>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
forbet
Finał polskiego qualifiera do WESG. Nie wiem jakie dokładnie w tym roku są pule nagród, ale zawsze są to setki tysięcy dolarów, więc jest o co walczyć.

Wydaje się, że po transferach wreszcie w VP widać poprawę gry, a przede wszystkim jakiś pomysł na rundy (fajny mirage i cache) . Morelz dopasował się do zespołu, a Neo w końcu zaczął trafiać, bo 2 miesiące temu wyglądało to dramatycznie. Po dłuższej przerwie ostatnio sporo meczów w lidze ECS, w których VP zagrali dobre mecze. Wczoraj 2 porażki z North, ale kilka dni wcześniej vs Faze (1:1), fnatic (2:0) i Astralis (co prawda 0:2, ale gdyby nie fatalny choke byliby pierwszą drużyną, która ugrała mapę przeciw nim w tej lidze). W lidze MDL ,też duże szanse na awans do playoffów, co patrząc na poprzednią edycję takie oczywiste już nie jest ???? .
Z drugiej strony AGO po stracie snatchiego na rzecz VP nie wrócili już do swojej gry, a snajper VP jest w super formie. Teraz doszło odsunięcie TOAO. Nic moim zdaniem nie przemawia za graniem na AGO. Pewnie miesiąc temu bym ten mecz odpuszczał, ale ze względu na aktualną, wznosząca formę VP uważam, że warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
Nie ma nigdzie kursów, same mecze te mogą być rescheduled czy coś, ale jakby ktoś gdzieś widział to:
LDLC ma na ten tydzień zaplanowane mecze w ECS (VP, Optic, G2, NiP - info ze strony ligi (csgoleague.com)i na HLTV a przecież będą w Chicago na IEM, więc raczej komplet spotkań na wysokim pingu. Myślę że, niezależnie od map, będzie można próbować przeciw nim jeśli gdzieś pojawią się kursy i nie będzie informacji o wycofaniu się Francuzów z rozgrywek.
To samo w ESEA MDL:
6.11.18 18:00 Virtus Pro - LDLC @1.95 LVBET
Argumentacja jak powyżej. Tu chyba nuke grany z tego co widzę
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Virtus Pro - Valiance
godzina 17:00

Jest to mecz BO1 na mapie inferno w lidze ESEA. Nie ukrywam, że kurs bardzo skusił mnie do zagrania tego typu. W drużynie VP pewnie panuje entuzjazm po wczorajszej wygranej z AGO 2:0. Obiektywnie patrząc AGO trochę sobie pokomplikowali sprawę wyborem map. Gdy VP nie wyrzucili overpassa, to ekipa Furlana wybrała go jako swój pick. Myślę, że to nie był najlepszy wybór z ich strony, ale wiadomo że to już stwierdzenie po fakcie.
Do rzeczy - faktem jest, że inferno jestjedną z najsłabszych map Virtus Pro. Druga sprawa jest taka, że do Valiance przyszło 3 nowych graczy, mianowie - nexa i EspriranTo z Imperial oraz ottoNd z HAVU. Są to bardzo utalentowani gracze. Na papierze ekipa Letn1iego wygląda lepiej. Próbkę swoich możliwości pokazali już w meczu z Pact wyrywając 16:0 oraz z Chaos 16:14.
Na pewno milo będzie popatrzeć na snajperski pojedynek snatchiego i Ottona, gdyż oboje są w świetnej formie. Myślę, że nowi gracze Valiance poprowadzą ich dzisiaj do zwyciestwa w tym meczu.
Valiance wygra @2.16 1xbet
⛔⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co do tej gry przeciwko Virtusom na inferno to ja nie jestem jakoś przekonany. Jasne, inferno to na pewno nie jest dobra mapa Virtusów, ale o puli Valiance na tym etapie wiele powiedzieć nie można. Imperial z którego dołączyła dwójka nexa i espiranto właściwie tej mapy nie grał, otton ostatni raz grał na inferno w kwietniu.
Valiance (w starym zestawieniu) - w październiku na inferno porażka z Vialye Pitoni (4:16), Smoke Criminals (10:16) i Epsilon (14:16), wygrali z Royal Bandits (16:9).
A co do VP - ich terro wygląda na tej mapie słabo, brakuje pomysłów i czasem ciężko się to ogląda. Ale już obrona wygląda często naprawdę przyzwoicie. Zaliczyli jedną poważną wpadkę na x6tence Galaxy, ale poza tym grali na zespoły lepsze niż to, nawet wzmocnione, Valiance: Astralis, HR, mouz, 3DMAX. A na zespoły słabsze (iBoars, Spirit, Tricked) wygrywali. Mogą to wygrać Polacy
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Szczerze mówiąc przytaczanie wyników Valiance na inferno w kontekście tego składu, gdzie zostało tylko dwóch zawodników ma chyba mało sensu.
A co do VP to owszem, wygrywali na słabsze zespoły ale obecne Valiance równie dobrze mogłoby z nimi wygrać, niestety tego nie wiemy. Trudno powiedzieć jak się Valiance do tego konkretnego meczu przygotowało ale mają demka, z których widać ustawienie VP po CT i ich najsłabsze ogniwa. Mogą to wykorzystać a Polacy nie mają tak naprawdę żadnej informacji jak zagrają ich przeciwnicy.
Jasne, że Polacy mogą to wygrac, tak jak w każdym meczu mogą to zrobić, jednak oceniając okoliczności to większe szanse daje na wygraną Valiance.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jasne że ma mały sens. Chodzi mi bardziej o to, że żaden z tych graczy nie był w ostatnim czasie członkiem drużyny która grała jakoś super na tej mapie - jednej z bardziej taktycznych (wykorzystanie granatów itp.) w całej puli. Może Virtusów zaskoczą, ale nawet wczoraj - przejechali się po PACT do zera, a potem zaledwie do 14 na Chaos. Ja wyżej stawiam szanse Virtusów (nie jakoś bardzo wyraźnie wyżej, ale jednak), ale nie mam karnetu na nieomylność. Przed 18 będziemy mądrzejsi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 9

kub1nhgo

Użytkownik
Tak to jest jak się szybko piszę na zajęciach, Vitality zamknęło spotkanie 16:11, mogło 16:10 ale NBK przerywa plantowanie bomby na 3 sekundy do końca rundy.
A teraz myślę że PACT pokona Epsilon a kurs na polaków 3.24 na 1xbet
Dzisiaj na pewno ugrają tę jedną rundę ;)
 
K 9

kub1nhgo

Użytkownik
Mecz: Epsilon - Ence
Liga: ESEA MDL
Godzina: 17:00
Typ: Ence
Kurs: 1.53

Ja wiem, że kurs ciekawiej nie wygląda ale jak dla mnie to czysty pewniak i wedlug mnie ence nie powinno mieć więcej niż 1.3. Ence to drużyna tier wyżej, która niejednokrotnie pokazywała że umie walczyć z europejską topką na większych lanach.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
Ciekawa sprawa z byalim. Zawodnik bez kontraktu z VP ale przy dołączeniu do organizacji nowa organizacja będzie musiała zapłacić VP formę rekompensaty.
Dla mnie to łamie ten punkt regulaminu majora:
Participants should not have any financial interest in the success of any team that they are competing against. To participate in the Intel Extreme Masters Katowice CSGO Major 2019, players and teams are required to affirm that they have no business entanglement (including, but not limited to, shared management, shared ownership of entities, licensing and loans) with any other participating team or its players.
Bo przecież będzie w tej sytuacji istnieć financial interest pomiędzy MIKSTURĄ a Virtus Pro. Ciekawe jak do tego się ustosunkuje ESL
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kinguin - Virtus.Pro @2,45 Unibet ✅✅ 16-11
Zdecydowanie najciekawszy dzisiejszy mecz dla fanów z Polski, z wieloma podtekstami (przede wszystkim taz vs były team) i mogący sporo namieszać w tabeli. Mecz, który raczej powinno się oglądać niż obstawiać, mimo to spróbujemy w stronę pingwinów, bo kurs w uni sporo wyższy niż u innych buków (koło @2,2 się kręci).
Gdy wydawało się, ze Kinguin zaczęło wchodzić na swoje najwyższe obroty, to właśnie teraz przyszedł spadek formy. Fatalny występ na cs summit, te mecze w ESEA bez błysku, jeżeli wygrywane to ledwo, wczoraj fatalny występ z Alternate - na pewno nie na to liczyli po wygraniu Dreamhacka w Montrealu.
VP jak to VP - niezłe mecze (jak np. z Fnatic) potrafi przeplatać beznadziejnymi (z Expekt). Można by pisać o jakimś progresie, ale szału tutaj nie ma i raczej nie będzie. Ot poziom właśnie ESEA czy dolnych miejsc w innych ligach.
Czemu typ na Kinguin? Gramy dusta2, a to mapa którą często w swoich ostatnich BO3 brali jako swój pick i to z dobrymi wynikami (wtedy ta forma też była wyższa - należy to pamiętać) - było tak z RedReserve, AGO czy wygrana z ENCE, którzy zazwyczaj d2 biorą jako swoją mapę.
VP na d2 gra w kratkę, ale mam w pamięci ich męczarnie z chińskim 5Power (wygrana do 14), ostatnio widziałem ich z Fragsters i też szarpana ta gra. Potrafili też wygrać z RR jak pingwiny, ale z takim ENCE dostali do 3.
Podsumowując: forma chyba delikatnie przemawia za VP, mapa (chociaż dla mnie cały czas trochę randomowa) za Kinguinami, Taz na pewno zmotywowany, aby utrzeć nosa swoim byłym kolegą, no i ten kurs w uni wyższy niż u konkurencji skłania mnie, aby spróbować za drobne pograć na pingwinki. Ale najważniejsze, aby obie drużyny pokazały dobrego kantera ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Podobnie jak mchal rozmyślałem nad obstawieniem Kinguin. Jednak jedyną osobą które może pokrzyżować plany Pingwinów jest snatchie. Ten zawodnik jest aktualnie w mega formie. Wiadomo, to też człowiek i może mu sie zdążyć gorszy mecz, na co - nie ukrywam - liczę ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Dodatkowo zaryzykuję i napiszę tak:
Fragsters vs Team Kinguin 1.85
x6tence Galaxy vs Expert 2.19
Virtus Pro vs Team Kinguin 1.59
Na mój prosty rozum to
Fragsters na dd2&gt;=Virtus.pro
Fragsters na dd2&gt;Kinguin
Expert całkiem ładnie na nuke, x6tence jedna wielka niewiadoma jak zawsze kiedy grają.
Też idę w stronę expert. xG po zakwalifikowaniu się na DH zaczęło grać w kratkę, czasami jakby w ogóle od niechcenia. Widać, że powietrze zeszło. Z kolei Niemcy na nuke zagrać potrafią, jest to chyba obecnie ich najlepsza mapa i czują się na niej najpewniej. W lidze mają 21 punktów i jeżeli chcą myśleć o wejściu do pierwszej ósemki to właśnie punkty powinni zbierać w takich meczach. Do tego są to niemiaszki z niezbyt fajną przeszłością i do tej pory jest na nich nagonka, że lubią odpalić, szczególnie LyGHT, więc liczę na pomoc tego magicznego skilla ????
expert wygra @2.37 bet365 ⛔⛔
Bez komentarza.
 
uzytkownik-24118 2,1K
cuadrado12 typu nie neguję bo expert rzeczywiście nuke grać umie i mogą powalczyć, po takim kursie warto spróbować. Natomiast szanse na &quot;8&quot; mają chyba tylko matematyczne, a i to nie wiem czy nawet. 6 ekip (LDLC, Optic, Kinguin, Sprout, VP, 3DMAX) ma od nich lepszy bilans (10 wygranych i więcej), do tego ENCE będzie mieć bilans identyczny lub lepszy, jeśli zaraz wygra swój mecz Epsilon to podobnie (obie formacje wtedy 9-5, obie na wyraźnym plusie z rundami, w przeciwieństwie do niemieckiej formacji i przegrane mecze bezpośrednie z oboma- więc niezależnie od sposobu rozstrzygania będą prawie na pewno pod nimi ) a expert wygrywając oba dzisiejsze mecze skończy ligę z 9-7. ENCE ma w perspektywie mecze z Euronics (grają właśnie) i Endpoint (grają o chyba 21:00) więc pewnie to 10 a może i nawet 11 zwycięstwo ugrają, a potencjał na lepszy wynik od expert mają jeszcze gracze Red Reserve.
 
2 0

286nfarna

Użytkownik
286nfarna
Wiadomo, że to nieoficjalne wszystko, ale :https://www.betspawn.com/en/esports-betting/75-counter-strike-go/36345-asian-development-league/12940034-tyloo-vs-5power-club - tu jest rescheduled a tu: https://liquipedia.net/counterstrike/Asian_Development_League/Season_1/Detailed_Results nie ma tego meczu w planach

A w ogóle Tempo chyba rozstało się z organizacją - bo dziś w kwalach do minora grają jako ex-TempoStorm.
Tak czy siak raczej trzeba liczyć się ze zwrotem chyba, niezależnie od tego które źródło podaje wiarygodną informacje ..
 
uzytkownik-24118 2,1K
x-kom czwartą polską ekipą w zamkniętych kwalifikacjach do minora. Natomiast w eliminacjach do minora zabraknie AGO. Jeśli dodatkowo zabraknie ich w kolejnym sezonie Pro Ligi (są chyba najpoważniejszym kandydatem do spadku) to będzie można pisać że ten sezon był/ jest w wykonaniu AGO tragiczny.
Można im tylko (znowu) pogratulować planowania kalendarza ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom