>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Króla - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pary 1/16 finału Pucharu Króla:
Cultural y Deportiva Leónesa - FC Barcelona
CD Ebro - Valencia CF
UE Sant Andréu - Atlético Madryt
UD Melilla - Real Madryt
CF Villanovense - Sevilla FC
Racing Santander - Real Betis
Cadiz - Espanyol
Villarreal - Almería
RCD Mallorca - Real Valladolid
Sporting Gijón - Eibar
CD Lugo - Levante
Córdoba - Getafe
Athletic - Huesca
Deportivo Alavés - Girona
Leganés - Rayo Vallecano
Celta Vigo - Real Sociedad
Pojedynki tej fazy rozegrane zostaną 31 października i 5 grudnia. Przypomnijmy, że regulamin wymaga, by w tych meczach wystapiło w pierwszym składzie przynajmniej siedmiu graczy pierwszego zespołu.
Kursów jeszcze niema, ale już dziś możemy podyskutować. Ciekawostką jest to, że Real Madryt czeka podróż do Afryki Północnej, aby zmierzyć się z Meilillą, która ma siedzibę na terytorium Hiszpanii.​
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wtorek 20.30
LEGANES-RAYO 2:2 (przespali 1 polowe)

Typ: 1 kurs 2.1 @ bwin⛔
Typ: handicap 0:1 typ x kurs 3.35 (1 druzyna wygra roznica dokladnie 1 bramki) @ fortunka⛔
Typ: 1 dnb kurs 1.48 @ bwin▶
Leganes juz w tym sezonie 2 x (1 x liga,1 x sparing) zmiotlo u siebie gosci z Madrytu wiec nie widze przeszkod aby dokonac tego po raz kolejny. Oba zespoly swoje kolejne mecze maja w sobote z bardzo wymagajacymi przeciwnikami.Leganes z Atleti Madrit ,a Rayo z Barca.
W lidze to sasiedzi z dolu tabeli,jednak Deportivo juz gra w LaLiga dluzej i wie jak sie ustawic,natomiast goscie jako beniaminek placa kwitowe i sa jeszcze nizej.Leganes jak juz ktos na forum wspomnial doszlo w zeszlym sezonie daleko w tych rozgrywkach rozprawiajac sie z Realem w dwumeczu i odpadajac dopiero z Sevilla,ktora uwielbia rozgrywki pucharowe. Okaze sie przed meczem jakie sklady wyjda jednak przy tych druzynach juz sama swiadomosc wlasnego terenu robi ogromna roznice .Uwazam,ze Deportivo Alaves wygra to spotkanie spokojnie(kurs spadnie ponizej 2 dzis do wieczora), ryzykujac mozna dac roznica jednej bramki,bo czuje ,ze beda sie oszczedzac na spotkanie z Atletico.
Dla ostroznych remis zwrot w okolicy 1.5 tak jak podalem w typach powyzej.
Pozdrawiam
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Optymistycznie dalem hc -3 na 5 faworytów. Real barca Sevilla Valencia i atleti. rano wyszedł kurs 640 na Betsson teraz chyba 440.raz w życiu może wejdźie
Wtorek 20.30
LEGANES-RAYO

Typ: 1 kurs 2.1 @ bwin
Typ: handicap 0:1 typ x kurs 3.35 (1 druzyna wygra roznica dokladnie 1 bramki) @ fortunka
Typ: 1 dnb kurs 1.48 @ bwin
Leganes juz w tym sezonie 2 x (1 x liga,1 x sparing) zmiotlo u siebie gosci z Madrytu wiec nie widze przeszkod aby dokonac tego po raz kolejny. Oba zespoly swoje kolejne mecze maja w sobote z bardzo wymagajacymi przeciwnikami.Leganes z Atleti Madrit ,a Rayo z Barca.
W lidze to sasiedzi z dolu tabeli,jednak Deportivo juz gra w LaLiga dluzej i wie jak sie ustawic,natomiast goscie jako beniaminek placa kwitowe i sa jeszcze nizej.Leganes jak juz ktos na forum wspomnial doszlo w zeszlym sezonie daleko w tych rozgrywkach rozprawiajac sie z Realem w dwumeczu i odpadajac dopiero z Sevilla,ktora uwielbia rozgrywki pucharowe. Okaze sie przed meczem jakie sklady wyjda jednak przy tych druzynach juz sama swiadomosc wlasnego terenu robi ogromna roznice .Uwazam,ze Deportivo Alaves wygra to spotkanie spokojnie(kurs spadnie ponizej 2 dzis do wieczora), ryzykujac mozna dac roznica jednej bramki,bo czuje ,ze beda sie oszczedzac na spotkanie z Atletico.
Dla ostroznych remis zwrot w okolicy 1.5 tak jak podalem w typach powyzej.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Sant Andreu - Atl. Madryt
liczba rożnych powyżej 7,5 @1,32 STS
powyżej 8,5 @1,67 STS

Zastanawia mnie bardzo dość &quot;wysoki&quot; kurs na rożne. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Atletico. Inny wynik niż zwycięstwo gości to będzie wielka niespodzianka. Oczywiście pozostaje możliwość odrobienia ewentualnych start z dzisiejszego meczu na własnym stadionie, ponieważ w tej fazie Pucharu Króla rozgrywany jest dwumecz. Najprawdopodobniej ten mecz będzie miał jeden scenariusz: nieustanne ataki Atletico, aby rozstrzygnąć sprawę już dzisiaj. Oczywiście, jeżeli drużyna z Madrytu zrobi to szybko szanse na wygranie tego zakładu mogą być znacznie zredukowane. Niemniej jednak uważam, że warto spróbować ten zakład. Sts oferuje rożne na Bayern, więc można połączyć w jeden kupon Ako.
 
A 0

antraks01

Użytkownik
Cześć
Dzisiaj chętnie zagram na mecz Pucharu Króla: Melilla - Real
Typ: wynik meczu/obie drużyny strzelą: 2/tak
Kurs 2.7
O Realu powiedziane ostatnio było wszystko, sytuacja jest doskonale znana. Dodatkowo dochodzą nam kontuzje kolejnych defensorów. Przewidywana linia obrony będzie bardzo nietypowa i eksperymentalna: Odriozola, Nacho, Sánchez, Reguilón. No ale gra się tym co jest. Oczywiście wszyscy zmotywowani żeby wygrać, ale Realowi jakoś łatwo przychodzi tracenie bramek. Nie mam wątpliwości co do tego, że mecz wygrają. Ale w tym szaleństwie żeby się pokazać z jak najlepszej strony jest całkiem prawdopodobne, że gospodarze coś strzelą. Okazja żeby zapisać sobie gola w karierze przeciwko Realowi może się nie powtórzyć. Jak nie teraz to kiedy?
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
CF Villanovense - Sevilla
liczba rożnych powyżej 6,5 @1,20 STS
powyżej 7,5@1,40 STS

Kolejny dzień i kolejne typy na rożne. Dzisiaj na wyjeździe zagra kolejna czołowa drużyna z La Liga - Sevilla. Kurs na zwycięstwo wynosi mniej więcej tyle samo jak wczoraj na Real i Barcelonę ( 1,08-1,1). Real wczoraj spokojnie wygra, ale Barcelona męczyła się do ostatnich minut, żeby wygrać swój mecz. Dzisiaj wiele wskazuje, że Sevilla również wygra swoje spotkanie i zrobi krok w kierunku następnej rundy Pucharu Króla. Myślę, że również dzisiaj warto pograć coś w stronę rożnych. Nie analizowałem specjalnie oferty wszystkich bukmacherów, z powodu braku czasu, ale linia zaoferowana przez STS jest ciekawa i warta dołożenia do jakiegoś kuponu ako. Kurs oczywiście niski. Faworyci z La Liga w swoich meczach pucharowych pokrywali tą linię. Oczywiście są to drużyny, które grają różnie jednak w spotkaniach z takimi drużynami należy grać ofensywnie i dużo atakować. Mam nadzieje, że te taki przełożą się na dużą liczbę rożnych.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Valencia-Ebro
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem opisać spotkanie rewanżowe z pucharu Hiszpanii pomiędzy ekipami ekstraklasowej Valencii oraz ekipy Ebro, które znajduję się w strefie spadkowej w segunda division B. Już po pierwzym spotkaniu rozegranym na stadionie Ebro widać było kto jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jak i do wyjścia zwycięsko z tej pary. Pomimo tego że Valencia straciła bramkę była w stanie odrobić straty i w konsekwencji wygrać 1:2 co daje im już sporą zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym na swoim stadionie w dniu jutrzejszym. Valencia w tej chwili jest dopiero na 14 pozycji w lidze pomimo dosyć mocnego składu , w ligowym spotkaniu ostatnio poniosła porażkę 0:2 na stadionie Realu Madryt, ale wcześniej zanotowała 2 zwycięstwa w lidze jak i porażkę w lidze mistrzów z Juventusem. Ebro natomiast w lidze nie poniósł porażki w 3 poprzednich spotkaniach, ale nie zmienia to faktu iż dalej jest zespołem , który będzie w tym sezonie walczył o utrzymanie w lidze. Gospodarze na pewno takim spotkaniem mogą sobie poprawić morale i strzelić kilka bramek, dlatego ja poszedłem tutaj w kierunku overu bramkowego bowiem myślę że jak najbardziej jest tutaj możliwy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Valencia-Ebro
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem opisać spotkanie rewanżowe z pucharu Hiszpanii pomiędzy ekipami ekstraklasowej Valencii oraz ekipy Ebro, które znajduję się w strefie spadkowej w segunda division B. Już po pierwzym spotkaniu rozegranym na stadionie Ebro widać było kto jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jak i do wyjścia zwycięsko z tej pary. Pomimo tego że Valencia straciła bramkę była w stanie odrobić straty i w konsekwencji wygrać 1:2 co daje im już sporą zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym na swoim stadionie w dniu jutrzejszym. Valencia w tej chwili jest dopiero na 14 pozycji w lidze pomimo dosyć mocnego składu , w ligowym spotkaniu ostatnio poniosła porażkę 0:2 na stadionie Realu Madryt, ale wcześniej zanotowała 2 zwycięstwa w lidze jak i porażkę w lidze mistrzów z Juventusem. Ebro natomiast w lidze nie poniósł porażki w 3 poprzednich spotkaniach, ale nie zmienia to faktu iż dalej jest zespołem , który będzie w tym sezonie walczył o utrzymanie w lidze. Gospodarze na pewno takim spotkaniem mogą sobie poprawić morale i strzelić kilka bramek, dlatego ja poszedłem tutaj w kierunku overu bramkowego bowiem myślę że jak najbardziej jest tutaj możliwy.
Valencia dzisiaj bez Garaya, Wassa i Guedesa. Rodrigo, Mina, Murillo oraz Coquelin. Wraca natomiast Czeryszew.
Bramkarze: Neto, Jaume;
Obrońcy: Gabriel Paulista, Diakhaby, Gayà, Piccini, Vezo, Lato;
Pomocnicy: Kondogbia, Parejo, Uroš Račić, Soler, Czeryszew, Ferran, Kangin Lee,
Napastnicy: Gameiro, Batshuayi, Álex Blanco.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślisz że nie postrzelają w takim zestawieniu?
Valencii daleko do idealnej formy. Marcelino zapewne dziś da szanse zmiennikom bowiem w weekend czeka ich trudny mecz z Sevillą. Gospodarze męczyli się już w pierwszym meczu , ale mimo tego udało się ugrać korzystny wynik. Sam jestem ciekaw jak na to spotkanie wyjdzie Ebro. Bowiem jeśli zamurują dostęp do bramki i poszukaj swoich szans z kontr to Valencia może bić głową w mur, a to goli niestety nie wróży.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Ja myślę że jest to spotkanie w którym przede wszystkim zmiennicy powinni się pokazać z najlepszej strony, Ebro nie ma nic do stracenia i nie ma czego bronić więc wątpie by się murowali , no ale zobaczymy co się wydarzy. Możesz mieć rację, ale myślę że jak szybko wpadnie gol to typ ma spokojnie szanse na powodzenie.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Proponuję pograć dziś na Sevillę w Pucharze Króla, która zmierzy się na własnym boisku z 3 ligowym Villanovanese (zajmują na ten moment 16 miejsce). W pierwszym spotkaniu było niespodziewane 0-0, buki zarobiły, Sevka dała odpocząć kilku podstawowym zawodnikom i... nic się nie stało ;) W rewanżu można zmazać plamkę na honorze i efektownie odprawić trzecioligowca przed własną publicznością. Uważam, że ekipa z estadio Sanchez Pizjuan wygra przekonująco, dlatego gram coś takiego:
Sevilla (handi -1,5) - 1.41
8/10
Sevilla (handi -2,5) - 2.09
6/10
fortuna
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Fajne wyniki mieliśmy w pierwszych spotkaniach, były małe zaliczki dlatego dzisiaj świetnie wygladaja handi po -1,5 na Sevillę i Atletico oraz -2,5 na Barce oczywiście grajac to grubo. Z tych wszystkich ekip to raczej Barca wyjdzie w najbardziej eksperymentalnym zestawieniu jednak tutaj nie ma opcji żeby dominator pucharu króla nie wygrał tego wysoko bo kilku zawodników co dzisiaj zagra ma trochę do udowodnienia. Zagrać powinien chociażby Rakitic, który jest swiezutki po powrocie, Dembele też choćby nie wyszedł w pierwszym składzie to też pewnie pogra. Tak czy siak Barca ma kim zlać gości. Na pewno w pierwszym składzie wyjdą Lenglet, Vidal czy Semedo.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Puchar
Godzina: 16:15
Spotkanie: Real M-Melilla
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.44
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pucharu Hiszpanii w którym ekipa Madryckiego Realu podejmowała będzie na własnym stadionie drużynę lidera Segunda Divisia B czyli Melillie. Gospodarze w pierwszym spotkaniu wygrali wysoko 0:4 i teraz zostanie im tylko postawić kropkę nad &quot;I&quot; . Oczywiście nikt nie wierzy tutaj w jakąś niespodziankę i inny wynik niż wysokie zwycięstwo zespołu z Madrytu , który przeciez jak nigdy potrzebuje tych zwycięstw. W lidze Real zajmuję przecież dopiero 5 miejsce co nie jest chlubnym wynikiem, co prawda do lidera ma zaledwie 5 punktów starty ale tylko dlatego iż reszta ekip również traci punkty ze znacznie słabszymi rywalami. W poprzednim meczu z niżej notowanym rywalem real był zespołem znacznie lepszym , miał sporo okazji do zdobycia bramek i kilka wykorzystał, trener postawił na Benzemę, Viniciusa oraz Lucasa z przodu , pomoc też nie wyszła w najmocniejszym zestawieniu. Myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie i znów zobaczymy zmienników, którzy przeciez właśnie takimi spotkaniami mogą do siebie przekonać trenera. Moim zdaniem Real wygra wysoko, pomimo tego że tak samo wczoraj stawiałem Valencię i mocno się na nich zawiodłem to powtarzam swój typ na bramki w pucharze Hiszpanii.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Już jutro lecimy z spotkaniami 1/8 finału Pucharu Króla.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Sporting Gijon :-: Valencia
Valencia @ 1.85
Unibet

Trudno się doszukać pozytywów w grze Valencii, ale wiem jedno, że jeśli Nietoperze nie podołają to głowa Marcelino na pewno poleci. Jest to dobry mecz na przełamanie i poprawienie nastrojów. Typ podaje już dziś, lecz wam radzę poczekać do oficjalnych składów czy też powołań na ten mecz.
Bramkarze: Neto, Jaume;
Obrońcy: Garay, Gayà, Diakhaby, Piccini, Vezo, Lato;
Pomocnicy: Parejo, Soler, Wass, Račić, Cheryshev, Ferran, Kangin;
Napastnicy: Rodrigo, Gameiro, Batshuayi.
Wygląda to całkiem nieźle. Brakuje kontuzjowanych Coquelina, Kondogbii oraz Guedesa. Na listę powołanych wracają Gayà oraz Soler
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom