>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Bordeaux - Zenit
Remis @5.00 ForBet
Myślę, że Zenit znowu przyciśnie w końcówce, mają aspiracje żeby awansować z pierwszego miejsca a porażka im to utrudnia
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Ciężko to wygląda, Betis ich kasuje posiadaniem. Zawsze sobie mówię, że włoskie teamy lubią odpuszczać te słabsze puchary (własna opinia) mimo to mam pograny tutaj BTS. Nie ma El Pipity więc brakuje mocy ale koniec końców liczę, że coś wpakują. Po prostu musi się coś napatoczyć bo wcale nie cisną.
też miałem bts, pięknie Suso dokręcił i można odetchnąć z ulgą ! ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
też miałem bts, pięknie Suso dokręcił i można odetchnąć z ulgą ! ????
Zdecydowanie Suso ich ratuje, nie pierwszy z resztą raz. Tego chłopaka powinien wyłowić &quot;lepszy&quot; team.
No to teraz Arsenal musi się wykazać troszkę.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Verona to jest dopiero żałosna.. niby 4-5 siła ligi, a dostają lanie od Sieny, która meczu nie wygrała. I mają w składzie Boyera.
a siena ma Hernandeza. Wiesz kto to taki?
Siena ostatnio na 2:1 prawie z perugią wychodziła, drużyna z ogromnym potencjałem
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Arsenal X @ 2,40
wiem kto to Hernandez.. mają też Marufa, ale co z tego? To drużyna nadal personalnie dużo słabsza niż Verona
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dordrecht - Leeuwarden 1 1.30
Tindastoll - Grindavik 1 1.20
ako-1.56
Olimpia Milano - CSKA Moscow 2 1.50
Maccabi Tel Aviv - Real Madrid 2 1.40
ako-2.10
dorther 78-73 ✅
tisdol 71-70 ✅
ako ✅
Real 87-66 ✅
cska 90-85 ✅
ako ✅
Pięknie siadła Euroliga :bow:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na tym forum oprocz opcji lubie piwinno byc nie lubie. Tak jak cieplo/zimno na peperze.
Czytam analize w dziale nba i polowa zdan napisanych jest albo glupia albo nieprawdziwa. Dalbym nie lubie ale sie nie da.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom