>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nie padnie gol do 10 minuty

B 0

bart86

Użytkownik
Siema, co prawda nie jest to system, wiec niewiedzialem gdzie dokladnie zalozyc temat.. Chodzi mi po glowie ostatnio granie : nie padnie gol 0 - 9:59min, kursy moze nie powalaja 1,16-1,25 cos kolo tego (bet365) ale mnozac minimum dwa przez siebie mamy ~1.4 ~1.5 dobry przelicznik zeby grubiej zaatakowac. Potrzeba oczywiscie kilkanascie lig, najlepiej underowych, i moje pytanie brzmi: jaka stronka najlepsza zeby wyswietlilo ligi underowe? w kollejnosci od najnudniejszej, tak to nazwijmy( ten sezon tylko) interesuja mnie nawet ligi pokroju 2 japonska 2 argentynska itp. wszystko co mozna obstawic. Statystyki, co kolejke, bede prowadzic sam, mecze w ktorych padl gol do 10-15 min plus tabele tychze zdazen. Pewnie juz ktos to probowal grac takze chetnie wyslucham opini. Pozdro
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Oczywiście, że ktoś próbował i na pewno nie jedna osoba. Uważasz, że bukmacherzy nie mają dostępu do takich statystyk i nie wiedzą, że ligi są underowe? Doskonale wiedzą i kursy odzwierciedlają prawdopodobieństwo, o marży nie zapomnij. Szkoda czasu.
 
B 0

bart86

Użytkownik
Oczywiscie, ze maja, zawsze wyprzedzaja nas o ten jeden krok, nazwijmy, a marża nie wchodzi w gre bo to zagraniczny bet. Doskonale sobie zdaje sprawe ze w ligach np. 2argentyna 2francja daja tragiczne kursy na to zdarzenie (1,16- 1,19) ale znalezc kilkanascie, a w przyszlosci kilkadziesiat takich lig, i laczyc po 2-3 zdarzenia, co da nam wtedy okolo poltora przelicznik. Ostatnio lapalem kursy po 1,22 w Serie A, takze nie jest zle ( oczywiscie mnozac 2-3 takie przez siebie zeby wyszlo ze ~1,6), chodz mi po glowie zeby rozpisac kilka lig na poczatek i wpisywac w tabele tzw. early goals, ktore strzela/straca. RyanWolf jaka stronke bys polecil na staty z underowymi ligami? Albo ktos?
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Oczywiscie, ze maja, zawsze wyprzedzaja nas o ten jeden krok, nazwijmy, a marża nie wchodzi w gre bo to zagraniczny bet. Doskonale sobie zdaje sprawe ze w ligach np. 2argentyna 2francja daja tragiczne kursy na to zdarzenie (1,16- 1,19) ale znalezc kilkanascie, a w przyszlosci kilkadziesiat takich lig, i laczyc po 2-3 zdarzenia, co da nam wtedy okolo poltora przelicznik. Ostatnio lapalem kursy po 1,22 w Serie A, takze nie jest zle ( oczywiscie mnozac 2-3 takie przez siebie zeby wyszlo ze ~1,6), chodz mi po glowie zeby rozpisac kilka lig na poczatek i wpisywac w tabele tzw. early goals, ktore strzela/straca. RyanWolf jaka stronke bys polecil na staty z underowymi ligami? Albo ktos?
W odpowiedzi tu masz kilka, mam nadzieję przydatnych, stron:
http://www.helpbet.com/index.php?page=best_under
https://www.soccervista.com/statistics.php
 
B 0

bart86

Użytkownik
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bez sensu jest takie granie. Na takich kursach nigdy dlugofalowo nie bedziesz na plusie. Kazda w miare ogarnieta osoba Ci to powie. Single z kursem over 2.00 to jest cos co pozwoli Ci przy odpowiednim ogarnieciu i doswiadczeniu zarabiac na bukmacherce. Kursy 1.15 na pewno Ci tego nie zagwarantuja.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z tą marżą to faktycznie...a reszte to moglbys cos konstruktywnego do tematu napisac...chodzilo mi o staty z lig, sklady i inne info do ktorego maja dostep tez
Napisze Ci najbardziej konstruktywnie jak sie da - na ile procent oceniasz szanse ze w danym meczu ktory chcesz grac nie padnie gol do 10 minuty?
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Bez sensu jest takie granie. Na takich kursach nigdy dlugofalowo nie bedziesz na plusie. Kazda w miare ogarnieta osoba Ci to powie. Single z kursem over 2.00 to jest cos co pozwoli Ci przy odpowiednim ogarnieciu i doswiadczeniu zarabiac na bukmacherce. Kursy 1.15 na pewno Ci tego nie zagwarantuja.
A tam. Nieprawda. Można być na plus i na kursach 1.2. Możemy sobie zrobić challenge. Powiedzmy kursy max 1.3. Sto betów. I gwarantuję, że po owych stu betach będę na plus. Nie gwarantuję czasu, bo to zależy od dostępności owych kursów, może być i kilka miesięcy, ale da się na pewno. Soft buki. Dasz kolejne kilka miesięcy, to zrobię Tobie plus u sharpów na takich kursach. Także proszę bez szerzenia demagogii, bo kursy nie mają zanczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom