak zwanego zestawienia „Zwycięzcy” i/lub drabinki górnej. W takich przypadkach mapy te będą brane pod uwagę dla celów rozstrzygnięcia zakładu.
• Aby zakłady były ważne, wszystkie zaplanowane mapy muszą zostać ukończone. Jeśli mecz zostanie przerwany przed jego naturalnym zakończeniem i bez względu na ewentualną decyzję związku sportowego, zakłady zostaną uznane za nieważne, chyba że limit „Handicap”, dla którego postawiono zakład, został ustalony już w momencie przerwania meczu. W takich przypadkach zakłady zostaną rozstrzygnięte na podstawie wyniku uzyskanego w momencie przerwania meczu.
Bo moim zdaniem nie został spełniony ostatni warunek.
Natomiast jeśli ktoś grał czysty win PACT to niestety raczej będzie porażka, bo do uznania zakładu za ważny wystarczy rozegrana pierwsza mapa
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
cuadrado12 Wymienili niezłego supporta na aimera bez aima . To nie mogło zagrać, zwłaszcza, że siłą wielu ekip ostatnio był &quot;utillity usage&quot; z którego mouz dobrowolnie zrezygnowało robiąc tą wymianę. Kosztowało ich to kilkaset tysięcy zielonych i przegranego majora ale chyba wreszcie poszli po rozum do głowy (o ile to prawda).
Nie ma co się oszukiwać. Nadziali się na mine i stracili przez to sporo kapusty. Snax się wyróżniał... ale na tle jeszcze gorszego VP. Myszki myślały, że Snax w końcu wraca na swój poziom, a tu psikus. Obecnie jest to przeciętniak, który dalej leci na łatce sprzed kilku lat, kiedy to znalazł się w topce najlepszych zawodników na hltv.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Na początku miałem rozliczony jako minus, ale po około 10 minutach rozliczyli jako zwrot (bet365). Już pisałem do nich na czacie, a tu nagle gotówka wróciła na konto. Trzymam kciuki za Wasze rozliczenia! Bet365 to jednak solidna firma. Aż szkoda wypłatę tam robić - takie chłopy w porządku ????
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Rozmawiałem przed chwilą na czacie z zagranicznym konsultantem Unibet, bo polski jest nieaktywny, no i powiedział, że przekazał sprawę do odpowiedniego działu, więc trzeba czekać. Ale sam zakład zmienili z przegranego na nierozliczony, więc powinno być dobrze.
slapi , liczę, że 365 jeszcze wróci do Polski, bo uwielbiałem tę firmę ;)
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Zrobią Ci zwrot, zobaczysz.
Bardzo porządna firma, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.
Myślę teraz nad handi -2,5 dla G2 na Dust2 (1.83 jest w bet365). O dziwo jest walka VP na Cache, dlatego się wstrzymuję z decyzją.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Też jestem w miarę spokojny o zwrot. Może ktoś nie spojrzał na przebieg tylko na wynik i poleciały przegrane. A co do tego handi - ja już mam pograne. Przy całej swojej mizerii to jednak na d2 są chyba (przynajmniej w mojej ocenie) nieco lepszą ekipą na duście niż na cache.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Już na Uni zrobili zwrot. Wygląda na to, że z połowa użytkowników sledzacyh forum pograła typ mikaela ???? łącznie ze mną, nie ukrywam.
Natomiast co do meczu VP. No właśnie moim zdaniem cache był od zawsze mapą francuskich druzyn a ostatnio na duscie Polakom wychodziło więc mam dylemat aby stawiać na G2...
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja już rano pograłem G2 na Dust II po 1.72 w BAH, ale jak patrze na ich grę na Cache to już powoli żegnam się z kasą. ???? Spodziewałem sie jednak, że Francuzi nawet bez formy powalczą, a na Duscie wygrają, a tu widzę będzie ciężko.
Obecnie, po tych kursach typu 1.50 na G2 to bym się nie pchał w nich, ale jak będzie nie mam pojęcia
Ps. Boody i Smithzz powinni sobie darować już grę. Oni co mecz zamykają z takimi statami, że płakać się chcę
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Nasi niszczą na Cache (jak to piszę, to jest 16:5[!] dla VP).
Gram VP Dust2 - 2.2 bet365. Osobiście uważam, że może zdarzyć się wszystko.
⛔
Edit: Lipa jak cholera. Gratulacje dla tych, co grali handi -2,5 na G2! Dla Naszych ugrać dwie mapy z rzędu, to już za dużo.
Powodzenia dla każdego!
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie ma co się oszukiwać. Nadziali się na mine i stracili przez to sporo kapusty. Snax się wyróżniał... ale na tle jeszcze gorszego VP. Myszki myślały, że Snax w końcu wraca na swój poziom, a tu psikus. Obecnie jest to przeciętniak, który dalej leci na łatce sprzed kilku lat, kiedy to znalazł się w topce najlepszych zawodników na hltv.
Ale ja uważam że problem ze Snaxem nie leży tylko w tym że nie ma formy. Tylko w tym że nie był, nie jest i pewnie nigdy nie będzie supportem. I brak gościa który rzuci flesza koledze, którego potem mniej widać w tabeli fragów bardzo widać w tej ekipie. Gdyby on wchodził tu 1 do 1 jako powiedzmy secondary AWP to może zostać. Muszą moim zdaniem zrobić miejsce dla supporta, a że snax nie jest w najwyższej formie to wybór tego jednego jest dość prosty.
Ale w sumie jak ma być w formie jak w pierwszej połowie 2018 z tego co mówią wszyscy to treningu indywidualnego w VP nie było i nie wróci do swojej najlepszej formy w miesiąc (o ile wróci kiedykolwiek). A nikt nie da mu kredytu zaufania bo czym on się zasłużył w ostatnim czasie żeby to jego oszczędzić a pożegnać oskara albo chrisa, robiąc snaxowi miejsce jako 2nd AWP i biorąc STYKO jako supporta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom