>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12. kolejka La Liga [9.11 - 11.11.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12. kolejka

Kursy od: Fortuna

Czy Real po ostatnim zwycięstwie w końcu się podniesie?. Jak zagrają Sevilla, Barcelona i Atletico?. Jak spisze się niespodzianka sezonu Espanyol?.
Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy oraz do podawania typów.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Levante -:- Real Sociedad
Levante @ 2.80
Unibet


Myślę, że Levante obok Espanyolu jest największym zaskoczeniem na początku tego sezonu. Gospodarze grają solidny i wyrachowany futbol, który może się podobać. Levante nie przegrało żadnego z ostatnich pięciu spotkań ligowych , a aż cztery z tych spotkań wygrało, w tym z Realem w Madrycie. Jestem zdania, że dzisiejszy rywal jest po prostu w ich zasięgu. Goście nie prezentują się tak dobrze jak to miało miejsce dwa sezony wcześniej, a ostatnie wyniki są tylko tego dowodem. Zaskoczeniem jest to, że Real Sociedad zdobył w tym sezonie więcej punktów na wyjeździe niż w spotkaniach domowych, a wyróżniającymi postaciami się tej drużyny są Willian Jose czy Mikel Oyarzabal. Z tego co widzę to obaj panowie będą do dyspozycji trenera. Do składu po kontuzji wraca podstawowy środkowy obrońca Diego Llorrente. Pomimo tego i tak dobrego kursu pobieram tu zwycięstwo gospodarzy. Obaj napastnicy Roger i Morales fajnie się uzupełniają i łącznie zdobyli już dla klubu dziesięć goli, ale te bramki to zasługa całego zespołu. Tak jak wspomniałem powyżej widzę tu kolejną wygrana gospodarzy i podtrzymanie dobrej passy​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Girona -:- Leganes
Girona @ 2.15
Unibet

Leganes to obecnie najsłabszych zespół La Liga jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Na sześć spotkań udało im się tylko jedno zremisować i aż pięć przegrać. Strzelili zaledwie trzy bramki tracąc aż jedenaście. Tak wiem, że każda zła czy dobra passa się kiedyś kończy, ale Girona w ostatnim spotkaniu pokazała charakter i serce do walki. Gospodarze w spotkaniu z Nietoperzami musieli sobie radzić bez najlepszych strzelców Stuani,Portu oraz Douglasa Luiza, a za czerwoną kartkę zawieszony był także Anthony Lozano, a mimo tego wygrali skromnie 0:1 z beznadziejną w tym sezonie Valencią. Girona nie boi się atakować i to mi się bardzo podoba w ich grze. Zespół ten nie zamyka się przed własną bramką czekając na kontratak, tylko w każdym meczu wychodzi po swoje czyli chce zdobyć komplet punktów. To spotkanie może nie będzie należało do najłatwiejszych, ale po raz kolejny zespół ten może pokazać, że pomimo sporych braków w składzie zmiennicy są dobrze przygotowani i również głodni zwycięstw.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania La Liga, Valladolid - Eibar 0:0 (4-4 RR)
#34 Eibar powyżej 4,5 RR , @1,74 Unibet, 8j ⛔
#35 Eibar powyżej 5,5 RR, @2,5 Unibet, 6j ⛔
Tydzień temu Eibar dał zarobić, pokryli proponowaną linię już w pierwszej połowie, więc ponownie próbuję grać cornery w ich stronę. Na ostatnie 5 meczy niższą linię pokrywali w każdym meczu natomiast wyższą w 4 z 5, w tym jednym brakło jednego korka. Wspomniane 5 spotkań to kolejno 9, 8, 8, 5 i 13 rzutów rożnych Eibaru co daje średnią 8,6 RR na mecz.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania, La Liga
#36
Atletico - Bilbao, Atletico powyżej 1,5 kartki, @1,46 ✅ 5 żk (2 poza boiskiem)
Girona - Leganes, Girona poniżej 5,5 RR, @1,66 ✅ 0 RR
AKO : 2,42
6j Unibet
✅8,52j

Atletico na swoje ostatnie 5 ligowych meczy tylko raz nie pokryło linii (4,5,1,5,4), wydaje mi się, że te minimum 2 kartki zobaczą natomiast jeśli chodzi o drugi typ to Girona jest mocno underowa jeśli chodzi o cornery, w ostatnich 5 meczach notowała kolejno 4,6,4,4 i 2 rzuty rożne, co daje średnio 4 RR na mecz Można próbować bardziej ryzykownie i zagrać under 4,5 RR po @2,33, ale ja do dubelka pobieram bezpieczniejszą opcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Celta Vigo - Real Madryt
Typ: Real Madryt powyżej 5.5 rzutu rożnego @ 1.79 fortuna

Real Madryt zawita dzisiaj na Estadio Anoeta w San Sebastian mierząc się Realem Sociedad w tym meczu ide w over rożnych gości ostatnie mecze pod tym względem to tylko nie wbili Barcelonie a tu mamy Sociedad które daje swoim rywalom 5.8 rożnych na mecz w lidze na więcej pozwalają tylko Levante i Alaves, obydwie drużyny ofensywnie nastawione więc myśle że rogów będzie i napewno też bramek więc też proponuje powyżej 3.5 bramek @ 2.16 i Strzeli gola Gareth Bale @ 1.90 w ostatnich dwóch meczach z Sociedad strzelał po dwie bramki myśle że i dzsiaj wpiszę na listę strzelców.
Nie chcę psuć typu, ale Real to zawita na Estadio Balaidos w Vigo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom