>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi europejskie i puchary krajowe 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bergischer- Lipsk +1,5@1,7 Fortuna⛔
Trochę dla mnie miłym zaskoczeniem są te kursy. Lipsk to ekipa mocniejsza na papierze i powinni coś w końcu zacząć ogarniać bo na pewno miejsce trzecie od końca to nie ich miejsce Bergischer nadspodziewanie wysoko z 12pkt jednak wygrane mecze mieli ze slabymirywalami. Lipsk potrafił zremisować z Rhein Neckar a ostatnio stracili remis w ostatnich sekundach z Kilonia. To pokazuje, że jak się spinają to potrafią wykorzystać swoj potencjał. Zagram w tym meczu na przelamanie. z podporka. Jednobramkową.
Pozostałe mecze to dzisiaj loteria bo potentaci mogą wygrać i np. 35-20 i 27-24
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Bundesliga znów rusza ???? ostatnio różnie to z moimi typami ale dziś skupiam się na spotkaniu:
Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel. Mecz zapowiada się interesująco obie drużyny w formie Gospodarze ( 6 wygranych 1 remis) Goście ( 7 wygranych 2 przegrane). Uważam, że to właśnie goście są na większej fali 5 zwycięstw z rzędu a dwie przegrane z czołówką tabeli. A Gospodarzom trafiła się wpadka remisując z zespołem na 3 miejscu od końca. Wiadomo swój teren to jest atut dlatego wyłonienie zwycięscy nie będzie łatwe. Ale ja bym chciał się skupić na drużynie Gości i ich zdobywanych golach na 9 meczy rozegranych w lidze średnio trafiają do bramki 29 razy patrząc na ostatnie dwa bezpośrednie spotkania tych drużyn to Kiel trafia do bramki średnio 28 razy. Dlatego dziś stawiam na ich bramki licząc, że to oni będą cisnąć.
Moja propozycja:
Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel
Typ: THW Kiel + 26,5 bramki
Kurs: 2.04
Typ dla odważnych: TWH Kiel wygra
Kurs: 3.45
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chambery - St. Raphael +1,5 @1,85 Fortuna ✅
Ciekawie się zapowiada ta potyczka. Gospodarze to wicelider ligi 12pkta goscie zajmują niby dopiero 9 pozycję z sześcioma punktami. W tym przypadku tabela jednak kłamie bo patrząc na personalia to St.Raphael na pewno ekipa lepszą od Chambery z potencjałem na trzecie miejsce. Tacy gracze jak Barachet czy Sarmiento to duży handicapu jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności. Po prostu ekipa z Chambery trochę lepiej weszła w.sezon i miała lepszy terminarz. Ograli niby Nimes, Aix czy Dunkierke gdzie Raphael.przegrali z Nimi minimalnie ale mieli też PSG gdzie walczyli bardzo dobrze. Forma u nich jednak idzie do.gory i po lekkim zapowietrzeniu na początku będzie tylko lepiej i że swoim wyzszym potencjałem kadrowym idę w stronę ekipy przyjezdnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Radnicki - Junior @37 betwinner
Puchar Serbii kobiet
Na dzisiaj bet warty ryzyka. Niestety nie poprę go żadną analizą. Jedynie mogę napisać że w ostatnim meczu bezpośrednim Radnicki wygrały 35-30
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Stuttgart- Hannover 2@1,75 totolotek⛔
Sorki, że bez analizy ale mało.czasu. Hannover ma o wiele.lepsza pake, może.to nie jest ekipa.wyjazdowa ale póki co w tym.sezonie mieli ciężkich rywali na wyjeździe w tym.flensburg gdzie przegrali w.ostatniej akcji,.do.tego.porazka jednym golem z Fuchse czy nieobliczalnym Goppingen. Jedynie raz wysoka.porazka z Magdeburgiem.Nie rozumiem skąd.te.kursy i pobieram chętnie gości.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Kiel - Gummersbach.
