>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory samorządowe 2018

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam takie pytanie: czy ktoś z was kto grał na zwycięzcę wyborów sam. w miastach w STS i jego kandydat przegrał w I turze ma rozliczony bet jako przegrany czy w oczekiwaniu ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
STS i Totolotek mają... Ten kto chciał grać na Panią Wasserman mógł poczekać do II tury... Teraz jest już po kursie 5,60 ????
Jestem z Krakowa i daję 60-40 dla Majchra ale pożyjemy, zobaczymy a ja i wielu prawdziwych krakowian życzy mu przegranej!!!
Buki wystawiły kursy jak by było 94:6 dla Majchra... ????
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Pany , ale tam z tego co mi wiadomo to ci co glosawali w poprzedniej turze na Gibałe to beda teraz oddawac glos na Majchra , wiec raczej nic z tego nie bedzie
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z frekwencją buki już nie ryzykują... ????
Bo ciężko tu wystawić kursy na frekwencję, skoro nie wszędzie będzie II tura. Chyba że ktoś by się znalazł mocny wystawiać na poszczególne miasta ale wątpie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szczerze to myślałem, że tu więcej ciekawych propozycji znajdę z Waszych podwórek lokalnych. Sam przeszukałem co jest ciekawego na II turę i szukam typów przeciwko faworytom.

Bielsko-Biała II tura
Przemysław Drabek
2,25 Fortuna / 2,50 LvBet ⛔
W I turze mamy następujące wyniki:
Jarosław Klimaszewski KO 39,87%
Przemysław Drabek PiS 32,70%
Janusz Okrzesik KW OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB22,98%
Jerzy Jachnik Kukiz15 2,51%
Ryszard Wrona SLD 1,02%
Monika Socha KW MONIKI SOCHY 0,92%
Do tego wybory do rady miejskiej:
PiS 31.19%
KO 26.66%
KW JACKA KRYWULTA 19.20%
KW OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB 16.81%
KUKIZ15 3.18%
SLD 2.40%
KW MONIKI SOCHY 0.56%
Nie znam tego miasta, swoją analizę opieram na tym co wyczytałem i swojej ogólnej znajomości polityki. Mam nadzieję, że ktoś jest z tamtych okolic i napisze swoją opinie.
Walka między PO i PiS. Sprawa dla mnie prosta - wygra ten, kto przejmie głosy Janusza Okrzesika. Krywult to były prezydent, który w obecnych wyborach nie startuje. Wszędzie czytam, że Klimaszewski to będzie kontynuacja tego, co było do tej pory. Z tego powodu Klimaszewski zebrał większość głosów ludzi, którym obecna sytuacja odpowiada (sumując wynik KO i Krywulta w radzie mamy 46%). Na Drabka głosował praktycznie tylko elektorat PiSu. Pytanie, co z wyborcami Okrzesika. O jego decyzji co do poparcia kogoś ma zdecydować referendum wewnętrzne w jego stowarzyszeniu, wyniki mają być ogłoszone w poniedziałek. Wtedy pewnie kursy na jednego z kandydatów się załamią. Okrzesik startował w kontrze do tego, co było do tej pory (Klimaszewski ma być kontynuacją) ale też nie był za rewolucją (jaką pewnie przeprowadzi PiS). Moim zdaniem zawsze jednak w II turze dotychczasowy prezydent ma trudniej, bo jest wybór - to co jest albo zmiana. Ludzie głosujący na niezależnego Okrzesika raczej ustawili się w kontrze do tego co było. Jeśli tak to więcej powinien zebrać Drabik z jego elektoratu. Strata w I turze to 7p.p., powinien zgarnąć głosy od Jachnika, (Klimaszewski od Wrony). Kurs miły do zagrania bo ja tu widzę nieznacznie większe szanse dla kandydata PiSu. Tym bardziej, że po decyzji Okrzesika może już być pozamiatane w typowaniu. Chyba, że nikogo nie poprze.

Radom II tura
Radosław Witkowski - Wojciech Skurkiewicz 2,35 Fortuna / 2,55 LvBet ⛔
I tura na prezydenta:
Radosław Witkowski PO 45,47%
Wojciech Skurkiewicz PiS 40,40%
Rafał Czajkowski KW Wyborcy Rafała Czajkowskiego 5,34%
Robert Mordak Kukiz15 2,89%
Ryszard Fałek KW Bezpartyjni Radomianie 2,85%
Adam Duszczyk PSL 2,06%
Dominik Hebda KW Bezpartyjni samorządowcy 0,99%
Rada miejska:
PiS 37,67%
KW Radosława Witkowskiego Koalicja na rzecz zmian (PO) 34,44%
KW Bezpartyjni Radomianie 8,7%
Kukiz15 5,83%
KW Wyborcy Rafała Czajkowskiego 5,09%
PSL 4,18%KW Bezpartyjni samorządowcy 2,5%
KW Radomska Prawica 1,28%
KW Wyborców Michał Cieżuch 0,3%
Radosław Witkowski to obecny prezydent, startował ze swojego komitetu (swoją drogą nie wiem skąd pomysł, żeby były prezydent nazywał swój komitet &quot;na rzecz zmian&quot; ???? ) Wszyscy wiedzą jednak że jest z PO (z poparciem czerwonych), więc dla uproszczenia tak będę pisał.
Jak widać już w I turze walka PO-PiS, reszta bez znaczenia. Brakuje bardzo mało Witkowskiemu ale tu moim zdaniem wcale nie będzie tak łatwo. Czajkowski poparł już Skurkiewicza, Mordak nie poprze nikogo ale kukizom bliżej PiSu niż PO. Za Witkowskim Duszczyk z PSL i Fałek z bezpartyjnych. Tu jednak jak zobaczymy wyniki do rady miejskiej ich ugrupowań, a ich na prezydenta to wniosek się nasuwa jeden - Witkowski zebrał już większość głosów tych kandydatów w I turze. Znowu robi się plebiscyt - kontynuacja czy zmiana. Dodatkowo wchodzi jeszcze jeden element, coraz częściej się powtarzający. Ostatnia kadencja to prezydent z PO, a większość rady miejskiej miał PiS. Fatalnie to wyglądało, bo nie potrafili się dogadać - jedni robili na złość, a drugiemu o to tylko chodziło żeby robić za męczennika i nie musiał nic robić. Teraz PiS ma jeszcze większą przewagę w radzie i coraz bardziej słychać głosy, że lepiej jak rada i prezydent są z jednej opcji. Wtedy nie ma na kogo zwalić winy i trzeba coś robić. Do tego Radom zawsze był pod prąd - w Polsce rządziła PO to w Radomiu PiS, potem zmiana czyli PiS w Polsce to PO w Radomiu. To też jest wskazywane jako coś, co ogranicza rozwój.
PiS mocno pompuje Skurkiewicza - Radom to największe miasto w Polsce, gdzie mają realną szansę wygrać wybory na prezydenta. Z tego powodu zaczęły się pielgrzymki ministrów z obietnicami, jutro w Radomiu konwencja krajowa partii z Kaczyńskim i Morawieckim. PiS mocno stawia na Radom, Witkowski z centrali takiego poparcia nie ma. To też może mieć znaczenie dla ludzi niezdecydowanych.
W ostatnich wyborach Witkowski I turę przegrał z Kosztowniakiem z PiS 29,5% do 38,5% a potem ugrał 52%, więc nie takie zwroty akcji są możliwe.
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Radom II tura
Radosław Witkowski - Wojciech Skurkiewicz 2,35 Fortuna / 2,55 LvBet
I tura na prezydenta:
Radosław Witkowski PO 45,47%
Wojciech Skurkiewicz PiS 40,40%
Rafał Czajkowski KW Wyborcy Rafała Czajkowskiego 5,34%
Robert Mordak Kukiz15 2,89%
Ryszard Fałek KW Bezpartyjni Radomianie 2,85%
Adam Duszczyk PSL 2,06%
Dominik Hebda KW Bezpartyjni samorządowcy 0,99%
Rada miejska:
PiS 37,67%
KW Radosława Witkowskiego Koalicja na rzecz zmian (PO) 34,44%
KW Bezpartyjni Radomianie 8,7%
Kukiz15 5,83%
KW Wyborcy Rafała Czajkowskiego 5,09%
PSL 4,18%KW Bezpartyjni samorządowcy 2,5%
KW Radomska Prawica 1,28%
KW Wyborców Michał Cieżuch 0,3%
Radosław Witkowski to obecny prezydent, startował ze swojego komitetu (swoją drogą nie wiem skąd pomysł, żeby były prezydent nazywał swój komitet &quot;na rzecz zmian&quot; ???? ) Wszyscy wiedzą jednak że jest z PO (z poparciem czerwonych), więc dla uproszczenia tak będę pisał.
Jak widać już w I turze walka PO-PiS, reszta bez znaczenia. Brakuje bardzo mało Witkowskiemu ale tu moim zdaniem wcale nie będzie tak łatwo. Czajkowski poparł już Skurkiewicza, Mordak nie poprze nikogo ale kukizom bliżej PiSu niż PO. Za Witkowskim Duszczyk z PSL i Fałek z bezpartyjnych. Tu jednak jak zobaczymy wyniki do rady miejskiej ich ugrupowań, a ich na prezydenta to wniosek się nasuwa jeden - Witkowski zebrał już większość głosów tych kandydatów w I turze. Znowu robi się plebiscyt - kontynuacja czy zmiana. Dodatkowo wchodzi jeszcze jeden element, coraz częściej się powtarzający. Ostatnia kadencja to prezydent z PO, a większość rady miejskiej miał PiS. Fatalnie to wyglądało, bo nie potrafili się dogadać - jedni robili na złość, a drugiemu o to tylko chodziło żeby robić za męczennika i nie musiał nic robić. Teraz PiS ma jeszcze większą przewagę w radzie i coraz bardziej słychać głosy, że lepiej jak rada i prezydent są z jednej opcji. Wtedy nie ma na kogo zwalić winy i trzeba coś robić. Do tego Radom zawsze był pod prąd - w Polsce rządziła PO to w Radomiu PiS, potem zmiana czyli PiS w Polsce to PO w Radomiu. To też jest wskazywane jako coś, co ogranicza rozwój.
PiS mocno pompuje Skurkiewicza - Radom to największe miasto w Polsce, gdzie mają realną szansę wygrać wybory na prezydenta. Z tego powodu zaczęły się pielgrzymki ministrów z obietnicami, jutro w Radomiu konwencja krajowa partii z Kaczyńskim i Morawieckim. PiS mocno stawia na Radom, Witkowski z centrali takiego poparcia nie ma. To też może mieć znaczenie dla ludzi niezdecydowanych.
W ostatnich wyborach Witkowski I turę przegrał z Kosztowniakiem z PiS 29,5% do 38,5% a potem ugrał 52%, więc nie takie zwroty akcji są możliwe.
Witkowski z poparciem Fałka i Duszczyka ma ponad 50% ;-)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Witkowski z poparciem Fałka i Duszczyka ma ponad 50% ;-)
Dokładnie 50,38% ???? Trochę mało, żeby już rozstrzygać wyniki, tym bardziej, że to nigdy nie działa tak na wprost matematycznie. Jak pisałem wcześniej, moim zdaniem Witkowski większość głosów już zebrał w I turze, te przeciw bardziej się rozłożyły i lepsze perspektywy przed Skurkiewiczem. Do tego jest jeszcze tydzień kampanii, a Witkowski otwieraniem niedoróbek jak Plac Jagielloński raczej nie nabije wielu nowych głosów (opinia o niedoróbce to opinia jego wiceprezydenta, a nie moja). Poczekajmy na odpalenie petardy, że otwarcie nowej hali sportowej się opóźni i gala boksu Borka i Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce zostaną przeniesione do innych miast. Chyba, że uda mu się to przeciągnąć i ogłosić dopiero po wyborach.
Takie sprawy w końcówce kampanii też mogą wpływać na decyzje ludzi.
 
tomskier 0

tomskier

Użytkownik
W Bełchatowie wielka niewiadoma, Czechowska niby traci poparcie jednak nie byłbym tego taki pewny. Sporo osób ją poprze ze względu na darmowe przejazdy MZK i szereg innych mniej znaczących zasług. Do walki o fotel prezydenta włączy się jeszcze trójka:

Matyśkiewicz, działający od lat jako radny, angażując się w sprawy miasta - startuje z ramienia PLUS, czyli partii która przez wiele lat rządziła w Bełchatowie.



Marjan, nowa twarz na scenie politycznej, wywodzi się ze struktur patriotycznych, mądrze gada i ma olbrzymie poparcie wśród powiedzmy grupy wiekowej 18-30.



Oraz wspomniany wyżej Gryczka, popularny, tam gdzie są kamery jest i on, ponad rok temu odwołali go z funkcji wicestarosty jednak nie puścił się stołka i nadal nim jest i pobiera z tego tytułu dietę.



Druga tura będzie nieunikniona a w niej z Czechowską powalczy ktoś z tej trójki, waham się między Matyśkiewicz a Marjanem jednak nie ma ich w ofercie.


 





Jak myślicie kto wygra w II turze ? Matyśkiewicz czy Czechowska?



 
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Dokładnie 50,38% ???? Trochę mało, żeby już rozstrzygać wyniki, tym bardziej, że to nigdy nie działa tak na wprost matematycznie. Jak pisałem wcześniej, moim zdaniem Witkowski większość głosów już zebrał w I turze, te przeciw bardziej się rozłożyły i lepsze perspektywy przed Skurkiewiczem. Do tego jest jeszcze tydzień kampanii, a Witkowski otwieraniem niedoróbek jak Plac Jagielloński raczej nie nabije wielu nowych głosów (opinia o niedoróbce to opinia jego wiceprezydenta, a nie moja). Poczekajmy na odpalenie petardy, że otwarcie nowej hali sportowej się opóźni i gala boksu Borka i Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce zostaną przeniesione do innych miast. Chyba, że uda mu się to przeciągnąć i ogłosić dopiero po wyborach.
Takie sprawy w końcówce kampanii też mogą wpływać na decyzje ludzi.
Jakby było to 4-5@ to czemu nie, ale 2.35, czyli ledwo ponad 2@ na czysto to przy mniejszych szansach niż 50% nie jest żadnym value :)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce zostaną przeniesione do innych miast.
&quot;Teraz okazuje się, że w Radomiu nie odbędą się mecze jednej z grup klubowych mistrzostwa świata siatkarzy. Wszystko z powodu opóźniającej się budowy nowej hali, która miała być oddana użytku do 12 listopada, ale przy ulicy Struga wciąż trwają prace budowlane, a ich końca nie widać. Imprezę, która zostanie rozegrana od 26 listopada do 2 grudnia 2018 roku przeniesiono do Płocka.&quot;

https://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/kms-siatkarzy-2018-mecze-grupy-b-przeniesione-z-radomia-do-plocka/qx3yy9t?utm_source=twitter&amp;amp;utm_medium=social&amp;amp;utm_campaign=sport
 
N 0

nolimitbet

Użytkownik
Oferta buków Polskich na 2 ture to jakiś żart. Kilka miast bez możliwości łączenia zakładów. Dramat ogólnie.
Przejrzalem jeszcze raz oferte lokalnych i wyglada to nastepujaco
Najlepsza oferta ETOTO ponad 40miast + 2 linie na frekwencje
FORBET 14 miast
STS, FORTUNA, MILENIUM, SUPERBET, TOTOLOTEK, LVBET podstawowe miasta 4-10
Pzbuk 0 miast
Totalbet 0 miast (choc im sie nie dziwie) dostali tak po dupie ze do dzis nie wiedza i nie rozumieja skad ta pizda ????
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Oferta buków Polskich na 2 ture to jakiś żart. Kilka miast bez możliwości łączenia zakładów. Dramat ogólnie.
Przejrzalem jeszcze raz oferte lokalnych i wyglada to nastepujaco
Najlepsza oferta ETOTO ponad 40miast + 2 linie na frekwencje
FORBET 14 miast
STS, FORTUNA, MILENIUM, SUPERBET, TOTOLOTEK, LVBET podstawowe miasta 4-10
Pzbuk 0 miast
Totalbet 0 miast (choc im sie nie dziwie) dostali tak po dupie ze do dzis nie wiedza i nie rozumieja skad ta pizda ????
etoto ma chyba jedna linie na frekwencje 44,5 % po 1,86 na over i under?
Totalbet co takiego dostal po dupie?? Co takiego zrobili - pytam tak z ciekawosci
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przypominam, że rozpoczęła się cisza wyborcza, która potrwa do 04.11.2018 do godziny 21.
Za złamanie ciszy wyborczej grożą grzywny nakładane przez Państwo i ban na forum!
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Nadszedł czas podsumowania przed pierwszą turą wyborów samorządowych.
Jestem dość sceptyczny jeśli chodzi o frekwencje powyżej 49,5% nawet w pierwszej turze wyborów prezydenckich było ledwo niecałe 49% w ostatnich parlamentarnych 50,92%. Według mnie tu może być zonk tym bardziej , że jeszcze w żadnych wyborach samorządowych takiej frekwencji nie było a pogoda ma być taka sobie.
Żuk technokrata, dobry fachowiec pokona miernego kandydata PiS w pierwszej turze. (kurs 1,85) ✅
Podobnie myślę będzie w Łodzi, przeciwskuteczne będą działania obozu władzy żeby wygasić mandat Zdanowskiej. (Żuk + Zdanowska wygrają w pierwszej turze 3,00)✅
W Warszawie zagrałem, parę Rozenek - Śpiewak 1 3,00⛔
Rozenek over 3,5 % 1,82⛔
Śpiewak under 5% 1,82✅
Ponadto dołożyłem Jakub Stefaniak poniżej 1,5%, (kurs 1,82) ✅mimo że facet ma naprawdę kampanie z jajem to jednak Warszawa nigdy nie będzie miejscem gdzie PSL będzie notował dobre rezultaty.
wszystkie zakłady z Totalbet, niestety po zagraniu jednego kuponu limit na całą resztę 200zł na zakład:-(
Dużo wcześniej pograłem Trzaskowskiego po kursie 2.08, 1.85, i 1,75✅
Do tego Rębek z Radzynia po kursie 2.30 i 2.20✅
Zdanowska po 1.65✅, Fisz z Chełma po 1.95⛔ i Wenta w Kielcach po 2.20✅ a także frekwencja powyżej 47,5%✅
Łącznie wszystkiego jest za 15tys zł.
Do sejmików kursów nie było ale spodziewam się dobrego wyniku PSL. PiS wszystkie siły rzuciło do województw od zawsze uważanych za mateczniki PSL (Lubelskie,Mazowsze,Świętokrzyskie) ale Ludowcy to stabilna firma i swoje zbiorą. CBOS daje PSL w sejmikach 5-7% ale myślę że realnie będzie między 12 a 16%.
Zresztą ciekawą analizę słyszałem wczoraj od pewnego politologa który uważa, że PiS w wyborach samorządowych nie walczy z KO tylko właśnie z PSL. A to dlatego że obie te partie rywalizują o ten sam katolicki,tradycyjny elektorat. Słaby wynik PSL może oznaczać rozpad partii i przejęcie wyborców przez PiS, czyli identyczny scenariusz jaki był z LPR i Samoobroną. Tak więc każdemu kto nie chce rządów PiS przez kolejne 10 lat powinien wynik PSL leżeć na sercu. I ja się pod tą diagnozą podpisuje obiema rękami.
Osobiście nie wierzę w 40 i więcej % do sejmików PiS, gdyż moim zdaniem poparcie dla partii Kaczyńskiego zaczyna lekko spadać, ludzie już zaczynają dostrzegać galopujące wzrosty cen czy okropną propagandę TVPis, taśmy Morawieckiego też nie pomogły.
Co do wyborów na prezydentów dużych miast , to szans kandydatom PIS nie daję żadnych, bo Kaczyński prowadząc politykę spalonej ziemi utracił zdolność koalicyjną. Inna sprawa że kandydaci PiS są zwyczajnie marni i wypadają dużo dużo gorzej niż ich rywale. Wyjątkiem tutaj jest Jaki któremu trzeba oddać, że jest tytanem pracy i zwyczajnie wydaję się sympatyczny. Ale debata poszła mu średnio i ten zabieg ze złożeniem członkostwa w partii a następnie wyjazd spod budynku TVP autobusem oklejonym reklamami PiS wyszedł mało wiarygodnie.
Powodzenia i czytamy się po wyborach oby w dobrych nastrojach.
To były dobre wybory pod względem finansowym. Szkoda tylko, że większość bukmacherów nakładała szybko limity. Wszystkie grube zakłady zgodnie z planem, jedyne duże zaskoczenie to porażka Fisz w Chełmie.
Niestety dział stał się bardzo mało merytoryczny, to zasługa w szczególności kilku szczekający nastolatków którzy poza nic nie wnoszącymi uwagami oraz agresją wywołaną zapewne testosteronem przegrali kilka złotych ze swojego kieszonkowego.
Czytamy się na kolejnych wyborach już w maju 2019.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To były dobre wybory pod względem finansowym. Szkoda tylko, że większość bukmacherów nakładała szybko limity. Wszystkie grube zakłady zgodnie z planem, jedyne duże zaskoczenie to porażka Fisz w Chełmie.
Niestety dział stał się bardzo mało merytoryczny, to zasługa w szczególności kilku szczekający nastolatków którzy poza nic nie wnoszącymi uwagami oraz agresją wywołaną zapewne testosteronem przegrali kilka złotych ze swojego kieszonkowego.
Czytamy się na kolejnych wyborach już w maju 2019.
Publicznie nie zamierzam już się udzielać bo szkoda nerwów, ale z chęcią jak pozwolisz odezwę się na priv tak koło marca jak buki wystawią ofertę. Na Trzaskowskiego też chciałem pograć jak Ty jeszcze w czasie MŚ, ale nie miałem do zamrożenia 15 tyś więc skończyło się na mniejszej sumie postawionej głównie na frekwencję i duże miasta z KO tuż przed wyborami, ale na następne wybory może udać się to lepiej zorganizować więc jak mogę to odezwę się na priv. Gratuluję niezłego zarobku...
I jeszcze ode mnie przeprosiny bo napisałem w jednym poście, że podałeś kursy z kosmosu na tydzień przed wyborami, a nie nie zauważyłem pierwszego Twojego posta tuż jak tylko pojawił się temat na forum.
 
Do góry Bottom