>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga mistrzyń 2018/19

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapraszam do analizowania Ligi mistrzyń, która zaczyna się już jutro i trwać będzie do 18 Maja.
O tytuł najlepszej drużyny w Europie będą walczyć aż 3 Polskie zespoły...




 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Straszna tu cisza!? Zatem ja zacznę i mam nadzieję, że to nie będzie jedyny post w tym temacie, w obecnej edycji LM;)
Próbuję dzisiaj zagrać w stronę Urałochki, bo kursy są chyba przesadzone? Owszem, bezwzględnym faworytem w tym spotkaniu są zawodniczki Eczacibasi, ale handicapy punktowe są zdecydowanie zbyt wysokie. Gram +23pkt dla Rosjanek i nie wyobrażam sobie, że ten handicap mógłby nie wejść. Turczynki pewnie wygrają gładko ten mecz, ale nie wierzę, że nie będzie tu choć jednego w miarę wyrównanego seta. Zespół ze Stambułu ma swoje wielkie gwiazdy, czyli Boskovic i Kim Yeon, ale naprzeciwko stanie zespół z ligi rosyjskiej, który ostatnio ograł Dynamo Moskwa 3:0. Gdyby to był mecz z zespołem z LSK i to ze środka tabeli, to bym zrozumiał, ale nie z rosyjskiej Superligi!!! Uważam,że można nawet próbować niższych handicapów w stronę Jekaterynburga.
Eczacibasi - Uralochka +23,5 1,85✅✅✅
Eczacibasi - Uralochka +21,5 2,26✅✅✅
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dlaczego Dynamo słabe ? Bo przegrały raz z Uralochką ? W finale ligi w maju czy tam kwietniu rozwaliły Kazan 3:0 a skład w porównaniu z zeszłym rokiem praktycznie taki sam poza 3 zmianami które są na plus bo przyszła Efimova , Ognjenović i Havelkova
 
majdan93 4

majdan93

Użytkownik
Dla mnie to nie są wzmocnienia które coś wniosą, zawodniczki które nie tak dawno grały na Polskich parkietach i owszem dawały jakość, ale nie są to wybitne postacie. Jedyne wzmocnienie to Jefimowa. Dynamo w tamtym roku ograło tylko Budowlanych Łódź w LM jak dobrze pamiętam. Fenerbahce też nie szalało, ale jednak Ich wzmocnienia są bardziej na plus moim skromnym zdaniem: Antonijević, Bricio, Vargas to dużo większe wzmocnienia, dodając do tego solidne tureckie reprezentantki, wydają się po prostu lepsze.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dla mnie to nie są wzmocnienia które coś wniosą, zawodniczki które nie tak dawno grały na Polskich parkietach i owszem dawały jakość, ale nie są to wybitne postacie. Jedyne wzmocnienie to Jefimowa. Dynamo w tamtym roku ograło tylko Budowlanych Łódź w LM jak dobrze pamiętam. Fenerbahce też nie szalało, ale jednak Ich wzmocnienia są bardziej na plus moim skromnym zdaniem: Antonijević, Bricio, Vargas to dużo większe wzmocnienia, dodając do tego solidne tureckie reprezentantki, wydają się po prostu lepsze.

Zgadzam się z tobą w 100%
Dynamo naprawdę slabe w tym sezonie.
W drugim secie z 8 11 dla Fenerbahce zrobiło się 20 12 dzięki serwisowi.
Wiem że to nie dział live ale polecam grać na dokładny wynik 1-3 dla Turczynek. Po 2,4 .
Teraz przerwa jest po 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3
powyżej 181,5 1,95
Na pierwszy rzut oka patrzę na kurs Chemika i pytam co jest??? 1,85 przeciwko Rumunkom???
Mówię biorę, no ale przyjrzałem się bliżej zespołowi z Bukaresztu i już wiem dlaczego jest taki kurs, zespół gości bardzo się wzmocnił przed tym sezonem...Przede wszystkim mówię tutaj o takich zawodniczkach - M. Balkestein-Grothues, A. Salaoru, A. Ungureanu, K. Inoue ... Ogólnie w zespole jest 4 Japonki a doskonale wiemy jak Japonki grają w kobiecej siatkówce zwłaszcza libero i przyjmujące...W lidze mają póki co 4 mecze - 4 zwycięstwa.
Jeśli chodzi o Chemik to oczywiście jest to najlepsza drużyna w Polsce i raczej tylko na ten zespół można liczyć w lidze mistrzyń. Liczę na długi mecz oby wygrany przez Chemik ale nie chce mi się wierzyć aby zakończył się ten mecz w 3 setach.
Gorgonzola Novara - Budowlani Łódź 3:0
poniżej 138,5
1,72
Tutaj także mi się wydaje, że bukmacher lekko &quot;przysnął&quot; - obie zespoły to całkiem inne półki.
Novara ścisła czołówka Europejska natomiast Budowlani Łódź co najwyżej średniak.
Od dłuższego czasu Chemik Police nie liczy się w Europie a nie urażając nikogo Budowlanym jeszcze troszkę brakuje do Polic. Novara to drużyna z piekielnie mocnym składem chociażby P. Egonu, F. Piccinnini, C. Chirichella, S. Veljković.
Wiadomo nie od dziś jak trudno gra się we Włoszech i nie wróżę nic dobrego naszemu zespołowi. Widzę tutaj raczej szybkie 3:0....
Vakifbank Istanbul - Allianz Mtv Stuttgart 3:1
poniżej 133,5
1,60
Kolejny pogrom przed nami, tutaj przewaga jest jeszcze większa niż w meczu wyżej opisywanym. Vakifbank to najlepsza drużyna w Europie, nie doszło tam do wielu zmian a przede wszystkim pozostały najlepsze zawodniczki - C. Ozbay, Z. Ting, K. Robinson, M. Rasic czy L. Sloetjes. Drużyny ze Stuttgartu nie ma co porównywać.
Szybkie 3:0 i pod prysznic.​
 
Z 0

zegeee

Użytkownik
Chemik Police - CSM Bukareszt
powyżej 181,5 1,95
Na pierwszy rzut oka patrzę na kurs Chemika i pytam co jest??? 1,85 przeciwko Rumunkom???
Mówię biorę, no ale przyjrzałem się bliżej zespołowi z Bukaresztu i już wiem dlaczego jest taki kurs, zespół gości bardzo się wzmocnił przed tym sezonem...Przede wszystkim mówię tutaj o takich zawodniczkach - M. Balkestein-Grothues, A. Salaoru, A. Ungureanu, K. Inoue ... Ogólnie w zespole jest 4 Japonki a doskonale wiemy jak Japonki grają w kobiecej siatkówce zwłaszcza libero i przyjmujące...W lidze mają póki co 4 mecze - 4 zwycięstwa.
Jeśli chodzi o Chemik to oczywiście jest to najlepsza drużyna w Polsce i raczej tylko na ten zespół można liczyć w lidze mistrzyń. Liczę na długi mecz oby wygrany przez Chemik ale nie chce mi się wierzyć aby zakończył się ten mecz w 3 setach.
Gorgonzola Novara - Budowlani Łódź
poniżej 138,5 1,72
Tutaj także mi się wydaje, że bukmacher lekko &quot;przysnął&quot; - obie zespoły to całkiem inne półki.
Novara ścisła czołówka Europejska natomiast Budowlani Łódź co najwyżej średniak.
Od dłuższego czasu Chemik Police nie liczy się w Europie a nie urażając nikogo Budowlanym jeszcze troszkę brakuje do Polic. Novara to drużyna z piekielnie mocnym składem chociażby P. Egonu, F. Piccinnini, C. Chirichella, S. Veljković.
Wiadomo nie od dziś jak trudno gra się we Włoszech i nie wróżę nic dobrego naszemu zespołowi. Widzę tutaj raczej szybkie 3:0....
Vakifbank Istanbul - Allianz Mtv Stuttgart
poniżej 133,5 1,60
Kolejny pogrom przed nami, tutaj przewaga jest jeszcze większa niż w meczu wyżej opisywanym. Vakifbank to najlepsza drużyna w Europie, nie doszło tam do wielu zmian a przede wszystkim pozostały najlepsze zawodniczki - C. Ozbay, Z. Ting, K. Robinson, M. Rasic czy L. Sloetjes. Drużyny ze Stuttgartu nie ma co porównywać.
Szybkie 3:0 i pod prysznic.​
I co z tego ze Novara ma mega mocny sklad ? Ogladales ich mecze ? Ja , owszem - gubia punkty ze srednikami (lekko mowiac) ligi Wloskiej, wiec polska druzyna jest w stanie ugrac seta.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Uraloczka-Dynamo 2 @1.6 patrząc na firmę h2h i kadrę stawiam tutaj na pewną wygrana gosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 0

nst1908

Użytkownik
Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź
ŁKS Commercecon Łódź Powyżej 57.5 punktów 1.72 @ Iforbet
Mecz dzisiejszej Ligi Mistrzyń. ŁKS podejmuje już doświadczoną w tych rozgrywkach włoską drużynę, w pierwszym meczu Łodzianki niespodziewanie dosyć pokonały Niemki ze Schwerina . Gospodynie w pierwszym meczu odnotowały porażkę z Conegliano. Jak pokazał wczorajszy mecz bezpośredni miedzy Schwerinem a Conegliano (3-0 dla Niemek ). Drużyny w Włoch wcale nie muszą zdominować tej grupy w sposób zdecydowany.
Wystarczy że ŁKS zdobędzie po 20 punktów w każdym secie i nasz typ wchodzi. Po cichu liczę na to że Łodzianki postarają się urwać seta albo może nawet dwa. Po zwycięstwie na Budowlanymi dziewczyny są na pewno mocno umotywowane. I dodatkowo mogą się pokazać na scenie europejskiej. Natomiast myślę że Włoszki
nie będą tak zmotywowane jak ełkaesianki.
Kurs na seta 2.36 @
 
N 0

nst1908

Użytkownik
Oczywiście + 20.5 też fajna linia do zagrania po nawet lepszym kursie. Ale ełkaesianki czasami lubią przegrać do 12-15 by potem wygrać seta. Więc moim zdaniem pewniejsze są te punkty do zdobycia ale to zobaczymy w meczu.
Też myślałem o drugim Polskim meczu ale nie wiem jak Cannes zagra na wyjeździe w zimnej Polsce ???? . Teoretycznie bukmacherzy wskazują na Budowlane ale ja bym nie był tak optymistyczny nastawiony, to będzie wyrównany mecz. Za drobne myślę że można spróbować 2 w tym meczu.
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Mecz: Chemik Police - Dynamo Moskwa
Data: 24.01.2019r. godz. 18:00
typy: HA Setowy (+2,5) Chemik Police 1,54✅
Ilość Punktów w meczu - powyżej 175,5 pkt 1,84✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich.
Odświeżając temat chciałbym zaproponować dwa typy na powyższe spotkanie.
Według mnie najpewniejszy typ z całej dzisiejszej oferty meczy to wygrana minimum jednego seta przez Chemik w starciu z Rosjankami. Biorąc pod uwagę że jest to siatkówka żeńska (nie ujmując broń Bożę kobietom) i są to dwie całkiem solidne drużyny walczące o mistrzostwa w swoich ligach, jest dla mnie więcej niż pewne że żadna z drużyn nie wygra tego 3:0. Oczywiście taki scenariusz, jeżeli by do niego miało dojść, jest bardziej prawdopodobny w przypadku Rosjanek,gdzie gra pół rosyjskiej kadry na czele z Gonczarową, Fetisową i Lubuszkiną plus oczywiście Maja Ognejović. Chemik Police natomiast zawsze nieźle radził sobie w pojedynkach z Rosyjskimi drużynami nierzadko wygrywając z nimi w poprzednich latach. Oczywiście nie ma co patrzeć na porażkę Chemika z Fenerbachce 3:0 bo do tureckich drużyn w tym momencie żadna ekipa z innego kraju nie ma podjazdu.
Kończąc moje wypociny nastawiam się na minimum 4 sety i nawet po cichu liczę na zw Chemika o co na pewno będzie zajebiście ciężko ale kurs powyżej 4 bardzo kuszący i na pewno u mnie na jakimś systemiku znajdzie miejsce.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Mecz: Chemik Police - Dynamo Moskwa
Data: 24.01.2019r. godz. 18:00
typy: HA Setowy (+2,5) Chemik Police 1,54
Ilość Punktów w meczu - powyżej 175,5 pkt 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich.
Odświeżając temat chciałbym zaproponować dwa typy na powyższe spotkanie.
Według mnie najpewniejszy typ z całej dzisiejszej oferty meczy to wygrana minimum jednego seta przez Chemik w starciu z Rosjankami. Biorąc pod uwagę że jest to siatkówka żeńska (nie ujmując broń Bożę kobietom) i są to dwie całkiem solidne drużyny walczące o mistrzostwa w swoich ligach, jest dla mnie więcej niż pewne że żadna z drużyn nie wygra tego 3:0. Oczywiście taki scenariusz, jeżeli by do niego miało dojść, jest bardziej prawdopodobny w przypadku Rosjanek,gdzie gra pół rosyjskiej kadry na czele z Gonczarową, Fetisową i Lubuszkiną plus oczywiście Maja Ognejović. Chemik Police natomiast zawsze nieźle radził sobie w pojedynkach z Rosyjskimi drużynami nierzadko wygrywając z nimi w poprzednich latach. Oczywiście nie ma co patrzeć na porażkę Chemika z Fenerbachce 3:0 bo do tureckich drużyn w tym momencie żadna ekipa z innego kraju nie ma podjazdu.
Kończąc moje wypociny nastawiam się na minimum 4 sety i nawet po cichu liczę na zw Chemika o co na pewno będzie zajebiście ciężko ale kurs powyżej 4 bardzo kuszący i na pewno u mnie na jakimś systemiku znajdzie miejsce.
Spojrzałeś chociaż na składy przed meczem czy to już za duży wysiłek? Piszesz o Ognjenovič ktorej nie bedzie.
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Spojrzałeś chociaż na składy przed meczem czy to już za duży wysiłek? Piszesz o Ognjenovič ktorej nie bedzie.
Drogi Konju1,
widać nie do końca zrozumiałeś sens tego zdania.Chodziło mi o zobrazowanie siły rosyjskiego zespołu niekoniecznie w tym konkretnym meczu. Dziękuję w każdym bądź razie za twoją informację, która tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu do moich typów na ten mecz. Pozdrawiam
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ze swej strony proponuje takie dwa mecze ktore gram w ako mocniej
Hameenlinna u49,5 @1,44✅ drugi set w ktorym finki zdobyly 7 pkt zrobil robote
Mloda druzyna z finlandii jest chyba najslabsza ekipa w tym sezonie LM. Mialyby nawet problem byc cos ugrac w pucharze CEV gdzie tez jest kilka mocniejszych ekip. Ale sa w LM gdzie zbieraja doswiadczenie i niestety tegie lanie. O seta wygranego w tej edycji moga raczej zapomniec. Wystarczy napisac ze ich trener ma niespelna 27 lat i to pokazuje jakie doswiadczenie maja na europejskiej arenie. I jada do jaskini smoka na mecz z jednym z glownych kandydatow do wygrania calego turnieju Eczacibasi. Roznica poziomow jest olbrzymia. Nawet jak gospodynie podejda na luzie i beda rotowac skladem to ekipa z Finlandii nie powinna ugrac 50 oczek.
Kazan - Uraloczka o128,5 @1,54✅ slabszy sklad ale ogarnely z lekkim zapasem
Dwie ekipy z Rosji ktore walcza o drugie miejsce w grupie. Pierwszy mecz wygrala ekipa Uraloczki wracajac z 0:2. Dzis zdecydowanym faworytem jest ekipa z Kazania. Jednak nie jest juz to taka mocna ekipa jak przed paru latu i Uraloczka moze nawiazac walke a napewno latwo meczu nie oddadza bo stawka jest wysoka. Mysle ze sa nawet w stanie ugrac seta.
Ako: 2,22✅:champagne::cash:
Grane w fortunie
Monza u75,5 @1,59✅
3:0 @1,35✅
Puchar CEV
 
sokrates 1,7K

sokrates

Użytkownik
Polecam następnym razem sprawdzić składy. Uralochka przyjechała na ten mecz rezerwami , w dziesięcioosobowym składzie.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Polecam następnym razem sprawdzić składy. Uralochka przyjechała na ten mecz rezerwami , w dziesięcioosobowym składzie.
Jak pisalem to nie bylo jeszcze info ze skladem. Co nie zmienia faktu ze linia niska i moze pokryja. Zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom