>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Pora na podsumowania.
Zaczynałem weekend ze stanem konta: -2,21

Phoenix - Adelide +0,5j
Roar - City -0,5j
Glory - CCM +0,6j, +0,77j, +0,4j
Ogólny tan konta: - 0,44j
I mój ranking formy:
plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1
plus: Jets - dobry mecz, wykorzystana szansa przez Hoffmana i zabójcza kontra, Adelaide - dobre spotkanie i fajny łamak. Roar - ważne 3 punkty, mądra gra (plus trochę szczęścia w obronie). Zagrali to czego nie potrafili zagrać gospodarze z Nowej Zelandii. Victory - cenne 3 punkty na ciężkim terenie w Sydney.
neutralny: WSW - miał być minus, ale w sumie grali dobrze, mieli szanse... tylko Majok to klasa sama w sobie. Sydney FC - niby przegrali, ale raczej niezasłużenie. CCM - wyrównany bój w Perth, remis był na wyciągnięcie ręki. Perth Glory - 3 punkty z CCM - ale wywalczone w ostatniej chwili, raczej mecz poniżej oczekiwań
minus: Nixi nie potrafili utrzymać prowadzenia, przy prowadzeniu całkowicie oddali inicjatywę i zostali skarceni. City - zupełnie bezbarwni, bez pomysłu, bez polotu, bez Fornaroliego.
Po 3 kolejce:
Roar: 3,5
Victory: 3,5
Jets: 3
Sydney: 2,5
Perth: 2,5
City: 2
Adelaide: 2
WSW: 1
CCM: -1
Phoenix: -4
i na za tydzień żebym pamiętał - pierwsza myśl:
Adelaide - Roar - bts
Victory - WSW - 1
Nixi - Perth - 2
typy do przemyślenia, argumentacji - ogólnie tylko kierunki w jakich pewnie pójdę.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bramki kolejki nr 5 poniżej:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-five-hyundai-a-league-201819-season
Ja tam &quot;widzę&quot; za tydzień same overy, no może poza meczem Jetsow, chyba, że do składu City powróci Fornaroli. Ciężka kolejka do typowania. Mam wrażenie, że co rok jest trudniej... ????
Kolejka 6
30.11. 09:50 Adelaide United vs Brisbane Roar
01.12. 07:35 Central Coast Mariners vs Sydney FC
01.12. 09:50 Melbourne Victory vs WS Wanderers
02.12. 07:00 Wellington Phoenix vs Perth Glory
02.12. 09:00 Melbourne City vs Newcastle Jets
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Już jutro zaczynamy kolejkę numer 6. Trzymam się obranego kursu, zatem:

Adelaide - Roar
- bts - @1,7 - 0,5j ✅ +0,35j
Najpierw Roar - Taggart jest w formie - 5 meczy 5 goli, Wyjazdy to 2:2 z WSW i 2:1 z Perth. Roar w ostatnim meczu zagrało dobrą, mądrą piłkę i pokonało 2:0 City.. dodatkowo do składu wraca Mauk a to powinno wzmocnić ofensywę.
Teraz Adelaide - gospodarze po dość niespodziewanej porażce z Perth odbili sobie w ostatnim meczu z Nixami.. ale w Nowej Zelandii nie obyło się bez straty gola. Że umieją grać z dobrymi zespołami pokazały mecze z SFC i Jets.
Oba zespoły są w wysokiej formie, oba mają moc w ofensywie, ale i potrafią głupio tracić bramki. Celuję tutaj w gole i to gole z obu stron.

insy i outsy na tę kolejkę:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-6-1
edit: ogólny stan konta: -0,09j
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
30.11. 09:50 Adelaide United vs Brisbane Roar
Nie wiem czy powinienem ???? ale spróbuję coś ugrać na tym spotkaniu biorąc oczywiście poprawkę na swoje przygody z wiadomym zespołem. Jednym zdaniem: jeśli Ilso z the Reds i Taggart z Roar podtrzymają ostatnią passę to &quot;widzi&quot; mi się over w tym spotkaniu (@ 1,85 za miedziaka ✅) i bts (@ 1,77 takoż miedziak ✅). Do tego &quot;miło&quot; by było ze strony gospodarzy gdyby w końcu Red Army zobaczyło na swoim stadionie zwycięstwo swoich pupili. Wiadomo, lekko nie będzie, Roar &quot;nie leży&quot; za bardzo podopiecznym Kurza jednak pobocznie wezmę jedynkę po @ 1,87 ✅ za drobne. I zrobiły mi się 3 typy &quot;z niczego&quot;. Szaleć nie zalecam. Zostaje GL i KTF!
PS Kursy można wyhaczyć lepsze jakby kto sobie poszukał w zależności od operatora...
edit
PS2 Majekx i ja pisaliśmy prawie w tym samym czasie, to nie plagiat jakby co. Cieszy fakt, że w dobrym towarzystwie sprawdzę swój typ/pomysł.

Ja tam &quot;widzę&quot; za tydzień same overy,
Jakby co to... ???? Uwaga w City nie zagra raczej Fornaroli więc tu może być wyjątek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Witam, mecz Adelaide-Roar. Bts zaproponowany przez &quot;Gigantów&quot; tematu jest wielce prawdopodobny. Jednak dzisiaj dla odmiany bramki mnie nie interesują. Poszperałem trochę w histori H2H i to co rzuciło mi się w oczy to overy kartkowe i kornery. Rzuty rożne kilka razy osiągały monstrualne wręcz liczby, przekraczające 20 szt. Dlatego mając nadzieję, że historia lubi się powtarzać zagram w miarę odważnie 2 single:
1. ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,76 - 0,5j ✅ 10
2. ov 11.5 RR @ 2,12 - 0,5j ⛔ 10

stan po 1 połowie: 2 kartki i 6 RR
Wygląda to neder obiecująco. Prawie 50 % realizacji planu. Teraz po stracie bramki do szatni, goście ruszą, nabijając rożne (jedynego jak dotąd kornera zdobyli już przy stanie 0:1). Nie chcę zapeszać, ale powoli trzeba się kierować do kasy po wypłatę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
????Witam mam te same przemyślenia co kuba72 , patrząc na statystyki , wiadomo statystyki nie grają , ale spróbuje.
Rzuty różne over 11@2,2
Kartki over 4,5@1,8
Btts i over 2,5@2,2
Daje nam ako @8,71 i takiego tripla zagram , plus może coś na live .Powodzenia , niech się zrobi zielono w te szare dni.
Aż chce się bluzgów użyć , lacze się w bólu z kuba72.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
&quot;Giganci&quot;... ;) fajnie, fajnie, ale dziś to czuję się jak hobbit raczej, kiedy &quot;pacze&quot;, że Taggart zszedł. Na liczniku 0-0, czas na kontrę chyba...
Edit
43 min. Haloran i 1-0 uff... No ale to nie koniec...
Edit2
Opiszę ktoś 1 pol. bo nie dałem rady całej obejrzeć?
Edit3
Halloran i 2-0. Comeone ????
Edit4
67 min. 2-1 więc over i bts ✅ Po drodze jeszcze czerwo Redsow ale FT zostało 2-1 ???? czyli 3 x ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
&quot;Giganci&quot;... ;) fajnie, fajnie, ale dziś to czuję się jak hobbit raczej, kiedy &quot;pacze&quot;, że Taggart zszedł. Na liczniku 0-0, czas na kontrę chyba...
Edit
43 min. Haloran i 1-0 uff... No ale to nie koniec...
Edit2
Opiszę ktoś 1 pol. bo nie dałem rady całej obejrzeć?
Ja też całej nie widziałem ale okazje na gole były z obu stron
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Qowal trochę za wcześnie z tą reputacja wyjechałeś, w myśl powiedzenia: &quot;nie chwal dnia...&quot; Obawiam się, że bramka na 2:0 podetnie skrzydła gościom i ani więcej kartek, ani rogów.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Qowal trochę za wcześnie z tą reputacja wyjechałeś, w myśl powiedzenia: &quot;nie chwal dnia...&quot; Obawiam się, że bramka na 2:0 podetnie skrzydła gościom i ani więcej kartek, ani rogów.
Dobra, to może tak: Roar macie ode mnie co sezon mega reklamę więc grzecznie proszę o jedną bramkę ????
Edit
2-1 ???? można? W tym sezonie kibicuję (jak już wcześniej pisałem) właśnie Redsom więc radość podwójna. A i Roar się spisało.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Roar gra do końca.. pokazali już to w meczu z Perth i WSW... więc i tutaj będzie końcówka ciekawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Ale sypnelo kartkami w 75 minucie
Roar ciśnie ale chyba tych rogów nie nabije jasny gwint przestaje grać te rogi
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
30.11. 09:50 Adelaide United vs Brisbane Roar
Nie wiem czy powinienem ???? ale spróbuję coś ugrać na tym spotkaniu biorąc oczywiście poprawkę na swoje przygody z wiadomym zespołem. Jednym zdaniem: jeśli Ilso z the Reds i Taggart z Roar podtrzymają ostatnią passę to &quot;widzi&quot; mi się over w tym spotkaniu (@ 1,85 za miedziaka ✅) i bts (@ 1,77 takoż miedziak ✅). Do tego &quot;miło&quot; by było ze strony gospodarzy gdyby w końcu Red Army zobaczyło na swoim stadionie zwycięstwo swoich pupili. Wiadomo, lekko nie będzie, Roar &quot;nie leży&quot; za bardzo podopiecznym Kurza jednak pobocznie wezmę jedynkę po @ 1,87 ✅ za drobne. I zrobiły mi się 3 typy &quot;z niczego&quot;. Szaleć nie zalecam. Zostaje GL i KTF!
PS Kursy można wyhaczyć lepsze jakby kto sobie poszukał w zależności od operatora...
edit
PS2 Majekx i ja pisaliśmy prawie w tym samym czasie, to nie plagiat jakby co. Cieszy fakt, że w dobrym towarzystwie sprawdzę swój typ/pomysł.

Jakby co to... ???? Uwaga w City nie zagra raczej Fornaroli więc tu może być wyjątek.
jeden mecz i 3 x ✅ z obawami ale FT 2-1 i ????
edit
skrót poniżej:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-adelaide-united-v-brisbane-roar-0
PS podoba mi się jak Redsi walczą o wygraną, oby ten sezon był dla nich super ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney - Rozbitkowie ft 1-2 więc kierunek overowy utrzymany, wiem, że po meczu łatwo &quot;mówić&quot;, ale czułem, że Blues Sky się trochę pomęczą na wyjeździe. Ostatnimi czasy kiedy dominacja gości nie podlegała dyskusji, to właśnie z outsiderem z Gosford zespół (wtedy) Arnolda miał duże problemy. Nevermind, over siedzi, a tu macie skrót tego spotkania ???? Czekamy na wynik Big V z Wędrowcami ???? Tam też niech strzelają...
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-central-coast-mariners-v-sydney-fc-2
Edit
39 min. i 3-0 ???? Dzisiaj overy jak w masło ???? Oszaleć idzie...:eek:kay: i taką Australię to ja rozumiem ???? Właściwie to skończyłem już nadawanie ???? Jutro jeszcze over w Nowej Zelandii i live w Melbourne... GL!
edit2
W Melbourne Big V pojechało Wędrowców 4-0, szkoda, że goście nie strzelili honorowej, bo okazje mieli. No ale dziś 2 mecze i 2 ✅...
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
na jutro idziemy za ciosem:
Phoenix - Perth - 2 - @2,24 - 0,5 ⛔
Kurs nadspodziewanie wysoki jak na to spotkanie. Przecież Keogh i Ikonomidis są w formie, do tego jeszcze jest w obwodzie Castro. A to powoduje, że w formie jest cały zespół Glory - co zresztą widać po wynikach. Nie spodziewam się tutaj potknięcia, zwłaszcza, że Nixi dopiero co zaliczyli dołek, więc chyba, jeszcze nie czas na przełamania. Po takim kursie chętnie pobieram czystą 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na jutro mam oba spotkania w czteromeczowej taśmie:
Phoenix-Perth ov 1.5 @ 1,19 1:1
MC-Jets ov 1.5 @ 1,27 3:0

Australijska część taśmy odfajkowana, pozostał ostatni mecz.
Luceafarul Oradea trafia po raz drugi i mam ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Spróbuję dziś tak
pierwszy mecz Phoenix - Perth 1:1, goście aktualny lider doskonale weszli w sezon 1 remis w pierwszej kolejce oraz 4 wygrane, dodatkowo oprócz wspomnianego remisu, w każdym z pozostałych meczy strzelali minimum 2 gole, natomiast gospodarze zaczęli od zwycięstwa, następnie ugrali remis oraz przyszedł czas na 3 porażki, więc równia pochyła, w każdym z przegranych meczy tracili minimum 2 gole, mam nadzieję, że oba zespoły podtrzymają swoją średnią i nie będziemy świadkami żadnego przełamania, zresztą widać po waszych typach w tej kolejce, że praktycznie wszystko idzie zgodnie z planem
Perth, @2,1 Unibet, 5j
Perth strzeli powyżej 1,5 gola, @1,82 Unibet, 5j

drugie spotkanie MC - Jets 3:0 (7-3 RR), w pierwszej chwili miałem chciałem zagrać czysty win gospodarzy, ale z uwagi, ze nie wiadomo czy zagra Fornaroli jak pisze qowalsky6 , więc postanowiłem się przyjrzeć cornerom w tym spotkaniu, co mi się rzuciło w oczy to rzuty rożne gości, w 4 na 5 spotkań obecnego sezonu mieli dokładnie 4 rożne, a w pierwszym meczu 6 rogów, jako, że Unibet wystawił tak niską linię na Jetsów, więc spróbuję, dodatkowo za mniejszą stawkę też linię o jedną wyższą

Jets powyżej 3,5 RR, @1,58 Unibet, 5j
Jets powyżej 4,5 RR, @2,3 Unibet, 4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom