>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Legalny Bukmacher to...

N 0

nanana

Użytkownik
Macie racje co do sts, ale w jednym sa najlepsi w Polsce, oferta na żywo csa i ogolnie esportu zdecydowanie najlepsza. Minus taki, ze jak duzo wygrywasz to dlugo nie pograsz, bo cie przyblokuja.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Siemanko, mam obecnie kasę tylko na internetowym koncie STS
Część chciałbym gdzieś przenieść (szczególnie jeśli będzie ciekawy bonus powitalny) bo STS zaczyna mnie wkurzać. Ich oferta jest słaba.
Mecze hokejowe - over/under zaczyna się od 4,5 gdzie w Fortunie jest 2,5 i 3,5 (co prawda bo słabych kursach ale jest taka opcja). Ręczna, wczoraj mecz Kalisz-Kielce, można grać na Kielce 1,01 lub Kielce -10,5 lub -12,5 bo wysokich kursach. Nie ma tego wypośrodkowania, żeby zagrać sobie kurs 1,3 czy 1,5
W Fortunie założyłem konto stacjonarne i otrzymując 20 PLN-ów na kartę okazuje się że nie należy się już bonus powitalny i depozytowy na grę przez neta. Ofertę mają chyba ciekawą, bo grałem trochę stacjonarnie.
LVbet ma zryty design, ForBet może nie wygląda najgorzej (ma też jakiś BetMarket)
Który buk polski ma najbogatszą ofertę zwykłą i live
(oferta zarówno w ilości meczów jak i ilości zakładów na dany mecz pre/live)
i ciekawe bonusy?
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Siemanko, mam obecnie kasę tylko na internetowym koncie STS
Część chciałbym gdzieś przenieść (szczególnie jeśli będzie ciekawy bonus powitalny) bo STS zaczyna mnie wkurzać. Ich oferta jest słaba.
Mecze hokejowe - over/under zaczyna się od 4,5 gdzie w Fortunie jest 2,5 i 3,5 (co prawda bo słabych kursach ale jest taka opcja). Ręczna, wczoraj mecz Kalisz-Kielce, można grać na Kielce 1,01 lub Kielce -10,5 lub -12,5 bo wysokich kursach. Nie ma tego wypośrodkowania, żeby zagrać sobie kurs 1,3 czy 1,5
W Fortunie założyłem konto stacjonarne i otrzymując 20 PLN-ów na kartę okazuje się że nie należy się już bonus powitalny i depozytowy na grę przez neta. Ofertę mają chyba ciekawą, bo grałem trochę stacjonarnie.
LVbet ma zryty design, ForBet może nie wygląda najgorzej (ma też jakiś BetMarket)
Który buk polski ma najbogatszą ofertę zwykłą i live
(oferta zarówno w ilości meczów jak i ilości zakładów na dany mecz pre/live)
i ciekawe bonusy?
Nie licząc bonusów ( gdyż z nich nie korzystam) zdecydowanie wygrywa Fortuna jak dla mnie ????
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Etoto ma kursy na pewno lepsze i czasem się znajda jakieś zakłady tam np na linie w ciekawe/błędne, tyle ze każdy singiel od 200 zł idzie do weryfikacji i 2 kupony jak na prawdę kurs jest dobry to ciężko zagrać.
Czasem w punkcie naziemnym korzystam ale tam tez limity dość ostre w porównaniu np z lv bet dużo gorsze, szczególnie na niszowe wydarzenia i egzotykę.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Siemanko, mam obecnie kasę tylko na internetowym koncie STS
Część chciałbym gdzieś przenieść (szczególnie jeśli będzie ciekawy bonus powitalny) bo STS zaczyna mnie wkurzać. Ich oferta jest słaba.
Mecze hokejowe - over/under zaczyna się od 4,5 gdzie w Fortunie jest 2,5 i 3,5 (co prawda bo słabych kursach ale jest taka opcja). Ręczna, wczoraj mecz Kalisz-Kielce, można grać na Kielce 1,01 lub Kielce -10,5 lub -12,5 bo wysokich kursach. Nie ma tego wypośrodkowania, żeby zagrać sobie kurs 1,3 czy 1,5
W Fortunie założyłem konto stacjonarne i otrzymując 20 PLN-ów na kartę okazuje się że nie należy się już bonus powitalny i depozytowy na grę przez neta. Ofertę mają chyba ciekawą, bo grałem trochę stacjonarnie.
LVbet ma zryty design, ForBet może nie wygląda najgorzej (ma też jakiś BetMarket)
Który buk polski ma najbogatszą ofertę zwykłą i live
(oferta zarówno w ilości meczów jak i ilości zakładów na dany mecz pre/live)
i ciekawe bonusy?
LVBet dizajn kiepskie ale za to apka dobra plus promocji bonusów tez maja sporo zależy co kto lubi gra itp
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Ja gram z reguły tylko live i tak:
W lvbet, etoto, totalbet i iforbet limity nie do przyjęcia po kilku - kilkunastu dniach grania.
Fortuna po dwóch dniach grania przestała przyjmować wszystkie zakłady live
Póki co w sts nie ma problemów ale oferta mało ciekawa
W totolotku nawet nie próbowałem bo patrzyłem i oferta live tragiczna. Jedynie piłkę i tenis można pograć ale jak dla mnie nie ma na tym kasy
 
M 837

marcios

Użytkownik
Fortuna jest dobra jak ktoś gra tylko 1x2 lub u/o na gole ale już inne podgry tragedia, chodźby dziś LE w większości meczów nie ma rzutów rożnych nawet jednej linii i takie coś jest standardem u nich na ligi europejskie itp. Do tego od czasu kiedy zmienili live pare tyg temu to również według mnie zmienili z najlepszego live z naziemnych na najgorszy, brak w 90% meczów overa 0,5 HT przed meczem, kursy bardzo zaniżone i okrojona oferta. Oczywiście, który buk najlepszy z legalnych to kwestia indywidualna, zależy kto co gra, dla mnie zdecydowanie STS, Forbet i Totalbet najlepsze no ale ja nie gram prawie wcale 1x2 i tenisa wiec co dobre dla mnie nie koniecznie dla innych ???? Pozdrawiam
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
flint-sky jeśli masz na myśli azjany, to w LVBet można takie overy/undery pograć.
Więcej info o tym bukmacherze przeczytasz na naszym forum pod TYM linkiem
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Wszystkie online są do dupy. Ale w punktach to już co innego, można pograć za duży hajs i jeszcze negocjować kursy. Fortuna, MIllenium polecam, Totek ze względu na totogola i totoligę też ma u mnie szacunek.
 
flint-sky 1

flint-sky

Użytkownik
flint-sky jeśli masz na myśli azjany, to w LVBet można takie overy/undery pograć.
Więcej info o tym bukmacherze przeczytasz na naszym forum pod TYM linkiem
Już znalazłem ???? Faktycznie mają to co swego czasu widziałem w Pinnacle ???? Szkoda, że to już pieśń przeszłości. Dzięki wielkie za pomoc ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
&quot;negocjować kursy&quot;? nie rozumiem
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/wiadomosci/kampanie/negocjuj_kursy.html
https://www.milenium.pl/negocjuj-kursy
w praktyce wygląda to tak, że kolektor dzwoni do kogoś kto może taką decyzję podjąć, i albo rozmawia w Twoim imieniu, albo podaję Ci telefon. Kolo ocenia ryzyko i decyduje ile może Ci podnieść, a podnoszą zawsze. Przy singlach 1,5-2 tak o 0,1- 0,2.
Ja jak z tego korzystam, to chodzi mi głównie o to, żeby dodali na pokrycie podatku, i zazwyczaj to dostaję.
 
Do góry Bottom