>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [07.11.2018] - środa REWANŻE

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


kursy: fortuna
Jednym z ciekawszych strać ze środowych spotkań będzie niewątpliwie pojedynek pomiędzy Starą Damą a Czerwonymi Diabłami.
Ciekawie powinno być w Moskwie, gdzie CSKA zmierzy się z AS Romą. Benfica będzie gościć Ajax, zaś Manchester City zmierzy się z Szachatrem.
Zapraszam również na pozostałe spotkania.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Juventus - Manchester Utd typ 1 kurs 1.60 forBET

Juventus na poczatku sezonu lekko falował jesli chodzi o aktualna forme to za bardzo nie ma sie do czego doczepić. Juventus niby ma juz pewne wyjscie z grupy, a Manchester jeszcze takiej opcji nie posiada, ale Manchester jak wiemy nie jest w bardzo dobre dyspozycji. Ich gra mocno faluje. Ostatnie porażki z Derby,West Ham, Juventusem mowią że Manchester na ten moment moim zdaniem nie sa wstanie pokonać taką maszyne jaka jest Juventus. Zespół z Włoch od sierpnia wygrywa co leci jedyny wypadek przy pracy to remis z Genoa na swoim obiekcie. Według mnie Manchester powalczy, ale od pewnego czasu Juventus jest bezlitosny dla swoich rywali. Jesli chodzi o absensje watpliwy występ w Juventusie stoi przed m.in: Chiellinim, Can oraz Bernadeschi natomiast u przeciwnikow Valencia,Dalot, Fellaini. Po takim kursie do dubelka jak najbardziej można spróbować pograć w strone gospodarza. Pozdrawiam trzymajcie sję.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Ajax
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.76 ✅
Bukmacher: Unibet/Betrally
Analiza:

Mecz o byc albo nie byc dla Benfici. Jesli polegna w srode z Ajaxem to praktycznie na pewno juz nie wyjda z grupy i beda musieli zadowolic sie walka o Lige Europy. Dwa tygodnie temu polegli w Amsterdamie 0:1 i to na nich tutaj bedzie ciazyc presja. W Lizbonie definitywnie musza wygrac aby przedluzyc marzenia o awansie do dalszej fazy rozgrywek. Remis nic im tutaj nie daje i tylko 3 pkt beda ich satysfakcjonowac. Na Cruijff Arenie w meczu miedzy tymi druzynami zostalo pokazanych 7 kartek czyli calkiem sporo. Teraz powinno byc nie gorzej bo stawka jest jeszcze wyzsza niz ostatnio a ponadto sedzia srodowego meczu bedzie Gianluca Rocchi ze srednia 5.08 zoltka. Gosc jest mega bezkompromisowy i jest u mnie na czele jesli chodzi o ulubionych arbitrow pod katem ilosci pokazywanych kartek. Stawiam go na rowni z Felixem Brychem. U niego nie ma dyskusji. Kazde szczekanie i machanie witkami w jego kierunku konczy sie zoltkiem. Stawka meczu plus arbiter sklania mnie do zagrania tego betu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Napoli - PSG Stadio San Paolo
Czas na rewanz. Napoli przed 2 tygodniami zagralo chyba najlepsza pilke w sezonie. Jakie sa szanse, ze sie to powtorzy? PSG nie jest druzyna, ktora latwo sie poddaje, o czym swiadczy gol wyrownujacy Di Marii na 2-2. Wystarczy, ze Francuzi strzela pierwsi. Presja zniknie i beda kontrolowac sytuacje. A wiec ale!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Valencia - YB Bern
Valencia 1,50
Moim zdaniem jest to świetny typ na jutrzejsze spotkanie. Valencia po porażce i 2 remisach w dalszym ciągu ma realne szanse aby wyjść z grupy. Jeżeli Juventus u siebie pokona Manchester co jest dość realne a Valencia wygra u siebie z Bernem to przeskakują Manchester i mają mecz z Manchesterem u siebie więc jest o co grać.
Valencia zdecydowanie jest pod formą i to nie podlega wątpliwości, Bern zagrał bardzo dobrze mecz u siebie z Valencią gdzie zremisowali 1:1 chociaż mogli nawet wygrać ale Bern u siebie a Bern na wyjeździe to 2 inne drużyny przede wszystkim przez pryzmat własnego boiska i murawy.
Piłkarsko Valencia dużo mocniejsza i mam nadzieję, że udowodnią to na boisku i będą do ostatniej kolejki walczyć o awans a i forma może wtedy będzie dużo lepsza ale żeby tak się stało nie mogą sobie pozwolić na utratę 2óch punktów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : City-Szachtar
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.70
Bukmacher : fortuna
Analiza: Manchester City w tej kolejce na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Szachtara Donieck. Gospodarze są stawiani w roli zdecydowanych faworytów do zdobycia kompletu punktów. Do tej Pory popularni obywatela zdołali na swoim koncie zgromadzić 6 punktów, po niespodziewanej porażce z ekipą Lyonu przyszły dwa zwycięstwa najpierw wymęczone 3 punkty z Hoffenheim a w poprzednim spotkaniu pewnie ogranie ich jutrzejszego rywala . Teraz trzeba zmyć plamę zostawioną po pierwszym spotkaniu w którym to kibicie nie byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy jak porażka z przeciętnym w obecnym sezonie zespołem Lyonu. Szachtar natomiast moim zdaniem w tym sezonie jest daleki od swojej najlepszej formy i nawet jak tu strzeli jednego gola to będzie max jego możliwości , goście mają tylko 2 punkty i nie zapowiada się aby po tym spotkaniu dopisali chociażby jedno oczko do swojego dorobku. W City nie zagra : Bravo,De Bruyne,Mangala, natomiast niepewny jest występ Gundogana oraz Otamendiego. W ekipie przyjezdnych natomiast na pewno nie zobaczymy: Dos Santos Pedro oraz Ordetsa, nie wiadomo natomiast czy będzie mógł wystąpić Marlos oraz Taison. Mój typ to wynik 3:1 na koniec spotkania.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj LM dała zarobić zobaczymy jak to będzie dzisiaj bo w moim odczuciu mamy dziś gorsze mecze. Pod lupę przygotowałem sobie 4 spotkania i oczywiście we wszystkich przyglądam się rzutom rożnym ????
CSKA Moskwa - Roma. Mecz dość ciekawy jedni jaki drudzy mają o co powalczyć ???? ale nie o tym miałem pisać. Co do Gospodarzy średnia ilość wykonywania rzutów rożnych na 5 ostatnich spotkań to 5,6 natomiast Goście średnio na 5 ostatnich spotkań wykonywali 4,6 rzutów rożnych. Przyglądając się poprzedniemu spotkaniu tych drużyn widzimy, że linia proponowana przez mnie została przebita przez samych Gospodarzy. Czy liczę na powtórkę ? Nie wiem. Wiem, że CSKA ma o co walczyć i na pewno będą atakować co za tym idzie będzie dużo okazji do rzutów rożnych, nie wiem z jakim nastawieniem przyjechała Roma ale na pewno nie będą chcieli oddać pkt więc zapowiada się ciekawy mecz. Jednak uważam, że większość rzutów rożnych będzie znów należało do CSKA.
Bayern Monachium - AEK Ateny. Faworyt raczej znany mimo, że w lidze nie idzie najlepiej nie wierze, że odpuścili by sobie LM. Szybko o rzutach rożnych Gospodarze jak dla mnie maszynka do rzutów rożnych na ostatnie 5 spotkań średnio wykonywali 9,6 rożnych a Goście natomiast na 5 spotkań średnio 2,8 więc marnie. Krótko uważam, że pełna kontrola Bayernu na boisku puls dużo ataków może dać dużo rożnych liczę na chociaż 10 a AEK może wyprowadzi ze 2 kontry i może uda im się wydrapać max 2 rzuty rożne.
Lyon - Hoffenheim. Jak dla mnie mecz wielkiej niewiadomej. Ale nie mi to oceniać ja się przyglądam tam gdzie trzeba ???? Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonywali średnio 4,8 rożnych a Goście 6,4. Jak ja to dziś widzę ? Gospodarze u siebie grają dobrze bo na 8 spotkań przegrali tylko raz i więcej rożnych średnio zdobywają u siebie więc liczę tutaj na ich ataki ale z drugiej strony Goście nie przyjechali oddać pkt i oni są też taką &quot;rogową&quot; drużyną więc uważam, że to Gospodarze mogą próbować narzucać tempo jednak Goście będą prowadzić w statystyce rzutów rożnych.
Manchester City - Szachtar Donieck. Ostatni na dziś, i chyba też znamy faworyta. Kolejny przykład maszynki do rzutów rożnych mowa oczywiście o Gospodarzach którzy średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 7 rożnych Goście również wykręcili średnią 7 rożnych jednak troszkę inny poziom ligi. Gospodarze nie raz i nie dwa pokazywali że są w stanie wykręcać overy sami a tutaj liczę na jakieś 7-8 rożnych Gospodarzy i przy odrobinę szczęścia na 2-3 Gości.
Podsumowując moje propozycje:
CSKA Moskwa - Roma
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.54 ⛔
Typ poboczny: + 10.5 rzutów rożnych @1.91 ⛔
Typ poboczny: CSKA + 4,5 rzutów rożnych @1.76 ⛔
Typ poboczny: CSKA wykona więcej rożnych @2.55 ✅
Bayern Monachium - AEK Ateny
Typ główny: + 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.81 ✅
Typ poboczny: + 11,5 rzutów rożnych @2.33 ✅
Typ poboczny: Bayern + 8,5 rzutów rożnych @2.03 ✅
Lyon - Hoffenheim
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.81 ✅
Typ poboczny: Hoffenheim + 4,5 rzutów rożnych @2.16 ✅
Typ poboczny Hoffenheim wykona więcej rożnych @2.88 ✅
Manchester City - Szachtar Donieck
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych ⛔
Kurs: 1.60
Typ poboczny + 10,5 rzutów rożnych @2.0 ⛔
Typ poboczny: Man City + 7.5 rzutów rożnych @1.89 ⛔
Powodzenia !!!
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Ajax
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet/Betrally
Analiza:
Mecz o byc albo nie byc dla Benfici. Jesli polegna w srode z Ajaxem to praktycznie na pewno juz nie wyjda z grupy i beda musieli zadowolic sie walka o Lige Europy. Dwa tygodnie temu polegli w Amsterdamie 0:1 i to na nich tutaj bedzie ciazyc presja. W Lizbonie definitywnie musza wygrac aby przedluzyc marzenia o awansie do dalszej fazy rozgrywek. Remis nic im tutaj nie daje i tylko 3 pkt beda ich satysfakcjonowac. Na Cruijff Arenie w meczu miedzy tymi druzynami zostalo pokazanych 7 kartek czyli calkiem sporo. Teraz powinno byc nie gorzej bo stawka jest jeszcze wyzsza niz ostatnio a ponadto sedzia srodowego meczu bedzie Gianluca Rocchi ze srednia 5.08 zoltka. Gosc jest mega bezkompromisowy i jest u mnie na czele jesli chodzi o ulubionych arbitrow pod katem ilosci pokazywanych kartek. Stawiam go na rowni z Felixem Brychem. U niego nie ma dyskusji. Kazde szczekanie i machanie witkami w jego kierunku konczy sie zoltkiem. Stawka meczu plus arbiter sklania mnie do zagrania tego betu.
Tu się zgadzam, sędzia, &quot;waga&quot; meczu, kartek nie powinno brakować. To samo w Moskwie, ale tam sędziuje kebab Cakir, i to trochę komplikuje sprawę, ale linia jest niżej więc również chętnie wejdę.
over 3,5 w Moskswie 1,6 ⛔ jednej brakło, winny niedorozwinięty Cakir
over 4,5 w Lizbonie 1,62✅
do tego
over 3,5 kartki w Lyonie 1,82✅ i over 4,5 korka gości 2,16✅
mecz ostatniej szansy dla Niemców, muszą się rzucić na Francuzów, tylko zwycięstwo przedłuży ich szanse na awans, dlatego spodziewam się z ich strony bezkompromisowego meczu. Sędziuje Makkelie, me ma zbyt wysokiej średniej, ale ma potencjał do ich wyciągania.
Pilzno over 3,5 korka 1,98✅
Pilzno maszyna do rożnych. Wiadomo, Real to kilka półek wyżej niż rywale z którymi mierzą się na co dzień, ale u siebie Czesi zagrają zdecydowanie odważniej i spokojnie stać ich na 4 rożne, tym bardziej przy kłopotach Realu, gdzie byle ogór w PD potrafi ich cisnąć. W ostatnim czasie korki w domu , z poważnymi drużynami to 5 z CSKA, 5 ze Spartą, w zeszłym sezonie w pucharach 7 ze Sportingiem, 11 z Partizanem, 11 z Hapoelem, 4 ze Stetuą, 6 z Aekiem, i 10 ze Stetuą w eliminacjach LM.
Valencia win 1,5✅
Również mecz ostatniej szansy, rywal to patałachy. Jak United nie wygra w Turynie, a Valencia dziś zwycięży to mecz o awans odbędzie się na Mestalla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: CSKA - Roma
Typ: Powyżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs: @2.33
Bukmacher: 1xbet
Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie w grupie G pomiędzy drużynami CSKA i AS Romy . Obie drużyny mają spore szanse na wyjście z grupy , dlatego wynik tego starcia jest bardzo istotny i ważny w końcowych rozrachunku tabeli . Według mnie faworytem tego meczu są goście , którzy w poprzedniej kolejce u siebie ograli właśnie CSKA 3:0 , ale jednak swój typ kieruję na liczbę rzutów rożnych , a dokładnie typuję over 11,5 rzutów rożnych . Po dotychczasowych 3 kolejkach fazy grupowej CSKA ma średnią 6,67 swoich rożnych na mecz , a jej przeciwnicy 5,33 , co ogólnie daje średnią 12 rożnych na mecz z udziałem moskiewskiej drużyny . Roma jak wiemy słynie ze sporej ilości rożnych na mecz , co udowadniają statystyki . Dotychczas w tym sezonie Ligi Mistrzów w meczach Romy padało średnio 18 (!) rożnych na mecz , co jest naprawdę imponującym wynikiem . Roma raz grała na wyjeździe w bieżącej edycji , z Realem Madryt i w tamtym meczu padło , uwaga , 27 rzutów rożnych . Liczę na ciekawy mecz pełen akcji i sytuacji bramkowych . Powodzenia !
 
P 54

pewnypewniaczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Pilzno-Real Madryt
Typ: Wygrana Pilzno
Kurs: @10.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie wiem czy jest co tu analizować, ale napiszę od siebie kilka słów dlaczego taki typ z mojej strony. Jak każdy wie, Real Madryt od dłuższego czasu ma problemy w graniu z przodu, a raczej z wykończeniem akcji, nie mają zawodnika który po dobrym podaniu umieściłby piłkę w siatce.Ostatni mecz na Santiago Bernabeu pokazał, że drużynę z Pilzna nie można lekceważyć, tak przegrali 2:1, ale czy Królewscy wygrali ten mecz spokojnie?Otóż nie, ostatnie 15minut meczu, real &quot;robił w gacie&quot; by ten wynik utrzymać.
W dzisiejszym spotkaniu nie zagra Marcelo, który dużo wnosi do obrony jak i ataku w drużynie Realu, jak dla mnie jest to poważne osłabienie.Zwrócę też uwagę jak wiele wnosi aspekt swojego boiska, co wczoraj pokazała Crvena Zvezda ogrywając 2:0 Liverpool, który gra o wiele lepiej od obecnego Realu Madryt, nie zwracając uwagi na wczorajszą wpadkę.Pilzno pewnie po tej sytuacji jeszcze bardziej jest zmotywowane i uświadomiło sobie ,że jest w stanie dzisiaj pokonać Królewskich u siebie.Oczywiście kurs jest ryzykowny i nie polecam grać go za większą stawkę, ale Solo za dyszke czy dwie dlaczego by nie?
Jak grasz ten typ bo Cię przekonałem fajnie jakbyś zostawił ???? Pozdro i zieloności życzę ???? :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Man Utd over 2.5 celnego strzału ✅ @1.53 do dubla
Juve zagra pewnie trochę asekuracyjnie i odda trochę pola gościom, a jest komu uderzać na bramę Wojtka. Linia bardzo niska, dla mnie malina
Edit ranczo: Buk?

365 ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hazardzista007 2

hazardzista007

Użytkownik
Witam
Cieżko znaleść fajne kursy na dzisiejszą kolejkę.
Widzę value w kursie under 3.25 po 1.602 w Valencii.Kurs na ich wygrana jest nie adekwatny do ich formy i wyników.Powinni prowadzić grę ale jeżeli nie zmieni się ich skuteczność od początku sezonu to moga się męczyć.Z drugiej strony bronią przyzwoicie i sądzę,że YB może tutaj w ogóle nie zaliczyć trafienia ???? .
Mało się udzielam-zazwyczaj tylko czytam ale coś dzisiejszy temat przymiera więc postanowiłem dorzucić swoje 5 groszy.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Pilzno-Real Madryt
Typ: Wygrana Pilzno
Kurs: @10.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie wiem czy jest co tu analizować, ale napiszę od siebie kilka słów dlaczego taki typ z mojej strony. Jak każdy wie, Real Madryt od dłuższego czasu ma problemy w graniu z przodu, a raczej z wykończeniem akcji, nie mają zawodnika który po dobrym podaniu umieściłby piłkę w siatce.Ostatni mecz na Santiago Bernabeu pokazał, że drużynę z Pilzna nie można lekceważyć, tak przegrali 2:1, ale czy Królewscy wygrali ten mecz spokojnie?Otóż nie, ostatnie 15minut meczu, real &quot;robił w gacie&quot; by ten wynik utrzymać.
W dzisiejszym spotkaniu nie zagra Marcelo, który dużo wnosi do obrony jak i ataku w drużynie Realu, jak dla mnie jest to poważne osłabienie.Zwrócę też uwagę jak wiele wnosi aspekt swojego boiska, co wczoraj pokazała Crvena Zvezda ogrywając 2:0 Liverpool, który gra o wiele lepiej od obecnego Realu Madryt, nie zwracając uwagi na wczorajszą wpadkę.Pilzno pewnie po tej sytuacji jeszcze bardziej jest zmotywowane i uświadomiło sobie ,że jest w stanie dzisiaj pokonać Królewskich u siebie.Oczywiście kurs jest ryzykowny i nie polecam grać go za większą stawkę, ale Solo za dyszke czy dwie dlaczego by nie?
Jak grasz ten typ bo Cię przekonałem fajnie jakbyś zostawił ???? Pozdro i zieloności życzę ???? :cash:
Tez to zagralem na Czechow ale bardzo duza szkoda,ze kontuzje zlapal najepszy strzelec druzyny Michael Krmencik (13 wystepow i 7 goli) jednak w Realu takze nie ma kto strzelac wiec sily wyrównane!
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Juventus - United
Typ: 1 [-1,5]
Kurs: 2,40
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wynik meczu z Old Trafford nie do końca oddawał przebieg boiskowych wydarzeń. 0-1 to tak naprawdę najmniejszy możliwy wynik kary dla ówczesnych gospodarzy. Juventus był w tym spotkaniu przynajmniej o klasę lepszy od rywala i powinien nawet wygrać wyżej, a to był w końcu mecz wyjazdowy. Czy w obu klubach coś się od tego czasu zmieniło? Raczej nie. Juventus nadal spokojnie wygrywa mecze we Włoszech i idzie pewnie po kolejne mistrzostwo Włoch. United nawet mimo zwycięstw w Premier League specjalnie mnie nie przekonywali, a z Bournemouth wymęczyli trzy punkty w końcówce. Liczę na to, że Stara Dama będzie dziś po prostu skuteczniejsza i pokryje handicap. O obronę chyba nie ma się co martwić, bo jako jedyni w tej edycji nie stracili jeszcze gola.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus – Manchester United
Typ: poniżej 2,5 ⛔⛔⛔
Kurs:
1,85
Bukmacher Totolotek
Analiza:

Faworytem jest Juve, choć faktycznie nie muszą do końca wszystkiego wygrywać, aby awansować dalej, wystarczą remisy. ManU potrafi zaskoczyć zarówno na plus jak i na minus. Dlatego wstrzymam się z typem na zwycięzcę a wybiorę under 2,5. Juve nie szaleje w ataku, a goście w 3 meczach bilans 3:1. Wydaje mi się, że dzisiaj skończy się niską wygrana Juve, tak jak w poprzednim meczu. Przeszkodzić może ewentualnie ambicja CR7, który może chcieć przypomnieć się dawnemu klubowi strzelając mu co najmniej jedną bramkę.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Manchester United
Typ: Pogba strzeli gola
Kurs: 6.50
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pogba wraca do byłego klubu, w którym stał się piłkarzem światowego formatu. Na pewno będzie chciał się dzisiaj pokazać z jak najlepszej strony. A może trafi do siatki. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami zagrał bardzo dobry futbol. Sanchez na szpicy nie strzela zbyt wielu bramek, wiec może Pogba trafi. Często znajduje się w polu karnym. Od czasu do czasu zdarza mu się uderzyć z dystansu. United potrzebuje punktów, Pogba też chciałby udowodnić wszystkim że nadal jest świetnym piłkarzem. Dzisiaj ma ku temu idealną okazję.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
I myślicie, że Juve będzie kalkulować i ciułać te remisy byleby się nie nabiegać? Wątpię żeby ryzykowali późniejszym wyjściem z drugiego miejsca. Dzisiaj do Turynu przyjeżdża United, czyli drużyna bez formy, którą mogą sobie spokojnie ogolić, wywalczyć awans bez żadnych kalkulacji i w następnych meczach grać bez spiny wystawiając lekkie rezerwy. Na Old Trafford ich zmietli i te 1-0 to i tak szczęście, bo spokojnie Juve powinno wyjechać ze strzeloną trójką. United miało jeden groźny strzał po którym piłka odbiła się od słupka, przetarła plecy Szczęsnego i przez te wcześniejsze niewykorzystane sytuacje mogło być 1-1. Dzisiaj grają u siebie, więc wątpię żeby tak samo się bawili i grali z niepewnością do ostatniej minuty. Wyjdą, zrobią swoje i United może wracać do domu.
Juve wygra @1.66 bet365 ⛔⛔
I powtórka z rozrywki. 1-0, brak dobicia i United wygra 2-1...
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bayern - AEK, powyżej 9,5 RR @1,46 ✅ 12 RR
Man City - Szachtar, powyżej 9,5 RR @1,6 ⛔ 6 RR
Pilzno - Real, powyżej 9,5 RR @1,5 ✅ 18 RR

AKO: 3,50
6j Unibet

⛔6j

Bayern - AEK, Bayern powyżej 8,5 RR @1,96 ✅ 11 RR
Pilzno - Real, Real powyżej 7,5 RR @2,2 ✅ 14 RR

AKO: 4,31
4j Unibet

✅13,24j
Wczoraj pechowo brakło jednego cornera PSG i dzień byłby całkiem udany, bowiem ostatni kupon był kompletnie nietrafiony, a pomyśleć, że zastanawiałem się, który mecz wybrać Tottenhamu czy Schalke i ...wybrałem jak wybrałem [bez komentarza]. Dzisiaj ponownie próbuję ugrać coś na rożnych, pierwszy kupon to można powiedzieć najniższe sensowne linie do pokrycia nawet przez samych faworytów, ale tu bez kombinowania na cornery jednych czy drugich, linia na ogólne rożne, bowiem w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów lekko się na tym przejechałem, drugi kupon to już rożne na dwie &quot;maszynki do rożnych&quot;, obie drużyny z problemami, ale przez swój brak skuteczności można powiedzieć, że nabijają dużo rożnych i na to liczę, że zarówno Real jak i Bayern długo będą forsować obronę rywali i nazbierają trochę rogów zanim wyjdą na prowadzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Juventus- Manchester Utd
Typ: United strzeli w przedziale 1-72⛔
Kurs: 2,05
Fortuna
6/10

Niby faworyt tylko jeden ale gdzieś śmierdzi mi to spotkanie, United bez szału w tym sezonie ale są nieobliczalni, mają wielu klasowych grajków, no i Mou na ławce. Uważam że kurs na bramkę &quot;czerwonych diabłów&quot; przesadzony. Potrafili wsadzić dwie bramki na Stamford, wiec czemu mieliby nie wcisnąć Szczęsnemu, po takim kursie ryzykuję.

Manchester City- Szachtar
Typ: City będzie prowadzić w 30 minucie
Kurs: 1,72✅✅✅
Fortuna
6/10


City murowany faworyt, Ukraińcy przeciętnie zawsze prezentowali się na wyjazdach. Gospodarze po sensacji z Lyonem wrócili na właściwe tory. Dziś wychodzą w mega ofensywnym ustawieniu D. Silva, B. Silva, Sterling, Marhez, Jesus aż 5 zawodników, którzy nominalnie mogą grać w pierwszej linii, oj będzie się działo. Uważam że City szybko będzie chciało ustawić sobie spotkanie.
Alternatywnie:
City wygra obie połowy @ 1,93 Fortuna✅✅✅
1 + BTS @ 2,60 Fortuna⛔


Benfica- Ajax
over 2,5
Kurs: 1,83
Fortuna
5/10

Spotykają się dwie ofensywne drużyny, nie wiem jakim cudem w pierwszym spotkaniu widzieliśmy tylko jedną bramkę. Uważam że w Lizbonie zobaczymy ciekawsze spotkanie w większą ilością bramek gdyż obie drużyny z reguły przykładają większą wagę do ofensywy niż defensywy.

Pilzno- Real
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5
Kurs: 1,91
Fortuna
5/10

Real nie stracił gola na wyjeździe w meczu ligowym i LM ostatnio w kwietniu z Juventusem, we wszystkich kolejnych spotkaniach tracili i to grając z porównywalnie przeciętnymi zespołami. Pilzno na własnych śmieciach będzie gryźć trawę, w końcu nie często podejmuje się najlepszy zespół na świecie w ostatnich latach. Uważam że będzie to ciekawe spotkanie i wcale nie jestem pewien zwycięstwa gości. Niech wygra lepszy.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom