>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ecoPayz - ogólna dyskusja

P 0

piratos

Użytkownik
W celu weryfikacji mam wysłać zdjęcie dowodu i jakiś rachunek. Podałem adres zameldowania, taki jaki mam w dowodzie, ale mieszkam pod innym adresem skąd mam rachunki. Adres z dowodu i rachunków nie będzie zgodny. Zapewne jakoś negatywnie wpłynie to na weryfikację. Czy może wystarczy jakiś skan dokumentów z banku z miejsca zameldowania? Jak to najlepiej rozwiązać?
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
W celu weryfikacji mam wysłać zdjęcie dowodu i jakiś rachunek. Podałem adres zameldowania, taki jaki mam w dowodzie, ale mieszkam pod innym adresem skąd mam rachunki. Adres z dowodu i rachunków nie będzie zgodny. Zapewne jakoś negatywnie wpłynie to na weryfikację. Czy może wystarczy jakiś skan dokumentów z banku z miejsca zameldowania? Jak to najlepiej rozwiązać?
Kup paliwo i weź fakture z adresem zameldowania
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
W celu weryfikacji mam wysłać zdjęcie dowodu i jakiś rachunek. Podałem adres zameldowania, taki jaki mam w dowodzie, ale mieszkam pod innym adresem skąd mam rachunki. Adres z dowodu i rachunków nie będzie zgodny. Zapewne jakoś negatywnie wpłynie to na weryfikację. Czy może wystarczy jakiś skan dokumentów z banku z miejsca zameldowania? Jak to najlepiej rozwiązać?
Wyciag z konta bankowego i sprawa zalatwiona. Nawet w pdfie przyjmą bez problemu
 
S 0

shevson

Użytkownik
A ktoś rozkminiał taką opcję - nie wiem, jakie dokładnie są prowizje, przy płaceniu w sklepie, ale rozumując, że np mam konto na Eco w USD i kartę ecoCard w USD, to powinno być tylko 3% za przewalutowanie USD-&gt;PLN, zgadza się? - co powiecie na wypłacenie gotówki w Żabce ????
Kolejny pomysł, to użycie karty ecoCard do zasilenia Revoluta, którym można normalnie płacić w Polsce bez złodziejskich prowizji i przeliczników. A prowizja za takie zasilenie po stronie Ecopayz to 4%
 
Do góry Bottom