Dziś interesuje mnie to spotkanie, jednak faworyt znany przed rozpoczęciem. Ja chciałbym dziś skupić swoją uwagę na drużynie Gości. Dużo nie będę pisał Goście nie błyszczą formą szczególnie jak ich porównamy z Gospodarzami jednak mimo większej ilości spotkań przegranych bramki rzucają i to średnio na mecz 24,7 dodatkowo w poprzednim sezonie w dwóch meczach bezpośrednich Goście wykręcili średnią 27 bramek na mecz. Więc uważam, że typ Goście + 21,5 bramek to strzał w kolano bukmacherów kurs nie powala ale zawsze warty do zagrana.
Kiel - Gummersbach
Typ: Gummersbach + 21,5 goli
Kurs: 1.75 ✅
Oferta: sts
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No tak ale to nie tłumaczy tych kursów na pewno coś musi być na rzeczy. Wiadome, że oni i tak wygrają ligę seha z palcem.w.d. jednak ciekawi mnie ten jutrzejszy mecz.
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Strona Vardaru:
&quot;Z powodu gry wielu zawodników w reprezentacjach narodowych, we wtorek w Brześciu swoją szansę dostaną głównie juniorzy. Skład na mecz ligi SEHA:
Janja Vojvodic Vlado Nedanovski Martin Popovski Marko Misevski Marco Cyzicus, Khalifa Gedban Stefan Antanasovski David Gashovski Stefan Krstevski Dejan Kukulovski Martin Dimov
Trenerzy: Biljana Crvenkovska i Stojan Petrusevski, trener Vardar Junior.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
A co ma piernik do wiatraka...?
Takie drużyny jak Vardar często grają 2 mecze w tygodniu i wcale nie wystawiają II składu w jednym z meczów.
Już nie raz tak było, chociażby w tym sezonie. Nawet sam Mieszkow tak postąpił w meczu przeciwko Steaule Bukareszt. Poza tym już powołałem się na stronę internetową klubu.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Już nie raz tak było, chociażby w tym sezonie. Nawet sam Mieszkow tak postąpił w meczu przeciwko Steaule Bukareszt. Poza tym już powołałem się na stronę internetową klubu.
ok, teraz wszystko jasne. Tłumaczenie ze strony klubu ma sens. Pierwszy powód że grają ponownie w weekend nie miał większego sensu.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Rostov(-6,5) - Astrahanochka 1 @ 1,85 ✅
Sportingbull - 6j

Rostovianki mają ogromna przewagę, jeśli chodzi o personalia. Gra tam większość rosyjskiej kadry, jest Vyakhireeva, Sen, Kuznetsova, Makeeva, do tego Ukrainka Managarova, Abbingh z Holandii i Pessoa z Brazylii. Większość z tych zawodniczek ma niesamowity rzut z drugiej linii, natomiast Vyakhireva to typowa playmakerka, którą ciężką zatrzymać. Rywalki to jakby półka niżej, bez gwiazd w składzie, a i forma w tym sezonie średnia. Ligowe porażki z Krasnodarem i Ładą, a także przegrana rywalizacja z Metzingen w EHF, gdzie Niemki też bez rewelacji kadrowo. Jak dla mnie będzie to jednostronne widowisko i jeśli będzie się chciało gospodynią to zrobią spokojnie +10. Mecz Ligi Mistrzów dopiero za 5 dni i to u siebie, więc nie powinno być oszczędzania. Warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Rhein Neckar
Fuchse
Flensburg-Magdeburg+3,5
Ako 2,15 Fortuna⛔
Gram to.juz.we.srode.do.poludnia bo.kursy na faworytów(Fuchse i Lwy) pewnie spadną. Bergischer- to małe zaskoczenie tego sezonu ale nie ma się co tutaj zastanawiać. W pucharze wyciągnęli dogrywkę z Lwami jednak liga to inna para kaloszy i nie wierze tutaj w jakieś cuda. Takie kursy gdy gra jeden z potentatów.przeciwko.sredniakowi w Niemczech nawet na wyjeździe to rarytas. O Fuchse nie ma co pisać na pewno.to.wezma w swojej twierdzy. Zostaje mi jeden problematyczny mecz i idę tutaj w hc na Magdeburg, który wygląda super.w tym sezonie. Ograli już nie dawno Flensburg w pucharze a i h2h tez nakazuje grę w ich stronę i w stronę close game a przeciez obecnie roznica.miedzy tymi ekipami jest mniejsza niż w.ostatnich latach. Flensburg nic ciekawego nie gra w tym sezonie W dodatku więcej graczy od nich się rozjechało na.repre ostatnio.
Ogólnie jak ktoś szuka jakiegoś pewniaka mordercy do jakiegoś ako) to nic tylko jak najszybciej grać na lwy. Teraz w Fortunie jest 1,24 a założę się, że przed meczem będzie z 1,15.
Edit: kursy jednak nie pospadały a stoją równo lub nawet lekko w górę na Fuchse. Dziwi mnie to bo osłabień żadnych póki co nie ma odnotowanych. Nie wiem czym ten kurs spowodowany bo chyba nie przerwa na reprezentacji i ostatnia wygrana Stuttgartu z Hannoverem.
Dorzucam jeszcze Fuchse-2,5@1,55superbet⛔
Oraz pomimo, że zagrałem.grubo.na Fuchse, Lwy i mecz siatki to jednak lekko na kontrę
Bergischer-+4,5@1,7 Fortuna⛔
Lwy to.pewnie wygrają ale jednak pewnie będą to chcieli zrobic nie na jakimś mega ciśnieniu bo w sobotę już grają na Węgrzech ważny mecz LM a czytałem kilka wypowiedzi,.że jednak w tym sezonie chcą też tam powalczyć. Gospodarze tego meczu to najbardziej pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Wiele fajnych wygranych,.ostatnio porażka na wyjeździe tylko trzema bramkami z o.wiele.wyzej przeciez notowanym Melsungen a i też nie zapominajmy o.porazce.po.dogrywce z Lwami w.pucharze niedawno. Tak jak już wspominałem w tym.wypadku z mojego mocnego kuponu trochę boje się o ten wynik najbardziej i skontruje to troche tym betem ale przecież ogromne szanse są na wejście tego.i.tego.
Edit: czarny dzień dzisiaj ale.trzeba umie przyznać się do błedu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wetzlar- Fuchse X2@1,74 Fortuna ✅
Wyczuwam tutaj lekka promocje no chyba, że buki wiedzą o wiele.wiecej. W ekipie Berlińskiej może i nie dzieje się najlepiej, są problemy finansowe, które jednak w dużej części udslo się zalatac poprzez udział w tych niby mistrzostwach klubowych. Ja tam nie wiem ale raczej nie wydaje mi się, żeby taki klub miał isc na dno czy nie chciał z takim składem walczyć jednak o chociażby pierwsza piatke. Do jakiegoś czasu wygladalo to przecież fajnie. Ostatnio też się trochę nadziałem bo pojechał ich Stuttgart, który jednak gra ostatnio świetnie .H2h też jest fajne dla Berlina bo nie przegrali z Wetzlar- od 2012r.
Edit: a niech tam sobie chłopaki trenują nawet w trzech jednak grają ci co.maja grać i nic tutaj nie zmieniało.faktu, że fuchse jest ekipa lepsza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Wetzlar- Fuchse X2@1,74 Fortuna
Wyczuwam tutaj lekka promocje no chyba, że buki wiedzą o wiele.wiecej. W ekipie Berlińskiej może i nie dzieje się najlepiej, są problemy finansowe, które jednak w dużej części udslo się zalatac poprzez udział w tych niby mistrzostwach klubowych. Ja tam nie wiem ale raczej nie wydaje mi się, żeby taki klub miał isc na dno czy nie chciał z takim składem walczyć jednak o chociażby pierwsza piatke. Do jakiegoś czasu wygladalo to przecież fajnie. Ostatnio też się trochę nadziałem bo pojechał ich Stuttgart, który jednak gra ostatnio świetnie .H2h też jest fajne dla Berlina bo nie przegrali z Wetzlar- od 2012r.
Kompletnie nie zgodzę się z typem, stek bzdur... są problemy finansowe i wcale nie są rozwiązane w dużej części, trenują po 6-8 osób, dobierani są juniorzy bo nie da przeprowadzić się treningu... Stuttgart gra świetnie ostatnio? przed spotkaniem z Berlińczykami owszem pokonali u siebie Hannover 37-34, jednak wcześniej na 10 meczy, 7 porażek i remis.
Jedyny niepodważalny fakt to H2H ale tym to sobie można tyłek podetrzeć ????
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Polska 1.liga gr.C M.
Zamość - Ostrowiec Św. 2 3,5 Fortuna 29:21 ⛔
Chrzanów - Końskie 2 2,33 Fortuna 31:26 ⛔

Kolejno starcia drużyna na 6. i 7. miejscu w tabeli oraz 4. i 3. W tej 1. lidze po pierwsze prawie każda drużyna może wygrać z każdą, a po drugie:
- Zamość nie jest jakimś niesamowitym zespołem, żeby stawiać go w roli aż takiego faworyta w tym spotkaniu, a w Ostrowcu też gra paru fajnych chłopaków
- w drugim meczu jestem wręcz zdania, że to Końskie są faworytem - zespół dobrze grający już od kilku lat, natomiast Chrzanów nie gra rewelacyjnie mimo 4. miejsca w tabeli, widziałem ich mecze i ich styl nie powalał.
UW Warszawa - Legionowo 2 1,75 Fortuna 29:37 ✅
UW gra fatalnie w tym roku. Legionowo może też nie zachwyca, ale wciąż grają tam byli Superligowcy i w mojej opinii są zdecydowanymi faworytami tutaj.
Polska 1.liga gr.B K.
Krapkowice - Wesoła Warszawa 2 1,35 Fortuna 17:26 ✅
Krapkowice zupełny outsider ligi, dużo zawodniczek z roczników 1999-2002, a Wesoła całkiem ok zespół na warunki 1. ligi, ogarnięte dziewczyny, na razie spisywały się na miarę swoich możliwości i w tym meczu powinny gładko wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Hiszpania, Liga ASOBAL, godz.20:30
Anaitasuna - Barcelona ; Typ: 2 / handicap -9,5 (Barcelona wygra różnicą co najmniej 10-ciu goli); Kurs: 1.84 (fortuna)

Mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii. Przeciętni w tym sezonie gospodarze (12 miejsce) podejmą na własnym parkiecie niezwyciężoną Barcelonę.
Oczywiście z góry wiadomo kto jest faworytem, pytanie tylko jak wysokie będzie zwycięstwo. Barcelona w Hiszpanii do tej pory gra jak Vive w Polsce. Na dziewięć spotkań w tym sezonie Barca wszystkie wygrała. Obojętnie czy grała z wiceliderem, czy z zespołem z końca tabeli to różnica bramkowa wynosiła od 9-ciu goli wzwyż. Niektóre zwycięstwa były naprawdę wysokich rozmiarów jak to 43-19 z BM Sinfin, czy 50-24 z Alcobendas. Warto podkreślić, że obie ekipy sąsiadują z zespołem Anaitasuna w tabeli.
Co prawda w ostatnich dwóch sezonach Barcelona zwyciężała na tym parkiecie różnicą 6 i 7 bramek to mecze te były rozgrywane w maju, kiedy zawodnicy byli już pewni mistrzostwa, odczuwali już trudy całego sezonu i rywale trochę wyższy poziom prezentowali niż teraz. W normalnych warunkach obstawiałbym jeszcze wyższy handi, no ale w sobotę Barca gra prestiżowy mecz w LM z Vardarem i po uzyskaniu większej przewagi, może oszczędzać siły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom