>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [29.11.2018] - czwartek

Status
Zamknięty.
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
RB Salzburg - RB Lipsk
Typ:
Goscie wygraja i obie druzyny strzela gola
Kurs: 4.10 Unibet

Po ostatnich pieknych perelkach ktore tutaj podawalem dzis wracam z kolejnym typem , jeden dzien przerwy i probujemy dalej wygranych. Czy typ ktory podaje jest takze taka perelka ? Hmm raczej tak bym tego nie nazwal , moze po prostu jest to typ ktory przekonuje i wydaje sie byc w duzym stopniu mozliwy. A zatem w dziesiejszym meczu w LE pomiedzy Salzburgiem a Lipskiem typuje zwyciestwo tych drugich . Dlaczego ? Juz mowie...
Jak dobrze wiadomo zarowno klub z Austrii jak i z Niemiec maja tego samego wlasciciela jest nim RedBull dlatego oba kluby w nazwie uzywaja RB.. Salzburg 1 miejsce w grupie z kompletem wygranych i z 12 pkt na koncie ,zas Lipsk 2 miejsce i 6 pkt .Tuz za nimi Celtic takze z 6 pkt ale z gorszym bilansem bramkowym od Lipska.
A zatem obstawiam dzis wygrana gosci z Niemiec i to ze to oni zgarna 3 pkt i awansuja wraz z klubem z rodziny RB. Pierwszy mecz w grupie rozgrywany we wrzesniu byl wlasnie miedzy obiema zespolami. Wowczas wygral Salzburg , bramek nie zabraklo bo mecz zakonczyl sie wynikiem 3:2. Moze i to dobrze ze byl to ich pierwszy mecz w grupie gdyz teraz druzyny znaja swoje sytuacje w grupie i moga sobie nawzajem pomoc. Czy tak bedzie ? Nie wiem ale wielce prawdopodobne ze tak bedzie. Zapewne awans z grupy w LE to spory profit dla zespolu a jesli dzis Salzburg zagra dla Lipska to na konto klubow wplyna niezle pieniazki ????
Dosc duzo osob poruszalo juz ten mecz i ta wizje na wygrana Lipska ale dziwie mnie ze nikt tego nie umiescil w dziale konkursowym , takze ciesze sie i szybko ja z tego korzystam. Z racji ze typ na + jest nagradzany punktowo i z racji ze jest koniec miesiaca sprobuje walczyc o jak najwieksza liczbe punktow i proponuje zagrac LIpsk/BTS (bardzo mozliwa opcja).
Po za tym jak dla mnie to ekipa z Niemiec jest druzyna lepsza niz Salzburg ktory nie ma raczej zbyt wysokiego poziomu w lidze , a Lipsk gra z topowymi druzynami w Bundeslidze gdzie radza sobie bardzo dobrze.
PS. Wczoraj sprawdzalem gielde i na wygrana Lipska lezaly dwie spore kwoty po okolo 15 000e.

POLECAM!!!
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Spartak - Rapid 1 1,58
Popieram granie na gospodarzy, mecz o byc albo nie byc w Lidze Europy dla obu zespolow, lecz duzo wieksze szanse daje Spartakowi.
Rapid totalnie bez formy dopiero 8 pozycja w lidze, slabo graja w ofensywie w dodatku dzis nie zagra pierwszy napastnik Thomas Murg,z powodu choroby, nie bedzie takze podstawowego pomocnika Rumuna Ivana i obroncy Dibona, ktory ponownie zlapal kontuzje.
Rapid bardzo slabo gra na wyjazdach 1-2-4 w lidze, wygrana w 1 kolejce z najgorsza druzyna ligi Admira. W Europie takze dwie gladkie porazki, niby mowili na konferencji ze jada po punkty do Moskwy wraz z nimi 800 kibicow z Wiednia, lecz nie widze tego.
Spartak takze nadzwyczajnie w lidze nie gra, ale jednak rosyjska liga jest duzo lepsza od austriackiej, dochodzi fakt pogody bo jest -10 obecnie, wczoraj Galatasaray w takiej pogodzie i sztucznej murawie sobie nie radzil.
Proponuje takze over kartek 3,5 w Astanie 1,86 mamy,niby mecz ma byc remisowy, ale linia dosc niska i warte pogrania.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Salzburg Lepzig over 2,5 1,63
Spotkanie dwoch Red Bulli, goscie potrzebuja zwyciestwa gdyz przyblizy ich to do awansu, gram na over majac w pamieci pierwsze spotkanie tych ekip gdzie bylo 3-2, obie druzyny sa nastawione ofensywnie i bramek powinno byc tu sporo, brak Sabitzera i glownie Kampla to duze oslabienia ekipy z Lipska, ale jest Poulsen, Werner i Bruma, ktorzy powinni zapewnic gole, po drugiej stronie takze ofensywne trio bardzo mocne, brak Haidary ktory w pierwszym meczu strzelil gola to dosc spora strata. Ciekawe ze Salzburg od 15 meczy w Europie na wlasnym boisku nie przegral, a goscie ostatnie 7 meczy na wyjezdzie wygrali tylko jeden, dla szesciu obecnych graczy Leipzig bedzie to powrot na stare smieci, kunktatorstwa w tym meczu nie bedzie i mecz zakonczy sie duza iloscia goli.
Bez opisow bardziej ryzykownie
Anderlecht Trnava over2,5 1,82
Bate Videoton over4,5 kartek 1,90
Eintacht Marsylia over2,5 1,57
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Turcy kontra Chorwaci. Historycznie nacje te za sobą, najdelikatniej mówiąc nie przepadają. Na boisku, mimo dość klarownej sytuacji w tabeli też nie wydaje mi się aby drużyny tak po prostu &quot;podały sobie ręce&quot; i przespacerowały całe spotkanie (no chyba, że będzie jakiś zakulisowy fix w co wątpię). Stawiam trochę asekuracyjnie na zwycięstwo Dynama ponieważ myślę, że chorwacka dusza raczej nie będzie chciała dać Turkom powodów do radości a co do jakości chorwackiej piłki i jej wyższości nad turecką (moim skromnym zdaniem) też nie mam większych wątpliwości. We wrześniu było 4:1 dla Dynama i pewnie dziś nie będzie już takiego &#39;pogromu&#39; ale uważam, że Dynamo nie pozostawi wątpliwości która drużyna zasługuje na awans z 1 miejsca w tabeli.
Zobaczymy...
Nie zgodze sie z tym typem.Mecz o ktorym wspominasz w swojej analizie odbyl sie gdy trenerem byl jeszcze nieudacznik Cocu, od momentu gdy przyszedl Koeman turcy graja o niebo lepiej szczegolnie na swojej ziemi.Bjelica porotuje troche skladem i nie beda gryzli tak ziemi jak u siebie, czysta jedyneczka i overek bramkowy jak w maslo
Fenerbahce - D.Zagrzeb 1 @2.37
Fenerbahce - D.Zagrzeb 1/over 2.5 @3.50
Do tego na dzis:
Zenit - Kopenhaga 1 @1.80 to jest dla mnie seta dnia, ruscy po awans i zrobia przecier z dunczykow
Sarpsborg - Besiktas over 1.5 @1.30
 
F 16

ferrari

Użytkownik
Witam. Macie na dzis jeszcze jakieś ustawki takie jak Astana i Lipsk ? Sory :cwl:nie mogłem sie powstrzymac. Jak widzimy nie mozna na 2 kolejki przed koncem szukac ustawek czy odpuszczania. Tu nikt nic nie &quot;musi&quot; To jest Liga Europy UEFA i jak komus sie chce to bierze mecz i wygrywa na spokoju a jak im lata to sobie odpuszczaja . Przyklad zespoly angielskie i wloskie w ostatnich latach. Z drugiej strony ciekawi mnie dlaczego Astana oddala 16 niecelnych strzalow a az do 80 min liczba rzutow roznych wynosila 0 o_O
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Sarpsborg - Besiktas

Proponuję łapać kursy, do jutra na 100% pospadają. Sarpsborg zajmuje 2 miejsce z 5punktami, Besiktas jest ostatni z 4 punktami. Kluczową informacją jest fakt, że do Norwegii nie pojechali czołowi zawodnicy tacy jak Pepe, Medel, Quaresma, Babel, a swoją szansę dostanie zmiennik Kariusa. Lista jest dużo dłuższa, jednak wymieniłem tych najważniejszych.
Turcy w niedziele mają ważny mecz, derby Turcji z Galatasaray. Trener Besiktasu stawia wyżej ligowe podwórko, niż LE.
Dodatkowo Norwegowie grają na sztucznej murawie, co może być problemem dla gości. ( proponuję sprawdzić statystykę II-ligowca polskiego Skry Częstochowa, jaki mają bilans u siebie; grają również na sztucznej murawie ). Jest to na prawdę duży atut, piłka zupełnie inaczej się zachowuje na takiej murawie, jeśli ktoś kiedyś kopał piłkę to wie o czym mówię ;).
Zdecydowanie idę w stronę gospodarzy.

Sarpsborg - Besiktas 1 @3.30
Sarpsborg - Besiktas 1 DNB @2.38
Sarpsborg - Besiktas 1x @1.68
Co oni tam zrobili :angryyy:.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jak już w bukmacherce się pojawia &quot;gdyby&quot; &quot;musi 2-0&quot; itd tzn że wszystko jest po jabłkach. Za dużo zmiennych. Fakty są takie, że remis nie zapewnia ale bardzo mocno przybliża do awansu obie drużyny. Rennes nawet jak będzie tu remis to swoje dwa mecze musi wygrać.
Wszystko jest po jabłkach i Rennes wystarczy zwycięstwo do awansu, równie dobrze stwierdzenie &quot;musi 2:0&quot; można zastosować do Liverpoolu i powiedzieć że nie mają szans na awans
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wszystko jest po jabłkach i Rennes wystarczy zwycięstwo do awansu, równie dobrze stwierdzenie &quot;musi 2:0&quot; można zastosować do Liverpoolu i powiedzieć że nie mają szans na awans
Kolego ale teraz jest zupełnie inna sytuacja w sprawie awansu, co innego jest musieć wygrać mecz, a co innego musieć wygrać różnicą 3 bramek, więc śmiem twierdzić, że teraz może to Rennes awansuje dalej kosztem Kazachów, ale gdyby nie było poprzeczki, tylko bramka na 1:1 dla Astany pod koniec meczu, to Rennes w życiu by nie awansowało dalej.
 
M 0

mazi1985

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale ja pierwszy raz w życiu miałem zablokowany &quot;zamknij zakład&quot; w bet365 po tym jak niemiecka i norweska drużyna strzelily w pierwszych minutach gole były to moje 2 ostatnie mecze wcześniej po trafieniu 3 zakładów oferowali mi 108£ cały mecz i akcja wygląda bardzo dziwnie jak kolega wyżej napisał Norwegowie mieli ten mecz wygrany nagle wielki szfindel dodam że na &quot;livie&quot; mecz można było obstawiać i oglądać statystyki dodaje screny abyście mogli zobaczyć i napisać czy kiedy kolwiek widzieliście większy wałek u buka !?
!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przecież to normalne, że na live buki co chwila blokują lub zmieniają kursy... Najlepiej grać w przerwie to wtedy jest szansa, że nic nie jest blokowane. Ciesz się, że możesz grać legalnie na bet365, (jak mieszkasz za granicą), bo w polskich bukach na live to dopiero się dzieje...
 
M 0

mazi1985

Użytkownik
Przecież to normalne, że na live buki co chwila blokują lub zmieniają kursy... Najlepiej grać w przerwie to wtedy jest szansa, że nic nie jest blokowane. Ciesz się, że możesz grać legalnie na bet365, (jak mieszkasz za granicą), bo w polskich bukach na live to dopiero się dzieje...
Blokują na chwilę gdy są karne ...bądź któras z drozyn ma groźną akcję bądź wpadnie gol zaraz po tym jak Saparbors strzelił 2 gole zablokowali mi zakład aż do końca meczu obstawiam już 10 lat i pierwszy raz miałem taką sytuację wyglądało to jak by nie chcieli oferować żadnych pieniędzy za zamknięcie zakładu jeśli wszystkie mecze Ci siedzę co robią zawsze. Moim zdaniem poleciał wielki wałek w tym meczu bo dużo ludzi obstawialo na Norwegów. Btw to nie był kupon live normalnie postawiony zakład z 5 zdarzeniami za 10f
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ok chodziło o zamknięcie - nie zrozumiałem... Tu też jest różna polityka, miałem tak w Fortunie, że też niektórych nie można było zamknąć z niewiadomych powodów. Jeśli jak piszesz był fix i buk się o tym dowiedział to oczywiste, że zablokowali. Buki mają analityków, specjalistów i tysiące tajniaków do sprawdzania różnych rzeczy, a jeden z największych buków na świecie jak bet365 to już ma naprawdę wielki sztab... Jeśli była ustawka to nie pierwsza i nie ostatnia... Zapewniam Cię... Jak grasz 10 lat to co nie widziałeś jeszcze żadnego fixa ? ????
Trochę się zachowujesz jak janusz co pierwszy raz w życiu zobaczył ustawkę i wszystkich o tym informuje jak by to miało być co najmniej lądowanie obcych... ???? A czy był naprawdę fix czy nie i dlaczego buk zablokował nigdy się nie dowiemy chyba, że coś kiedyś wypłynie w sprawie karnej... Buk zgodnie z regulaminem może zawsze i wszędzie wyłączyć możliwość zamykania postawionych kuponów...
BTW - Norwegów to akurat bym nie posądzał, no, ale cóż... kasa każdemu się przydaje... LE to największa kopalnia fixów w klubowych rozgrywkach międzynarodowych w Europie... ????
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W LM nie poszlo jesli chodzi o kartkowanie. W LE za to cud miod malina. Podsumowanie zagrozonych ktorzy sie wykartkowali:
- Betis: przy prowadzeniu Betisu 1:0 ktory daje im awans.. Canales (odkopniecie pilki po gwizdku), Le Celso (przeszkadzanie przy wybiciu tego samego wolnego) obaj kartki w 87 min.
- Frankfurt: pewny awans oraz 1 miejsce w grupie przy prowadzeniu w meczu 3:0 wchodzi z lawki zagrozony Kostic w 63 min. Od 80 min widac ewidentnie, ze pracuje na kartke jednak sedzia nie chce mu jej dac. Odkopuje pilke, brzydko fauluje, wpada z impetem w rywala bez patrzenia na futbolowke. Ostatecznie w 90 min dostaje kartke za ciagniecie za koszulke rywala przy kontrataku. Tutaj juz musiala byc kartka.
- Arsenal: przy prowadzeniu 3:0 Arsenalu i pewnym awansie z grupy zagrozony defensor Holding dostaje w 53 min kartke za uderzenie lokciem rywala przy dosrodkowaniu pilki. W 60 min zostaje zmieniony i schodzi z boiska po wykonaniu zadania.
- Salzburg: przy prowadzeniu Salzburga 1:0 i pewnym 1 miejscu w grupie w 93 min kartke za opoznianie gry dostaje Schlager czym eliminuje sie z ostatniej kolejki.
To tak na szybko moje wnioski z kartkowan w LE. Wydaje mi sie, ze chyba nikogo nie pominalem. Napisalem swoje przemyslania, zeby za rok przegladajac forum przypomniec sobie co i jak sie dzialo w 5 kolejce jesli chodzi o kartki. Moze komus tez sie to przyda ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom