>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi europejskie i puchary krajowe 2018/2019

Status
Zamknięty.
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Szwecja, Godzina 19:00
AIK Stockholm - Karlskrona Typ: 2 @2.23 fortuna 28:24 ⛔⛔⛔
Nie wiem czemu taki wysoki kurs na gości. Żadnych problemów kadrowych w jednej i drugiej drużynie, a patrząc po tabeli nie rozumiem kursów. AIK przegrał do tej pory wszystkie 12 meczów w lidze. Karlskrona ostatnio zadziwia- 3 mecze z rzędu z wygraną, co pozwoliło uciec z przed ostatniego miejsca w tabeli. Dziś idealny przeciwnik by podtrzymać serię i zupełnie wydostać się z zagrożonej strefy. Powodzenia
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Szwecja, Godzina 19:00
AIK Stockholm - Karlskrona Typ: 2 @2.23 fortuna
Nie wiem czemu taki wysoki kurs na gości. Żadnych problemów kadrowych w jednej i drugiej drużynie, a patrząc po tabeli nie rozumiem kursów. AIK przegrał do tej pory wszystkie 12 meczów w lidze. Karlskrona ostatnio zadziwia- 3 mecze z rzędu z wygraną, co pozwoliło uciec z przed ostatniego miejsca w tabeli. Dziś idealny przeciwnik by podtrzymać serię i zupełnie wydostać się z zagrożonej strefy. Powodzenia
Szwedzka liga jest tak samo chora jak Duńska.. nie krytykuje typu ale tam to masakra wyniki są.. przyklad w tym seoznie Skovde.. dostaja od słabego Hammarby zeby cisnac mocne Malmo.. a Hammarby dostaje od Malmo chyba z 8-9 bramkami... ja bym ominal ten mecz a pograłbym RNL na dziś
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
adrianabch jezeli chodzi o RNL to uważam ze over 25,5 goli po kursie 1.69 jest godny gry. Bardziej pewny niż 1x2
Przed sezonem mowiono ze RNL powinno wygrac a zagrozic im moze magdeburg.. a tu flensburg w lidze same zwyceistwa ale... no zobaczymy ich w LM to nie jest tak kolorowo.. porazki bodajze z Zagrzebem i Celje? nnie pameitam dokladnie ale to pokazuje ze nie sa w tak kapitalnej formie.. ostatnio wygrali z magdeburgiem ale kto ogladal ten wie ze gdyby prawoskrzydlowy w ostatniej akcji meczu rzucil bramke bylby remis... RNL dla mnie ryzykuje swoja taktyka na granie 8 w polu... Widac, ze juz to lepiej funkcjonuje niz na poczatku sezonu ale dalej to spore ryzyko bo glupia strata i pusta bramka... ale sportowo sa lepsi od Flensburga moim zdaniem i w koncu musza z kims przegrac
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
1.liga gr.A K.
Poznań - Karczew 1 @1,25 Fortuna
Jak ktoś szuka kursu do jakiegoś AKO, to polecam. Poznanianki 5. w tabeli z bilansem 5-0-2, natomiast Karczew 10. na 12 drużyn z bilansem 2-0-5 i oba zwycięstwa są w meczach z zespołami z miejsc 11. i 12. Widać różnicę pomiędzy tymi zespołami, Poznań wygrywał do tej pory wszystko, co powinien wygrać i walczył w obu przegranych meczach, przegrywając choćby tylko 1 bramką z liderkami z SMSu Płock.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Rumunia, Liga Nationala
Godzina: 17:00
Spotkanie: CSM Focsani 2007 - CSU Suceava
Typ: 1
Kurs: 1,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela najwyższej klasy rozgrywkowej w rumuńskiej lidze piłki ręcznej:

Mecz zespołów, które sąsiadują w ligowej tabeli. Gospodarzom nie wiedzie się w spotkaniach u siebie, natomiast gościom na wyjazdach. Focsani u siebie ma bilans 1 zwycięstwa, 1 remisu i 3 porażek, natomiast ich dzisiejsi rywale na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo i 4 porażki. Forma w ostatnim czasie wydaje się być po stronie zespołu Suceava, który wygrał 3 ostatnie mecze z rzędu, jednak z zespołami z samego dołu tabeli czyli Cluj, Fagaras i Bacau. Focsani jest po 4 porażkach z rzędu ale z mocnymi ekipami jak Constanta, Timisoara czy Calarasi i z jedną przeciętną drużyną Minaur Baira Mare. Mimo, tych porażek zespół dzisiejszych gospodarzy bardzo dobrze zaprezentował się w tych spotkaniach i dzisiaj myślę, że się przełamie. Goście mają swoje problemy kadrowe na to spotkanie i po tej passie zwycięstw dzisiaj myślę, że nadejdzie porażka.
Absencje w Suceava:
Burlacu, Olariu, Laković i Petrea
Są to bardzo ważne nazwiska w drużynie gości i bez tych graczy myślę, że Suceava nie ma kim się przeciwstawić gospodarzom. Więcej o sytuacji kadrowej u gości pod poniższym linkiem:
http://www.gazetasv.ro/csu-suceava-incheie-turul-la-focsani/
✅ 32-20
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Ktoś wie czemu tak nagle 40 minut przed początkiem meczu siadły kursy na Vardar w meczu ze Steauą - z 1.34 na 1.07 w Unibet ?
Za długo analizowałem co dołożyć do dubla z dzisiaj. Rumuni będą grać juniorami czy jak ?
Edit: pół godziny do meczu i już jest 1.15
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
AUSTRIA

Aon Fivers - Krems
Typ:
Gospodarze wygraja
Kurs: 1.75 1xBet
Wracam po kilkudniowej przerwie i to dzis z dosc nietypowa dyscyplina dla mnie a mianowicie pilka reczna .
Meczyk recznej w lidze austriackiej pomiedzy Aon Fivers a Krems. Typuje zwyciestwo gospodarzy mimo ze pewnie spytacie dlaczego skoro Krems to aktualni liderzy tabeli. Obstawiam wygrana Fivers gdyz zajmuja oni 6 pozycje i musza wygrac jesli chca wejsc do rundy zwycieskiej , natomiast goscie czyli Krems prowadza i maja to miejsce juz zapewnione. To tylko jeden powod . Nastepnym jest bardzo ciekawe h2h miedzy nimi a dokladnie mowiac to grania na przemian juz od 8 spotkan ! Dzis wypada wlasnie Aon Fivers win , po za tym sytuacja w tabeli takze przemawia za gospodarzami takze gramy .
POLECAM!!!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, HTH Ligaen (kobiety)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Herning Ikast Håndbold - Team Esbjerg
Typ: 1
Kurs: 2,87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Pojedynek sąsiadek w ligowej tabeli. W tym meczu dość wyraźnymi faworytkami buków są zawodniczki zespołu przyjezdnego, co trochę mnie zdziwiło, bo raczej bardziej wyrównanych kursów się spodziewałem. Wpływ na to może mieć fakt, że 4 ostatnie oficjalne mecze z rzędu między tymi zespołami wygrywały zawodniczki Esbjerg ale przeważnie były to mecze na styku i tutaj myślę, że też tak będzie. Spodziewam się tutaj niezwykle wyrównanego spotkania ale ja próbuję na zespół gospodyń. Herning u siebie gra dobrze, ma bilans 5 zwycięstw i 1 porażki, natomiast ich rywalki na wyjazdach zanotowały 4 zwycięstwa i 2 porażki. Ja w tym spotkaniu liczę na lepszą kondycję zespołu Herning, bo zawodniczki tego zespołu ostatni mecz grały 18 listopada. Miały mnóstwo czasu na przygotowanie się do kolejnego meczu ligowego, odpoczynek i regenerację. Trener gospodyń ma do dyspozycji wszystkie zawodniczki prócz Skogrand, która zaszła w ciążę i z pewnością będzie tej zawodniczki brakować. Zespół z Esbjerg z kolei przed nowym rokiem grał spotkania w rozgrywkach Santander Cup. Najpierw ten zespół zagrał z liderkami rozgrywek ligowych Odense przegrywając 27-25 i spotkanie to było rozgrywane 29 grudnia, a dzień później 30 grudnia w meczu o 3 miejsce zawodniczki Esbjerg zagrały z Randers wygrywając 32-26. Tak więc ostatecznie w Santander Cup zajęły 3 miejsce i zdobyły brązowe medale. Ten turniej im się udał, ich gra była chwalona i dzisiaj po krótkiej przerwie wracają do rozgrywek ligowych meczem wyjazdowym z Herning. Czasu dużo nie było i liczę, że na 100% zawodniczki gości nie będą dziś zregenerowane. Tutaj trener też ma do dyspozycji wszystkie zawodniczki. Różne każdy ma podejście, jedni mówią, że dłuższa przerwa nie sprzyja inni, że zbyt krótka między spotkaniami też nie, bo nie idzie się w pełni zregenerować. Ja myślę, że turniej Santander Cup był dla zawodniczek z Esbjerg na tyle wymagający fizycznie, że dzisiaj jednak na pełnej świeżości te piłkarki ręczne nie będą i liczę na to tutaj. Herning u siebie grać potrafi i stawiam na gospodynie tego spotkania, bo te kursy według mnie trochę niesprawiedliwe i powinny być bardziej wyrównane. Gdyby goście również mieli taką przerwę i nie grały w rozgrywkach Santander Cup to wówczas najprawdopodobniej nie stawiał bym tego spotkania ale w tej sytuacji liczę po cichu na pewne zmęczenie zawodniczek Esbjerg i zaryzykuję tutaj.
⛔ 23-26
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
19.01.2019; 17:00
Grecja - A1
Foivos - Diomidis Argous
Diomidis (-4,5) @ 2,40 STS ⛔ Remis...

Znowu sport na którym się nie znam, znowu wysoki kurs i znowu atrakcyjne H2H. Mecz o 17, więc parę słów na szybko z mojej strony. Po dwunastu seriach gier gospodarze zamykaja tabelę z zaledwie jedną wygraną w sezonie. Goście natomiast to piąta ekipa ligi z trzynastoma oczkami. Co istotne w przypadku tej pary, na 13 bezpośrednich starć wszystkie wygrało Diomidis Argous. Do tego zwykle roznoszą ich różnicą kilku bramek, dlatego decyduję się na najwyższy handicap. Tym razem chwała STS że wystawił handicapy na to spotkanie. Warto skorzystać.
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
10.02.2019; 16:00
Niemcy Bundesliga
Bietigheim - Lipsk
Typ &gt;49,5
kurs 1,50
:STS:
⛔ 15-24

Spotkanie ekip z dolnych rejonów tabeli. Tak na prawdę to trudno wskazać faworyta ale buki preferują wyraźnie gości. Gospodarze na 17 pozycji, goście na 15.
Bietigheim na 9 spotkań u siebie wygrali tylko raz a bilans bramek wynosi 25-32. Skoro więc przeciwko dużo lepszym ekipom są w stanie rzucić 25 bramek, tym łatwiej powinno im to przyjść przeciwko najsłabiej spisującej się na wyjazdach ekipie z Lipska. Gracze przyjezdni na wyjazdach notowali bilans 23,8-27,1.
Ostatnie trzy bezpośrednie konfrontacje na parkiecie niedzielnych gospodarzy kończyły się wynikami 26-24, 28-29 i 33-27.
Statystyki wskazują na przekroczenie tej linii, osobiście obstawiałbym około 53 bramek. Ale czy to się potwierdzi, dowiemy się w niedzielny wieczór.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, Santander Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Skanderborg Håndbold - Aalborg Håndbold
Typ: 1
Kurs: 2,89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Finałowe starcie w Santander Cup. We wczorajszych półfinałach Skanderborg wygrał z Aarhus 34-33, natomiast Aalborg ograł Silkeborg 29-27. Te finały są rozgrywane w Herning. Oba zespoły są w formie w tym roku i ogólnie sezon mają bardzo udany. W ligowej tabeli Skanderborg zajmuje 4 miejsce natomiast ich rywal jest na pozycji lidera. Pojedynku spodziewam się bardzo zaciętego i gram tutaj na &quot;niespodziankę&quot;. Faworytem buków jest Aalborg ale to będzie zacięty pojedynek i Skanderborg nie jest bez szans, tym bardziej, że pokazał w tym sezonie, że jest w stanie walczyć z każdym w rodzimej lidze. Oba zespoły w rozgrywkach ligowych grały już ze sobą 2 razy w tym sezonie i u siebie Skanderborg przegrał 26-30 natomiast na boisku w Aalborg wygrał 29-25. Za Skanderborgiem przemawia to, że są zespołem nieobliczalnym , potrafią fajnie zaskoczyć rywala o czym Aalborg już się przekonał w meczu u siebie w lidze z nimi. Po stronie Aalborg napewno przemawia to, że mają szerszą i lepszą ławkę. Oba zespoły są zgrane. To będzie bardzo ciekawy pojedynek ale próbuję na Skanderborg, bo oni poza swoją halą dobrze grają. Dla obu zespołów jest to oczywiście pojedynek na neutralnym gruncie ale to finałi tutaj może się zdarzyć wszystko. Oba zespoły są mocne i ja tutaj nie widzę jakiejś wielkiej przewagi po którejś ze stron a skoro tak to wolę spróbować pograć na zespół na który jest wyższy kurs ????
⛔ 27-28
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
NIEMCY: 2. Bundesliga
19:30
Grosswallstadt
Huttenberg
Typ-H 0-1.5 na 1
Kurs 1.9
Coś mnie dzisiaj opętało z tą ręczną,to już 3 typ dzisiaj,oby nie okazało się że będzie pudło,no ale do rzeczy,gospodarze na 16 miejscu w tabeli z bilansem u siebie 6-2-4,natomiast goście to 10 drużyna z bilansem wyjazdowym 4-3-6.
Gospodarze ostatnio jakby ciut lepiej bo dwie wygrane pod rząd to juz coś,może widmo spadku tak na nich podziałało że cos zaczeli grać,cholerka wie.
Mecze między sobą to taki układ 3 za 3,gospodarze wygrywają,ja idę tym tropem i gram że min tymi 2 bramkami wygrają,bo jak wygrana to pewna a jak nie to to bęcki,ja wchodzę w ten pierwszy wariant.
Powodzenia.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Minden - Magdeburg
typ: Magdeburg over 31,5 @1,7⛔

Mecz jednej z drużyn drugiej połowy tabeli z drużyną walczącą o medale. Magdeburg to drużna bardzo overowa. W ostatnich 4 spotkaniach z Minden, Magdeburg rzucał odpowiednie 37, 34, 41 i 40 goli, a więc linia proponowana przeze mnie została pokryta za każdym razem. Goście wciąż są ze sporymi szansami na 2 miejsce w lidze, więc na pewno będą mocno zmotywowani od początku spotkania by grać szybko i skutecznie. Zresztą ich mecze z reguły tak wyglądają. Nie budują raczej akcji długo, tylko rozgrywają piłkę szybko i często oddają rzuty na bramkę rywali. Liczę że minimum 32 razy piłka wpadnie do bramki Minden.
EDIT: Beznadziejna pierwsza połowa zepsuła bet...:headbang:
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Magdeburg-Flensburg X/X@39 totolotek
X@8,5 Unibet
X ht@7,5 fortuna⛔ Minus ujmy nie przynoszący
Mysle, ze mozna kilkadziesiat zlociszy zainwestowac w te zacne bety. Szykuje sie wyrownany mecz. Wiadono, Flensburg pol levelu wyzej jednak Magdeburg tez ma.solidna paczke i.sa w dobrej dyspozycji. U nich nikomu nie gra sie łatwo. W dodatku sa na czwartm miejscu z szansami na walke o trojke. Flensburg ma 4 pkt przewagi nad Kilonią i mecz mniej wiec mają jakis bufor bezpieczenstwa pomimo, ze za niedługo czekaja ich mecze w jaskini lwów oraz w Kilonii. W niedziele rowniez rewanz z Brzesciem gdzie trzeba troche sił zostawic i przypilnować przewagi. Gdzies tutaj remis moze paść a byc moze i ht/ft? Kto wie... ostatnio mecze tych ekip sa przewaznie stosunkowo zaciete a taka historia jak x/x miala miejsce.rowno 2 lata temu wiec moze powtorka?
Edit: wow niewiele zabraklo zwlaszcza w pierwszej polowie a za pare zl byl by piekny zarobek
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Alba Fehervar - Siofok 20:30



Sprawa wygląda bardzo prosto. Siofok to zdecydowanie lepsza drużyna od Alby, która ma w składzie kilka ciekawych nazwisk. Solberg, Nze Minko, Bohme, Aoustin, Mireya Gonzalez, Jezic oraz najlepsza strzelczyni ekipy Andrea Kobetić czy bramkarka Dedu, to naprawdę niezłe nazwiska, które stanowią o sile tego zespoły. Musiałem poszperać w necie odnośnie składu, bo przecież SIofok jest w trakcie finału pucharu EHF, 3 dni temu mecz w Danii i 11.05 grają u siebie rewanż. Zagrały tam dobre spotkanie, ale przegrały końcówkę i ostatecznie wywiozły remis. Dziś nastroje są konkretne, brak oszczędzania kogokolwiek, gdyż wygrywając dzisiaj zapewnią sobie brązowy medal .Alba na papierze wygląda gorzej, w pierwszym meczu w Siofoku dostały lekcję gry w handballa przegrywając 24:41. Nie walczą już o nic, dlatego idę w kierunku przyjezdnych.



Siofok -2,5 @ 1,95 ✅



Siofok -1,5 HT @ 1,92 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom